The Curse of the Black Dice

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Neoptolemos
Posty: 1971
Rejestracja: 09 sty 2014, 18:30
Has thanked: 192 times
Been thanked: 858 times

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: Neoptolemos »

Board&Dice pisze:Ahoj Kamraci! Przepraszamy za mały downtime w odpowiedziach, ale paczki, przesyłki do USA i pewne negocjacje nieco nas wyłączyły - dzisiaj odpowiem na wszystkie pytania.
Pozdrawiam,
Irek
Zostało tylko 6 minut... potem bunt w załodze i skaczecie do rekinów! ;)
Game developer w Lucky Duck Games
Autor bloga Karta - stół!
Redaktor Board Times
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: Board&Dice »

Bart Henry pisze:Zadam pytanie w imieniu osób, które odbierały grę osobiście, jeszcze kiedy nie mieliście na stanie dice towerów. Na kiedy bylibyście w stanie dostarczyć je do Nowych Horyzontów? Napisałbym PW, gdyby nazwa waszego wydawnictwa nie wykrzaczała Tapatalka. [emoji14]
Cześć!
Dice Towery są dostępne już od Essen (odebraliśmy je na targach).
Co do terminu - musimy się umówić z planszóweczką.

Można też odebrać osobiście u nas, jeśli przejazdem będziesz na Jagodnie :)
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: Board&Dice »

Andreal pisze:
Board&Dice pisze:
Cześć,

Naklejki się drukują, a Wasze paczki nawet są już popakowane i czekają tylko na to aby wsadzić do środka naklejkę i zakleić karton... Zapytaliśmy też dzisiaj dostawcę na ile da się przyspieszyć cały proces - niestety dzisiaj bez odpowiedzi :/

Mam nadzieję, że będę w stanie do Was z tym wrócić w poniedziałek z jakimiś konkretniejszym terminem.

Pozdrawiam,
Irek
Coś już wiadomo?
Informacja jaką wczoraj otrzymaliśmy: "zamówienie w realizacji, czyli tatuaże są w druku"
Awatar użytkownika
Andreal
Posty: 344
Rejestracja: 10 mar 2014, 12:32
Lokalizacja: Białystok
Been thanked: 1 time

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: Andreal »

Jak to tak, żadnego terminu nie podali? Przed gwiazdką chciałbym grę dostać...
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: Board&Dice »

Andreal pisze:Jak to tak, żadnego terminu nie podali? Przed gwiazdką chciałbym grę dostać...
"Pani Ania ma się z nami skontaktować"
Awatar użytkownika
Andreal
Posty: 344
Rejestracja: 10 mar 2014, 12:32
Lokalizacja: Białystok
Been thanked: 1 time

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: Andreal »

Jesteście pewni, że w ogóle jakaś pani Ania tam pracuje...?
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: Board&Dice »

Tak, spokojnie :)
Najpóźniejszy możliwy termin jaki deklarują to przyszły tydzień.

A Pani rozmawiała z nami negocjując warunki etc.
Więc nie jest mitycznym piratem ;)
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2826
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 846 times
Been thanked: 363 times

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: Gromb »

Board&Dice pisze:
A Pani rozmawiała z nami negocjując warunki etc.
Więc nie jest mitycznym piratem ;)
Ufff... To dobrze, znaczy się wąsa i brody brak :mrgreen:
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
Awatar użytkownika
Andreal
Posty: 344
Rejestracja: 10 mar 2014, 12:32
Lokalizacja: Białystok
Been thanked: 1 time

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: Andreal »

Kolejny tydzień i kolejne pytanie o update dla "wytatuowanych", bo przyznam, że już się doczekać nie mogę ;)
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: Board&Dice »

Tatuaże mają w tym tygodniu do nas dotrzeć :)! (piątek - z tego co nam fabryka dziś pisała)
Awatar użytkownika
Andreal
Posty: 344
Rejestracja: 10 mar 2014, 12:32
Lokalizacja: Białystok
Been thanked: 1 time

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: Andreal »

Optymistycznie rzecz biorąc gdzieś dopiero w połowie listopada grę dostaniemy, ech... sami sobie ten los zgotowaliśmy...

Z drugiej strony, dostanę prezent prawie na urodziny ;)
Awatar użytkownika
Neoptolemos
Posty: 1971
Rejestracja: 09 sty 2014, 18:30
Has thanked: 192 times
Been thanked: 858 times

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: Neoptolemos »

Nie wiem jak u Was, ale ja właśnie dostałem informację, ża do mojego paczkomatu nadchodzi paczka od B&D :) a czekałem na naklejki :)
Game developer w Lucky Duck Games
Autor bloga Karta - stół!
Redaktor Board Times
Awatar użytkownika
hrachubi
Posty: 398
Rejestracja: 17 sty 2013, 20:07
Lokalizacja: Pruszków
Has thanked: 55 times
Been thanked: 10 times

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: hrachubi »

Też dostałem info! Gdyby tak jeszcze jutro była do odebrania....
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2826
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 846 times
Been thanked: 363 times

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: Gromb »

Tez dostałem info. Ciekawe, czy poza naklejkami dostaniemy również wariant solo?
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
Awatar użytkownika
wilczur
Posty: 282
Rejestracja: 29 maja 2008, 12:08
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: wilczur »

Twoja paczka od Board and Dice wyruszyła w drogę do Paczkomatu < no to jest prezent na urodzinki.
Mój Bloog
Moja kolekcja
Pozdrawiam
Wilczur
Awatar użytkownika
Andreal
Posty: 344
Rejestracja: 10 mar 2014, 12:32
Lokalizacja: Białystok
Been thanked: 1 time

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: Andreal »

Do mnie też już wyruszyła. W końcu, uff...
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: Board&Dice »

Witajcie,

Wszystkie paczki, do których mieliśmy komplet danych, wyruszyły już w swój rejs do portu macieżystego.
Po długiej i pełnej sztormów walce z dostawcą tatuaży... Udało się - któż by pomyślał, że taki drobny element uwięzi nas w porcie...

Odnośnie wariantu SOLO - tak jak mówiliśmy już na łamach tego wątku, będzie on do pobrania w listopadzie. Jest jeszcze testowany i szlifowany - nie chcemy aby pośpiech zatopił łajbę - z resztą już o tym pisaliśmy.

Wyglądajcie zatem czarnych żagli w swoich portach i naszej pirackiej bandery, a przede wszystkim bawcie się dobrze rozgrywając 4 warianty The Curse of The Black Dice.

Pozdrowienia z pokładu kapitana Irka
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: Board&Dice »

Gromb pisze:
Board&Dice pisze:
A Pani rozmawiała z nami negocjując warunki etc.
Więc nie jest mitycznym piratem ;)
Ufff... To dobrze, znaczy się wąsa i brody brak :mrgreen:
Pani okazała się większą zadziorą niż się spodziewaliśmy ;)
Banan2
Posty: 2616
Rejestracja: 12 maja 2009, 09:28
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 118 times
Been thanked: 67 times

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: Banan2 »

Board&Dice pisze:Witajcie,
Wszystkie paczki, do których mieliśmy komplet danych, wyruszyły już w swój rejs do portu macieżystego.
Po długiej i pełnej sztormów walce z dostawcą tatuaży... Udało się - któż by pomyślał, że taki drobny element uwięzi nas w porcie...
....
Sorry, że na forum, ale wleję Wam trochę wody morskiej do rumu :evil:

:evil: Taaaaaa, jak to mawia mój najmłodszy syn: "Bla, bla, bla". Najpierw czekałem na durne naklejki, teraz mimo przesłania prawidłowego numeru paczkomatu (niedziela rano) w dalszym ciągu czekam. I tak pewnie :evil: będę czekał na teraz to w sumie nie wiadomo co :evil:
Jednego mogę Wam pogratulować. Wyleczyliście mnie z crowfundingu.
Moja kolekcja
10% rabatu w planszomanii, 7% w 3Trollach, 5% w Battle Models
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: Board&Dice »

Banan2 pisze:
Board&Dice pisze:Witajcie,
Wszystkie paczki, do których mieliśmy komplet danych, wyruszyły już w swój rejs do portu macieżystego.
Po długiej i pełnej sztormów walce z dostawcą tatuaży... Udało się - któż by pomyślał, że taki drobny element uwięzi nas w porcie...
....
Sorry, że na forum, ale wleję Wam trochę wody morskiej do rumu :evil:

:evil: Taaaaaa, jak to mawia mój najmłodszy syn: "Bla, bla, bla". Najpierw czekałem na durne naklejki, teraz mimo przesłania prawidłowego numeru paczkomatu (niedziela rano) w dalszym ciągu czekam. I tak pewnie :evil: będę czekał na teraz to w sumie nie wiadomo co :evil:
Jednego mogę Wam pogratulować. Wyleczyliście mnie z crowfundingu.
Witaj,

Dla Ciebie może jest to "bla, bla", a dla nas są to rzeczy z jakimi musimy się zmagać (najczęściej niezależne od nas bo grę mamy już gotową od ponad miesiąca - czyli najważniejszy element kampanii).

Powiedz nam proszę jeszcze dlaczego kierujesz w nas zarzut "muszę czekać" skoro JESTEŚMY W TERMINIE ZGODNIE Z TYM CO OPISYWALIŚMY W KAMPANII" a w kampanii opisaliśmy iż gry dotrą do końca listopada.

Ponadto w ankiecie jaką wysyłaliśmy do wspierających daliśmy dwie opcję:
- czekam na tatuaże
- nie interesują mnie tatuaże chcę dostać grę

Tatuaże drukowały się dłużej niż myśleliśmy ale w dalszym ciągu jesteśmy przed czasem!

W piątek specjalnie wykupiliśmy opcję dostawy naklejek na sobotę w firmie kurierskiej aby w sobotę pakować przesyłki (które pakowaliśmy do późnych godzin nocnych). NIe mieliśmy pełnych danych kontaktowych więc nie mogliśmy zapakować Twojej przesyłki.

Piszesz że dosłałeś adres w niedzielę rano - wybacz nam...niedziele chcielibyśmy trochę spędzić z rodzinami.

Przepraszam za ton wpisu - ale my też musimy się czasem móc obronić na wpisy szczególnie, że poświęcamy każdy swój czas aby zrealizować wszystkie przesyłki (które docierają w terminie kampanii).

Pozdrawiam
Filip Głowacz
Banan2
Posty: 2616
Rejestracja: 12 maja 2009, 09:28
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 118 times
Been thanked: 67 times

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: Banan2 »

Board&Dice pisze:
Banan2 pisze:
Board&Dice pisze:Witajcie,
Wszystkie paczki, do których mieliśmy komplet danych, wyruszyły już w swój rejs do portu macieżystego.
Po długiej i pełnej sztormów walce z dostawcą tatuaży... Udało się - któż by pomyślał, że taki drobny element uwięzi nas w porcie...
....
Sorry, że na forum, ale wleję Wam trochę wody morskiej do rumu :evil:

:evil: Taaaaaa, jak to mawia mój najmłodszy syn: "Bla, bla, bla". Najpierw czekałem na durne naklejki, teraz mimo przesłania prawidłowego numeru paczkomatu (niedziela rano) w dalszym ciągu czekam. I tak pewnie :evil: będę czekał na teraz to w sumie nie wiadomo co :evil:
Jednego mogę Wam pogratulować. Wyleczyliście mnie z crowfundingu.
Witaj,

Dla Ciebie może jest to "bla, bla", a dla nas są to rzeczy z jakimi musimy się zmagać (najczęściej niezależne od nas bo grę mamy już gotową od ponad miesiąca - czyli najważniejszy element kampanii).

Powiedz nam proszę jeszcze dlaczego kierujesz w nas zarzut "muszę czekać" skoro JESTEŚMY W TERMINIE ZGODNIE Z TYM CO OPISYWALIŚMY W KAMPANII" a w kampanii opisaliśmy iż gry dotrą do końca listopada.

Ponadto w ankiecie jaką wysyłaliśmy do wspierających daliśmy dwie opcję:
- czekam na tatuaże
- nie interesują mnie tatuaże chcę dostać grę

Tatuaże drukowały się dłużej niż myśleliśmy ale w dalszym ciągu jesteśmy przed czasem!

W piątek specjalnie wykupiliśmy opcję dostawy naklejek na sobotę w firmie kurierskiej aby w sobotę pakować przesyłki (które pakowaliśmy do późnych godzin nocnych). NIe mieliśmy pełnych danych kontaktowych więc nie mogliśmy zapakować Twojej przesyłki.

Piszesz że dosłałeś adres w niedzielę rano - wybacz nam...niedziele chcielibyśmy trochę spędzić z rodzinami.

Przepraszam za ton wpisu - ale my też musimy się czasem móc obronić na wpisy szczególnie, że poświęcamy każdy swój czas aby zrealizować wszystkie przesyłki (które docierają w terminie kampanii).

Pozdrawiam
Filip Głowacz
Oczywiście, że możecie się bronić, i również przepraszam za ton wpisu, ale ...
Muszę czekać:
- kiedy inni wspierający odebrali gry kilka tygodni temu,
- bo w ankiecie przy "czekam na tatuaże" nie raczyliście napisać jak długo trzeba będzie czekać. Gdybym wiedział, że będzie taka obsuwa to po prostu machnąłbym na nie ręką.
- a przesyłka mogła wyjść wczoraj. Mieliście pełne dane, nie wyszła i nie wiadomo kiedy wyjdzie, bo brak jest jakiejkolwiek informacji.

I z całym szacunkiem dla Waszej pracy, ale naprawdę nie interesuje mnie to, że tatuaże dłużej się drukowały, że zmagacie się z tym czy tamtym. Wszyscy wspierający powinni otrzymać gry (same lub z gadżetami) mniej więcej tego samego dnia. To się da zrobić (przykład: Cube "Martwa Zima"). I jeśli całą swoją argumentację opieracie jedynie na terminie (koniec listopada) to jesteście po prostu w ogromnym błędzie.
Pozdrawiam
Moja kolekcja
10% rabatu w planszomanii, 7% w 3Trollach, 5% w Battle Models
zygfryd
Posty: 31
Rejestracja: 11 sty 2015, 11:24

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: zygfryd »

No to jesli dłużyło ci się to czekanie to trzeba było napisać do B&D że zmieniłeś zdanie i chcesz wysyłkę wcześniej.
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2826
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 846 times
Been thanked: 363 times

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: Gromb »

Dokladnie jak piszę Zygfryd. Z autopsji wiem, ze chłopaki z B&D zawsze odpowiadają na maile i raczej są nastawieni pozytywnie na wszelkie prośby i pomoc. Jak to się mówi: Kruk krukowi, oka nie wykole.
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: misioooo »

Oj tam... Ciesz się, że nie czekasz na coś z kikstartera... Cokolwiek. Tutaj dostaniesz w obiecanym terminie. Nie możesz mieć pretensji, że ktoś inny dostał wcześniej. Jak już to zgłoś żal, że ty za szybko dostajesz, bo spodziewałeś się końca listopada tak ja Tobie wydawca obiecał.
Kapitanowie wydawnictwa to tylko dwie osoby. Sami to pakują i szykują do rejsu po godzinach "normalnej" pracy. Ok - może to Ciebie nie interesować, ale...

Kapitanie Irku, Kapitanie Filipie - ja optuję za wywiązaniem się z umowy z majtkiem Bananem Drugim w pełni - tj rum mu przekazać 30 listopada ;)
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Banan2
Posty: 2616
Rejestracja: 12 maja 2009, 09:28
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 118 times
Been thanked: 67 times

Re: The Curse of the Black Dice

Post autor: Banan2 »

misioooo pisze:Kapitanie Irku, Kapitanie Filipie - ja optuję za wywiązaniem się z umowy z majtkiem Bananem Drugim w pełni - tj rum mu przekazać 30 listopada ;)
Wiedziałem, że tak to się skończy .... :wink:
Pozdrawiam
Moja kolekcja
10% rabatu w planszomanii, 7% w 3Trollach, 5% w Battle Models
ODPOWIEDZ