The Last Friday

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
kinioo
Posty: 629
Rejestracja: 01 kwie 2016, 10:25
Has thanked: 64 times
Been thanked: 57 times

Re: The Last Friday

Post autor: kinioo »

Heh,...tez rzucilem okiem na recenzje Gambita.

Widac po grze, ze 'du*y nie urywa'. Gambit mowi, ze pewnie ja wymieni i, ze nie powinno byc problemu z wymiana tzn. on nie powinine miec, bo jest sporo innych gier (lepszych), ktore moglby miec. Pytanie tylko, czy w druga strone bedzie podobnie - bedzie ktos te gre chcial ?

K.
Sorki za brak polskich znakow....
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5242
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 527 times
Been thanked: 1849 times
Kontakt:

Re: The Last Friday

Post autor: Gambit »

kinioo pisze:Heh,...tez rzucilem okiem na recenzje Gambita.

Widac po grze, ze 'du*y nie urywa'. Gambit mowi, ze pewnie ja wymieni i, ze nie powinno byc problemu z wymiana tzn. on nie powinine miec, bo jest sporo innych gier (lepszych), ktore moglby miec. Pytanie tylko, czy w druga strone bedzie podobnie - bedzie ktos te gre chcial ?

K.
To, że mnie się gra nie spodobała, nie oznacza, ze nie znajdzie się człowiek, któremu się spodoba.
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4784
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 69 times
Been thanked: 1039 times

Re: The Last Friday

Post autor: Trolliszcze »

Ja tam z recenzji wyniosłem głównie wniosek, że wystarczy zrobić retheming na Scoobiego i będzie super klimatyczna gra :D
Awatar użytkownika
Pan_K
Posty: 2506
Rejestracja: 24 wrz 2014, 19:16
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 189 times
Been thanked: 168 times

Re: The Last Friday

Post autor: Pan_K »

Trolliszcze pisze:Ja tam z recenzji wyniosłem głównie wniosek, że wystarczy zrobić retheming na Scoobiego i będzie super klimatyczna gra :D
Też mi to przyszło do głowy :)
„Rzekł głupi w swoim sercu: nie ma Boga.”

Ryba bez roweru, to tylko ryba...
Awatar użytkownika
krisow
Posty: 378
Rejestracja: 01 maja 2006, 23:37
Has thanked: 17 times
Been thanked: 64 times

Re: The Last Friday

Post autor: krisow »

Właśnie ;) Bo widać, że brak klimatu ciągnie grę w dół. Z recki wygląda na połączenie "Listów z Whitechapel" (oznaczenia i poruszanie po mapie prawie identyczne) plus trochę ze "Scotland Yard", ujawnianie swojej pozycji w wyznaczonych rundach. Widać jednak dobre wzorce nie zawsze dają pożądany efekt.
ENDryu
Posty: 817
Rejestracja: 18 lut 2012, 11:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 139 times
Been thanked: 29 times

Re: The Last Friday

Post autor: ENDryu »

podpisuję się ręcami i nogami. Kolega kupil na Essen i zagralismy od razu wieczorem i... suchar straszny... Potem zagralismy drugi raz, bo uznalismy, ze moze zle gramy, bo przeciez ta gra nie moze byc tak zla... I po drugiej partii wniosek ten sam. Az mi sie szkoda zrobilo kolegi, ktory wydal 50 EUR na te gre... Ostatnio jak go pytalem, to powiedzial, ze nie gral w nia od czasow Essen :roll:
Piehoo
Posty: 1007
Rejestracja: 15 gru 2012, 21:31
Lokalizacja: Warszawa Tarchomin
Has thanked: 2 times
Been thanked: 46 times

Re: The Last Friday

Post autor: Piehoo »

Muszę przetestować. Po demie na Essen wszyscy przy stole byli zachwyceni ilością klimatu i uczuciem zagrożenia. (graliśmy jeden chapter)
Pewnie kiepskie oceny wynikają z niższego poziomu w kolejnych etapach rozgrywki.
Cloud Games
Cloud Games na FB
Recenzje i przykładowe rozgrywki - Granie W Chmurach
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5242
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 527 times
Been thanked: 1849 times
Kontakt:

Re: The Last Friday

Post autor: Gambit »

Piehoo pisze:Muszę przetestować. Po demie na Essen wszyscy przy stole byli zachwyceni ilością klimatu i uczuciem zagrożenia. (graliśmy jeden chapter)
Pewnie kiepskie oceny wynikają z niższego poziomu w kolejnych etapach rozgrywki.
A masz coś ciekawego na wymianę? :)
ODPOWIEDZ