Poszukiwani gracze do gier GMT w Poznaniu

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Ouragan
Posty: 283
Rejestracja: 13 sty 2010, 08:30
Lokalizacja: Poznań

Poszukiwani gracze do gier GMT w Poznaniu

Post autor: Ouragan »

W Warszawie ich jest zatrzęsienie. W Poznaniu bieda że aż piszczy. Na masowe zbiegowiska graczy planszówek też się nie zjawiają. Może się poukrywali... Kilku odnalazłem, ale spotykam się z nimi dość rzadko albo wręcz sporadycznie (ze względu na ich brak czasu), o niektórych tylko słyszałem że kiedyś grywali. W każdym bądź razie posiadam bardzo dużą kolekcję tych gier, osoby chętne proszę o kontakt na gg 8306056. Wyślij wiadomość, na pewno odpowiem.
Awatar użytkownika
Smerf Maruda
Posty: 1131
Rejestracja: 15 mar 2009, 20:53
Lokalizacja: Stolyca

Re: Poszukiwani gracze do gier GMT w Poznaniu

Post autor: Smerf Maruda »

A może by tak przez Vassala?
Awatar użytkownika
Ouragan
Posty: 283
Rejestracja: 13 sty 2010, 08:30
Lokalizacja: Poznań

Re: Poszukiwani gracze do gier GMT w Poznaniu

Post autor: Ouragan »

Zawsze można, choć nie próbowałem... Jednak z opowieści ludzi gra tam się ślimaczy okrutnie, poza tym nie widać miny przeciwnika jak wybijasz mu armie w kluczowym momencie, albo jak wręcz przeciwnie plan który musiał się powieść.... zawodzi. Poza tym są też gry wieloosobowe... ot chociazby here i stand. Na komputerze mam dużo gier dlatego nie chciał bym przenosić i planszówek na niego. Na prawdę miło, poza tym spotać w rzeczwyistości a nie tylko na ekranie komputera inną osobę która łączy te same fascynacje co i ty :P :P :P

Zawsze jest nadzieja że poznam może kogoś takiego w Poznaniu, kogo jeszcze nie znam :P

Kojarzę Cię Smerfie z formu Strategie i właśnie zazdroszczę Wam tych spotkań na Smolnej :)
Awatar użytkownika
Smerf Maruda
Posty: 1131
Rejestracja: 15 mar 2009, 20:53
Lokalizacja: Stolyca

Re: Poszukiwani gracze do gier GMT w Poznaniu

Post autor: Smerf Maruda »

Smolnej już od dawna nie ma... Zasadniczo umawiamy się na domówki, bo piątkowe spotkania są za krótkie, by rozegrać coś ciekawego wieloosobowego.
Awatar użytkownika
rokter
Posty: 858
Rejestracja: 02 mar 2005, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Re: Poszukiwani gracze do gier GMT w Poznaniu

Post autor: rokter »

Ja sie dołaczę do apelu ouragana. Jest w Alibi co tydzien. Siedzi zawsze przy tym samym stoliku. Zawsze z tym samym kolegą. Wokół zabawa na całego - a oni zawsze siedzą ze zwieszonymi głowami nad tymi swoimi GMT-ami i wyglądaja tak straszliwie smutno... W dwójkę długo tak nie pociągną. Pomóżcie. Zgłoście się. Zlitujcie.
zagraj w najlepsze planszówki w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.00 do 24.00; klub Alibi - Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora): http://www.gramajda.pl
Awatar użytkownika
Ouragan
Posty: 283
Rejestracja: 13 sty 2010, 08:30
Lokalizacja: Poznań

Re: Poszukiwani gracze do gier GMT w Poznaniu

Post autor: Ouragan »

No i tu widać z kim ciągle się borykam... :P :P Z ludźmi którzy uważają graczy w GMT za ponuraków i dziwolągów... :) :) Ich miny gdy widzą kilkudziesiecostronicowe zasady wymownie świadczą, że traktują nas jak byśmy nie przychodzili na rozrywkę, tylko na wzmożnoną walkę ze skomplikowanymi zasadami :P :P Szukam więcej takich "szaleńców" jak ja :P :P

Kiedyś Rokter zrozumiesz piękno tych gier... ale będzie za późno... bo gracze w nie grający powymierają...
Awatar użytkownika
rokter
Posty: 858
Rejestracja: 02 mar 2005, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Re: Poszukiwani gracze do gier GMT w Poznaniu

Post autor: rokter »

Ouragan pisze: Kiedyś Rokter zrozumiesz piękno tych gier... ale będzie za późno... bo gracze w nie grający powymierają...
No ja też właśnie dlatego dołączam do Twojego apelu.
Żebym za 100 lat (kiedy już ze względu na wątłe zdrowie nie będę w stanie grać w jungle speed i palce w pralce) miał z kim przy wieczornej kroplówce żetony przesuwać.
:-)
zagraj w najlepsze planszówki w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.00 do 24.00; klub Alibi - Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora): http://www.gramajda.pl
ODPOWIEDZ