Dział strategiczny

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.

Czy na forum powinien być oddzielny dział poświęcony strategii?

Tak. Przeszkadzają mi dyskusje w dziale "Ogólne -> Gry planszowe i karciane" dot. strategii
5
6%
Tak. Będzie lepszy podział na forum
23
26%
Nie, wszystko jest w porządku
62
69%
 
Liczba głosów: 90

Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1309 times

Re: Dział strategiczny

Post autor: rastula »

no cóż - czytanie o grze interesuje mnie głównie zanim podejmę decyzję o zakupie


jak ją już mam to wolę obcować z grą niż czytać jak to inni grają... a już analizy "jak wygrać" czy "gdzie gra jest popsuta" uważam za...wręcz szkodliwe dla funu ( ale nikomu nie odmawiam takiego poziomu analizy gry, bo rozumiem, że to też może być ciekawe same w sobie)...
Awatar użytkownika
Rocy7
Posty: 5456
Rejestracja: 05 maja 2013, 14:10
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka
Been thanked: 5 times

Re: Dział strategiczny

Post autor: Rocy7 »

tomb pisze:Mnie przeszkadza, jeśli można tak powiedzieć, brak dyskusji o strategiach. Zwykle gada się przed premierą, potem upaja milimetrami przeklętych koszulek, a jak zapytać o konkret z rozgrywki to zapada cisza.
w niektórych grach odkrywanie strategii daje sporo radości, a w części nikt nie pyta o strategie ;) Poza tym jak w konkretnych grach kiedy ujawnię taktyki to pomogę moim przeciwnikom, którzy też to forum przeglądają ;)
Fuser.exe
Posty: 740
Rejestracja: 11 lip 2014, 13:11
Lokalizacja: Chiang Mai
Has thanked: 25 times
Been thanked: 18 times

Re: Dział strategiczny

Post autor: Fuser.exe »

oczywiscie, ze tak dzial powinien powstac, nic mnie tak nie denerwuje jak ludzie spojlerujacy najlepsze taktyki do gry, w ktora nie zagralem. (inna sprawa czy to cos zmieni, patrz osobny dział z zasadami).
Awatar użytkownika
Monk
Posty: 227
Rejestracja: 16 lip 2006, 16:42
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dział strategiczny

Post autor: Monk »

Spoiler:
ODPOWIEDZ