Portal Ogarnij się!!!

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
pcyzm
Posty: 693
Rejestracja: 21 kwie 2020, 17:03
Has thanked: 208 times
Been thanked: 212 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: pcyzm »

BOLLO pisze: 26 lip 2021, 14:09 Po jego urlopie nie omieszkam się zapytać co autor miał na myśli i czy to faktycznie jego wpis. Mam jednak nadzieję że mnie wyśmieję że to łyknąłem za możliwość prawdy.
Tylko, że ten wpis nie jest daleki od tego Trzewik wcześniej wypisywał. Jeśli kogoś to mocno grzeje, to po prostu może bojkotować Portal i już. A jak ktoś w drugą stronę chciałby przyklasnąć no to pewnie chętniej zostawi grosz. Jak w każdej sytuacji, sprawa jest prosta i trzeba głosować portfelem, zamiast oczekiwać od Trzewika kajania się tym bardziej, że to jego prywatny profil.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5280
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1086 times
Been thanked: 1705 times
Kontakt:

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: BOLLO »

pcyzm pisze: 26 lip 2021, 14:18
BOLLO pisze: 26 lip 2021, 14:09 Po jego urlopie nie omieszkam się zapytać co autor miał na myśli i czy to faktycznie jego wpis. Mam jednak nadzieję że mnie wyśmieję że to łyknąłem za możliwość prawdy.
Tylko, że ten wpis nie jest daleki od tego Trzewik wcześniej wypisywał. Jeśli kogoś to mocno grzeje, to po prostu może bojkotować Portal i już. A jak ktoś w drugą stronę chciałby przyklasnąć no to pewnie chętniej zostawi grosz. Jak w każdej sytuacji, sprawa jest prosta i trzeba głosować portfelem, zamiast oczekiwać od Trzewika kajania się tym bardziej, że to jego prywatny profil.
Masz rację ale nie zapominajmy że są jeszcze ludzie dla których Bóg, Honor i Ojczyzna (portfel nie jest żadną wartością) coś jeszcze znaczą i nie pozwolą sobie wycierać tym prywatnych bezeceństw Ignacego czy kogokolwiek innego. Ja do czasu wyjaśnienia sprawy powstrzymuje się do jakichkolwiek osądów bo jak wspomniałem nie mam żadnych podstaw ku temu żeby wierzyć w w prawdziwość tego wpisu.
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3508
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 445 times
Been thanked: 1051 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: psia.kostka »

Obstawiam, ze nowa hacjenda prezesa jest ulokowana w strategicznej bliskosci kosciola, o czym nie wspomnial developer w sprzedazowej nawijce. Teraz przez kolejne dekady Trzewik ma gwarancje dosc glosnych sasiadow i trafil go szlag :lol:

Widzialem ten komentarz na filmie i ten wpis na fb robiac prywatne dochodzenie "o co cho". Powstrzymalem sie z propagowaniem tego tutaj, ale mleko juz sie rozlalo ;) Jest tam sporo innych antyklerykalnych postow o podobnej tresci, widac ze ma na pienku z "czarnymi". W komentarzach jak zwykle, polowa ludzi przyklaskuje, polowa hejtuje. Nie wyglada to na jakas hakerska wrzutke ;)

Niby to jego prywatne wypowiedzi, ale jesli ktos niesie sztandar tolerancji i szacunku (teczowy portal itp), to troche smierdzi falszem jednak :roll: Zobaczcie jaka wypowiedzia konczy sie ten filmik...
Edit:
https://youtu.be/qa1EaBip9hs?t=4145
W trakcie tego filmu padl ten komentarz wlasnie odnoszacy sie do fb.
Ostatnio zmieniony 26 lip 2021, 14:38 przez psia.kostka, łącznie zmieniany 1 raz.
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4716
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1236 times
Been thanked: 1453 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: Mr_Fisq »

psia.kostka pisze: 26 lip 2021, 14:31 Niby to jego prywatne wypowiedzi, ale jesli ktos niesie sztandar tolerancji i szacunku (teczowy portal itp), to troche smierdzi falszem jednak :roll: Zobaczcie jaka wypowiedzia konczy sie ten filmik...
Który jeśli wolno spytać?
Sprzedam: Sands of Shurax, Dawn of the Zeds, Etherfields KS PL, Lanzerath Ridge i inne
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo (np. Horizon Wars: Zero Dark, Exploit Zero, Space Station Zero, This is not a Test), figurki do Stargrave - SF, Postapo.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11033
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3379 times
Been thanked: 3270 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: japanczyk »

To nie fejk, post mial widoczność dla wszystkich
Awatar użytkownika
tomp
Posty: 2098
Rejestracja: 26 kwie 2020, 21:49
Has thanked: 275 times
Been thanked: 434 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: tomp »

są przypadki włamań na konta facebookowe i wynikające z nich problemu np. kradzież na blika.
Tak czy inaczej sprawdza się powiedzenie jak raz coś pójdzie w sieć to nie ginie... screenshot już jest w sieci.
Mnie nurtuje czy znajdzie się odpowiedź na pytanie: czy p. Trzewiczek jako właściciel konta w jakikolwiek sposób będzie się do tego ustosunkowywać ?
Czy screenshot to już dowód ? Bezpośrednie nagrania audio lub audio-video potrafią być są kwestionowane (np.nagrania u Sowy), a do tekstu zawsze można dokleić ikonę z nazwiskiem....
Zachęcam do poznania skali ocen BGG
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5280
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1086 times
Been thanked: 1705 times
Kontakt:

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: BOLLO »

japanczyk pisze: 26 lip 2021, 14:35 To nie fejk, post mial widoczność dla wszystkich
Nie mniej jednak abym zrobił co mam zrobić muszę mieć pewność od Ignacego (o ile taką otrzymam). Jedyne co wiem to że był za "feministkami" i ich marszami. Za covidowymi szczepionkami też był z tego co pamiętam. Innych jego aktualnych wybryków nie kojażę więc jak kos ma linki do filmików czy wypowiedzi to chętnie się zapoznam. Jeżeli ktoś chcę zostać incognito prosze przesyłać na PW (dotrzymam tajemnicy).
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11033
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3379 times
Been thanked: 3270 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: japanczyk »

A co masz robic?
Trzewik prywatnie wygłosił poglad ze mu przeszkadzają kościelne dzwony o 6 rano ;) nie ma co robić inby
pcyzm
Posty: 693
Rejestracja: 21 kwie 2020, 17:03
Has thanked: 208 times
Been thanked: 212 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: pcyzm »

Wolność słowa ma swoje ograniczenia. Trzewik może popierać kogo i co chce oraz pisać co popadnie o ile nie obraża czyichś uczuć religijnych. I teraz pytanie BOLLO do Ciebie, czy jeśli ten wpis się potwierdzi co zamierzasz dalej z tym zrobić (pomijam to czy będziesz cokolwiek od firmy Trzewika kupować), pozew o obrazę?
Awatar użytkownika
Irr3versible
Posty: 992
Rejestracja: 09 cze 2019, 01:03
Lokalizacja: Kraków/Zabierzów
Has thanked: 627 times
Been thanked: 543 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: Irr3versible »

Od razu pozew... Dożywotnio wszystkie gry w folii za darmo z gwarancją braku błędów ;)
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5280
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1086 times
Been thanked: 1705 times
Kontakt:

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: BOLLO »

pcyzm pisze: 26 lip 2021, 14:56 Wolność słowa ma swoje ograniczenia. Trzewik może popierać kogo i co chce oraz pisać co popadnie o ile nie obraża czyichś uczuć religijnych. I teraz pytanie BOLLO do Ciebie, czy jeśli ten wpis się potwierdzi co zamierzasz dalej z tym zrobić (pomijam to czy będziesz cokolwiek od firmy Trzewika kupować), pozew o obrazę?
Sprawa jest delikatna i dosyć niefajna bym rzekł. Jeżeli cały wpis okaże się prawdą będą konsekwencje. Jakie? Jeszcze nie wiem bo nie wiem ile było w tym prawdy a ile zostało w tym wpisie spreparowane. Poczekajmy z osądami aż Trzewik coś odpisze.
tsodo
Posty: 124
Rejestracja: 01 maja 2018, 10:52
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 46 times
Been thanked: 33 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: tsodo »

BOLLO pisze: 26 lip 2021, 15:18
pcyzm pisze: 26 lip 2021, 14:56 Wolność słowa ma swoje ograniczenia. Trzewik może popierać kogo i co chce oraz pisać co popadnie o ile nie obraża czyichś uczuć religijnych. I teraz pytanie BOLLO do Ciebie, czy jeśli ten wpis się potwierdzi co zamierzasz dalej z tym zrobić (pomijam to czy będziesz cokolwiek od firmy Trzewika kupować), pozew o obrazę?
Sprawa jest delikatna i dosyć niefajna bym rzekł. Jeżeli cały wpis okaże się prawdą będą konsekwencje. Jakie? Jeszcze nie wiem bo nie wiem ile było w tym prawdy a ile zostało w tym wpisie spreparowane. Poczekajmy z osądami aż Trzewik coś odpisze.
Mam nadzieje, że to będzie prawda, bo chciałbym poczytać więcej o tych konsekwencjach :lol:
Ostatnio zmieniony 26 lip 2021, 16:42 przez tsodo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
AntBehindLeaf
Posty: 376
Rejestracja: 19 sty 2021, 20:59
Has thanked: 72 times
Been thanked: 137 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: AntBehindLeaf »

Śmieszni jesteście z tymi konsekwencjami. Mniemam, że nuda w życiu i jakąś inbę by się wykręciło, ale miejcie Rigcz.

Robicie z siebie jakieś postacie które mają cokolwiek do gadania, obrońcy uciśnionych - będą wyciągać wobec trzewiczka konsekwencje :lol: L O L
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11033
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3379 times
Been thanked: 3270 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: japanczyk »

Spreparowane xD lol, wpis byl prawdziwy, ale pousuwałem linki do zdjęcia bo nie mam zamiaru byc przyczynkiem czyjejś krucjaty
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4716
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1236 times
Been thanked: 1453 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: Mr_Fisq »

japanczyk pisze: 26 lip 2021, 14:49 A co masz robic?
Trzewik prywatnie wygłosił poglad ze mu przeszkadzają kościelne dzwony o 6 rano ;) nie ma co robić inby
"Wyrzyg" było by lepszym określeniem zwłaszcza w sytuacji w której skasowałeś oryginał i ludzie nie mogą wyrobić sobie własnej opinii.
Podeśle ktoś oryginał z prezesa na PM?
Sprzedam: Sands of Shurax, Dawn of the Zeds, Etherfields KS PL, Lanzerath Ridge i inne
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo (np. Horizon Wars: Zero Dark, Exploit Zero, Space Station Zero, This is not a Test), figurki do Stargrave - SF, Postapo.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5280
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1086 times
Been thanked: 1705 times
Kontakt:

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: BOLLO »

japanczyk pisze: 26 lip 2021, 15:53 Spreparowane xD lol, wpis byl prawdziwy, ale pousuwałem linki do zdjęcia bo nie mam zamiaru byc przyczynkiem czyjejś krucjaty
Spokojnie tobie i tak nic nie bedzie ale to tak jabys wiedzial kto ukradl ale nie powiedzial....."wiem ale nie powiem". Sa jednak ludzie ktorym zachowanie Ignacego nie jest obojetne i potrafia sie podzielic informacjami dotyczacymi jego osoby.
shuji
Posty: 1287
Rejestracja: 23 kwie 2014, 19:47
Has thanked: 36 times
Been thanked: 219 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: shuji »

Post niewidoczny. Możecie zdradzić co tam było napisane ?
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11033
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3379 times
Been thanked: 3270 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: japanczyk »

Widzisz, ja tu robie kreskę pomiędzy tym co uwazam za słuszne
Przepis o urazie uczuc religijnych to najgłupsza rzecz jaka mozna bylo wymyślę w tym kraju i prowadzi do absurdów takich jak ostatni najazd policji na pizzerie
Mr_Fisq pisze: 26 lip 2021, 18:23 "Wyrzyg" było by lepszym określeniem zwłaszcza w sytuacji w której skasowałeś oryginał i ludzie nie mogą wyrobić sobie własnej opinii.
Podeśle ktoś oryginał z prezesa na PM?
Tak, masz racje - pojechal grubo, szczególnie zestawiajac kazdego ksiedze z pedofilem, ALE rozumiem ten wyrzyg
Mieszkalem przy kosciele i dzwony o 6 rano na msze przekraczajace dozwolony poziom decybeli to byla norma nie tylko w moim kościele

Kazdy ma prawo do frustracji
Uwazam tylko, ze jako pezes udostepniajacy swoje posty publicznie powinien bardziej baczyc na slowa ze wzgledu na konsekwencje dla swojego biznesu
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 576 times
Been thanked: 1027 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: RUNner »

japanczyk pisze: 26 lip 2021, 15:53 Spreparowane xD lol, wpis byl prawdziwy, ale pousuwałem linki do zdjęcia bo nie mam zamiaru byc przyczynkiem czyjejś krucjaty
Nie jestem do końca przekonany, czy powinieneś moderować temat o Portalu, w którego sklepie masz nastukane 15% rabatu. To może budzić obawy o bezstronność, a poza tym wycinanie treści niewygodnych dla Trzewiczka nieco przeczy idei wolności słowa. Jako moderator powinieneś raczej trzymać się regulaminu, a nie tego co subiektywnie uważasz za słuszne.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2575
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1170 times
Been thanked: 461 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: polwac »

Sam ten link wrzucił to i miał prawo edytować swój post i usunąć :D
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Awatar użytkownika
anitroche
Posty: 772
Rejestracja: 23 kwie 2020, 10:09
Has thanked: 672 times
Been thanked: 782 times
Kontakt:

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: anitroche »

RUNner pisze: 26 lip 2021, 19:07
japanczyk pisze: 26 lip 2021, 15:53 Spreparowane xD lol, wpis byl prawdziwy, ale pousuwałem linki do zdjęcia bo nie mam zamiaru byc przyczynkiem czyjejś krucjaty
Nie jestem do końca przekonany, czy powinieneś moderować temat o Portalu, w którego sklepie masz nastukane 15% rabatu. To może budzić obawy o bezstronność, a poza tym wycinanie treści niewygodnych dla Trzewiczka nieco przeczy idei wolności słowa. Jako moderator powinieneś raczej trzymać się regulaminu, a nie tego co subiektywnie uważasz za słuszne.
Głosuję za tym, aby moderował ten wątek tylko osoba posiadająca dokładnie 7,5% rabatu w sklepie Portalu, co by osoba posiadająca 0% nie wzbudziła obawy o to, że specjalnie nie kupuje u nich w sklepie, żeby działać na szkodę wydawnictwa ;).

A tak serio, to przecież moderować wątek może każda osoba bez względu na swoje poglądy, bo moderator po prostu sprawdza poprawność postów względem regulaminu. Czy może źle myślę?
"Cześć, mam na imię Ania i dzisiaj pokażę wam jak wygląda rozgrywka w wariancie solo w..."

Zapraszam na mój kanał z pełnymi rozgrywkami solo: Gram Solo na YouTube
Awatar użytkownika
Emil_1
Posty: 1385
Rejestracja: 31 maja 2016, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 47 times
Been thanked: 172 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: Emil_1 »

Panowie i Panie,
Nie wiem o co chodzi z postem tego Pana ale sugeruję aby osoby, które poczuły się urażone postem tej osoby( cokolwiek napisała) mogą zrezygnować z kupowania jego gier i przestać wspierać finansowo jego działalność.

Zakładam że autor pod wpływem chwili wrzucił jakiś post atakujący Kościół / LGBT / Panie i w efekcie wkurzył całą grupę. Jego błąd ale też nie powód by od razu wieszać
Miłego dnia! :)
Awatar użytkownika
Kwestor
Posty: 250
Rejestracja: 13 lis 2019, 14:38
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 186 times
Been thanked: 90 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: Kwestor »

Emil_1 pisze: 26 lip 2021, 19:37 Zakładam że autor pod wpływem chwili wrzucił jakiś post atakujący Kościół / LGBT / Panie i w efekcie wkurzył całą grupę. Jego błąd ale też nie powód by od razu wieszać
Nie zrozumiałeś, ten cały wątek jest po to, żeby wieszać co popadnie na Portalu i/lub Prezesie :P
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11033
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3379 times
Been thanked: 3270 times

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: japanczyk »

RUNner pisze: 26 lip 2021, 19:07 Nie jestem do końca przekonany, czy powinieneś moderować temat o Portalu, w którego sklepie masz nastukane 15% rabatu. To może budzić obawy o bezstronność, a poza tym wycinanie treści niewygodnych dla Trzewiczka nieco przeczy idei wolności słowa. Jako moderator powinieneś raczej trzymać się regulaminu, a nie tego co subiektywnie uważasz za słuszne.
Ekhm... usunalem zdjecie, ktore sam wrzuciłem. Ogolnie kazdy ma prawo wyedytowac swoj post/poprosic moderacje o usuniecie swoich treści
Nie wiem co ma rabat do bezstronnosci - poczytaj moje krytyczne posty na temat Portalu - wspieram wydawnictwo, bo wydaje dobre gry, no i czasem w sklepie maja lepsza oferte niz w innycb sklepach ;) nie ma to nic wspólnego z jakimkolwiek fanbojostwem
Awatar użytkownika
VivoBrezo
Posty: 785
Rejestracja: 11 sie 2019, 10:56
Has thanked: 156 times
Been thanked: 532 times
Kontakt:

Re: Portal Ogarnij się!!!

Post autor: VivoBrezo »

japanczyk pisze: 26 lip 2021, 19:50 Ekhm... usunalem zdjecie, ktore sam wrzuciłem. Ogolnie kazdy ma prawo wyedytowac swoj post/poprosic moderacje o usuniecie swoich treści
Nie wiem co ma rabat do bezstronnosci - poczytaj moje krytyczne posty na temat Portalu - wspieram wydawnictwo, bo wydaje dobre gry, no i czasem w sklepie maja lepsza oferte niz w innycb sklepach ;) nie ma to nic wspólnego z jakimkolwiek fanbojostwem
Nie widzę w ogóle powodu dla którego powinieneś się tłumaczyć z tego.

@Bollo Fajna dramka, lubię dramki, ale bez przesady, jaka obraza uczuć religijnych.
1. Kościół to instytucja, z tego co zrozumiałem Ignacy jechał po księżach, a nie obrażał Boga.
2. Nawet jeśli ktoś coś powie złego o Twojej religii, Jezus mówił nadstaw drugi policzek, a nie zbieraj dowody i dumaj sobie nad konsekwencjami (swoją drogą jestem ich ciekaw ) xD.
3. Nie wiem w ogóle po co pisze o tym wszystkim, bo to jest tak totalnie absurdalny temat.

Facet ma prawo powiedzieć, że kościół jest zły, szczepionki dobre i co tam jeszcze sobie sądzi. To, że prowadzi firmę z planszówkami nic nie zmienia. Ty masz prawo zagłosować portfelem i nie kupować u niego, jeśli to sprawia Tobie taki dyskomfort :D.
Cześć! Nie widzicie nas, ale możecie nas usłyszeć w podcaście Kości, Piony i Bastiony. Rozmawiamy o grach, które lubimy, bo życie jest za krótkie, na te słabe.
Kości, Piony i Bastiony Youtube
Kości, Piony i Bastiony Spotify
Zablokowany