międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
BMC
Posty: 120
Rejestracja: 08 maja 2008, 23:37
Lokalizacja: Radom

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: BMC »

Nie wiem czy ktoś zauważył ale on przez całą grę czyli dobrze ponad godzinę stał przy stole zamiast sobie usiąść :)
Jak prawdziwy zombie :lol:
Awatar użytkownika
TusiaMara
Posty: 331
Rejestracja: 19 sie 2008, 15:00
Lokalizacja: Wrocław/Katowice

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: TusiaMara »

I my pragniemy dorzucić tutaj swoje podziękowania za wspaniały weekend. Merry, Trzewiku, było cudownie!

Szczególne podziekowania za udostępnienie nam Darjeelinga, którego bardzo chcieliśmy obejrzeć od 2 lat, a Jaxowi za Egizię, przy której bawiliśmy się rewelacyjnie (nie skończyło się na jednej partii).

Monice bardzo dziękujemy za wyjaśnienie nam Bazyliki, tylko szkoda, że gdy zaczęliśmy łapać o co chodzi okazało się, że sobota dobiega końca, a w niedzielę już się nie pojawiła. Teraz nas będzie intrygować, bo nie zdążyliśmy wyrobić sobie o niej zdania.

Bardzo dziekujemy też Macike, za dotrzymanie nam towarzystwa przy wielu tytułach i zaproponowanie nam Gambita, gdy nasze mózgi były już wyprane z konstruktywnego myślenia - było przednio.

Jeszcze raz wielgachne dzięki.

I tylko pytanie czemu kolejny Pionek nie odbywa sie za tydzień?... ;)
Awatar użytkownika
WRS
Administrator
Posty: 2179
Rejestracja: 09 sty 2009, 09:39
Lokalizacja: Ropczyce
Has thanked: 7 times
Been thanked: 96 times
Kontakt:

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: WRS »

TusiaMara pisze:Szczególne podziekowania za udostępnienie nam Darjeelinga, którego bardzo chcieliśmy obejrzeć od 2 lat
Proszę o relację z rozgrywki, wrażenia (oczywiście w stosownym wątku!)
Baruk Khazad!
Jak mawia Folko:
gry logiczne to kwintesencja rozrywki, to czysta postać gry: mechanika bez dodatkowej otoczki wnoszącej, lub starającej się coś wnieść do rozgrywki
i ja się (pod) tym podpisuję
Awatar użytkownika
stalker
Posty: 2594
Rejestracja: 24 cze 2004, 23:14
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 32 times
Been thanked: 12 times

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: stalker »

TusiaMara pisze:Monice bardzo dziękujemy za wyjaśnienie nam Bazyliki, tylko szkoda, że gdy zaczęliśmy łapać o co chodzi okazało się, że sobota dobiega końca, a w niedzielę już się nie pojawiła. Teraz nas będzie intrygować, bo nie zdążyliśmy wyrobić sobie o niej zdania.
Nie pojawiła się, bo jej tato musiał pojechać do swojego pierwszego, ludzkiego dziecka i ponieważ jakoś dziwnie mu wypadały pociągi w niedzielę, nastąpiła przedwczesna ewakuacja. Bardzo przepraszam. Zarazem cieszę się, że gra zaintrygowała :)
Lukasz M. Pogoda | w biblioteczce | zainteresowało mnie
Warszawskie spotkania projektantów i testerów gier planszowych. Chcesz pomóc w testowaniu lub masz swój projekt? Monsoon Group pomoże! Informacje na forum tutaj. Zapraszamy!
Awatar użytkownika
Llewelyn_MT
Posty: 16
Rejestracja: 08 wrz 2010, 19:44
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: Llewelyn_MT »

Zapraszam do przeczytania skromnej relacji na Polterze mojego autorstwa. Za ewentualne błędy rzeczowe przepraszam i proszę o ich wytykanie.
Marcin Trybus a.k.a. Llewelyn_MT
"Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa." - J. Tuwim
Awatar użytkownika
Veridiana
Administrator
Posty: 3237
Rejestracja: 12 wrz 2008, 17:21
Lokalizacja: Czyżowice
Has thanked: 15 times
Been thanked: 60 times
Kontakt:

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: Veridiana »

Helooooooł, luty się zaczął, a tu ani słowa o międzypionku?? 8)
Awatar użytkownika
WRS
Administrator
Posty: 2179
Rejestracja: 09 sty 2009, 09:39
Lokalizacja: Ropczyce
Has thanked: 7 times
Been thanked: 96 times
Kontakt:

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: WRS »

Baruk Khazad!
Jak mawia Folko:
gry logiczne to kwintesencja rozrywki, to czysta postać gry: mechanika bez dodatkowej otoczki wnoszącej, lub starającej się coś wnieść do rozgrywki
i ja się (pod) tym podpisuję
Awatar użytkownika
Veridiana
Administrator
Posty: 3237
Rejestracja: 12 wrz 2008, 17:21
Lokalizacja: Czyżowice
Has thanked: 15 times
Been thanked: 60 times
Kontakt:

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: Veridiana »

Mało :evil:
Zawsze był osobny temat!
:wink:
no to odetchnęłam z ulgą.... ja oczywiście będę :D
Awatar użytkownika
fruszu
Posty: 99
Rejestracja: 08 lut 2009, 19:40
Lokalizacja: Wrocław

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: fruszu »

Veridiana pisze:Mało
Zawsze był osobny temat!
Dzięki WRS za informację, bo od jakiegoś czasu czekam na pojawienie się tego tematu.
Wiem, że podobno nie warto, ale może tym razem skuszę się na międzypionka (o ile miniminiminipionek to to samo co międzypionek :? )
ODPOWIEDZ