Dungeon Lords / Władcy Podziemi (Vlaada Chvatil)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
konradstpn
Posty: 875
Rejestracja: 22 sie 2017, 12:11
Has thanked: 205 times
Been thanked: 305 times

Re: Największy zawód i największy zachwyt planszówkowy edycja 2022

Post autor: konradstpn »

yrq pisze: 27 gru 2022, 09:59 [*]Władcy Podziemi - wydanie wznowienia na słabym poziomie[/list]
Wiem, że wątek nie o tym, ale mógłbyś w telegraficznym skrócie podać o co chodzi z nowymi WP ?
Gram, więc jestem.
Awatar użytkownika
Fiacik
Posty: 440
Rejestracja: 24 wrz 2013, 09:59
Has thanked: 66 times
Been thanked: 63 times

Re: Największy zawód i największy zachwyt planszówkowy edycja 2022

Post autor: Fiacik »

konradstpn pisze: 27 gru 2022, 12:11
yrq pisze: 27 gru 2022, 09:59 [*]Władcy Podziemi - wydanie wznowienia na słabym poziomie[/list]
Wiem, że wątek nie o tym, ale mógłbyś w telegraficznym skrócie podać o co chodzi z nowymi WP ?
Zapewne chodzi o jakość tektury, ponieważ mocno odbiega o dzisiejszych standarów. Karton jest ultra cieńki, a żetony należy wyciskać z wyprasek z wyjątkową ostrożnością, gdyż tekturę łatwo poszarpać. Nie wygląda to zbyt estetycznie. Wydanie rodem z pierwszej dekady XXI.
Atk
Posty: 1406
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 501 times
Been thanked: 288 times

Re: Największy zawód i największy zachwyt planszówkowy edycja 2022

Post autor: Atk »

Fiacik pisze: 28 gru 2022, 10:28
konradstpn pisze: 27 gru 2022, 12:11
yrq pisze: 27 gru 2022, 09:59 [*]Władcy Podziemi - wydanie wznowienia na słabym poziomie[/list]
Wiem, że wątek nie o tym, ale mógłbyś w telegraficznym skrócie podać o co chodzi z nowymi WP ?
Zapewne chodzi o jakość tektury, ponieważ mocno odbiega o dzisiejszych standarów. Karton jest ultra cieńki, a żetony należy wyciskać z wyprasek z wyjątkową ostrożnością, gdyż tekturę łatwo poszarpać. Nie wygląda to zbyt estetycznie. Wydanie rodem z pierwszej dekady XXI.
Widać, że chcieli utrzymać cenę jak najbliżej pierwszego wydania. Niestety w obecnych czasach odbija się to tylko na jakości komponentów. Pewnie, żeby utrzymać standardy poprzedniej wersji, to gra by kosztowała 200+
ODPOWIEDZ