gdzie ?? ( kupno gry za granicą )

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
parasite
Posty: 249
Rejestracja: 26 lis 2012, 08:50
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

gdzie ?? ( kupno gry za granicą )

Post autor: parasite »

Witam, poszukuję informacji na temat dobrych sklepów zagranicznych ( online ), w których znajdę: legendary dark city expansion i nie zbankrutuję za zapłacenie przesyłki, albo podatku tak jak w przypadku amazonu. Niemcy ? Czechy ? Ma ktoś jakieś doświadczenia z kupnem gier w tych krajach ?
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: gdzie ?? ( kupno gry za granicą )

Post autor: misioooo »

Ja w amazon.de się zaopatrywałem kilka razy. zadnych podatków nie ma. Nie wiem jak wysyłka - odbiór zawsze na terenie DE robiłem (kolega odbierał i potem mi paczkomatem przysyłał - było taniej na pewno).
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
parasite
Posty: 249
Rejestracja: 26 lis 2012, 08:50
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

Re: gdzie ?? ( kupno gry za granicą )

Post autor: parasite »

na to nie wpadłem. ok, zaraz to wypróbuję choć w między czasie znalazłem jakieś czeskie sklepy - teraz kwestia, gdzie taniej :)
na amazon.de tylko 2 opcje, w tym jedną nie wysyłają do polski, a druga jest z jakąś kosmiczną ceną :?
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: gdzie ?? ( kupno gry za granicą )

Post autor: misioooo »

Podpytaj na forum czy ktoś obok granicy z DE nie mieszka czasami i za czteropak by mógł pomóc... Amazon ma punkty odbioru osobistego nawet na stacjach benzynowych za zachodznią granicą i do takiego punktu sobie zamawiasz jak najbliżej granicy :)
Tylko kolegę do pomocy musisz znaleźć...
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
parasite
Posty: 249
Rejestracja: 26 lis 2012, 08:50
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

Re: gdzie ?? ( kupno gry za granicą )

Post autor: parasite »

nie no ! zdobycie legendary dark city expansion zakrawa na jakiś cud. W sklepie w czechach robią to samo co u nas - dopiero po dokonaniu wpłaty informują, że gry nie ma i nie można srpowdzić ! amazon.de odpada, bo nie mam znajomych, którzy pomogli by mi z przesyłką. Jakieś inne sklepy zagraniczne :?: :!:
Awatar użytkownika
adikom5777
Posty: 2231
Rejestracja: 28 gru 2009, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 81 times
Been thanked: 12 times

Re: gdzie ?? ( kupno gry za granicą )

Post autor: adikom5777 »

po prostu dodatek jest niedostępny, trzeba poczekać na dodruk lub kupić z drugiej ręki.
parasite
Posty: 249
Rejestracja: 26 lis 2012, 08:50
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

Re: gdzie ?? ( kupno gry za granicą )

Post autor: parasite »

adikom5777 pisze:po prostu dodatek jest niedostępny, trzeba poczekać na dodruk lub kupić z drugiej ręki.
tak jak mówiłem, niby na amazonie ( na szybko na ebayu też znalazłem kilka sztuk ) jest dostępny tylko odstrasza cena, więc wydaje mi się, że to kwestia "poszukania" , a ja niestety nigdy nie bawiłem się w kupowanie za granicą i średnio mi to idzie
Awatar użytkownika
maciejo
Posty: 3356
Rejestracja: 01 lut 2009, 14:20
Lokalizacja: Gliwice-Bielefeld
Has thanked: 104 times
Been thanked: 129 times

Re: gdzie ?? ( kupno gry za granicą )

Post autor: maciejo »

parasite pisze:
adikom5777 pisze:po prostu dodatek jest niedostępny, trzeba poczekać na dodruk lub kupić z drugiej ręki.
tak jak mówiłem, niby na amazonie ( na szybko na ebayu też znalazłem kilka sztuk ) jest dostępny tylko odstrasza cena, więc wydaje mi się, że to kwestia "poszukania" , a ja niestety nigdy nie bawiłem się w kupowanie za granicą i średnio mi to idzie
jak coś znajdziesz w niemczech to mogę pomóc :D na święta przyjeżdżam do polski więc wysyłka będzie tańsza :idea:
pisz na pw :wink:
Planszówkowym skrytożercom mówię stanowcze NIE !!!
ODPOWIEDZ