Osadnicy: Narodziny Imperium (Ignacy Trzewiczek)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
costi
Posty: 3416
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Re: Osadnicy: Narodziny Imperium (Imperial Settlers)

Post autor: costi »

Planszman pisze:Tylko że za te błędy ktoś każe sobie płacić.
Jeżeli towar ma wady to albo go nie sprzedaję albo ma stosowną cenę i dodatkowo umieszczam adnotację, że produkt ma pewne wady.
To się nazywa uczciwość.
Jak jestem w sklepie i chcę kupić kubek, a widzę że ma urwane ucho to po prostu dziękuję za zakup, a jak kupiłem zestaw 6 kubków i w domu stwierdzam że jeden jest bez ucha, to wracam do sklepu, tam mnie przepraszają i albo wymieniają towar na taki bez wad albo zwracają mi pieniążki.
A wy próbujecie mi wmówić że kupowanie gier planszowych to kupowanie kota w worku, i że jak się trafiają buble, to normalka i nie ma co narzekać?
I że jak będę udawał że jestem ślepy to Wy będziecie dla mnie mili?
Czy aby ci co się tu wypowiadają nie siedzą przypadkiem w planszówkowym biznesie? No, to wiele wyjaśnia...
Ciekawe co w tej sprawie miał by do powiedzenia UOKiK ?
Zaraz, to Portal już się wypowiedział w sprawie wadliwych kart? Coś mnie ominęło?
trochę człowieka i technika się gubi
Moja kolekcja
Planszman
Posty: 197
Rejestracja: 07 mar 2016, 16:50

Re: Osadnicy: Narodziny Imperium (Imperial Settlers)

Post autor: Planszman »

Bary pisze:
Planszman pisze:Czyli według was nie ma różnicy między towarem bez wad a tym z wadami? I cena ma tego nie odzwierciedlać? A klient nie ma prawa się czepiać?
Czy kupiłeś ten produkt?
Planszman pisze:Czy jako sprzedawca powiesz klientowi że wady w druku to norma i albo kupuję taki towar albo do widzenia?
Nie, to nie jest poprawne zachowanie. Czy takie jest stanowisko Portalu w kwestii tego problemu z kartą? Z tego co wiem, nie ma jeszcze informacji od wydawnictwa. Możliwe, że sami dopiero, co zauważyli problem.
Planszman pisze:Moim życzeniem jest kupić towar bez wad, a jeżeli producent nie jest w stanie takowy zaoferować to powinien uczciwie o tym poinformować klienta, czyli sprzedaję towar który posiada wady, a jeśli posiada wady to cena powinna to odzwierciedlać. Ot cała magia. Czy prawo konsumenta stanowi inaczej?
Domyślam się, że 99% przypadków celem producenta jest sprzedawać towar bez wad. W świetle obecnych informacji raczej bezpodstawnie wychodzisz z założenia, że Portal świadomie sprzedaje wadliwy towar. Jeśli natomiast konsument stwierdzi ukrytą wadę w produkcie to zgłasza reklamację z tytułu rękojmi i sprzedawca jest zobligowany ją usunąć, zmniejszyć cenę lub wymienić produkt (w przypadku istotnej wady można także odstąpić od umowy). Czy w tym przypadku zostałeś pozbawiony tego prawa?

PS. Przepraszam przedmówców, że nie zastosowałem się do prośby. Chciałbym raz na zawsze zakończyć ten temat, bo inaczej to będzie wracało...
Forumowicze sami piszą o pewnych wadach wydanych gier, do czego ja się odnoszę. I okazuje się że jestem za to krytykowany.
I nie chodzi mi o wydawnictwo Portal, tylko o ogół wydawnictw.
Terraformacji Marsa nie kupię, mam na myśli pierwsze wydanie, bo sami forumowicze zgłosili pewne wady. Natomiast kupię grę, ale drugie wydanie które ma być poprawione.
Natomiast pisanie na forum, że wady czy błędy są i będą się zdarzały jest bezsensowne, bo ja jako klient nie mam zamiaru za to płacić. Nie wiem co jest w tym takiego niezrozumiałego?
Awatar użytkownika
Maxxx76
Posty: 4007
Rejestracja: 22 lip 2013, 00:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: Osadnicy: Narodziny Imperium (Imperial Settlers)

Post autor: Maxxx76 »

Fajnie dzisiaj słońce świeci, nieprawdaż? Ale za to słyszałem, że przyszły weekend ma być do bani. Itd...
Jak Aztekowie się grają? Ktoś próbował ich w różnych kombinacjach?
Hazegiant
Posty: 240
Rejestracja: 23 sie 2016, 23:39
Has thanked: 37 times
Been thanked: 36 times

Re: Osadnicy: Narodziny Imperium (Imperial Settlers)

Post autor: Hazegiant »

@tejot

to co napisałeś na poprzedniej stronie, amen po prostu ;)

Aztekowie:
Dobrze, że gram w koszulkach kolorowych i rewers karty nie robi mi różnicy, bo byłaby lipa.

Dzisiaj odbieram, jutro zagram coś skrobnę :)
Awatar użytkownika
Bary
Posty: 3064
Rejestracja: 18 sty 2015, 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 73 times
Been thanked: 47 times
Kontakt:

Re: Osadnicy: Narodziny Imperium (Imperial Settlers)

Post autor: Bary »

Liczyłem, że odpowiesz na chociaż jedno moje pytanie, ale ok.
Planszman pisze:Forumowicze sami piszą o pewnych wadach wydanych gier, do czego ja się odnoszę. I okazuje się że jestem za to krytykowany.
Nie, zostałeś skrytykowany za to, że pojechałeś po wydawnictwie przed opublikowaniem jakiejkolwiek oficjalnej informacji w tej sprawie. Sam temat niedociągnięć w pierwszych wydaniach gier jest aktualny i być może warto poświcić mu więcej czasu tworząc osobny wątek.
Planszman pisze:I nie chodzi mi o wydawnictwo Portal, tylko o ogół wydawnictw.
Wybacz, ale widocznie ja i inni forumowicze tego nie wywnioskowiali z Twojego posta: "I pomyśleć że w Japoni za taką gafę wyleciał byś z pracy, a w Polsce? Już słyszę te tłumaczenia, to tylko jedna karta, przecież w sumie to nic się nie stało, a nie ma co marudzić, każdemu może się zdarzyć itd. itp." Wbew temu, co piszesz, skierowałeś swój atak w konkretny przypadek. Z góry założyłeś, jak olewcze stanowisko przyjmie Portal i uderzyłeś w nich z takim, a nie innym osądem. Patrząc na ich ostatnie poczynania (poprawki kart do 51, BR) ten osąd jest IMO krzywdzący.
Planszman pisze:Natomiast pisanie na forum, że wady, czy błędy są i będą się zdarzały jest bezsensowne, bo ja jako klient nie mam zamiaru za to płacić.
Nie tyle bezsensowne, co oczywiste. Ale, jak widać sens i potrzeba pzypominania o rzeczach oczywistych w dalszym ciągu występuje. Nie masz także obowiązku płacić za jakąkolwiek planszówkę. (wiem, kolejna oczywistość- no cóż).

Słowem podsumowania, proponuję dyskusję na temat olewczego podejścia Portalu do naprawy błędów w Aztekach zakończyć, bo obecnie nie ma dla niej merytorycznych podstaw. Ogólną dyskusję na temat jakości pierwszych wydań należałoby natomiast przenieść na osobny wątęk, aby nie śmiecić w obecnym.
Mój blog na ZnadPlanszy
Recenzja Cooper Island na ZnadPlanszy

Kupię dodatek Hobbit: Na Progu do WP LCG!
Awatar użytkownika
Backero
Posty: 390
Rejestracja: 31 maja 2015, 21:34
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 144 times
Been thanked: 82 times

Re: Osadnicy: Narodziny Imperium (Imperial Settlers)

Post autor: Backero »

Druga partia (i pierwsza solo): 107 punktów.

Ogólne odczucia? Wiara ludu (2x; dodatkowa karta do modłów) doskonale się kombuje z Ofiarą dla Bogów (3x; akcja: modlitwa 1: 2vp + dobro z wymodlonej karty). Graczowi wirtualnemu udało się zniszczyć mi tylko jedną lokację produkcyjną, choć niestety mocną (wybierz inną produkcyjną i weź dobra jakie daje).
Obrazek
dizzit
Posty: 295
Rejestracja: 09 maja 2011, 13:07
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 17 times
Been thanked: 21 times

Re: Osadnicy: Narodziny Imperium (Imperial Settlers)

Post autor: dizzit »

Sie jakoś cicho zrobiło w wątku jak się skończyły hate-y ;).

Backero, mógłbys walnąć jaką fotke co ciekawszych kart z Azteków?
Awatar użytkownika
Bary
Posty: 3064
Rejestracja: 18 sty 2015, 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 73 times
Been thanked: 47 times
Kontakt:

Re: Osadnicy: Narodziny Imperium (Imperial Settlers)

Post autor: Bary »

Napisz proszę coś więcej odnośnie warażeń z rozgrywki solo...
Mój blog na ZnadPlanszy
Recenzja Cooper Island na ZnadPlanszy

Kupię dodatek Hobbit: Na Progu do WP LCG!
Awatar użytkownika
Ayaram
Posty: 1552
Rejestracja: 12 lip 2014, 21:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 193 times
Been thanked: 578 times

Re: Osadnicy: Narodziny Imperium (Imperial Settlers)

Post autor: Ayaram »

A przez tą losowość tylko w jednej frakcji nie jest czasami tak, że grając aztekami, albo mamy easy win, albo możemy wywiesić białą flagę w połowie?
Awatar użytkownika
Backero
Posty: 390
Rejestracja: 31 maja 2015, 21:34
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 144 times
Been thanked: 82 times

Re: Osadnicy: Narodziny Imperium (Imperial Settlers)

Post autor: Backero »

W solo nie wiem, czy jest do powiedzenia więcej jak w przypadku gry z innymi graczami. Zasadnicza różnica jest taka, że nie mamy żetonu obrony, a posiadamy karty (sztuk 3), którym możemy pomagać innym graczom, sami otrzymując przy tym jeszcze większy profit. Niestety w grze solo nie możemy tych kart wykorzystywać, a szkoda, bo są mocne. Pod koniec gry, gdy wykonujemy już modlitwę za modlitwą (a jeszcze mamy je ulepszne np dodatkowa karta w modlitwie, uwzględnienie żetonów łaski, punktowanie za samo modlenie) to właściwie co chwila ciągniemy karty zwykłe i je odrzucamy zarazem, co prowadzi do dużej rotacji kart zwykłych. Jeśli grając z Aztekami straciłeś szansę na dociąg kluczowej dla Ciebie karty zwykłej, nie martw się. Wszystko wskazuje na to, że w następnej rundzie masz możliwość znowu ją dobrać ;) Choć losowość trochę wkurza, zauważyłem, że da się obliczyć prawdopodobieństwo tego co warto ogłosić lub co opłaca się ogłosić. I tu niestety gracze, którzy wszystko lubią dogłębnie analizować mają pole do popisu. Kart z ogłoszeniem jest zazwyczaj tylko kilka. Modlitwy to głównie "za każdą o danym konkretnym kolorze" lub "wybierz kolor po dokonaniu modlitwy", więc nie ma wiele okazji to tzw strzelania w ciemno.

Zrobiłem skany kilku najciekawszych kart dla każdej z frakcji. Podarowałem sobie słabe karty lub mało oryginalne. Z dobrych wiadomości:
- Nieszczęsny "Ksiądz Tadzio" jest słabą kartą, pozwala na totalnie losową produkcję i w wielu wypadkach nawet na jej brak. Bardzo rzadko ta produkcja przekroczy więcej niż jedno dobro.
- Aztecki "Skarbiec", czyli pierwsza karta, którą pokazał oficjalnie Trzewik i zaniepokoiła nas wszystkich swoim balansem, została mocno osłabiona. Produkuje 2zł i łaskę i jest droższa.

AZTEKOWIE
Obrazek

- Bardzo duża dziura w grze wieloosobowej w praktyce pozwoli zdublować meepla dwóm graczom: Aztekom i graczowi po jego lewej stronie. Wątpię, żeby ktoś przepuścił taką okazję, chyba, że nie ma meepla. Jeśli Ty nie skorzystasz z ich OP, zrobi to z pewnością następny gracz. W grze 1v1 daje możliwość przeciwnikowi zastanowić się, kto bardziej potrzebuje dodatkowego meepla, a najczęściej bardzo potrzebują go właśnie Aztekowie.
- Gang Jaguara brałbym do talii tylko w grze z Japończykami.
- Drewniania Strażnica: rozumiem, że technicznie rzecz biorąc, dzięki tej karcie pojawia się możliwość dać innemu graczowi kartę aztecką.
- Nie ma wątpliwości, że karty Azteków z 3PzB posiadają karty punktujące za pomarańczowe lokacje, ale nie dodawałem ich tu, bo są bardzo typowe.

RZYMIANIE
Obrazek

- Generalnie Rzym strasznie skupił się w tym dodatku na lokacjach z Cechą. I w sumie już teraz karty z Cechą są własnie najważniejsze dla nich. Ale nie powiedziałbym, że są one jakoś wybitnie mocne. Cóż, jeszcze ich nie ograłem, więc zobaczymy.

BARBARZYŃCY
Obrazek

- "Solidne fundamenty" jestem w skory wstępnie nazwać najlepszą kartą tego dodatku. Myślę, że tak jak Barbarzyńców opłacało się łączyć z dodatkiem Atl tylko dla jednej karty (Jeden koń mechaniczny) tak teraz warto będzie ich łączyć z tym tylko dla tej kart. Tania budowa, tania aktywacja, bonus za zbudowanie, możliwość dwukrotnej aktywacji, warunek łatwy do spełnienia. Średni potencjał: kilkanaście punktów. To jeszcze bardziej utwierdza w przekonaniu, że wzięcie do talii karty "obleżniczej" (jak ja to nazywam) jest musowe w grze przeciwko Barbolom.

EGIPCJANIE
Obrazek
Obrazek

- Posąg Cheopsa: potencjał olbrzymi, ale wymaga sporego przygotowania i trochę szczęścia w dociągu. Jeśli zbudowaleś tę lokację zbyt późno, niezbędny może okazać się basen. Fajna mechanika, ale myślę, że nie upchasz do jednej talii silnika pod posągi i silnika od mielenia złota. Kumpel próbował, z powodzeniem, ale miał sporo farta. Tak swoją drogą bardzo brzydki art jak na tak flagową kartę i żeton.
- Jak widzimy Egipcjanie dalej lubią blokować przeciwnika. Flagowa cecha tej frakcji więc zostaje.
- O i proszę, mini sfinks. Warunkowy, ale niewymagający dwóch punktów. Po dwóch szczęśliwych modlitwach (na złotą i szarą) masz kopa, jakiego w tej grze chyba jeszcze nie było.

JAPOŃCZYCY
Obrazek

- Moim zdaniem to właśnie oni dostali najsolidniejszego buffa. Smok to potężne wsparcie do Modlitw, a Ci mają ich naprawdę dużo i są naprawdę silne. No i Festiwal Jabłek, dzięki któremu częste nadmiary jabłek pod koniec gry możemy przemielić na dodatkowe punkty. Myślę, że to dodatek obowiązkowy dla fanów nie tylko Azteków, ale też właśnie Japończyków.

ATLANTYDZI
Obrazek

- Cóż, wielke meh, nic specjalnego, nic wybitnie mocnego. Nawet jeśli wciąż pod uwagę, że frakcyjne karty Atlantydów to i tak głównie wsparcie dla zwykłych i bardzo mocnej mechaniki. Ale udało się znaleźć taką perełkę, która przy odrobinie szczęścia jest w stanie bardzo pomóc. Jak w praktyce? Nie wiem, chyba ta karta nie była przez nas w użyciu jeszcze.
Ayaram pisze:A przez tą losowość tylko w jednej frakcji nie jest czasami tak, że grając aztekami, albo mamy easy win, albo możemy wywiesić białą flagę w połowie?
Nie sądzę, chyba, że w pierwszej rundzie siądzie Ci karta z produkcja z modlitwy (nie pamiętam nazwy, jest takich chyba 2 sztuki) i do tego mega modlitwa i do tego masz odpowiednie karty, by te surowce wykorzystać. W sumie losowość niewiele wększa od dociągu kart. Poza tym modlitwy wykonujemy nimi dość często a naszym przyjecielem jest rozkład Gausowski, który przy dużej ilości losowości dąży do uśrednienia ich efektu.
Ale nawet jeśli ktoś ma mega farta, to nie psuje to rozgrywki. Przy najbardziej kluczowej modlitwie towarzyszą mega emocje dla każdego z graczy, więc kiedy stawką jest bardzo ważna lokacja przeciwnika, fajnie jest wybierać i odsłaniać karty po koeli by dodać nieco dramatyzmu ;)

edit: Zmieniam zdanie. "Posąg Srebrnego Smoka" jest najlepsza kartą dodatku.
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 930 times

Re: Osadnicy: Narodziny Imperium (Imperial Settlers)

Post autor: rattkin »

Dobra, co z tym dodatkiem, tam jest jakiś błąd w druku we wszystkich pudłach, czy nie? Ktoś może naświetlić sprawę/załączyć zdjęcie, bo nie wiem czy można bezpiecznie zamawiać?
TTR_1983
Posty: 3937
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 88 times
Kontakt:

Re: Osadnicy: Narodziny Imperium (Imperial Settlers)

Post autor: TTR_1983 »

rattkin pisze:Dobra, co z tym dodatkiem, tam jest jakiś błąd w druku we wszystkich pudłach, czy nie? Ktoś może naświetlić sprawę/załączyć zdjęcie, bo nie wiem czy można bezpiecznie zamawiać?
+1, mógłby ktoś wrzucić foto z błędem tutaj i do tematu o Portalu.
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Re: Osadnicy: Narodziny Imperium (Imperial Settlers)

Post autor: jax »

U mnie - o dziwo - nie ma błędu.
Wszystkie rewersy kart azteckich mam azteckie, czyli poprawne.

EDIT: Jest jednak błąd - jedna z kart egipskich ma rewers japoński.
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Awatar użytkownika
tomb
Posty: 4135
Rejestracja: 22 lut 2012, 10:31
Has thanked: 313 times
Been thanked: 344 times

Re: Osadnicy: Narodziny Imperium (Imperial Settlers)

Post autor: tomb »

Archiwista pisze:Jedna z kart frakcyjnych Egipcjan "Ksiądz Tadzio" Ma dobry awers...ale rewers ma frakcji Japończyków.
Powyższa karta jest źle - zapewne każdy tak ma, bo to kwestia źle złożonego arkuszu, jak sądzę.
"Jak kto ma swój rozum, ten głupi nie jest [...] Głupie są te, co cudzy rozum mają."
Awatar użytkownika
pan_satyros
Posty: 6130
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Siemianowice
Has thanked: 645 times
Been thanked: 513 times
Kontakt:

Re: Osadnicy: Narodziny Imperium (Imperial Settlers)

Post autor: pan_satyros »

Zachciało się żartów i mają. Nie wolno bezkarnie żartować z ojca, tzn. Księdza Tadzia. :lol:
Awatar użytkownika
Backero
Posty: 390
Rejestracja: 31 maja 2015, 21:34
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 144 times
Been thanked: 82 times

Re: Osadnicy: Narodziny Imperium (Imperial Settlers)

Post autor: Backero »

W sumie to jedyny rażący błąd. Póki co proponuję grać bez tej karty. Moim zdaniem i tak jest słaba, bo nie nadaje ani do decku pod mielenie złota ani pod posągi ani pod zestawy.
Awatar użytkownika
vojtas
Posty: 1785
Rejestracja: 10 wrz 2013, 21:28
Has thanked: 23 times
Been thanked: 83 times

Re: Osadnicy: Narodziny Imperium (Imperial Settlers)

Post autor: vojtas »

Co to jest "Modlitwa 5"?
Awatar użytkownika
Backero
Posty: 390
Rejestracja: 31 maja 2015, 21:34
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 144 times
Been thanked: 82 times

Re: Osadnicy: Narodziny Imperium (Imperial Settlers)

Post autor: Backero »

vojtas pisze:Co to jest "Modlitwa 5"?
Masz w instrukcji. Kiedy wykonujesz modlitwę (w ramach produkcji, cechy, akcji lub jako bonus za zbudowanie) wyciągasz X (w tym przypadku 5) kart z talii zwykłej i rozpatrujesz efekt modlitwy w oparciu o kolory wyciągniętych kart. Po rozpatrzeniu efektu, odrzucasz te karty na stos kart odrzuconych. Ponadto:
- Jeśli posiadasz żetony łaski, to podczas modlitwy liczą się on tak, jakbyś wyciagnął dodatkową kartę/karty o kolorze jak Twoje żetony łaski, pod warunkiem, że wyciągnąłeś co najmniej jedną kartę o tym kolorze.
- Możesz zrezygnować z modlitwy jeśli posiadasz co najmniej jeden żeton łaski. Wówczas rozpatrujesz modlitwę tak jakbyś wyciągnął dokładnie jedną kartę o tym kolorze.
- Żetony łaski nie są odrzucane podczas modlitwy, ale są odrzucane pod koniec rundy.

Np "Modlitwa 1" powoduje, że wyciągasz jedną karte i rozpatrujesz efekt podlitwy w oparciu o kolor tej karty.
piociek
Posty: 4
Rejestracja: 14 paź 2016, 09:54

Re: Osadnicy: Narodziny Imperium (Imperial Settlers)

Post autor: piociek »

Info od portalu które dostałem w sprawie missprintu Egipcjan:
Dzień dobry
Przepraszam za problemy.
Wyślemy ale niestety trochę to potrwa bo musimy ją wydrukować.
Greetings
Portal Games
Dodatek póki co ok. Frakcja losowa, ale też imho dość mocna, na szczęście nie tak jak Atlantydzi ;) Na pewno nie żałuje zakupu.
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 930 times

Re: Osadnicy: Narodziny Imperium (Imperial Settlers)

Post autor: rattkin »

Dzięki. Czyli nie kupować, czekać aż wyjdzie poprawione.
piociek
Posty: 4
Rejestracja: 14 paź 2016, 09:54

Re: Osadnicy: Narodziny Imperium (Imperial Settlers)

Post autor: piociek »

rattkin pisze:Dzięki. Czyli nie kupować, czekać aż wyjdzie poprawione.
Zależy jak masz ochotę pograć nowymi kartami. Ja kupiłem, nie żałuję i czekam na poprawną kartę. Bez tej jednej przeżyje, jest mnóstwo innych kart do pozostałych frakcji którymi można pograć, jak i sami Aztecy.
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 930 times

Re: Osadnicy: Narodziny Imperium (Imperial Settlers)

Post autor: rattkin »

Ja jestem zwolennikiem głosowania portfelem.
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1362
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 26 times
Been thanked: 299 times
Kontakt:

Re: Osadnicy: Narodziny Imperium (Imperial Settlers)

Post autor: Portal Games »

Najmocniej przepraszamy, za błąd w druku. Nasze niedopatrzenie. Poprawioną kartę wydrukujemy i będziemy rozsyłać do osób posiadających wadliwy produkt.
Awatar użytkownika
Maxxx76
Posty: 4007
Rejestracja: 22 lip 2013, 00:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: Osadnicy: Narodziny Imperium (Imperial Settlers)

Post autor: Maxxx76 »

Portal Games pisze:Najmocniej przepraszamy, za błąd w druku. Nasze niedopatrzenie. Poprawioną kartę wydrukujemy i będziemy rozsyłać do osób posiadających wadliwy produkt.
I to mi się bardzo podoba :-D Miło :-)
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 930 times

Re: Osadnicy: Narodziny Imperium (Imperial Settlers)

Post autor: rattkin »

Portal Games pisze:Najmocniej przepraszamy, za błąd w druku. Nasze niedopatrzenie. Poprawioną kartę wydrukujemy i będziemy rozsyłać do osób posiadających wadliwy produkt.
Fajnie, dzięki. A jakaś perspektywa czasowa? Za tydzień, za miesiąc, za 3 miesiące?
I skoro już drukujecie jedną kartę ad hoc, może przy tej okazji dałoby się druknąć i te z erraty?
ODPOWIEDZ