Space Hulk 3 ed. (Richard Halliwell)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Fenrisek83
Posty: 817
Rejestracja: 30 maja 2018, 10:35
Has thanked: 121 times
Been thanked: 93 times

Re: Space Hulk 3 ed. (Richard Halliwell)

Post autor: Fenrisek83 »

maryaneck pisze: 27 lip 2020, 14:34 Dziękuję, panowie, za te wszystkie linki. Ściągam wszystko, prócz zasad ze scridb. Bo się nie da. Jak tak dalej pójdzie, to samodzielnie przetłumaczę zasady do 4tej edycji, bo jakoś wersji PL w necie ich znaleźć nie idzie.
W sumie z tego co pamiętam to między 3 ed.a 4 ed. były kosmetyczne zmiany dotyczące overwacha. W 3 musiałeś strzelać a w 4 ma się wybór. Pamiętam, że ktoś kiedyś gdzieś wypisał różnice między 3 a 4 ed. Ogarnij sobie tą cegłę która wysłałem Ci z misjami. Pamiętam, że był taki program do robienia własnych misji. Były wszystkie elementu planszy i żetony z 3ed. plus kanały wentylacyjne i elementy kafli z poprzednich edycji. Układało sie plansze w tym programie jak puzzle dodatkowo był z tego co pamiętam szablon na wzór tego z mision booka aby opisać zasady misji. Miałem chyba to na starymi dysku który gdzieś mi się jeszcze wala. Tylko, że obecnie mam lapka a to stary dysk jeszcze bodajże na SATA. Zaoranie tego miało związek z banhammerem którym GW zmasakrowało prawnie wszystkie fanowskie rzeczy do swoich gier. :/
Edit: Jak ktoś by był zainteresowany tym programem to może mi się uda go odzyskać. :)
Awatar użytkownika
Gothik
Posty: 495
Rejestracja: 02 sty 2012, 12:36
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 10 times
Been thanked: 36 times

Re: Space Hulk 3 ed. (Richard Halliwell)

Post autor: Gothik »

Awatar użytkownika
Usul
Posty: 308
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:31
Lokalizacja: Białystok
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times

Re: Space Hulk 3 ed. (Richard Halliwell)

Post autor: Usul »

Był też zestaw gąbek z feldherr'a, jakby ktoś potrzebował to mam go - kupiłem nówkę, a nie złożyło się, żebym dokupił samą grę :)
ODPOWIEDZ