The Others (Eric M. Lang)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
marek82
Posty: 89
Rejestracja: 02 sty 2016, 20:02
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 2 times

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: marek82 »

Omega team widziałem, że można dostać na eBay lub poczekać, aż być może ktoś po premierze dodatków w polskiej wersji językowej (podobno w lutym) zdecyduje się pozbyć exclusive'a Omega Team :) Exclusive'y z tego co mi wiadomo są w angielskiej wersji językowej.
Awatar użytkownika
cohlerc1
Posty: 316
Rejestracja: 11 wrz 2012, 07:30
Lokalizacja: Radzionków
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: cohlerc1 »

marek82 pisze: Exclusive'y z tego co mi wiadomo są w angielskiej wersji językowej.

Skąd to info? Jeśli to prawda to trochę lipa bo w przedsprzedaży nie było o tym mowy. Z drugiej strony skoro podobno płyną z usa może tak być. Tym bardziej biorąc pod uwagę przedsprzedaż blood rage gdzie też dodatkowy potwór miał kartę po angielsku.
marek82
Posty: 89
Rejestracja: 02 sty 2016, 20:02
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 2 times

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: marek82 »

cohlerc1 pisze:
marek82 pisze: Exclusive'y z tego co mi wiadomo są w angielskiej wersji językowej.

Skąd to info? Jeśli to prawda to trochę lipa bo w przedsprzedaży nie było o tym mowy. Z drugiej strony skoro podobno płyną z usa może tak być. Tym bardziej biorąc pod uwagę przedsprzedaż blood rage gdzie też dodatkowy potwór miał kartę po angielsku.
Na stronie portalu jest informacja a dokładniej:
"Exclusivy pochodzą z kampanii kickstarterowej zagraniczej wersji językowej gry The Others."

Może wyciągam błędne wnioski bo nie upewniałem się bezpośrednio w Portalu co do tej kwestii, ale chyba chodzi o angielską wersję językową.
marek82
Posty: 89
Rejestracja: 02 sty 2016, 20:02
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 2 times

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: marek82 »

marek82 pisze:
cohlerc1 pisze:
marek82 pisze: Exclusive'y z tego co mi wiadomo są w angielskiej wersji językowej.

Skąd to info? Jeśli to prawda to trochę lipa bo w przedsprzedaży nie było o tym mowy. Z drugiej strony skoro podobno płyną z usa może tak być. Tym bardziej biorąc pod uwagę przedsprzedaż blood rage gdzie też dodatkowy potwór miał kartę po angielsku.
Na stronie portalu jest informacja a dokładniej:
"Exclusivy pochodzą z kampanii kickstarterowej zagraniczej wersji językowej gry The Others."

Może wyciągam błędne wnioski bo nie upewniałem się bezpośrednio w Portalu co do tej kwestii, ale chyba chodzi o angielską wersję językową.
Potwierdziłem informację bezpośrednio w Portalu, exclusivy są w oryginalnej wersji językowej czyli po angielsku.
sielus
Posty: 100
Rejestracja: 10 lut 2009, 21:51
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: sielus »

Ehh czy ktoś grał z drugą, lepszą połówką i była zadowolona? Moja po pierwszej partii stwierdziła, że gra zbyt ciężka (raczej chodzi o design potworów, bo zęby zjedliśmy na Arkhamie), raczej nie będzie chętna na kolejną i namawia mnie na sprzedaż, a mnie aż łezka w oku się kręci ;) jak patrzę na zarąbiste figurki... szczególnie z dodatku Apocalypse :).
Awatar użytkownika
Tyrek
Posty: 666
Rejestracja: 10 gru 2011, 13:47
Lokalizacja: Lubin
Has thanked: 72 times
Been thanked: 152 times

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: Tyrek »

sielus pisze:Ehh czy ktoś grał z drugą, lepszą połówką i była zadowolona? Moja po pierwszej partii stwierdziła, że gra zbyt ciężka (raczej chodzi o design potworów, bo zęby zjedliśmy na Arkhamie), raczej nie będzie chętna na kolejną i namawia mnie na sprzedaż, a mnie aż łezka w oku się kręci ;) jak patrzę na zarąbiste figurki... szczególnie z dodatku Apocalypse :).
A lepsza połówka grała po stronie tych złych czy dobrych?
sielus
Posty: 100
Rejestracja: 10 lut 2009, 21:51
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: sielus »

Dobrych i oczywiście wygrała ;).
Awatar użytkownika
Tyrek
Posty: 666
Rejestracja: 10 gru 2011, 13:47
Lokalizacja: Lubin
Has thanked: 72 times
Been thanked: 152 times

[KS] The Others - 7 Sins

Post autor: Tyrek »

sielus pisze:Dobrych i oczywiście wygrała ;).
Hmm, oczywistą próbą rozwiązania kryzysu jest namówienie lepszej połówki do zagrania tym razem po stronie złaaaa :-) gra trochę inaczej wyglada.

Może czynnik niezadowolenia wynika z kontroli trzech bohaterów na raz w samotności? Jeśli masz możliwość skombinowania jeszcze jednej osoby to może rozwiązać problem. Pojawia się wtedy komunikacja pomiędzy graczami, która dodaje tej grze smaka. Takie wspólne knucie jak tutaj przechytrzyć wstrętnego grzecha ^^ polecam! :-)
Awatar użytkownika
Deem
Posty: 1221
Rejestracja: 23 mar 2005, 01:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 392 times
Been thanked: 266 times

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: Deem »

sielus pisze:Ehh czy ktoś grał z drugą, lepszą połówką i była zadowolona? Moja po pierwszej partii stwierdziła, że gra zbyt ciężka (raczej chodzi o design potworów, bo zęby zjedliśmy na Arkhamie), raczej nie będzie chętna na kolejną i namawia mnie na sprzedaż, a mnie aż łezka w oku się kręci ;) jak patrzę na zarąbiste figurki... szczególnie z dodatku Apocalypse :).
Grałem i moja jest zachwycona. Ale ona gra z entuzjazmem w większość konfliktowych i klimatycznych tytułów (Spartacus, Fief, Pan Lodowego Ogrodu, Woja o Pierścień) :)

Może zanim zdecydujesz się ulec i sprzedać, zagrajcie w większym gronie? Duża część zabawy po stronie Faith to wspólne planowanie i kombinowanie.
Immanentnie abstrahując od transcendentalnych dywagacji, w kierunku pejoratywnych aczkolwiek konstruktywnych rekapitulacji, dochodzimy do konkluzji, że ewenement jest ewidentnym paradoksem.
Awatar użytkownika
zioombel
Posty: 1148
Rejestracja: 21 wrz 2010, 13:19
Lokalizacja: Wołomin
Has thanked: 202 times
Been thanked: 98 times

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: zioombel »

Tyrek pisze:
sielus pisze:Dobrych i oczywiście wygrała ;).
Hmm, oczywistą próbą rozwiązania kryzysu jest namówienie lepszej połówki do zagrania tym razem po stronie złaaaa :-) gra trochę inaczej wyglada.

Może czynnik niezadowolenia wynika z kontroli trzech bohaterów na raz w samotności? Jeśli masz możliwość skombinowania jeszcze jednej osoby to może rozwiązać problem. Pojawia się wtedy komunikacja pomiędzy graczami, która dodaje tej grze smaka. Takie wspólne knucie jak tutaj przechytrzyć wstrętnego grzecha ^^ polecam! :-)
Przecież powiedziała, że nie chodzi o mechanikę tylko wygląd.
Ja odpuściłem z tego samego powodu. O ile mechanicznie bardzo mi się podoba i chwyciloby w mojej grupie to odpuściłem ze względu na to temat. Mam nadzieję, że kiedyś zrobią na tej mechanice coś innego.
Awatar użytkownika
Tyrek
Posty: 666
Rejestracja: 10 gru 2011, 13:47
Lokalizacja: Lubin
Has thanked: 72 times
Been thanked: 152 times

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: Tyrek »

zioombel pisze:
Tyrek pisze:
sielus pisze:Dobrych i oczywiście wygrała ;).
Hmm, oczywistą próbą rozwiązania kryzysu jest namówienie lepszej połówki do zagrania tym razem po stronie złaaaa :-) gra trochę inaczej wyglada.

Może czynnik niezadowolenia wynika z kontroli trzech bohaterów na raz w samotności? Jeśli masz możliwość skombinowania jeszcze jednej osoby to może rozwiązać problem. Pojawia się wtedy komunikacja pomiędzy graczami, która dodaje tej grze smaka. Takie wspólne knucie jak tutaj przechytrzyć wstrętnego grzecha ^^ polecam! :-)
Przecież powiedziała, że nie chodzi o mechanikę tylko wygląd.
Ja odpuściłem z tego samego powodu. O ile mechanicznie bardzo mi się podoba i chwyciloby w mojej grupie to odpuściłem ze względu na to temat. Mam nadzieję, że kiedyś zrobią na tej mechanice coś innego.
Bywa tak, ze jeśli mechanika człeka chwyci to temat nieważne jak by nie leżał byłby do przełknięcia. Kolega prosi o jakieś porady na zasadzie tonący brzytwy się chwyci, to człowiek radzi.
sielus
Posty: 100
Rejestracja: 10 lut 2009, 21:51
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: sielus »

zioombel pisze:
Tyrek pisze:
sielus pisze:Dobrych i oczywiście wygrała ;).
Hmm, oczywistą próbą rozwiązania kryzysu jest namówienie lepszej połówki do zagrania tym razem po stronie złaaaa :-) gra trochę inaczej wyglada.

Może czynnik niezadowolenia wynika z kontroli trzech bohaterów na raz w samotności? Jeśli masz możliwość skombinowania jeszcze jednej osoby to może rozwiązać problem. Pojawia się wtedy komunikacja pomiędzy graczami, która dodaje tej grze smaka. Takie wspólne knucie jak tutaj przechytrzyć wstrętnego grzecha ^^ polecam! :-)
Przecież powiedziała, że nie chodzi o mechanikę tylko wygląd.
Ja odpuściłem z tego samego powodu. O ile mechanicznie bardzo mi się podoba i chwyciloby w mojej grupie to odpuściłem ze względu na to temat. Mam nadzieję, że kiedyś zrobią na tej mechanice coś innego.
Dokładnie, grywamy w pierwszą Posiadłość Szaleństwa, czy Dracule i jest cacy,
Po prostu rzeźbiarze CMON za bardzo się przyłożyli do figurek ;), są zbyt szczegółowo obrzydliwe ;p
Awatar użytkownika
lynwith
Posty: 242
Rejestracja: 27 sty 2015, 22:27
Lokalizacja: Katowice

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: lynwith »

sielus pisze:Dokładnie, grywamy w pierwszą Posiadłość Szaleństwa, czy Dracule i jest cacy,
Po prostu rzeźbiarze CMON za bardzo się przyłożyli do figurek ;), są zbyt szczegółowo obrzydliwe ;p

Zerknij na najnowszy KS od CMON - The World of SMOG: Rise of Moloch może tutaj figurki żonie bardziej do gustu przypadną.. Od The Others zbytnio różnić się nie powinno... Jest jeden przeciw wielu + dochodzi opcja kampanii, więc i większego zżycia się z kontrolowanymi bohaterami. Oczywiście jest inna mechanika kontrolowania złego, którego przez swoje działania dopakowują dobrzy gracze oraz tury mają inny przebieg, ale zawsze można rzucić okiem a nóż... :P
yoyocmg
Posty: 259
Rejestracja: 18 wrz 2016, 11:49
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 28 times
Been thanked: 18 times

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: yoyocmg »

Który z dodatkowych grzechów wydanych po polsku jest ciekawszy? Przyznam, że Pychą jakoś niespecjalnie mi się gra i myślę nad dokupieniem dodatku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ravn
Posty: 201
Rejestracja: 23 gru 2016, 20:18
Has thanked: 9 times
Been thanked: 10 times

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: Ravn »

Pycha to pierwszy, najwazniejszy i najpowazniejszy grzech, to z niego rodza sie pozostale grzechy. Zastanowilbym sie nad takim lekkim traktowaniem go ;)
marek82
Posty: 89
Rejestracja: 02 sty 2016, 20:02
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 2 times

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: marek82 »

Ktoś się podzieli wrażeniami z gry po kilku rozgrywkach? Dosyć mała aktywność w tym temacie, tylko dwie oficjalne recenzje polskich recenzentów, czyżby jednak niewiele osób zainteresowało się tym tytułem ?
Awatar użytkownika
cohlerc1
Posty: 316
Rejestracja: 11 wrz 2012, 07:30
Lokalizacja: Radzionków
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: cohlerc1 »

Co się dziwić gra tania nie jest, temat też dość specyficzny więc i zainteresowanie mniejsze. Opini w wątku już trochę się nazbierało więc obraz gry można sobie nakreślić ;)
Awatar użytkownika
Tyrek
Posty: 666
Rejestracja: 10 gru 2011, 13:47
Lokalizacja: Lubin
Has thanked: 72 times
Been thanked: 152 times

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: Tyrek »

Ja mogę skrobnąć kilka odczuć po dwóch grach. Zaznaczę na starcie, że mi się bardzo podoba, aż dokupiłem wszystkie dodatki, które powychodziły w KS'ie włącznie z EX'ami. Może to wynikać trochę z tego, że nie posiadam podobnej gry w kolekcji.

In plus:

+ Wykonanie - niektórzy narzekają na grafiki na kaflach mapy - mi się podobają. Gra jest mega czytelna.
+ Zasady - księga z zasadami jest spora, ale wszystko jest wyłożone bardzo klarownie i w zasadzie czytając, nic nas nie zaskakuje - wszystko jest bardzo logiczne i sprawia wrażenie bardzo dopracowanego, co potwierdza się podczas gry. Mechanicznie klei się super. Zasady są bardzo przystępne.
+ Mechanika - no właśnie, wyodrębniłem bo bardzo mi się podoba w wielu aspektach. Reakcje grzechu na poczynania graczy (bez odrębnej tury dla tego złego) to świetne posunięcie, bo wymusza przemyślenie każdej decyzji, ale też stres po stronie bohaterów ;) Nikt nie odpada w trakcie gry - co jest bardzo ważną sprawą dla mnie. Nie lubię gier, w których śmierć jakiegoś bohatera, powoduje że gracz może tylko siedzieć i się przyglądać, albo zagrać w coś innego. Tutaj przychodzi nowy bohater z puli. Do tego wybuchające kostki, które sprawiają frajdę :) Dobrowolna korupcja. Jest naprawdę dużo fajnych, dość prostych mechanizmów, które pozwalają na kombinacje.
+ Różnorodność - przy dodatkach jest tego naprawdę dużo. Grzechy, akolici, różni bohaterowie, których można mieszać. Scenariusze i mapy.
+ Pojedynek - ta gra podoba mi się głównie dlatego, że nie jest to granie przeciw grze, ale przeciw żywemu przeciwnikowi, który musi starać się jak może. To nie jest casus 1ed. posiadłości szaleństwa, gdzie strażnik tajemnic czasami musiał się wstrzymać, żeby nie popsuć wszystkim zabawy (chyba, że czerpał radość z sadystycznego pogrążania graczy :twisted: ) Tutaj grzech jest przeciwnikiem, musi grać najlepiej jak potrafi. To wymusza kolejną fajną rzecz. Gracze muszą współpracować dla osiągnięcia celu, bo inaczej lipa ;-) Dlatego bardzo fajnie, jak po stronie bohaterów gra przynajmniej dwóch graczy. Dyskusje, knucie na porządku dziennym. Super!
+ Czas gry - 1,5 godziny na scenariusz. Może nawet mniej. Rewelacja - dla mnie zwiększa regrywalność tego tytułu o 100%.

Plus/minus

+/- Klimat - dla mnie zdecydowanie na duży plus. Niektórych może odrzucać, być zbyt ciężki.
+/- Brak kampanii - dla mnie też zdecydowany plus, bo gry z kampanią u mnie się nie sprawdzają. Ale jak ktoś lubi, to zdecydowanie postawi minus. Mi się bardziej podoba pojedynkowy charakter rozgrywki i zaczynanie scenariuszy od zera :)
+/- Losowość - Tutaj mam stosunek chłodniejszy. Na razie mi nie przeszkadza. Jeśli dobrze się zaplanuje swoje poczynania, to losowość aż tak nie dokucza, ale potrafi zniszczyć plan lub wkurzyć. Albo spowodować, że coś nam się uda o włos. Świetnym przykładem są żetony ognia, które przy "szczęśliwych" rzutach dla grzechu potrafią zabić ;-) No ale to jest wpisane w tą grę. żetony można czyścić, albo starać się omijać. Wybór bohaterów :D


Minus

- Zdecydowanie cena na polskie warunki jest zbyt wysoka, jeśli człowiek chce mieć wszystko.
- Nie umiem malować figurek :( Znaczy kiedyś coś tam malowałem, ale wychodzi mi to słabo ;)
Nesmeer

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: Nesmeer »

Czy jest sens kupowac sama podstawke tej gry, podoba mi sie jej klimat i mechanika, dlatego tez chcialbym sprobowac, natomiast mam dylemat, zazwyczaj kupuje wszystko albo tylko podstawe, tutaj opcja wszystko oznacza chory wydatek, dlatego tez mysle tylko o podstawowej wersji, czy bedzie ona regrywalna? Wiadomo, ze jazdy dodatek zwieksza ten czynnik, ale tylko taka opcje widze w sytuacji braku miejsca na regale i checi zaoszczedzenia ma tym tytule.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
marek82
Posty: 89
Rejestracja: 02 sty 2016, 20:02
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 2 times

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: marek82 »

Tyrek pisze:Ja mogę skrobnąć kilka odczuć po dwóch grach. Zaznaczę na starcie, że mi się bardzo podoba, aż dokupiłem wszystkie dodatki, które powychodziły w KS'ie włącznie z EX'ami. Może to wynikać trochę z tego, że nie posiadam podobnej gry w kolekcji.

In plus:

+ Wykonanie - niektórzy narzekają na grafiki na kaflach mapy - mi się podobają. Gra jest mega czytelna.
+ Zasady - księga z zasadami jest spora, ale wszystko jest wyłożone bardzo klarownie i w zasadzie czytając, nic nas nie zaskakuje - wszystko jest bardzo logiczne i sprawia wrażenie bardzo dopracowanego, co potwierdza się podczas gry. Mechanicznie klei się super. Zasady są bardzo przystępne.
+ Mechanika - no właśnie, wyodrębniłem bo bardzo mi się podoba w wielu aspektach. Reakcje grzechu na poczynania graczy (bez odrębnej tury dla tego złego) to świetne posunięcie, bo wymusza przemyślenie każdej decyzji, ale też stres po stronie bohaterów ;) Nikt nie odpada w trakcie gry - co jest bardzo ważną sprawą dla mnie. Nie lubię gier, w których śmierć jakiegoś bohatera, powoduje że gracz może tylko siedzieć i się przyglądać, albo zagrać w coś innego. Tutaj przychodzi nowy bohater z puli. Do tego wybuchające kostki, które sprawiają frajdę :) Dobrowolna korupcja. Jest naprawdę dużo fajnych, dość prostych mechanizmów, które pozwalają na kombinacje.
+ Różnorodność - przy dodatkach jest tego naprawdę dużo. Grzechy, akolici, różni bohaterowie, których można mieszać. Scenariusze i mapy.
+ Pojedynek - ta gra podoba mi się głównie dlatego, że nie jest to granie przeciw grze, ale przeciw żywemu przeciwnikowi, który musi starać się jak może. To nie jest casus 1ed. posiadłości szaleństwa, gdzie strażnik tajemnic czasami musiał się wstrzymać, żeby nie popsuć wszystkim zabawy (chyba, że czerpał radość z sadystycznego pogrążania graczy :twisted: ) Tutaj grzech jest przeciwnikiem, musi grać najlepiej jak potrafi. To wymusza kolejną fajną rzecz. Gracze muszą współpracować dla osiągnięcia celu, bo inaczej lipa ;-) Dlatego bardzo fajnie, jak po stronie bohaterów gra przynajmniej dwóch graczy. Dyskusje, knucie na porządku dziennym. Super!
+ Czas gry - 1,5 godziny na scenariusz. Może nawet mniej. Rewelacja - dla mnie zwiększa regrywalność tego tytułu o 100%.

Plus/minus

+/- Klimat - dla mnie zdecydowanie na duży plus. Niektórych może odrzucać, być zbyt ciężki.
+/- Brak kampanii - dla mnie też zdecydowany plus, bo gry z kampanią u mnie się nie sprawdzają. Ale jak ktoś lubi, to zdecydowanie postawi minus. Mi się bardziej podoba pojedynkowy charakter rozgrywki i zaczynanie scenariuszy od zera :)
+/- Losowość - Tutaj mam stosunek chłodniejszy. Na razie mi nie przeszkadza. Jeśli dobrze się zaplanuje swoje poczynania, to losowość aż tak nie dokucza, ale potrafi zniszczyć plan lub wkurzyć. Albo spowodować, że coś nam się uda o włos. Świetnym przykładem są żetony ognia, które przy "szczęśliwych" rzutach dla grzechu potrafią zabić ;-) No ale to jest wpisane w tą grę. żetony można czyścić, albo starać się omijać. Wybór bohaterów :D


Minus

- Zdecydowanie cena na polskie warunki jest zbyt wysoka, jeśli człowiek chce mieć wszystko.
- Nie umiem malować figurek :( Znaczy kiedyś coś tam malowałem, ale wychodzi mi to słabo ;)
Rewelacja, dzięki za szczegółowy opis odczuć z gry ;)
Awatar użytkownika
Tyrek
Posty: 666
Rejestracja: 10 gru 2011, 13:47
Lokalizacja: Lubin
Has thanked: 72 times
Been thanked: 152 times

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: Tyrek »

Nesmeer pisze:Czy jest sens kupowac sama podstawke tej gry, podoba mi sie jej klimat i mechanika, dlatego tez chcialbym sprobowac, natomiast mam dylemat, zazwyczaj kupuje wszystko albo tylko podstawe, tutaj opcja wszystko oznacza chory wydatek, dlatego tez mysle tylko o podstawowej wersji, czy bedzie ona regrywalna? Wiadomo, ze jazdy dodatek zwieksza ten czynnik, ale tylko taka opcje widze w sytuacji braku miejsca na regale i checi zaoszczedzenia ma tym tytule.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Myślę, że dla zweryfikowania samej gry, czy mi się podoba czy nie i czy warto iść w to dalej - to warto. Szczególnie, że już widać na horyzoncie używane pudła w miarę korzystnych cenach co do zawartości.

Wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Podstawka dostarcza wystarczającą różnorodność dla grzechy (dwa grzechy, trzy typy akolitów). Gorzej po stronie herosów bo mamy porostu siedmiu wspaniałych bez możliwości podmianki na kogoś innego. Największą bolączką są kości. Jest tylko po 7 na stronę, a często zdarza się rzucać nawet dwa razy tyle jak nie więcej. Dodatki to zmieniają.

Te odczucia, opisane powyżej, były efektem gry tylko na podstawowym zestawie. Dodatki zostały na półkach. Będziemy sobie je stopniowo dodawać z czasem. Wrażenia jak można przeczytać, były bardzo pozytywne. Ale pamiętajmy - de gustibus. Ja się jaram :)
Nesmeer

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: Nesmeer »

Tyrek pisze:
Nesmeer pisze:Czy jest sens kupowac sama podstawke tej gry, podoba mi sie jej klimat i mechanika, dlatego tez chcialbym sprobowac, natomiast mam dylemat, zazwyczaj kupuje wszystko albo tylko podstawe, tutaj opcja wszystko oznacza chory wydatek, dlatego tez mysle tylko o podstawowej wersji, czy bedzie ona regrywalna? Wiadomo, ze jazdy dodatek zwieksza ten czynnik, ale tylko taka opcje widze w sytuacji braku miejsca na regale i checi zaoszczedzenia ma tym tytule.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Myślę, że dla zweryfikowania samej gry, czy mi się podoba czy nie i czy warto iść w to dalej - to warto. Szczególnie, że już widać na horyzoncie używane pudła w miarę korzystnych cenach co do zawartości.

Wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Podstawka dostarcza wystarczającą różnorodność dla grzechy (dwa grzechy, trzy typy akolitów). Gorzej po stronie herosów bo mamy porostu siedmiu wspaniałych bez możliwości podmianki na kogoś innego. Największą bolączką są kości. Jest tylko po 7 na stronę, a często zdarza się rzucać nawet dwa razy tyle jak nie więcej. Dodatki to zmieniają.

Te odczucia, opisane powyżej, były efektem gry tylko na podstawowym zestawie. Dodatki zostały na półkach. Będziemy sobie je stopniowo dodawać z czasem. Wrażenia jak można przeczytać, były bardzo pozytywne. Ale pamiętajmy - de gustibus. Ja się jaram :)
Dzieki wielkie za info, wlasnie "niestety" tak mam, ze jak juz cos zaczne to raczej wejdzie do kolekcji wszystko, martwie sie bardziej o ilosc pudel, do ktorych tytul ten sie rozrosnie. No ale nic, porzadnego ameri mi brakuje (ile mozna grac euro), a ten klimat wyglada zacnie!

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tyrek
Posty: 666
Rejestracja: 10 gru 2011, 13:47
Lokalizacja: Lubin
Has thanked: 72 times
Been thanked: 152 times

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: Tyrek »

Hehe, to podobnie jak u mnie. Więc przestrzegam :) Miejsca to zajmuje sporo. Ale najpierw zobacz tylko na podstawce. Widziałem gdzieś na forum za 200 ileś zł. Jak styknie i spodoba się w Twojej grupie, to szykuj dużo miejsca na półkach :-)
Awatar użytkownika
Hiu
Posty: 1147
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:59
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 2 times

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: Hiu »

wszystko pieknie sie miesci do pudla od postawki - chyba, ze lubimy wypraski na figurki, jakimi raczy nas CMON - to wtedy zgoda - troche miejsca to zajmie.
Nesmeer

Re: [KS] The Others - 7 Sins

Post autor: Nesmeer »

Hiu pisze:wszystko pieknie sie miesci do pudla od postawki - chyba, ze lubimy wypraski na figurki, jakimi raczy nas CMON - to wtedy zgoda - troche miejsca to zajmie.
Ooo, na taka informacje czekalem, skoro jest miejsce to juz nie ma odwrotu, kupic trzeba

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ