Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Neoptolemos
Posty: 1965
Rejestracja: 09 sty 2014, 18:30
Has thanked: 191 times
Been thanked: 839 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Neoptolemos »

Władca rozwijał się z czasem i z perspektywy czasu bardzo widać, że wczesne "trudne" scenariusze były po prostu losowe. Karta w Khazad-dum, która mówi "jak nie grasz Testu Woli strać bohatera" jest doskonałym przykładem karty typu "masz pecha, przegrałeś"; na szczęście im dalej w las, tym trudność mniej zależała od szczęścia, a bardziej od konieczności właściwego rozegrania scenariusza i wykorzystania możliwości.
Do Dol Guldur podszedłem stosunkowo niedawno z talią z trzema tanimi, ale mocnymi bohaterami (czerwona Eowina, niebieski Glorfindel i zielony Pippin) i bez każdego z nich da się grać, ALE problemem z kolei jest jej trójkolorowość - którekolwiek z nich nie wypadnie, 1/3 kart w talii jest zablokowana i jak przyjdą na początek właśnie te w kolorze porwanego bohatera, to kaszana. Jednocześnie o ile motyw grania jednokolorowymi taliami był fajnym twistem w cyklu Przeciwko Cieniowi, o tyle w podstawce jest po prostu za mało dobrych kart na takie decki.
Game developer w Lucky Duck Games
Autor bloga Karta - stół!
Redaktor Board Times
tomtom2
Posty: 17
Rejestracja: 14 wrz 2023, 04:55
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: tomtom2 »

Rafal1970 pisze: 23 lut 2024, 07:53 Zaczynam przygodę z WP:LCG. Poszukuje scenariuszy fanowskich jakie powstały do gry autorstwa NinjaDorg (w języku polskim). Czy ktoś z użytkowników (weteranów) może je udostępnić lub wskazać gdzie można je zdobyć ?
Cześć
Tutaj są:
https://sklep.mbprint.pl/produkt/lotr-g ... doug-beer/

Edit: przepraszam, te są po angielsku. Nie przypominam sobie, żeby te scenariusze ktokolwiek tłumaczył. Ktoś coś?
Zbaviec
Posty: 69
Rejestracja: 09 wrz 2020, 07:40
Has thanked: 39 times
Been thanked: 21 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Zbaviec »

jamjar
Posty: 79
Rejestracja: 18 mar 2020, 20:50
Has thanked: 41 times
Been thanked: 37 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: jamjar »

Tak z ciekawości, bo mnie ominęło - dlaczego po Dream Chaser wydawany jest Ered a nie Haradrim, który był w kolejności?
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3380
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: psia.kostka »

jamjar pisze: 23 lut 2024, 18:51 Tak z ciekawości, bo mnie ominęło - dlaczego po Dream Chaser wydawany jest Ered a nie Haradrim, który był w kolejności?
Nie wiadomo dlaczego, decyzja FFG. Wybrali moze te, co sie sprzedadza najlepiej, lub najlepsze/najciekawsze. Motywacji nie moglismy znac, bo i dopiero 2 dni temu sie oficjalnie dowiedzielismy, co drukuja po DC. A to, ze bedzie raczej EM wynikalo ze skladu 4 talii startowych, w ktorych to kart EM jest mniej, niz tych z Haradu.
Wiec za bardzo nie zaskoczyli, a o motywacjach moze zaczna mowic teraz, skoro ogloszono EM. Trzeba pewnie bardziej w BGG uderzyc lub jakies FFGowe materialy newsowo-plotkarskie.
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
tomb
Posty: 4130
Rejestracja: 22 lut 2012, 10:31
Has thanked: 311 times
Been thanked: 343 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: tomb »

jamjar pisze: 23 lut 2024, 18:51 Tak z ciekawości, bo mnie ominęło - dlaczego po Dream Chaser wydawany jest Ered a nie Haradrim, który był w kolejności?
Z tych grafik (https://boardgamegeek.com/thread/324370 ... ion/page/1) wynika, że pełnych wznowień doczekają się tylko te cykle, z których karty nie trafiły do starter decków.

Dlaczego jedne cykle wznowiono, a inne nie i na jakiej podstawie dokonano selekcji - nie wiem.
"Jak kto ma swój rozum, ten głupi nie jest [...] Głupie są te, co cudzy rozum mają."
jamjar
Posty: 79
Rejestracja: 18 mar 2020, 20:50
Has thanked: 41 times
Been thanked: 37 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: jamjar »

tomb pisze: 23 lut 2024, 19:47
Z tych grafik (https://boardgamegeek.com/thread/324370 ... ion/page/1) wynika, że pełnych wznowień doczekają się tylko te cykle, z których karty nie trafiły do starter decków.

Dlaczego jedne cykle wznowiono, a inne nie i na jakiej podstawie dokonano selekcji - nie wiem.
Dzięki. Tak mi właśnie coś po głowie latało. Szkoda. Myślałem, że jeszcze Vengeance of Mordor wypuszczą. A wychodzi na to wg tej analizy, że Ered będzie ostatni. No poza ostatnią częścią Sagi. Kilka dni temu właśnie zamówiłem te starter decki - głównie pod granie na dwie ręce. Ciekaw jestem, czy będzie frajda jak przy true solo.
jamjar
Posty: 79
Rejestracja: 18 mar 2020, 20:50
Has thanked: 41 times
Been thanked: 37 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: jamjar »

Odebrałem wczoraj i pokoszulkowałem talie startowe. Testowałem najpierw na podstawkowym 'Journey along the Anduin' ale po kilku partiach przeskoczyłem na scenariusz 'The Oath' z dodatku 'The Dark of Mirkwood'. Nie wiem, ale odczucia normalnie jak bym się przesiadł z malucha do mercedesa, jeśli chodzi o jakość rozgrywki. Akcja w starym, podstawkowym jak krew z nosa. Widać, że to były początki całej legendy. 'The Oath' pięknie, prosto płynie i bardzo dobrze się sprawdza talie. Rozegrałem kilkanaście partyjek, trochę pozmieniałem talie, w ramach dostępnych w zestawach kart i na razie najlepiej mi się gra Rohanem i Elfami. Gondor muszę rozpracować. Krasnoludy po 3 rozdaniach dają najmniejszą frajdę. Dawno się tak nie bawiłem, bo nie lubię składać pakietów od zera i raczej korzystam z ringsdb, modyfikując pod siebie w ramach dostępnych kart (mam wszystko z nowego formatu). Mimo ceny, cieszę się, że zdecydowałem się na zakup.
Awatar użytkownika
Neoptolemos
Posty: 1965
Rejestracja: 09 sty 2014, 18:30
Has thanked: 191 times
Been thanked: 839 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Neoptolemos »

Ja z kolei niedawno odpuściłem marzenia o zebraniu polskiego Ścigacza Snów i kupiłem angielską wersję revised - jako całość cykl mi się bardzo podobał, zarówno od strony fabularnej, jak i mechanicznej. Nakładka kampanijna to wisienka na torcie. Jedyny zgrzyt to fakt, że setup tych scenariuszy (flota, dodatkowi sprzymierzeńcy, talia korsarzy etc.) jest już bardzo skomplikowany i stołożerny.

Natomiast przeszedłszy Dream-chasera, postanowiłem potestować nowe karty graczy na starszych przygodach. Złożyłem talię Celebron/Bifur/Imrahil (czerwony), wyciągnąłem Cienie Mrocznej Puszczy...

...i te przygody są mega wkurzające w porównaniu do nowszych. Nie są bynajmniej trudne, ale przy graniu solo potrafią się okrutnie ciągnąć. Talie przeciwności są na tyle grube, że szukanie Śladów Golluma (Polowanie na Golluma), Athelasu (Podróż do Rhosgobel) czy samego Golluma po tym, jak ucieknie (Martwe Bagna) jest męczące i nudne. Podróż do Rhosgobel to w ogóle popaprany quest, z jednej strony nie ma w nim nic trudnego, z drugiej ZMUSZA do grania leczenia (i to w przemysłowych ilościach). W miarę dobrze się zestarzało tylko Starcie u stóp Samotnej Skały - z perspektywy późniejszych cyklów jest to o wiele prostszy quest, niż go wspominam z pierwszych podejść, ale wciąż się broni klimatem i emocjami przy walce z czwórką trolli naraz.
Game developer w Lucky Duck Games
Autor bloga Karta - stół!
Redaktor Board Times
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4636
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1027 times
Been thanked: 1945 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: warlock »

https://ringsdb.com/decklist/view/45269 ... ltwins-1.0

Chyba udało mi się w końcu zrobić fajnie działający deck z Elladanem/Elrohirem do gry solo (od lat męczyłem się z ogarnięciem czegoś przyzwoitego). Doszedłem do tego, że najważniejsze jest podbicie im statystyk, zapewnienie dobrego przepływu zasobów między bohaterami i sensowny dociąg kart (parę taktycznych porad w opisie). I taki wybór kart do talii, gdzie fioletowe/czerwone zasoby nie są przejadane na zagrywanie kart.

Trzeba się trochę nauczyć tym wszystkim tu manipulować, ale przeszedłem sobie kilka starszych scenariuszy i było całkiem nieźle, Elven Spear potrafi sprawić, że Elladan pozamiata kogo trzeba :D.

Czy macie jakieś fajnie działające talie solo oparte na bliźniakach? Zarzućcie linkiem, chętnie złapię jakąś inspirację jeśli chodzi o wykorzystanie kart! :)
Awatar użytkownika
Neoptolemos
Posty: 1965
Rejestracja: 09 sty 2014, 18:30
Has thanked: 191 times
Been thanked: 839 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Neoptolemos »

Ja czymś takim niedawno przechodziłem Dread Realm/Królestwo Grozy (progresywnie solo) - przy czym ewidentnie czegoś nie poprawiłem, bo w końcowej wersji decku miałem jeszcze Faramira (pewnie za jakieś inne postaci, bo trochę przegiąłem z efektami na discard). I przechodziło się zaskakująco przyjemnie, chociaż warto pamiętać, że
a) Elladan generalnie dobrze się sprawdza w tym cyklu, bo jest dużo słabych nieumarłych wrogów
b) po Carn Dum wszystko jest przyjemne :D
Game developer w Lucky Duck Games
Autor bloga Karta - stół!
Redaktor Board Times
Awatar użytkownika
ghostartur
Posty: 411
Rejestracja: 09 lut 2014, 16:05
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: ghostartur »

Jest gdzieś jakaś ściągawka/poradnik w jakiej kolejności rozwijać grę po kupnie Revised Core Setu? Ewentualnie może ktoś doświadczony podpowie :D?
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3380
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: psia.kostka »

Naturalna kontynuacja sa dwa scenariusze z Dark of Mirkwood.
Potem jak chcesz pozostac w ENG revised, to duzego wyboru nie masz ;)
Nowa kampania (z hero boxem) lub jedna z 4 talii startowych pod swoje upodobania tematyczne lub/i budowy talii.

Ach, jeszcze Saga :mrgreen:
To pewnie talia startowa + Saga moze byc latwiejsza niz Angmar, ale to tylko moje plotki zaslyszane.
(edit: w sumie nowy box Sagi, to dwa stare deluxe, czyli zawiera i scenariusze, i karty gracza, wiec wydaje sie dobrym uniwersalnym zakupem na poczatek, po Mirkwood)

Pojscie w scenariusze/kampanie/sage jest dosc bezpieczne. Jak zobaczysz, ze nie masz czym tego ograc, to dodasz hero box lub talie startowa.

Ale cykl wydawniczy jest odwrotny. Najpierw daja hero box, miesiac sie szykujesz i kampania trafia do sklepu.
Ostatnio zmieniony 03 mar 2024, 01:52 przez psia.kostka, łącznie zmieniany 1 raz.
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Dhel
Posty: 698
Rejestracja: 28 wrz 2018, 09:49
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 462 times
Been thanked: 390 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Dhel »

Pytanie do wyjadaczy, co najlepiej dobrać z fanowskich scenariuszy na mbprint?

Widzę, że są te sekcje:

1. ALEP Section
2. The First Age
3. The Legacy of Feanor
4. Fanmade section

Czy coś w szczególności polecacie?
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4636
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1027 times
Been thanked: 1945 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: warlock »

https://ringsdb.com/decklist/view/45320 ... oromir-2.0

Skleciłem ostatnio naprawdę fajny deck oparty na orłach (jak coś - nie mam 3 ostatnich cykli). Testowałem go sobie na podstawce i na drugim scenariuszu ze Spadkobierców Numenoru (czyli W Głąb Ithilien). Dał radę ;). W sumie byłem zaskoczony, jak niskie ma początkowe zagrożenie przy tak mocnych bohaterach. Polecam potestować, fajnie się tym gra! :). Przy grze dwuosobowej drugi gracz mógłby grać jakąś niebiesko-zieloną talią i wyszedłby z tego naprawdę dobry zestaw.

/edit: Jak ktoś nie przepada za Hail of Stones, w to miejsce można wrzucić Grappling Hook https://ringsdb.com/find?q=hook (ta karta pozwala zrobić mega PUSH przy pomocy umiejętności Eowiny albo Boromira wzmocnionego Support of the Eagles) albo Sterner Than Steel (https://ringsdb.com/find?q=sterner+than+steel) - zapomniałem wrzucić te karty na sideboard ;).
Awatar użytkownika
Ayaram
Posty: 1535
Rejestracja: 12 lip 2014, 21:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 185 times
Been thanked: 566 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Ayaram »

warlock pisze: 01 mar 2024, 23:21
Czy macie jakieś fajnie działające talie solo oparte na bliźniakach? Zarzućcie linkiem, chętnie złapię jakąś inspirację jeśli chodzi o wykorzystanie kart! :)
Trochę zabawne, że akurat teraz o to pytasz gdyż w swoim reogrywaniu dotarłem właśnie do bliźniaków, a że to były 2 pakiety których oryginalnie nie zdobyłem w wersji PL to tak naprawdę dla mnie to światowa premiera bliźniaków.

Ja (z ograniczoną pulą oczywiście) podszedłem do tematu trochę inaczej - no bo kto powiedział, że trzeba budować deck w około obu braci? Zwłaszcza, że w tych 2 pierwszych cyklach zbyt dobrych kart do obrony jakoś nie ma. Tak więc u mnie Elrohir stoi sobie w 2gim rzędzie dzielnie wspierając brata, który odwala całą robotę ;)

Generalnie zamysł jest, by Elrohil pełnił rolę obrońcy tylko na początku, by mieć czas na setup z orłami - po wystawieniu Orła z gór mglistych rolę obrońców przejmuje małe orzełki, które chętnie umierają wzmacniając dużego pana Orła, jak Pan Orzeł jest już spasiony to przejmuje rolę obrońcy a z wsparciem orłów i ostrza z Rivendell - Elladan robi z wszystkich jesień średniowiecza.

Generalnie działa to całkiem całkiem, jedyne co narzekam, to że z Elrohilem jako support to koszt zagrożenia braci trochę przyduży już się wydaje w stosunku do tego co robią..
Awatar użytkownika
Neoptolemos
Posty: 1965
Rejestracja: 09 sty 2014, 18:30
Has thanked: 191 times
Been thanked: 839 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Neoptolemos »

Jako że się ostatnio od czasu do czasu produkuję na fejsikowej grupie Władcy i zostałem zachęcony do spisywanie relacji, wrzucam zapis z solowego ogrywania Przeciwko Cieniowi tematyczną talią Gondoru.
Link do relacji - klik
Link do talii - też klik
Game developer w Lucky Duck Games
Autor bloga Karta - stół!
Redaktor Board Times
jamjar
Posty: 79
Rejestracja: 18 mar 2020, 20:50
Has thanked: 41 times
Been thanked: 37 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: jamjar »

Dhel pisze: 03 mar 2024, 00:04 Pytanie do wyjadaczy, co najlepiej dobrać z fanowskich scenariuszy na mbprint?

Widzę, że są te sekcje:

1. ALEP Section
2. The First Age
3. The Legacy of Feanor
4. Fanmade section

Czy coś w szczególności polecacie?
Się podłączam do pytania. Ktoś? Coś?
Awatar użytkownika
psborsuk
Posty: 281
Rejestracja: 10 maja 2006, 01:04
Lokalizacja: Łódź, Koluszki
Has thanked: 299 times
Been thanked: 73 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: psborsuk »

Pierwsza Era jest super klimatyczna, ale jest też wymagająca. Dodatkowo, w tej serii macie listę kart z oficjalnych dodatków, które możecie włączyć do rozgrywki - przechodzicie w głównej mierze tym, co jest w Pierwszej Erze.
ALEPa mam, ale nie przechodziłem. Reszty nie znam.
Świt Rebelii... ]:->
Awatar użytkownika
Ayaram
Posty: 1535
Rejestracja: 12 lip 2014, 21:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 185 times
Been thanked: 566 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Ayaram »

tomtom2
Posty: 17
Rejestracja: 14 wrz 2023, 04:55
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: tomtom2 »

Nowy ALeP można już zamawiać:
https://sklep.mbprint.pl/produkt/aleps- ... able-part/

Autorzy w formie. Trochę długo to trwało, ale było warto poczekać. Scenariusze niebanalne i intrygujące, w kartach gracza pojawił się nowy archetyp - Minstrel, który ładnie się komponuje z istniejącymi kartami pieśni i pewnie części z nich nada nowy sens.
jamjar
Posty: 79
Rejestracja: 18 mar 2020, 20:50
Has thanked: 41 times
Been thanked: 37 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: jamjar »

tomtom2 pisze: 05 mar 2024, 19:35 Nowy ALeP można już zamawiać:
https://sklep.mbprint.pl/produkt/aleps- ... able-part/

Autorzy w formie. Trochę długo to trwało, ale było warto poczekać. Scenariusze niebanalne i intrygujące, w kartach gracza pojawił się nowy archetyp - Minstrel, który ładnie się komponuje z istniejącymi kartami pieśni i pewnie części z nich nada nowy sens.
Orientujesz sie jak ten proces zamowienia wyglada czasowo?
Jak bym chcial caly pakiet Alepowy w zamowieniu zbiorowym, to jaki termin realizacji, bo nigdzie nie znalazlem info?
Awatar użytkownika
siepu
Posty: 1181
Rejestracja: 14 gru 2007, 22:10
Lokalizacja: Olecko / Warszawa
Has thanked: 252 times
Been thanked: 280 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: siepu »

jamjar pisze: 05 mar 2024, 21:04
tomtom2 pisze: 05 mar 2024, 19:35 Nowy ALeP można już zamawiać:
https://sklep.mbprint.pl/produkt/aleps- ... able-part/

Autorzy w formie. Trochę długo to trwało, ale było warto poczekać. Scenariusze niebanalne i intrygujące, w kartach gracza pojawił się nowy archetyp - Minstrel, który ładnie się komponuje z istniejącymi kartami pieśni i pewnie części z nich nada nowy sens.
Orientujesz sie jak ten proces zamowienia wyglada czasowo?
Jak bym chcial caly pakiet Alepowy w zamowieniu zbiorowym, to jaki termin realizacji, bo nigdzie nie znalazlem info?
To jest zwykła drukarnia, jak mają pliki (a mają) to drukują i wysyłają :) Czekać trzeba było na nowe karty. Ew przy zbiorówce może potrwać trochę dłużej (musi się zebrać odpowiednio dużo ludzi), ale to pisz do drukarni, oni wiedzą jaki jest stan, ludzie z forum mogą najwyżej przekazać co od nich dostali.
jamjar
Posty: 79
Rejestracja: 18 mar 2020, 20:50
Has thanked: 41 times
Been thanked: 37 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: jamjar »

siepu pisze: 05 mar 2024, 21:38
To jest zwykła drukarnia, jak mają pliki (a mają) to drukują i wysyłają :) Czekać trzeba było na nowe karty. Ew przy zbiorówce może potrwać trochę dłużej (musi się zebrać odpowiednio dużo ludzi), ale to pisz do drukarni, oni wiedzą jaki jest stan, ludzie z forum mogą najwyżej przekazać co od nich dostali.
Pytałem bo nie ma opcji kup, tylko 'dołącz do zamówienia grupowego'. Napiszę do drukarni.
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4636
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1027 times
Been thanked: 1945 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: warlock »

Ja mam absolutny opór z graniem nieoficjalnymi kartami gracza i strasznie mnie irytuje, że masa talii na rings.db jest "zatruta" ALEPEM... Szanuję włożoną pracę w chęć rozwoju gry, ale nie potrafię się przełamać ;).
ODPOWIEDZ