The Witcher: Adventure Game (Ignacy Trzewiczek)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Olgierdd
Posty: 1836
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:25
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 80 times
Been thanked: 92 times

Re: The Witcher: Adventure Game (Ignacy Trzewiczek)

Post autor: Olgierdd »

sqb1978 pisze:W LCG się wymienia karty? W ogóle ktoś poza Portalem wymienił kiedyś? Pytam z ciekawości.
Tak. Karty z LCG, które trafiają do erraty przy najbliższym druku są poprawiane.
Awatar użytkownika
Rocy7
Posty: 5456
Rejestracja: 05 maja 2013, 14:10
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka
Been thanked: 5 times

Re: The Witcher: Adventure Game (Ignacy Trzewiczek)

Post autor: Rocy7 »

Elementy do wydruku w pewnym sensie moga byc, tylko ze wymusza zakoszulkowanie kart i beda srednio wygladac.
Ostatnio zmieniony 08 gru 2014, 08:40 przez Rocy7, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maxxx76
Posty: 4007
Rejestracja: 22 lip 2013, 00:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: The Witcher: Adventure Game (Ignacy Trzewiczek)

Post autor: Maxxx76 »

Zrobią patcha:-)
Awatar użytkownika
Rocy7
Posty: 5456
Rejestracja: 05 maja 2013, 14:10
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka
Been thanked: 5 times

Re: The Witcher: Adventure Game (Ignacy Trzewiczek)

Post autor: Rocy7 »

Swoja droga ktos poruszyl juz problem na BBG i innych anglojezycznych forach? Polski wydawca moze udawac, ze problemu nie ma jednak FFG moze sie troche nie spodobac taka negatywna reklama.
Awatar użytkownika
Hipke
Posty: 554
Rejestracja: 05 lis 2012, 18:40

Re: The Witcher: Adventure Game (Ignacy Trzewiczek)

Post autor: Hipke »

Czy ktoś juz złożył reklamacje na te błędy do sprzedawcy? Tutaj akurat mam na myśli 3T. Chciałbym wiedzieć jaka była ich reakcja..
Awatar użytkownika
sqb1978
Posty: 2622
Rejestracja: 18 gru 2013, 16:54
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 41 times
Been thanked: 139 times

Re: The Witcher: Adventure Game (Ignacy Trzewiczek)

Post autor: sqb1978 »

Olgierdd pisze:Tak. Karty z LCG, które trafiają do erraty przy najbliższym druku są poprawiane.
Mam kupić kolejne wydanie Wiedźmina żeby mieć poprawione materiały? Niedoczekanie :)
Miałem na myśli dodruk błędnych elementów i rozesłanie ich w ramach reklamacji.
Hipke pisze:Czy ktoś juz złożył reklamacje na te błędy do sprzedawcy? Tutaj akurat mam na myśli 3T. Chciałbym wiedzieć jaka była ich reakcja..
Najlepiej reakcję sprawdzisz składając reklamację :)

Taką akcję reklamacji warto zrobić na szeroką skalę, w przeciwnym wypadku nikt palcem nie kiwnie.
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1749
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1434 times

Re: The Witcher: Adventure Game (Ignacy Trzewiczek)

Post autor: Leser »

sqb1978 pisze: Taką akcję reklamacji warto zrobić na szeroką skalę, w przeciwnym wypadku nikt palcem nie kiwnie.
Tu pojawia się ciekawy motyw, o którym nigdy wcześniej nie pomyślałem. Czy fakt, że gra posiada błędy (drukarskie, nie mówię o brakach lub uszkodzeniach, bo w tym wypadku sprawa jest więcej niż ewidentna), może stanowić podstawę do roszczeń z tytułu rękojmi? Wydaje mi się, że tak.

Inna sprawa co da się na tym ugrać. Przepisy w skrócie prezentują się tak:
Spoiler:
Generalnie podstawowe pytanie, czy błędy w grze mają charakter istotny czy nieistotny.

Druga sprawa, to rzecz już w wątku podniesiona. Roszczenia z tytułu rękojmi kieruje się do sklepów. Sklepy natomiast z dużym prawdopodobieństwem nie byłyby w stanie skierować dalszego roszczenia do wydawcy (pytanie w jakim modelu sklepy kupują grę od wydawców). Istniałoby zatem ryzyko, że taka "masowa reklamacja" uderzyłaby w nie te podmioty co trzeba.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Awatar użytkownika
Hipke
Posty: 554
Rejestracja: 05 lis 2012, 18:40

Re: The Witcher: Adventure Game (Ignacy Trzewiczek)

Post autor: Hipke »

@sqb1978 No też właśnie chciałem się dowiedzieć, czy ktoś juz coś pisał... Oczywiście, że tego tak nie zostawię i sam złożę reklamację .
Awatar użytkownika
Chaaber
Posty: 1054
Rejestracja: 29 sty 2014, 22:03
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 10 times
Been thanked: 10 times

Re: The Witcher: Adventure Game (Ignacy Trzewiczek)

Post autor: Chaaber »

Zagrałem wreszcie i nie porwał mnie jakis specjalny zachwyt, niby fluff jest ciekawy, dzieje się sporo, ale grałem już w zdecydowanie lepsze tytuły. No i poziom bugów i niedopowiedzeń jest na poziomie tego z pierwszych falloutów na kompy. Błędy na kartach z różna ilością lupek, juz nie raz były tu wymienione. Brakuje mi też stanowiska w kwestii czy wyciągnięte właśnie karty dające jakiekolwiek bonusy w związku z posiadanym typem kart są już liczone do tej puli czy dopiero od następnej wyciągniętej karty na przykład Nilfgaardu sie to liczy. No i niestety trafiła mi się ekipa, która jakoś tak nie do końca mi odpowiadała i słabo ogarniała. Może to był główny problem w tej rozgrywce.
NTomasz
Posty: 646
Rejestracja: 04 maja 2012, 14:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: The Witcher: Adventure Game (Ignacy Trzewiczek)

Post autor: NTomasz »

to już zależy tylko i wyłącznie od firmy... jak to wszędzie w życiu... jedna firma stawia swoje dobre imię na 1 miejscu, inni na 1 miejscu stawiają aby pod kreską było jak najwięcej.
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1309 times

Re: The Witcher: Adventure Game (Ignacy Trzewiczek)

Post autor: rastula »

sqb1978 pisze:W LCG się wymienia karty? W ogóle ktoś poza Portalem wymienił kiedyś? Pytam z ciekawości.


jak kupisz dodatek to dostaniesz poprawione karty do Seasons ;D ( przynajmniej nic nie słyszałem o tym, żeby mieli je dawać, jak nie kupisz ;))
dragosani
Posty: 29
Rejestracja: 24 kwie 2012, 19:39

Re: The Witcher: Adventure Game (Ignacy Trzewiczek)

Post autor: dragosani »

Moja wiadomość do CDP.pl (tam zakupiłem grę):
"Witam Państwa,
Pisze do Państwa w sprawie rażących błędów które zostały popełnione w Wiedźmin: Gra Przygodowa tj.:

- Błędy na kartach potworów:
- Trol jako Fledder z niezgadzającym się opisem, błędy w opisach Bandy złodziei oraz Szubrawca.

- Błędy na kartach zadań:
- Talia Niebieska - Ostatnie życzenie - zadanie wsparcia - 2 u góry, 3 na dole czerwone lupki.
- Talia Czerwona - Wij z Mariboru - 2 zadanie poboczne - 2 u góry, 3 na dole ilości orenów.
- Talia Czerwona - Odszczepieniec - 1 zadanie poboczne - 3 u góry, 4 na dole fioletowe lupki.
- Talia fioletowa - Porozumienie na Belleteyn - 1 zadanie poboczne - 3 u góry, 4 na dole fioletowe lupki.

Niestety ww. błędy strasznie psują rozgrywkę, wręcz ją uniemożliwiając i nie pozwalają nam graczom cieszyć się z Państwa produktu ani korzystać z niego bez poprawek z Państwa strony.
W związku z tym moje pytanie brzmi, kiedy i w jaki sposób owe rażące błędy zostaną poprawione, gdyż nie mogę się doczekać poprawnie rozegranej partii.

Z niecierpliwością czekam na odpowiedź.
Pozdrawiam."

Oto odpowiedź którą otrzymałem:

"Łukasz Chlebowski, 08 gru 13:03:

Dzień dobry,
Dziękujemy za kontakt z działem obsługi klienta cdp.pl.

Problem został już przekazany do producenta gry, poinformujemy Pana gdy będzie wiadomo co w tej sprawie zrobić dalej.

Pozdrawiam,
Łukasz Chlebowski
Dział obsługi klienta CDP.pl".
Awatar użytkownika
Board Game Girl
Posty: 384
Rejestracja: 28 cze 2013, 11:45

Re: The Witcher: Adventure Game (Ignacy Trzewiczek)

Post autor: Board Game Girl »

Dla ciekawych tego jak wygląda rozgrywka przygotowaliśmy gameplay Wiedźmina!
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1309 times

Re: The Witcher: Adventure Game (Ignacy Trzewiczek)

Post autor: rastula »

dragosani pisze:
"Łukasz Chlebowski, 08 gru 13:03:

Dzień dobry,
Dziękujemy za kontakt z działem obsługi klienta cdp.pl.

Problem został już przekazany do producenta gry, poinformujemy Pana gdy będzie wiadomo co w tej sprawie zrobić dalej.

Pozdrawiam,
Łukasz Chlebowski
Dział obsługi klienta CDP.pl".

automatyczna sekretarka to wspaniałe urządzenie :)
Awatar użytkownika
MonsterCookie
Posty: 99
Rejestracja: 31 maja 2014, 11:00
Lokalizacja: Gliwice

Re: The Witcher: Adventure Game (Ignacy Trzewiczek)

Post autor: MonsterCookie »

Leser pisze: Roszczenia z tytułu rękojmi kieruje się do sklepów.
Nie z rękojmi, a z ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. Ustawa ta w pierwszy art. wyłącza stosowanie rękojmi do wszystkich transakcji tzw. konsumenckich, czyli takich w których tylko jedna strona (w tym wypadku sprzedawca) występuje jako profesjonalista. Chyba że ktoś nabył grę w związku z działalnością zawodową to wtedy rękojmia.

Zgłasza się niezgodność towaru z umową do sprzedawcy, nie wgłębiałam się w to jaki jest charakter problemu, ale jeżeli gra rzeczywiście ma wadę, to oczywiście możecie domagać się doprowadzenia gry do stanu zgodnego z umową.
Leser pisze: Roszczenia z tytułu rękojmi kieruje się do sklepów. Sklepy natomiast z dużym prawdopodobieństwem nie byłyby w stanie skierować dalszego roszczenia do wydawcy (pytanie w jakim modelu sklepy kupują grę od wydawców).
Istnieją orzeczenia potwierdzające, iż sprzedawcy przysługuje roszczenie zwrotne do producenta, również na zasadzie rękojmi.
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1749
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1434 times

Re: The Witcher: Adventure Game (Ignacy Trzewiczek)

Post autor: Leser »

MonsterCookie pisze: Nie z rękojmi, a z ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. Ustawa ta w pierwszy art. wyłącza stosowanie rękojmi do wszystkich transakcji tzw. konsumenckich.
Wyłącza rękojmię na zasadach kodeksu cywilnego, przy czym wciąż odpowiedzialność na podstawie ustawy o szczególnych warunkach jest potocznie (a nieraz i w tekstach prawniczych) nazywana rękojmią (konsumencką). Nie wiem po co wtrącasz na to forum dyskusję akademicko-doktrynerską, w jaką można bawić się już ewentualnie w jakichś potyczkach między pełnomocnikami
MonsterCookie pisze:Istnieją orzeczenia potwierdzające, iż sprzedawcy przysługuje roszczenie zwrotne do producenta, również na zasadzie rękojmi.
Istnieje wiele orzeczeń, na wiele różnych tematów, tylko że to niewiele zmienia, bo jakąkolwiek odpowiedzialność z tytułu rękojmi między przedsiębiorcami można wyłączyć umownie. W braku wyłączenia odpowiedzialności istnienie roszczenia zwrotnego jest IMHO oczywiste i bez orzeczeń.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1309 times

Re: The Witcher: Adventure Game (Ignacy Trzewiczek)

Post autor: rastula »

ok - tylko co wynika z tych rozważań?

- chcecie grę odsyłać czy w sądzie się procesować?

poza wszystkim wydawca zawsze może powiedzieć - "tak miało być" - "gra źle zaprojektowana?" - to już kwestia subiektywna ...

"fleder zamiast szredera - no sorry :) - kto widział fledera?"




poświęciłbym energię na coś sensowniejszego mimo wszystko...


(tak - trzeba naciskać na wydawcę żeby błędy określił, opisał, może nawet wydał elementy zastępcze - ale to czy tu reklamacja czy rękojmia czy inne prawne misz - masze w chodzą w grę, to naprawdę drugorzędna sprawa - kwestia bardziej uczciwości i wizerunku IMHO)


nie nie odmawiam Wam prawa do analizy kodeksowej przypadku - pewnie dla niektórych ciekawej :)... ot podważam kaliber wytoczonych dział :D
schizofretka
Posty: 4360
Rejestracja: 13 mar 2010, 17:29
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

The Witcher: Adventure Game (Ignacy Trzewiczek)

Post autor: schizofretka »

pytanie gdzie kto ma granicę. pojedyncze literówki na kartach to jedno, a sprzeczne informacje/brak to drugie, zwłaszcza jeśli jest ich więcej niż norma. Ja nawet jestem skłonny przeżyć erratę, bo często przekładam możliwość zagrania od razu nad produkt bez wad, zwłaszcza, że nie mierzi mnie poprawka długopisem na karcie, ale każuale - target - nie będą szukać faq w necie, tylko zastanawiać się i kłócić przy planszy ;)

Warto mówić o prawach konsumenta, by poprawić jakość usługi na rynku. Czy mi by się chciało reklamować w,takim przypadku? Pewnie nie, zwłaszcza że sklep potworowi ducha winny, opchnąłbym grę szybko na rynku wtórnym jak tylko nakład się wyczerpie i nie kupił więcej pierwszej edycji tego wydawcy. Jak z Bardem ;)

No i jeśli nie będzie jasnego stanowiska w sprawie erraty nie kupuję gry w prezentach świątecznych, czyli potencjalnie nigdy (bo że nie dla mnie jest to już wiem).

Sent from my awesome mobile I want to brag about. May contain trace elements of tpos.
Ostatnio zmieniony 08 gru 2014, 17:16 przez schizofretka, łącznie zmieniany 2 razy.
Ja bym chciał do ciemnej nocki tak układać z wami razem,
Ale dajcie nowe klocki, albo zmieńcie ten obrazek!
Mogę przynieść
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1749
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1434 times

Re: The Witcher: Adventure Game (Ignacy Trzewiczek)

Post autor: Leser »

rastula pisze: poza wszystkim wydawca zawsze może powiedzieć - "tak miało być" - "gra źle zaprojektowana?" - to już kwestia subiektywna ...
Gdyby to było takie proste, uwierz, że w ogóle bym się nie odzywał ;) Acz zgadzam się, że błędy w Wiedźminie to prawdopodobnie zbyt małe cele, by strzelać do nich z tego kalibru dział.

rastula pisze: poświęciłbym energię na coś sensowniejszego mimo wszystko...
Wydaje mi się, że kształtowanie "świadomości konsumenckiej" jest co do zasady dobre, podobnie jak uświadamianie przedsiębiorców, że istnieje na nich bat prawny i jak sprzedadzą g... w ładnym opakowaniu, to niekoniecznie wystarczy samo "przepraszam" do załatwienia sprawy. Planszówki to coraz poważniejszy biznes, a jednak wciąż problemy tego rodzaju rozwiązywane są niemal wyłącznie na zasadzie dobrej woli (czy też "widzimisię") wydawców. Znów jednak pełna zgoda, że to temat daleko wykraczający poza case Wiedźmina i niekoniecznie miejsce w tym wątku na jego drążenie.

Jedyna rzecz, która w związku z powyższymi dywagacjami jest dla mnie iście bulwersująca, to zachowanie tego cidiprojektowego sklepu i wciskanie bzdur, że rozfoliowana gra z brakami nie podlega reklamacji.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Awatar użytkownika
sqb1978
Posty: 2622
Rejestracja: 18 gru 2013, 16:54
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 41 times
Been thanked: 139 times

Re: The Witcher: Adventure Game (Ignacy Trzewiczek)

Post autor: sqb1978 »

Forumowicz: Wysoki sądzie oczywistym jest, że na plakacie nie widnieje Fleder. Niniejszym proszę o włączenie akt postępowania dowodu nr 1 w spotaci łba właściwego Fledera.
Sędzia: Straż, wprowadzić wiedźmina i przekazać dowód do depozytu!
Wydawca: Sprzeciw! Z uwagi na rzadkość występowania ciężkim jest rozeznać co to jest Fleder, a co nie. Zresztą to wszystko jedno, bestia to bestia.
Sędzia: Oddalam sprzeciw z uwagi na szkodliwość społeczną. Obywatel musi znać różnicę.
Forumowicz: Dziękuję wysoki sądzie! Teraz przejdźmy do wysokości wynagrodzenia za pomoc rzeczonemu wiedźminowi. Umawialiśmy się na 3 dukaty, a temczasem siwa kanalia twierdzi, że na 4!
Sędzia: Proszę pohamować język! Stoicie przez obliczem sądu!
Forumowicz: Sąd wybaczy... ta jasnowłosa kanalia.
Awatar użytkownika
MonsterCookie
Posty: 99
Rejestracja: 31 maja 2014, 11:00
Lokalizacja: Gliwice

Re: The Witcher: Adventure Game (Ignacy Trzewiczek)

Post autor: MonsterCookie »

Leser pisze:to forum dyskusję akademicko-doktrynerską, w jaką można bawić się już ewentualnie w jakichś potyczkach między pełnomocnikami
Rękojmia i uprawnienia konsumenckie z tytułu niezgodności towaru z umową to dwie osobne instytucje, uznałam więc, że skoro już radzisz ludziom w jaki sposób dochodzić roszczeń związanych z ewentualnymi wadami gry, warto byłoby robić to poprawnie. Mylenie powyższych to nie przedmiot do dyskusji prawniczej a zwyczajny błąd. Gdyby ktoś poszedł do sprzedawcy i powołał się, za twoją poradą, na rękojmię to najprawdopodobniej usłyszałby, że takie uprawnienie mu nie przysługuje (o ile sprzedawca byłby dość rozgarnięty), stąd i przyczyna mojej wypowiedzi.
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1749
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1434 times

Re: The Witcher: Adventure Game (Ignacy Trzewiczek)

Post autor: Leser »

MonsterCookie pisze:
Leser pisze:to forum dyskusję akademicko-doktrynerską, w jaką można bawić się już ewentualnie w jakichś potyczkach między pełnomocnikami
Rękojmia i uprawnienia konsumenckie z tytułu niezgodności towaru z umową to dwie osobne instytucje, uznałam więc, że skoro już radzisz ludziom w jaki sposób dochodzić roszczeń związanych z ewentualnymi wadami gry, warto byłoby robić to poprawnie. Mylenie powyższych to nie przedmiot do dyskusji prawniczej a zwyczajny błąd. Gdyby ktoś poszedł do sprzedawcy i powołał się, za twoją poradą, na rękojmię to najprawdopodobniej usłyszałby, że takie uprawnienie mu nie przysługuje (o ile sprzedawca byłby dość rozgarnięty), stąd i przyczyna mojej wypowiedzi.
Skoro ma być precyzyjnie to:
1. Nikomu tu nie doradzałem i nie doradzam w tematach niezwiązanych stricte z planszówkami.
2. Konsument może sobie nazwać uprawnienie "prawem boskim" i w żaden sposób nie wpływa to na jego sytuację prawną, więc motywacja koleżanki nieco na wyrost ;)
3. Resztę dyskusji przenoszę na priv, bo nie chcę tu śmiecić.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Awatar użytkownika
sqb1978
Posty: 2622
Rejestracja: 18 gru 2013, 16:54
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 41 times
Been thanked: 139 times

Re: The Witcher: Adventure Game (Ignacy Trzewiczek)

Post autor: sqb1978 »

A tymczasem komputerowy Wiesiek się opóźni z uwagi na konieczność dopracowania gry ;)
Awatar użytkownika
Maxxx76
Posty: 4007
Rejestracja: 22 lip 2013, 00:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: The Witcher: Adventure Game (Ignacy Trzewiczek)

Post autor: Maxxx76 »

Dobrze, że nie wzięli przykładu ze swoich kolegów od planszówek:-D
Awatar użytkownika
Neoberger
Posty: 190
Rejestracja: 09 lis 2009, 17:35
Been thanked: 1 time

Re: The Witcher: Adventure Game (Ignacy Trzewiczek)

Post autor: Neoberger »

Ja na miejscu wydawnictwa powołał bym się na wpisy wcześniejsze na tym Forum, które opisywały epickie i nie epickie rozgrywki w grę. Był to argument, że gra chodzi i jest dobra. Pojawiały się tez zawijasy merytoryczne na temat interakcji po wykorzystaniu jakiejś karty.
Ludziska wypisywali o zadowoleniu z gry.
No to bym się spytał jako wydawca. Skoro było dobrze, to co wam nagle przeszkadza?
ODPOWIEDZ