Ticket To Ride

Informacje o planszówkach on-line, offline itp.
Awatar użytkownika
Ntom
Posty: 63
Rejestracja: 01 maja 2010, 10:45
Lokalizacja: Krotoszyn

Ticket To Ride

Post autor: Ntom »

Witam.
Wie ktoś jak można tam grać z "ludzmi" a nie z botami?
Awatar użytkownika
abadura
Moderator
Posty: 6536
Rejestracja: 07 gru 2009, 10:22
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 28 times
Been thanked: 9 times
Kontakt:

Re: Ticket To Ride

Post autor: abadura »

Ntom pisze:Wie ktoś jak można tam grać z "ludzmi" a nie z botami?
"tam" to znaczy gdzie?
Awatar użytkownika
Lothrain
Posty: 3410
Rejestracja: 18 sty 2011, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 142 times
Been thanked: 300 times

Re: Ticket To Ride

Post autor: Lothrain »

Tam, czyli zapewne na stronie Days of Wonder. Można grać z ludźmi mając klucz z zakupionej gry, ale starcza na kilka rozgrywek. Albo płacisz za pełen dostęp online (oddzielnie dla każdej mapy) i cieszysz się grą po wsze czasy.
Wchodzisz w zakładkę Play, logujesz się, a potem wybierasz raz jeszcze Play. W nowym oknie ukazują Ci się dostępne stoły - klikasz na wybraną grę i na Join. I grasz z ludźmi :)

Warto tylko patrzeć, czy dana gra nie jest prywatna, bądź zarezerwowana dla osób z konkretnym dorobkiem punktowym. Bo jak nie spełnisz warunków, to do gry Cię po prostu nie dopuszczą. Możesz też oczywiście założyć własną grę i czekać na współgraczy lub umówić się z kumplami. Wtedy właśnie warto ustawić opcję "private".

Chyba wystarczy. :)
Awatar użytkownika
Ntom
Posty: 63
Rejestracja: 01 maja 2010, 10:45
Lokalizacja: Krotoszyn

Re: Ticket To Ride

Post autor: Ntom »

Dzięki! Oświeciłeś mnie :)
Hapinek1234
Posty: 227
Rejestracja: 07 lis 2011, 14:33
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Ticket To Ride

Post autor: Hapinek1234 »

Łeee... :( U mnie na laptopie nie da się zagrać w ticket to ride online :evil:
nic...
Awatar użytkownika
Lothrain
Posty: 3410
Rejestracja: 18 sty 2011, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 142 times
Been thanked: 300 times

Re: Ticket To Ride

Post autor: Lothrain »

Z pewnością się da, ale jest to wersja płatna. Za darmo masz zaledwie kilka gier, jeśli posłużysz się kodem z pudełka TtR. Jak chcesz więcej musisz zapłacić roczny abonament.
Awatar użytkownika
Gerard Heime
Posty: 67
Rejestracja: 04 paź 2004, 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ticket To Ride

Post autor: Gerard Heime »

Hej, moja ciocia mnie męczy o to bym sprawdził co dokładnie trzeba zrobić, by grać w Europę online. Póki mam następujące informacje:
Ciocia za pomocą kodu który dostała z edycją Nordic Countries zalogowała się na Days of Wonder i może pograć sobie samemu przez 6 miesięcy, i tylko na mapie USA.

Pytanie, czy teraz wystarczy, że dokupi Europę za te $4.99 czy musi kupić jeszcze USA za $9.99?

Plus od razu się zapytam jak to jest z metodą płatności. Ciocia nie ma karty kredytowej ale ja mam, więc mógłbym zapłacić za nią, ale czy tam się podaje numer karty i jest to zapisywane w koncie użytkownika (jak np. w płatnościach Steam czy Origin) czy podaje się jednorazowo numer karty jakimś systemem zewnętrznej weryfikacji (jak np. zakupy na Merlinie)?

Bo chodzi o to, żeby gra była dostępna na koncie cioci, więc dostanę od niej dane logowania, ale niespecjalnie chcę tam na stałe dodawać swoją kartę kredytową.
Awatar użytkownika
Vilk
Posty: 223
Rejestracja: 10 cze 2007, 16:55
Lokalizacja: Kraków

Re: Ticket To Ride

Post autor: Vilk »

Przy okazji, jeśli komuś przyda się kod, jaki otrzymałem wraz z zakupem Wsiąść do Pociągu: Europa, to proszę:

TE21-0230-6557-2419
Awatar użytkownika
Gerard Heime
Posty: 67
Rejestracja: 04 paź 2004, 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ticket To Ride

Post autor: Gerard Heime »

Mogę się połasić na ten kod? Dam go cioci i zobaczymy, że "Europa" jej się odblokuje.
Awatar użytkownika
Vilk
Posty: 223
Rejestracja: 10 cze 2007, 16:55
Lokalizacja: Kraków

Re: Ticket To Ride

Post autor: Vilk »

Nie jestem pewny czy to też nie będzie dla wersji amerykańskiej, ale częstuj się. Może jeszcze nikt go nie wykorzystał.
Hapinek1234
Posty: 227
Rejestracja: 07 lis 2011, 14:33
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Ticket To Ride

Post autor: Hapinek1234 »

Ja go wykorzystałam 8)
nic...
Awatar użytkownika
Gerard Heime
Posty: 67
Rejestracja: 04 paź 2004, 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ticket To Ride

Post autor: Gerard Heime »

Ok, okazało się, że Europę da się dokupić do TtR z kuponu. Kosztowało to $5 i byłem w stanie ze swojego konta kupić to jako gift, wskazując konto cioci jako odbiorcę prezentu.

Dzięki wszystkim za pomoc!
ODPOWIEDZ