Gry jakie życzylibyśmy sobie w wersji PL

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
fitzroy
Posty: 292
Rejestracja: 28 sie 2012, 16:08
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 189 times
Been thanked: 111 times

Gry jakie życzylibyśmy sobie w wersji PL

Post autor: fitzroy »

Cześć ,jak w temacie piszcie na jakie gry w wersji pl czekacie.Może jacyś wydawcy to przeczytają i zlitują się nad nami robiąc nam w ten sposób miłą niespodziankę.
Moja lista to:
-Legendary+dodatki(deckbuilding osadzony w świecie superbohaterów uniwersum marvela)
-Mythic Battles+ 2 dodatki(bitewna karcianka w świecie mitów greckich,zapłacę każdą cenę jak by wyszła)
-Shadows over Camelot(przygodówka w świecie mitów arturiańskich)
-Vampire Empire(bardzo bym chciał)
-dodatki do rattusa(africanus,mercatus,arabian traders)
-Journey wrath of demons(jedna z dwóch najbardziej wyczekiwanych gier na BGG,miodzio)
-The Witcher(polska gra więc mam nadzieje ,że mimo reklamowania jej pod angielskim tytułem od razu pojawi się w wersji pl i nie podzieli losu Vampire Empire)
-Samurai Sword( dla tych ,którzy lubią Bang ale wolą samurajski miecz i shurikeny od winchestera i tomahawka)
Awatar użytkownika
romeck
Posty: 2875
Rejestracja: 20 sie 2009, 22:22
Lokalizacja: Warszawa / Łódź
Has thanked: 8 times
Been thanked: 5 times

Re: Gry jakie życzylibyśmy sobie w wersji PL

Post autor: romeck »

1. Macao
2. Bruges wraz z dodatkiem
3. Ewentualny dodatek do Terra Mystica

Na pierwsze nie mam co liczyć, na drugie... kto wie, trzecie to marzenie perfekcjonisty. :D
Właśnie czytasz kompletnie bezużyteczne zdanie.
Awatar użytkownika
Shogman
Posty: 165
Rejestracja: 19 sty 2011, 18:56
Lokalizacja: L-wa

Re: Gry jakie życzylibyśmy sobie w wersji PL

Post autor: Shogman »

fitzroy
Posty: 292
Rejestracja: 28 sie 2012, 16:08
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 189 times
Been thanked: 111 times

Re: Gry jakie życzylibyśmy sobie w wersji PL

Post autor: fitzroy »

Moim zdaniem nie do końca masz rację.Wishlista w mojej opinii dotyczy wszystkich gier a nie tych w wydaniach obcojęzycznych.
Awatar użytkownika
Shogman
Posty: 165
Rejestracja: 19 sty 2011, 18:56
Lokalizacja: L-wa

Re: Gry jakie życzylibyśmy sobie w wersji PL

Post autor: Shogman »

fitzroy pisze:Moim zdaniem nie do końca masz rację.Wishlista w mojej opinii dotyczy wszystkich gier a nie tych w wydaniach obcojęzycznych.
Myszaq36 pisze:Biorąc pod uwagę, że w wielu miejscach na forum pojawiają się wątki typu "mój wydawniczy wishlist", czyli: chciałbym aby ktoś w Polsce wydał / fajnie byłoby aby po Polsku wyszło.... postanowiłem spróbować zebrać to wszystko w jedną listę, która odzwierciedlałaby preferencje wydawnicze forumowiczów.
fitzroy
Posty: 292
Rejestracja: 28 sie 2012, 16:08
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 189 times
Been thanked: 111 times

Re: Gry jakie życzylibyśmy sobie w wersji PL

Post autor: fitzroy »

Ok dopiąłeś swego, rozumiem o co chodzi.Nie zmienia to jednak faktu ,że nie mam zamiaru przed każdym nowym wątkiem jaki chce założyć przeczesywać całego forum aby sprawdzić czy aby przypadkiem już ktoś nie poruszył podobnego/identycznego tematu.
Awatar użytkownika
Shogman
Posty: 165
Rejestracja: 19 sty 2011, 18:56
Lokalizacja: L-wa

Re: Gry jakie życzylibyśmy sobie w wersji PL

Post autor: Shogman »

fitzroy pisze:Ok dopiąłeś swego, rozumiem o co chodzi.Nie zmienia to jednak faktu ,że nie mam zamiaru przed każdym nowym wątkiem jaki chce założyć przeczesywać całego forum aby sprawdzić czy aby przypadkiem już ktoś nie poruszył podobnego/identycznego tematu.
Zawsze można skorzystać z forumowej wyszukiwarki.
Awatar użytkownika
lacki2000
Posty: 4082
Rejestracja: 30 maja 2012, 00:09
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 288 times
Been thanked: 173 times

Re: Gry jakie życzylibyśmy sobie w wersji PL

Post autor: lacki2000 »

Shogman pisze:
fitzroy pisze:Ok dopiąłeś swego, rozumiem o co chodzi.Nie zmienia to jednak faktu ,że nie mam zamiaru przed każdym nowym wątkiem jaki chce założyć przeczesywać całego forum aby sprawdzić czy aby przypadkiem już ktoś nie poruszył podobnego/identycznego tematu.
Zawsze można skorzystać z forumowej wyszukiwarki.
Ja uważam, że nawet trzeba korzystać z "Szukaja". Bo wtedy dołączamy się do poprzedniego tematu, niektórym wracają wspomnienia, no i jest większy porządek.
Nie dajcie gnuśnieć umysłom, grajcie w Go! - Konfucjusz (Kǒng Fūzǐ, 551-479 p.n.e.)
:: Moja kolekcja (BGG) :: Chciałbym do kolekcji (BGG) :: Chętnie kupię (BGG) ::
ODPOWIEDZ