Na 2 osoby z żoną - konkretne wymagania

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Alextasha
Posty: 266
Rejestracja: 15 kwie 2020, 19:00
Has thanked: 33 times
Been thanked: 106 times

Re: Na 2 osoby z żoną - konkretne wymagania

Post autor: Alextasha »

Fantastyczne Światy - bardziej podoba mi się tryb dwuosobowy niż oryginalny. Fantasy jest tam niewiele, bo chodzi głównie o zbieranie setów i robienie kombosów jak się uzbiera odpowiednie karty

Dodatku jeszcze nie testowałam, ale podstawka sprawdza się znakomicie.
SPRZEDAM >> *click*
dizzit
Posty: 296
Rejestracja: 09 maja 2011, 13:07
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 17 times
Been thanked: 21 times

Re: Na 2 osoby z żoną - konkretne wymagania

Post autor: dizzit »

A ja polece coś o czym żadko się mówi ale z mojej kolekcji nie wyjedzie - Taluva (jedna z niewielu gier wręcz lubianych przez moją żonę). Zasady tłumaczy się 2 min , na dwójkę jest mocno taktyczna i wygląda "awesome"
jasiek66
Posty: 118
Rejestracja: 08 maja 2021, 17:34
Has thanked: 25 times
Been thanked: 31 times

Re: Na 2 osoby z żoną - konkretne wymagania

Post autor: jasiek66 »

Gejsze-nie widzę tego tytułu, piękne grafiki, proste zasady , szybki setup, relatywnie krótki czas rozgrywki a mimo to trzeba nieźle pomyśleć. Jedna z ulubionych gier mojej żony.
imrowai
Posty: 150
Rejestracja: 09 lis 2018, 21:29
Has thanked: 22 times
Been thanked: 16 times

Re: Na 2 osoby z żoną - konkretne wymagania

Post autor: imrowai »

Little town - tylko uwaga im więcej grania tym więcej negatywnej interakcji. Wygląda niewinnie ale nieźle pali zwoje, a walka trwa zazwyczaj do ostatnich sekund co potrafi wykończyć :p
jasiek66
Posty: 118
Rejestracja: 08 maja 2021, 17:34
Has thanked: 25 times
Been thanked: 31 times

Re: Na 2 osoby z żoną - konkretne wymagania

Post autor: jasiek66 »

Jak lubię grać z żoną w Gejsze, Tajne Agentki , Zamek, Azul (gry spełniają twoje wymagania i powinny się sprawdzić).
ODPOWIEDZ