Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
wajdzik83
Posty: 345
Rejestracja: 11 lis 2012, 07:53
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: wajdzik83 »

a tak z innej beczki i na zmianę tematu to właśnie dostałem info od inPost że Midgard do mnie jedzie :) Dostarczają paczki w soboty do paczkomatów ?
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7329
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 457 times
Been thanked: 1102 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: detrytusek »

rastula pisze:

nie wiem nawet jak się do tego odnieść...więc zamilczę
Mam nadzieję, że jasnym jest, że parafrazowałem kolegę galthran...
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania:

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7329
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 457 times
Been thanked: 1102 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: detrytusek »

wajdzik83 pisze:a tak z innej beczki i na zmianę tematu to właśnie dostałem info od inPost że Midgard do mnie jedzie :) Dostarczają paczki w soboty do paczkomatów ?
Zdarza im się.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania:

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2810
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 833 times
Been thanked: 361 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: Gromb »

wajdzik83 pisze:a tak z innej beczki i na zmianę tematu to właśnie dostałem info od inPost że Midgard do mnie jedzie :) Dostarczają paczki w soboty do paczkomatów ?
Tak. Nawet w niedzielę. Tylko na odbiór masz 48h nie jak dawniej 72h
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: Czacha Games »

Wywołani do tablicy po cięzkim dniu pakowania i wysyłania Wojowników - nasz punkt widzenia i generalnie sposób w jaki działamy przed wysyłkami.

A mianowicie, około miesiąca-dwóch od końca kampanii ściągamy Wasze profile ze wspieram i to jest nasz wyznacznik do póxniejszych wysyłek. Z doświadczenia wielu kampanii około 10-15 % z Was nie uzupełnia wszystkich danych w swoich profilach, dlatego do tych osób wysyłamy maile z prośba o uzupełnienie brakującyhc danych i odesłanie nam ich na maila.Całej reszcie wysyłany na dane z profili. W każdej kampanii w ten sposób zdarzy się 5-10 przypadków, że ktoś w międzyczasie zmienił adres lub paczkomat - takim osobom wysyłamy raz jeszcze paczkę na przesłane nam dane. Nie potrzebujemy żadnych ankiet, które sądząc po tym, jak to wygląda na. w GF - tworzy to znacznie większe problemy z samą wysyłką, niż bez używania ankiet.

Jesteśmy na tyle kumaci, że damy sobie radę ogarnąć wysyłki i nawet jak coś pójdzie nie tak, to od ręki wysyłamy raz jeszcze (kilka osób z forum może to pewnie potwierdzić). Reasumując na dzień dzisiejszy nie zamierzamy wprowadzać żadnych ankiet, a jesli po ogłoszeniu terminu wysyłek ktoś wyjeźdza - nic prostszego żeby napisać nam krótkiego maila, zaznaczymy przy wysyłkach i puścimy w ustalonym indywidualnie terminie.

A tymczasem dziś wysłaliśmy około 60% paczek z Wojownikami - pozostałe 40% wyjedzie od nas w poniedziałek. Także życzymy miłych chwil z WOjownikami, bo gra jest "zacna". My dziś na 100% wieczorem w polskich Wojowników pogramy w ramach odpoczynku:)

do miłego
Czacha Games
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: playerator »

No, żeby każde wydawnictwo tak sensownie reagowało na sygnały z forum :).

Dzięki za rozjaśnienie.
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
Awatar użytkownika
zioombel
Posty: 1148
Rejestracja: 21 wrz 2010, 13:19
Lokalizacja: Wołomin
Has thanked: 200 times
Been thanked: 98 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: zioombel »

Dzięki Ci Czacho za takie podejście! Nie ma miliona ankiet z wpisywaniem danych osobowych.
Po to są odpowiednie miejsca do wpisania adresu i paczkomatu na wspieram, żeby z tego korzystać.
Jak ktoś ich nie wpisze, albo zapomni zmienić to jego sprawa i to do niego paczka przyjdzie jak już ogarnie co miał ogarnąć na początku.
Ankiety dla mnie to najbardziej irytujaca rzecz w kampaniach od GF. Szczególnie jak trzeba ją wypełniać ze 4 razy jak przy Mistfall.
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 51 times
Been thanked: 17 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: Marx »

Full professional!
Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
Awatar użytkownika
citmod
Posty: 714
Rejestracja: 11 gru 2014, 15:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 103 times
Been thanked: 103 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: citmod »

Pięknie to napisaliscie. Przez ten absurdalny wymysł GF, ludzie myślą że teraz wydawnictwa będą wsztrzymywać przesyłki do wszystkich i marnować swój czas na jakieś durne ankiety, bo jakiś malutki odsetek wspierających MOŻE być na urlopie albo MOŻE zmieniła adres (albo jeszcze jakieś inne śmieszne powody). Rzeczywiście trudno jest napisać maila do wydawnictwa albo zaktualizować swoje dane na w.to, lepiej wypełniać ankiety...

Niech kickstarter Gloomhaven da we wrześniu update "sluchajcie, wszystko gotowe ale wstrzymamy do wszystkich 40.000 wspierających przesyłkę, bo przez tyle miesięcy od wypełnienia przez was pledge managera MOGŁO się u was coś zmienić. Ponieważ jest was tak dużo to poczekamy na wszelki wypadek 2tyg. Takze czekamy aż wszyscy potwierdza raz jeszcze swój adres, nawet te 39.000 osób u których nic się nie zmieniło."

Takze jeszcze raz gratuluję wam podejścia i nie uginania się pod takim absurdem.
Awatar użytkownika
BartP
Administrator
Posty: 4714
Rejestracja: 09 lis 2010, 12:34
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 381 times
Been thanked: 883 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: BartP »

Normalną praktyką (i dobrą imo) na KS jest wysyłanie aktualizacji do kampanii mówiących, że macie jeszcze przykładowo 2 tygodnie na zmiany swojego adresu na swoim profilu KS-owym. Tutaj link. Jeśli wszystko ok, to nic nie zmieniajcie, jeśli się przeprowadzacie czy coś, koniecznie zmieńcie, bo listę zamrażamy za 2 tygodnie itd. itd.
toblakai
Posty: 1254
Rejestracja: 19 mar 2014, 13:57
Has thanked: 215 times
Been thanked: 221 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: toblakai »

citmod pisze:[...]wydawnictwa będą wsztrzymywać przesyłki do wszystkich[...]
To tutaj popełniłeś błąd w swoim wywodzie ;)

Ja nie jestem zwolennikiem ankiet - na domiar złego robionych w Google Docs ;) - ale przecież nikt w tym wątku nie sugerował wstrzymywania WSZYSTKICH wysyłek.
Awatar użytkownika
Pan_K
Posty: 2504
Rejestracja: 24 wrz 2014, 19:16
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 189 times
Been thanked: 168 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: Pan_K »

W ogóle wypowiedzi tych, którzy nie zgadzają się z ideą ankiet, mają charakter raczej erystyczny, nie zaś merytoryczny. Przytoczony fragment jest dobrym przykładem. Jedna strona mówi: dobrze zrobić ankietę, bo niektórzy mogą w tym czasie wyjeżdżać (jest lato, szansa na to, że kogoś nie będzie w domu, jest statystycznie większa, niż w pozostałym okresie). Na to padają odpowiedzi typu: taaa - to wszyscy mają czekać, bo komuś się zdarzy wyjechać?! To jak ktoś w październiku wyjedzie, to też wszyscy mają czekać!? itp.
Z rozsądną dyskusją nie ma to wiele wspólnego. Czacha podała swoje sposoby. Pewnie jest im tak najlepiej. Czy tak jest też najlepiej dla klientów - nie wiem. Wygląda na to, że dla większości tak. Mnie mało to interesuje, bo nie należę do tego ekskluzywnego grona.
Natomiast idea ankiet nie została w tej dyskusji w żaden sposób sproblematyzowana. Za szczególnie pożądaną uznaję ją w sytuacji, w której wydawca przesunąłby datę wydania z - dajmy na to - czerwca na lipiec i zaczął wysyłkę w lipcu. Tak było w przypadku Portalu i Marsjan (dla jasności: nie mam pojęcia, czy to w ogóle jest "case" w przypadku Czachy). Portal też nie zrobił ankiety i uważam, że to nie fair. Bo gdybym sam nie pamiętał i nie zatroszczył się o wysłanie maila do Portalu, paczka teraz mogłaby nie być odebrana. Pewnie - mogłem napisać maila i to zrobiłem. Ale obsuwa była winą wydawcy, nie moją, dlaczego to ja mam się troszczyć o naprawianie negatywnych skutków jego błędów?
I nawet jeśli nie ma obsuwy, ale wysyłka wypada w terminie potencjalnie niesprzyjającym, warto moim zdaniem wyjść frontem do klienta, aby nie sprawić mu przykrości, co bodaj nie jest celem wydawców.
Jeszcze raz: Czacha podjęła decyzję i temat zamknięty. Ja zatem również kończę rozwijanie wątku, który stał się z powodu zapadłej decyzji off topem.
„Rzekł głupi w swoim sercu: nie ma Boga.”

Ryba bez roweru, to tylko ryba...
vcrproszek
Posty: 725
Rejestracja: 13 lis 2015, 11:05
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 15 times
Been thanked: 6 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: vcrproszek »

Ja nie rozumiem czemu włodarze wspieram.to zezwalaja na wybieranie nagród/wspierania, gdy profil użytkownika nie posiada wypelnionych danych adresowych/do paczkomatu. Przecież to tak prosty warunek: "nie mozesz wybrac tej nagrody. wymaga ona adresu dostawy, a w twoim profilu brak danych. prosze uzupełnij profil" proste?
bo proszek było zajęte | mam rabat w aleplasznówki.pl 3% (+ weekendowy) | Moje zbiórki
Daquan
Posty: 337
Rejestracja: 14 gru 2016, 18:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: Daquan »

Czacha Games pisze:Jesli chodzi o Keyflowera, wszystkie pliki dostarczyliśmy 2 miesiące temu - nie mamy wpływu na sam proces druku, gdyż nie jest on robiony na nasze żadanie. Drukuje licencjodawca dla nas - firma Huch! i jesteśmy skazani na ich łaskę. Jaki pisaliśmy w aktualizacji projektu gra powinna być gotowa pod koniec sierpnia, taie zapeanienie otrzymaliśmy od Huch!-a. Tam gdzie mamy wpływ na druk np. w Karcianych Podziemiach, poslizgów nie ma.

Czy dobrze rozumiem, że nie macie wpływu = idziecie na żywioł? Nie wiecie co się dzieje z Waszym zamówieniem i naszymi pieniędzmi?
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: Czacha Games »

Daquan pisze:
Czacha Games pisze:Jesli chodzi o Keyflowera, wszystkie pliki dostarczyliśmy 2 miesiące temu - nie mamy wpływu na sam proces druku, gdyż nie jest on robiony na nasze żadanie. Drukuje licencjodawca dla nas - firma Huch! i jesteśmy skazani na ich łaskę. Jaki pisaliśmy w aktualizacji projektu gra powinna być gotowa pod koniec sierpnia, taie zapeanienie otrzymaliśmy od Huch!-a. Tam gdzie mamy wpływ na druk np. w Karcianych Podziemiach, poslizgów nie ma.

Czy dobrze rozumiem, że nie macie wpływu = idziecie na żywioł? Nie wiecie co się dzieje z Waszym zamówieniem i naszymi pieniędzmi?
Wyrażę się precyzyjniej - my nie mamy kontaktu z producentem fizycznym / drukarnią - wszystko załatwiane jest przez licencjodawcę w tym przypadku Huch!. Kontaktujemy się z nimi na bieżąco - nie unikają kontaktu, poinformowali nas, że dostali info z drukarni, że jest obsuwa z powodu zbyt dużej ilości nagromadzonych gier w tym czasie do druku. Kiedy startowaliśmy z kampanią pod koniec lutego widocznie nie mieli tyle zamówień i dlatego nam potwierdzili termin do końca czerwca - tak jak wielokrotnie podreślaliśmy, jesli drukujemy w Polsce i sami ten druk zamawiamy np w Cartamundi - terminy zawsze są dotrzymywane - dodam, że pierwszy raz współpraciujemy z Huch! - nie moglismy wiedzieć jak współpraca z nimi wygląda, bo nie mieliśmy takiej możliwości. W tym tygodniu dostaliśmy info, że gry są drukowane, , dlatego tak ja Wy, też na nie czekamy. Więc nie ma mowy o żadnym pójściu na żywioł i braku kontroli nad zamówieniem. To nie jest nasza pierwsza gra, tylko 10-ta, znamy realia, ale znamy tez zagrożenia. Dodam również, że data w projecie na wspieram jest datą przewidywaną, a nie ostateczną - właśnie na wypadek takich sytuacji. Będziemy informowali o postępach prac w aktualizacjach.
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
konrad.rymczak
Posty: 998
Rejestracja: 26 cze 2016, 14:09
Has thanked: 173 times
Been thanked: 48 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: konrad.rymczak »

Nie komentuję tutaj decyzji Czachy, ani Twoich potrzeb - przedstawiam jak kwestia dostaw/preorderów wygląda z mojego punktu widzenia.
Pan_K pisze:To jak ktoś w październiku wyjedzie, to też wszyscy mają czekać!? itp.
Ja osobiście wyjeżdżam na wakacje na przełomie września i października i znam przynajmniej 3 osoby, które robią podobnie, więc uwaga była jak najbardziej słuszna.
Pan_K pisze:Wygląda na to, że dla większości tak. Mnie mało to interesuje, bo nie należę do tego ekskluzywnego grona.
Z tego co Czacha napisała to problem dotyczy mniej niż 5% użytkowników (bazując na danych z kampanii i liczbach od Czachy), więc ekskluzywnym gronem są osoby potrzebujące ankiety.
Pan_K pisze: Natomiast idea ankiet nie została w tej dyskusji w żaden sposób sproblematyzowana. Za szczególnie pożądaną uznaję ją w sytuacji, w której wydawca przesunąłby datę wydania z - dajmy na to - czerwca na lipiec i zaczął wysyłkę w lipcu. Tak było w przypadku Portalu i Marsjan (dla jasności: nie mam pojęcia, czy to w ogóle jest "case" w przypadku Czachy). Portal też nie zrobił ankiety i uważam, że to nie fair. Bo gdybym sam nie pamiętał i nie zatroszczył się o wysłanie maila do Portalu, paczka teraz mogłaby nie być odebrana. Pewnie - mogłem napisać maila i to zrobiłem. Ale obsuwa była winą wydawcy, nie moją, dlaczego to ja mam się troszczyć o naprawianie negatywnych skutków jego błędów?
I nawet jeśli nie ma obsuwy, ale wysyłka wypada w terminie potencjalnie niesprzyjającym
Ja kilka razy miałem ten sam problem (z racji różnego rodzaju wyjazdów). Termin dostarczenia przesyłki z USA ma czasem wahania sięgające 1 miesiąca.
Nie mam żadnej gwarancji, że będę w momencie dostawy w domu.

Preordery złożone w sklepach (mecenasi, ale nie tylko) - żaden sklep nie pytał mnie przed wysyłką czy termin mi odpowiada, a zwykle termin jest ok. określonej daty (a rzadko ta data ma cokolwiek wspólnego z rzeczywistością). Czasem (bardzo rzadko) zdarzało się, że byłem informowany o możliwym zmianie terminu dostawy.

Mi osobiście wystarczy (wspomniane wcześniej przez kogoś) przypomnienie, że 1-2 tygodnie wysyłamy paczkę (w sklepie dowiaduję się, że wysłano :) ) - wtedy mogę sprawnie zareagować.
W takich sytuacji korzystam z pomocy znajomych/rodziny, do których przekierowuje paczkę lub proszę o odbiór z paczkomatu pod moją nieobecność.
Osobiście ankiet nie lubię (i wprowadzać po raz kolejny te same dane) - wolę reagować kiedy te dane się zmienią.
Kupię: Eclipse 2nd - Galactic Counselor
Awatar użytkownika
kmd2000
Posty: 324
Rejestracja: 26 sty 2017, 23:59
Lokalizacja: Warszawa, Praga Południe
Has thanked: 130 times
Been thanked: 125 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: kmd2000 »

Drogi Czacho,

proszę wybacz moją bezpośredniość, ale myślę, że większość forumowiczów zgodzi się ze mną, iż potrzebny jest nam Sprawiediwy Kompromis.
W ramach Sprawiedliwego Kompromisu żądam (och tak - zabawa się skończyła), abyś wsiadł w auto i osobiście dostarczył paczkę z grą Keyflower Panu_K.. W przeciwnym wypadku obawiam się, że będziemy zmuszeni zbojkotować nie tylko kampanię, ale także całą waszą działalność.
Bardzo mi przykro Czacho, że musiało do tego dojść, ale nie dajecie nam wyboru.

Z poważaniem,
Kamil.
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: playerator »

kmd2000 pisze:
Spoiler:
Drażni mnie czytanie takiego shita. To nawet nie offtop, tylko pospolity spam.
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7329
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 457 times
Been thanked: 1102 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: detrytusek »

playerator pisze:
kmd2000 pisze:
Spoiler:
Drażni mnie czytanie takiego shita. To nawet nie offtop, tylko pospolity spam.
Dokładnie. Chociaż żeby to śmieszne było...
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania:

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
kmd2000
Posty: 324
Rejestracja: 26 sty 2017, 23:59
Lokalizacja: Warszawa, Praga Południe
Has thanked: 130 times
Been thanked: 125 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: kmd2000 »

Bo to nie jest żart Panowie.
Tu jest poważne forum, a to jest poważna sprawa.
Awatar użytkownika
Wspieram.to
Posty: 675
Rejestracja: 07 lut 2013, 12:00
Lokalizacja: Szczecin
Been thanked: 16 times
Kontakt:

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: Wspieram.to »

vcrproszek pisze:Ja nie rozumiem czemu włodarze wspieram.to zezwalaja na wybieranie nagród/wspierania, gdy profil użytkownika nie posiada wypelnionych danych adresowych/do paczkomatu. Przecież to tak prosty warunek: "nie mozesz wybrac tej nagrody. wymaga ona adresu dostawy, a w twoim profilu brak danych. prosze uzupełnij profil" proste?
Powód jest jeden: umożliwienie jak najszybszego wsparcia. Zdecydowaliśmy się na ten krok ponieważ i tak 99,99% kampanii realizacją nagród zajmuje się znacznie później niż w dniu wsparcia czy miesiąc/miesiące po kampanii, a do tego czasu dane nie koniecznie musza być aktualne. Informujemy jednak o konieczności uzupełnienia danych już po wsparciu i do czasu ich uzupełnienia wyskakuje komunikat za każdym razem, jak wspierający wejdzie na serwis. Część osób jednak wspiera, zamyka stronę i już nigdy na nią nie wraca, dlatego też autorzy wysyłają aktualizację z prośbą o uzupełnienie danych, jeżeli jednak wspierający zarejestrował się na jakiś "e-mail do SPAMU", którego używa sporadycznie i nie podał też numer tel to jesteśmy w kropce.
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2810
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 833 times
Been thanked: 361 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: Gromb »

Drogie Czachy. Skoro rozpoczęła się wysyłka, to czy jest szansa, że wojownicy dotrą do wspierających do końca tygodnia?
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: Czacha Games »

Informacyjnie - dziś zakończyliśmy wysyłki Wojowników Midgardu - zarówno dla indywidualnych wspierających jak i do Mecenasów. Zająło nam to 2 pełne dni (piątek i dziś). Mamy do wysłanie 9 ostatnich paczek - do osób, od których nie dostaliśmy uzupełnionych danych, cała reszta paczek dziś finalnie jest już w drodze do Was.

Jeśli zdarzy się, że jakiś komponent będzie uszkodzony lub stwierdzicie jakieś braki w grze podstawowej - proszę piszcie do nas na maila biuro@czachagames.pl (mamy tylko jednego maila, którego używamy do załatwiania wszystkich spraw). Takie braki i uszkodzenia wymieniamy i uzupełniamy "od ręki". Przy okazji życzymy świetnej zabawy z Wojownikami.

pozdrawiamy
Czacha Games
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
Helga
Posty: 306
Rejestracja: 28 gru 2015, 16:01
Lokalizacja: Warszawa/ Ząbki
Has thanked: 6 times
Been thanked: 6 times

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: Helga »

Bardzo sprawna organizacja, właśnie jadę po swój egzemplarz do paczkomatu. Dzięki Czacho za kampanię ;).
PawelWAW
Posty: 182
Rejestracja: 06 lut 2017, 16:56
Has thanked: 11 times
Been thanked: 1 time

Re: Czacha Games - plany wydawnicze 2017

Post autor: PawelWAW »

Wiadomo coś o serii Tiny Epic czy Czacha porzuciła ten projekt ? Jeśli nie, to kiedy można się jej spodziewać?
ODPOWIEDZ