"Plany wydawnicze" - nowe podforum?

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych

Chcę nowe podforum "Plany wydawnicze"?

Czas głosowania minął 20 kwie 2017, 12:36

Tak
128
88%
Nie
17
12%
 
Liczba głosów: 145

Awatar użytkownika
Tycjan
Posty: 3200
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:14
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 44 times
Been thanked: 32 times
Kontakt:

"Plany wydawnicze" - nowe podforum?

Post autor: Tycjan »

Co sądzicie o założeniu nowego podforum w "Strona główna forum » Ogólne » " z tytułem "Plany wydawnicze", do którego byśmy przenieśli wszystkie tematy związane z planami wydawniczymi wydawnictw oraz prowadzony przez TTR_1983 wątek na temat zapowiedzi polskojęzycznych wydań gier?
Teraz wprawdzie są one tylko tutaj ("Strona główna forum » Ogólne » Gry planszowe i karciane"), ale czasami umykają podczas przeglądania większej liczby nieczytanych wpisów, a tak wszytko będzie w jednym miejscu, a dodatkowo będzie też swego rodzaju archiwum wątków wydawnictw, gdy założą one wątek na kolejny rok.

Co o tym sądzicie? Zapraszam do ankiety :)

# ZnadPlanszy.pl - tutaj piszę: http://miroslawgucwa.znadplanszy.pl | NAJWIĘKSZA baza premier i zapowiedzi gier wydanych po polsku: http://Premiery.ZnadPlanszy.pl
Awatar użytkownika
ariser
Posty: 1136
Rejestracja: 16 lut 2016, 19:29
Lokalizacja: Cieszyn
Has thanked: 63 times
Been thanked: 48 times

Re: "Plany wydawnicze" - nowy wątek?

Post autor: ariser »

Zdecydowanie za! Im więcej porządku, tym lepiej.
"W grze doszło do momentu niedociągnięcia, który jest spowodowany wielkością gry i jej nieidealnością."
vegathedog, 2019
Kupię / Sprzedam
Awatar użytkownika
grzemek
Posty: 291
Rejestracja: 17 mar 2013, 14:07
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time

Re: "Plany wydawnicze" - nowy wątek?

Post autor: grzemek »

Świetny pomysł :)
Awatar użytkownika
RunMan
Posty: 1194
Rejestracja: 20 cze 2011, 12:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Re: "Plany wydawnicze" - nowy wątek?

Post autor: RunMan »

Również jestem za rozdzieleniem :)
Sugerowałbym wyedytowanie pierwszego postu, gdyż użyłeś terminu 'wątek', a chodziło raczej o 'podforum', w obecnej postaci jest to nieco mylące.
Awatar użytkownika
Tycjan
Posty: 3200
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:14
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 44 times
Been thanked: 32 times
Kontakt:

Re: "Plany wydawnicze" - nowy wątek?

Post autor: Tycjan »

RunMan pisze:... Sugerowałbym wyedytowanie pierwszego postu, gdyż użyłeś terminu 'wątek', a chodziło raczej o 'podforum', w obecnej postaci jest to nieco mylące.
Słusznie. Zrobione :)

# ZnadPlanszy.pl - tutaj piszę: http://miroslawgucwa.znadplanszy.pl | NAJWIĘKSZA baza premier i zapowiedzi gier wydanych po polsku: http://Premiery.ZnadPlanszy.pl
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4597
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1008 times
Been thanked: 1879 times

Re: "Plany wydawnicze" - nowe podforum?

Post autor: warlock »

Jak najbardziej za ;). Podforum to świetny pomysł.
idziol91
Posty: 202
Rejestracja: 13 paź 2013, 15:49
Has thanked: 7 times
Been thanked: 5 times

Re: "Plany wydawnicze" - nowe podforum?

Post autor: idziol91 »

+1
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 51 times
Been thanked: 17 times

Re: "Plany wydawnicze" - nowe podforum?

Post autor: Marx »

Niedawno, ze względu na niefunkcjonującą wyszukiwarkę, manualnie przeglądałem forum w celu znalezienia tematu wydawcy. Tak więc Twoja sugestia jest bardzo słuszna. Zresztą zasadniczo wszytki te tematy koło siebie to fajna sprawa. Do rozważenia również wrzucenie tematu odnośnie propozycji wydania wydania gier po polsku.
Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7875
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 416 times
Kontakt:

Re: "Plany wydawnicze" - nowe podforum?

Post autor: kwiatosz »

Dobry pomysł!
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
kali
Posty: 489
Rejestracja: 01 mar 2011, 13:18
Lokalizacja: Łódź

Re: "Plany wydawnicze" - nowe podforum?

Post autor: kali »

Jak najbardziej jestem za.
Może warto też pomyśleć o podforum 'dyskusje okołogrowe'. Bo jest dział Gry planszowe i karciane 'w szczególności dyskusje o konkretnych tytułach", jest dział offtopikowy, a nie ma niczego pomiędzy. Do tematów w stylu 'Gra miesiąca' czy 'Gry, na których tracą wydawcy'.
Żyjemy po to, żeby wytwarzać łupież.
tomasch
Posty: 675
Rejestracja: 25 sie 2014, 20:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time

Re: "Plany wydawnicze" - nowe podforum?

Post autor: tomasch »

TakObrazek

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z Nokii 3310 przy użyciu Internet Explorera
Awatar użytkownika
costi
Posty: 3416
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Re: "Plany wydawnicze" - nowe podforum?

Post autor: costi »

Zróbmy podforum o wyborze podforum. A potem podforum przeznaczone na posty "nie to podforum". i kolejne podforum na temty "na którym podforum mam zamieścić wątek?"

Seriously, po co nam podforum do każdej pierdółki? Co ma być na forum ogólnym? Linki do postów na poszczególnych podforach? Bo rozumiem, że pod zapowiedzią będzie zakaz dyskusji? W końcu to podforum "zapowiedzi", a nie "dyskusja o grach"...
Jak zainteresowanie wydawnictwa kończy się na napisaniu posta o produkcie raz na rok, to jak najbardziej zasługuje ono, żeby ten post popadł w zapomnienie. Jakoś dziwnym trafem są tacy, co potrafią utrzymać zainteresowanie swoją ofertą.
trochę człowieka i technika się gubi
Moja kolekcja
TTR_1983
Posty: 3923
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 87 times
Kontakt:

Re: "Plany wydawnicze" - nowe podforum?

Post autor: TTR_1983 »

costi pisze:Zróbmy podforum o wyborze podforum. A potem podforum przeznaczone na posty "nie to podforum". i kolejne podforum na temty "na którym podforum mam zamieścić wątek?"

Seriously, po co nam podforum do każdej pierdółki? Co ma być na forum ogólnym? Linki do postów na poszczególnych podforach? Bo rozumiem, że pod zapowiedzią będzie zakaz dyskusji? W końcu to podforum "zapowiedzi", a nie "dyskusja o grach"...
Jak zainteresowanie wydawnictwa kończy się na napisaniu posta o produkcie raz na rok, to jak najbardziej zasługuje ono, żeby ten post popadł w zapomnienie. Jakoś dziwnym trafem są tacy, co potrafią utrzymać zainteresowanie swoją ofertą.
W sumie masz dużo racji. Na moim przykładzie: są wydawcy z którymi mam świetny kontakt i pełne info,a są tacy którzy mają daleko że prowadzę ten temat.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tycjan
Posty: 3200
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:14
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 44 times
Been thanked: 32 times
Kontakt:

Re: "Plany wydawnicze" - nowe podforum?

Post autor: Tycjan »

costi pisze:Zróbmy podforum o wyborze podforum. A potem podforum przeznaczone na posty "nie to podforum". i kolejne podforum na temty "na którym podforum mam zamieścić wątek?"
I dlatego jest ankieta. To że Tobie to nie odpowiada, to nie znaczy że to jest zły pomysł.
Na razie jest 64:3 za wydzieleniem. Poczekam do końca tygodnia z podjęciem decyzji.

# ZnadPlanszy.pl - tutaj piszę: http://miroslawgucwa.znadplanszy.pl | NAJWIĘKSZA baza premier i zapowiedzi gier wydanych po polsku: http://Premiery.ZnadPlanszy.pl
Awatar użytkownika
sqb1978
Posty: 2620
Rejestracja: 18 gru 2013, 16:54
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 41 times
Been thanked: 139 times

Re: "Plany wydawnicze" - nowe podforum?

Post autor: sqb1978 »

Wg. mnie jest to na tyle obszerna grupa postów, że wydzielenie wydaje się być uzasadnione.

Poza łatwiejszym dotarciem do wątków wydawnictw, będzie to również swoisty benchmark popularności (lub anty-) po ilości stron dyskusji.
Awatar użytkownika
Pan_K
Posty: 2504
Rejestracja: 24 wrz 2014, 19:16
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 189 times
Been thanked: 168 times

Re: "Plany wydawnicze" - nowe podforum?

Post autor: Pan_K »

Jestem raczej negatywnie nastawiony do pomysłu. Skakanie po "potforach" jest dla mnie uciążliwe i często je pomijam, skupiając się na "głównej potforze". Tylko dzięki Tapatalkowi nie pomijam niekiedy istotnych postów kryjących się gdzieś w zakamarkach złożonych warstw geologicznej struktury forum...
„Rzekł głupi w swoim sercu: nie ma Boga.”

Ryba bez roweru, to tylko ryba...
Awatar użytkownika
KubaP
Posty: 5828
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:57
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 137 times
Been thanked: 403 times

Re: "Plany wydawnicze" - nowe podforum?

Post autor: KubaP »

Bardzo dobry pomysł. Zresztą wyniki ankiety nie pozostawiają żadnych wątpliwości.
Awatar użytkownika
Pan_K
Posty: 2504
Rejestracja: 24 wrz 2014, 19:16
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 189 times
Been thanked: 168 times

Re: "Plany wydawnicze" - nowe podforum?

Post autor: Pan_K »

KubaP pisze:Bardzo dobry pomysł. Zresztą wyniki ankiety nie pozostawiają żadnych wątpliwości.
:D To trochę demagogiczne stwierdzenie. Fakt, że wyniki ankiety nie pozostawiają wątpliwości. Ale z tego nie wynika, że to bardzo dobry pomysł ;) :P
„Rzekł głupi w swoim sercu: nie ma Boga.”

Ryba bez roweru, to tylko ryba...
Awatar użytkownika
KubaP
Posty: 5828
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:57
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 137 times
Been thanked: 403 times

Re: "Plany wydawnicze" - nowe podforum?

Post autor: KubaP »

Pan_K pisze:
KubaP pisze:Bardzo dobry pomysł. Zresztą wyniki ankiety nie pozostawiają żadnych wątpliwości.
:D To trochę demagogiczne stwierdzenie. Fakt, że wyniki ankiety nie pozostawiają wątpliwości. Ale z tego nie wynika, że to bardzo dobry pomysł ;) :P
Och, ja tylko to zauważyłem dla odwrócenia efektu niezadowolonego klienta - z dyskusji w tym wątku może wynikać, że gros użytkowników jest przeciwko podforum, gdy tak naprawdę mowa o 5 osobach w skali 80.
Awatar użytkownika
Pan_K
Posty: 2504
Rejestracja: 24 wrz 2014, 19:16
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 189 times
Been thanked: 168 times

Re: "Plany wydawnicze" - nowe podforum?

Post autor: Pan_K »

KubaP pisze:
Pan_K pisze:
KubaP pisze:Bardzo dobry pomysł. Zresztą wyniki ankiety nie pozostawiają żadnych wątpliwości.
:D To trochę demagogiczne stwierdzenie. Fakt, że wyniki ankiety nie pozostawiają wątpliwości. Ale z tego nie wynika, że to bardzo dobry pomysł ;) :P
Och, ja tylko to zauważyłem dla odwrócenia efektu niezadowolonego klienta - z dyskusji w tym wątku może wynikać, że gros użytkowników jest przeciwko podforum, gdy tak naprawdę mowa o 5 osobach w skali 80.
Ja nie miałem takiego wrażenia. Ale - podsumowując - vox populi - vox dei... :(
„Rzekł głupi w swoim sercu: nie ma Boga.”

Ryba bez roweru, to tylko ryba...
Awatar użytkownika
mckil
Posty: 598
Rejestracja: 13 cze 2008, 18:44
Lokalizacja: Ostrołęka
Has thanked: 49 times
Been thanked: 57 times

Re: "Plany wydawnicze" - nowe podforum?

Post autor: mckil »

Ja jestem na nie.
tomasch
Posty: 675
Rejestracja: 25 sie 2014, 20:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time

Re: "Plany wydawnicze" - nowe podforum?

Post autor: tomasch »

Wychodzi mniej więcej 27:1 ;).

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z Nokii 3310 przy użyciu Internet Explorera
Awatar użytkownika
Paskudnik
Posty: 1431
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:49
Lokalizacja: Ergsun-Tuek
Has thanked: 11 times
Been thanked: 3 times

Re: "Plany wydawnicze" - nowe podforum?

Post autor: Paskudnik »

Pomysł wydaje się zacny, ale poprawcie mnie, jeśli się mylę - czy to podforum byłoby założone dla jakichś ~3 (słownie: trzech) tematów?? No chyba, że teraz każda gra będzie miała wątek ogólny, wątek dotyczący zasad i wątek, w którym będzie się pisało o wychodzących do niej dodatkach itp. ("Lacerto, kiedy będzie dodruk?")

W takim przypadku to jak dla mnie Chaos 1:0 Porządek.
Nie gram w gry, których nie lubię a lubię tylko te gry, w które już grałem :P
Awatar użytkownika
Andy
Posty: 5129
Rejestracja: 24 kwie 2005, 18:32
Lokalizacja: Piastów
Has thanked: 77 times
Been thanked: 192 times

Re: "Plany wydawnicze" - nowe podforum?

Post autor: Andy »

Pan_K pisze:Skakanie po "potforach" jest dla mnie uciążliwe i często je pomijam, skupiając się na "głównej potforze". Tylko dzięki Tapatalkowi nie pomijam niekiedy istotnych postów kryjących się gdzieś w zakamarkach złożonych warstw geologicznej struktury forum...
Zachęcam do korzystania z funkcji "Nieprzeczytane posty". Szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie innego sposobu korzystania z forum.
Gdy wszystko inne zawiedzie, rozważ skorzystanie z instrukcji.
Awatar użytkownika
kaszkiet
Posty: 2805
Rejestracja: 03 maja 2013, 13:06
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 308 times
Been thanked: 525 times

Re: "Plany wydawnicze" - nowe podforum?

Post autor: kaszkiet »

Paskudnik pisze:Pomysł wydaje się zacny, ale poprawcie mnie, jeśli się mylę - czy to podforum byłoby założone dla jakichś ~3 (słownie: trzech) tematów?? No chyba, że teraz każda gra będzie miała wątek ogólny, wątek dotyczący zasad i wątek, w którym będzie się pisało o wychodzących do niej dodatkach itp. ("Lacerto, kiedy będzie dodruk?")

W takim przypadku to jak dla mnie Chaos 1:0 Porządek.
Ja tam widzę wątek TTR_1983, wątki Rebela, Lacerty, Cube, GFP, Czachy, Phalanx, Baldar, Lucrum Games i innych wydawnictw. Także wątek co byśmy chcieli mieć wydane po polsku.
ODPOWIEDZ