[Warszawa] Wymiana gier na jakiś czas.

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
dlipski
Posty: 12
Rejestracja: 17 kwie 2011, 11:35
Lokalizacja: Warszawa/Natolin

[Warszawa] Wymiana gier na jakiś czas.

Post autor: dlipski »

Cześć,

to mój pierwszy post więc prośba o wyrozumiałość ;)

W gry planoszowe wkęciłem się (a raczej wkręciliśmy się razem z żonką) dość niedawno, mamy na koncie już kilka gier ale chęć poznawania (i pozyskiwania) nowych tytułów jest coraz większa :-). Optymalnie było by kupować gry w które się już grało i wiadomo czego można się po nich spodziewać, z tym niestety wiąże się podstawowy problem braku takiej możliwości. Oczywiście można pożyczać gry od znajomych, odwiedzać miejsca z grami (np Solec) ale znajomych planszomaniaków nie ma się aż tak dużo, a w miejscach z grami nie zawsze są interesujące nas tytuły.

Z tego powodu wpadł mi ostatnio do głowy pomysł aby poszukać na tym forum osób które chciały by się wymienić grami na jakiś czas (do ustalenia, ale pewnie kilka dni na przetestowanie gry wystarczy). Ponieważ na razie w swojej kolekcji nie mam gier których chciałbym się pozbyć nie interesuje nas wymiana gier na zawsze. Z tego powodu nie umieszczam tego posta w dziale z handlem (a może powinienem ?). Podczas wypożyczenia każda ze stron miała by czas zapoznania się z nowym tytułem, w spokoju przeczytanie instrukcji (co nie zawsze jest takie proste jak dookoła gra pełno ludzi), rozegranie kilku partyjek w środowisku swoich znajomych/rodziny i wyrobieniu sobie opinii czy taki tytuł warto kupować czy nie. Dodatkowym atutem takiej wymiany było by nawiązywanie nowych znajomości i może z czasem można by umawiać się na wspólne giercowanie.

Lista (na razie krótka) moich gier znajduje się w stopce, obok jest też link do listy gier którymi się interesujemy ale równie chętnie spróbujemy czegoś z poza tej listy.
Nie chcemy wymieniać się na odległość (kurier/poczta) dlatego szukamy kogoś z okolicy (tak prościej no i zaufanie jakby większe ;)). Najlepiej Natolin/Ursynów/Warszawa.

I na sam koniec, jeśli taka forma wymiany już istnieje to prośba o info.

Pozdrawiam wszystkich
Daniel
ODPOWIEDZ