[Warszawa] AT-AT - All Things AmeriTrash, czyli coming out

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
schizofretka
Posty: 4360
Rejestracja: 13 mar 2010, 17:29
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

[Warszawa] AT-AT - All Things AmeriTrash, czyli coming out

Post autor: schizofretka »

Nie mogę dłużej żyć w kłamstwie. Od liceum wiedziałem, że coś ze mną nie tak, byłem inny od reszty chłopaków. Nie grałem po alko w co popadnie na imprezach - 'potwór nie potwór, byle były VP', nie przechwalałem się liczbą zaliczonych tytułów z ostatniego Essen, nie kręciło mnie oglądanie katalogów Alea i Rio Grande Games. Z czasem presja społeczeństwa zrobiła swoje i doczekałem się własnych eurówek, pięknych wyglądem i duszą, ale w głębi siebie, mechanicznie przesuwając swoje kosteczki tam i z powrotem, cały czas wiedziałem, że nie chcę takiego życia. W sekrecie kupowałem za ciężkie pieniądze gry z mnóstwem plastiku i chowałem je pod łóżkiem, od czasu do czasu wyjmując instrukcje. Wiem, że nie jestem sam, że podobnie myślący czają się na tym forum lecz boją się przyznać.

Czas z tym skończyć! To nie choroba, nie ma się czego wstydzić! Naukowcy twierdzą, że statystycznie co dziesiąty człowiek jest ameritrashowcem! Nadeszła godzina naszej emancypacji! Wyjdźmy z ukrycia i spotkajmy się! Mam wiele ameritrashy z czołówki, w tym TI3ed, Runewars, Starcraft, Level 7: Omega Protocol, Chaos w Starym Świecie (ok, on flirtuje też z eurowcami, ale to fajny koleś), a także Space Hulk, Hybrid, Earth Reborn, War of the Ring i trochę innych wspaniałych tytułów czekających na ogranie. Jak będzie z kim grać, nawet pomaluję, jeśli jeszcze tego nie zrobiłem!

Jeśli chodzi o termin, to proponuję sobotę, jako że większość z tych tytułów zajmuje sporo czasu, ale na indywidualne ustawki mogę się spotykać także w niektóre wtorki (chyba najlepsze, nie ma innych spotkań) i czwartki. Dobrą miejscówką jest Południk Zero na Wilczej ze względu na lokalizację i kilka sporych stołów, a jeśli miałoby nas być więcej, Solec 44 - mnóstwo stołów i dobre jedzenie.
Ostatnio zmieniony 01 lut 2014, 00:56 przez schizofretka, łącznie zmieniany 4 razy.
Ja bym chciał do ciemnej nocki tak układać z wami razem,
Ale dajcie nowe klocki, albo zmieńcie ten obrazek!
Mogę przynieść
Awatar użytkownika
Misio205
Posty: 418
Rejestracja: 30 lis 2012, 11:18
Lokalizacja: Gdańsk
Been thanked: 2 times

Re: [Warszawa] AT-AT - All Things AmeriTrash, czyli coming o

Post autor: Misio205 »

Też nie rozumiem jak matematyczne zwycięstwo może być lepsze od wymęczonego w boju krwią, potem i łzami zniszczenia przeciwnika :twisted:

Gdybym tylko był z Wawy...
Awatar użytkownika
KubaP
Posty: 5833
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:57
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 137 times
Been thanked: 408 times

Re: [Warszawa] AT-AT - All Things AmeriTrash, czyli coming o

Post autor: KubaP »

schizofretka pisze:Nie mogę dłużej żyć w kłamstwie.
Marcin, wiedzieliśmy od początku. I tak Cię kochamy. Ważne, żebyś był dobrym człowiekiem.

P.S. Na Wojnę o Pierścień się piszę, ale tylko, jeśli mogę być Sauronem!
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8759
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2675 times
Been thanked: 2357 times

Re: [Warszawa] AT-AT - All Things AmeriTrash, czyli coming o

Post autor: Curiosity »

Pięknie napisane. Aż się normalnie chce wsiadać w pociąg, przyjechać i grać, grać, grać :)
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
SeeM
Posty: 936
Rejestracja: 19 maja 2009, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 2 times

Re: [Warszawa] AT-AT - All Things AmeriTrash, czyli coming o

Post autor: SeeM »

A dałbyś radę poczekać do Zjavy? I czy masz może dodatek do Runewarsa? Chętnie zagrałbym na wszystko, czyli również na te żetony z przygodami dla bohaterów. Trochę się zejdzie :) , ale co tam. W końcu to konwent.
+ (BGG)
Awatar użytkownika
Vester
Posty: 956
Rejestracja: 19 lis 2010, 11:12
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 25 times
Been thanked: 44 times

Re: [Warszawa] AT-AT - All Things AmeriTrash, czyli coming o

Post autor: Vester »

Doskonałe, Marcinie! Szacuneczek. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Pamiętaj, że możliwa jest opcja idealna - jesteś bi i wszyscy będą Cię kochać. :-)
Awatar użytkownika
Rocy7
Posty: 5456
Rejestracja: 05 maja 2013, 14:10
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka
Been thanked: 5 times

Re: [Warszawa] AT-AT - All Things AmeriTrash, czyli coming o

Post autor: Rocy7 »

Co prawda sobotę na razie mam wolną jedynie co drugą, ale wtorek lub czwartek z reguły wchodzą w grę. :). Jestem zainteresowany TI3ed, Starcraft, Level 7: Omega Protocol, ewentualnie Runewars lub War of the Ring.

Mogę przynieść Last Night on Earth Timber Peak, Gra o Tron + A Feast of The Crows oraz Burning Suns 4X w kosmosie (na razie wersja bez figurek, w sierpniu wersja full wypas).

O jakich godzinach mówimy, bo w tygodniu muszę kończyć przed 23 z uwagi na potrzebę snu:P.
schizofretka
Posty: 4360
Rejestracja: 13 mar 2010, 17:29
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: [Warszawa] AT-AT - All Things AmeriTrash, czyli coming o

Post autor: schizofretka »

Rocy7 pisze:Co prawda sobotę na razie mam wolną jedynie co drugą, ale wtorek lub czwartek z reguły wchodzą w grę. :). Jestem zainteresowany TI3ed, Starcraft, Level 7: Omega Protocol, ewentualnie Runewars lub War of the Ring.
No niestety to wszystko to raczej na weekend, biorąc pod uwagę, że wtorek-czwartek mogę zacząć dopiero około 18:30
SeeM pisze:A dałbyś radę poczekać do Zjavy? I czy masz może dodatek do Runewarsa? Chętnie zagrałbym na wszystko, czyli również na te żetony z przygodami dla bohaterów. Trochę się zejdzie :) , ale co tam. W końcu to konwent.
Do RW mam wszystko, wliczając bohaterów promo i z DQ :) Możemy się wstępnie umówić na Zjavę, choć w duże tytuły wolę grać właśnie poza konwentami po wstępnym umówieniu.
Ja bym chciał do ciemnej nocki tak układać z wami razem,
Ale dajcie nowe klocki, albo zmieńcie ten obrazek!
Mogę przynieść
Awatar użytkownika
Rocy7
Posty: 5456
Rejestracja: 05 maja 2013, 14:10
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka
Been thanked: 5 times

Re: [Warszawa] AT-AT - All Things AmeriTrash, czyli coming o

Post autor: Rocy7 »

schizofretka pisze:No niestety to wszystko to raczej na weekend, biorąc pod uwagę, że wtorek-czwartek mogę zacząć dopiero około 18:30
wiesz jakimś wielkim myślicielem nie jestem:P, więc może da się wyrobić (ostatnio 17:30-22:00 wystarczyło mi na pierwszą partię WoR) , ale oki jak będzie mi się wolniejsza sobota szykować dam znać.:). Sporo gier to jednak tytuły więcej osobowe, więc też zależy jak graliby pozostali gracze. Co powiesz na bitewniaki? Myśle o Battleore 2 nd, ale chętnie bym też zobaczył np. Dungeon Command w akcji.
Awatar użytkownika
RobertGrom
Posty: 112
Rejestracja: 08 lip 2013, 13:40
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] AT-AT - All Things AmeriTrash, czyli coming o

Post autor: RobertGrom »

Jestem chętny od czasu do czasu na TI3 (jest nawet osobny wątek poświęcony ustawkom na TI3, do tej pory 3 razy spotkaliśmy się w Respublice).
Pozostałych tytułów nie znam, ale bardzo chętnie poznam, np. Level 7 Omega Protocol.

Dawaj proszę na bieżąco znać, jeśli będzie się coś formowało.

Pracuję ok. 100m od miejscówki na Wilczej, na Solec też trafię ;)
"What's in the box? WHAT'S IN THE BOOOX?!"
Awatar użytkownika
Pierzasty
Posty: 2719
Rejestracja: 25 wrz 2011, 11:58
Lokalizacja: Otwock
Has thanked: 3 times
Been thanked: 20 times

Re: [Warszawa] AT-AT - All Things AmeriTrash, czyli coming o

Post autor: Pierzasty »

Ja bardzo chętnie :mrgreen:
schizofretka
Posty: 4360
Rejestracja: 13 mar 2010, 17:29
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: [Warszawa] AT-AT - All Things AmeriTrash, czyli coming o

Post autor: schizofretka »

To co, kto ma czas w niedzielę? Na dwie osoby proponuję Dungeon Command, Earth Reborn lub War of the Ring. Na 3-4 Runewars, na więcej też się coś znajdzie (choć nie znam reguł do TI :oops: )
Ja bym chciał do ciemnej nocki tak układać z wami razem,
Ale dajcie nowe klocki, albo zmieńcie ten obrazek!
Mogę przynieść
Awatar użytkownika
Pierzasty
Posty: 2719
Rejestracja: 25 wrz 2011, 11:58
Lokalizacja: Otwock
Has thanked: 3 times
Been thanked: 20 times

Re: [Warszawa] AT-AT - All Things AmeriTrash, czyli coming o

Post autor: Pierzasty »

Pssst... Jirian szuka ludzi do TI :P
Awatar użytkownika
RobertGrom
Posty: 112
Rejestracja: 08 lip 2013, 13:40
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] AT-AT - All Things AmeriTrash, czyli coming o

Post autor: RobertGrom »

W ten weekend niestety nie dam rady, ale będę trzymał rękę na pulsie, jak będzie się coś kształtowało w następne :) pozdr!
"What's in the box? WHAT'S IN THE BOOOX?!"
Borro
Posty: 111
Rejestracja: 12 lis 2011, 14:26

Re: [Warszawa] AT-AT - All Things AmeriTrash, czyli coming o

Post autor: Borro »

To i ja wyjdę z szafy. Szukam osób chętnych do gry w Descenta 2ed. Mogą być pojedyncze scenariusze, choć miałbym wielką ochotę rozegrać kampanie (właśnie jedzie do mnie zestaw wszystkich dostępnych popleczników)
Awatar użytkownika
Rocy7
Posty: 5456
Rejestracja: 05 maja 2013, 14:10
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka
Been thanked: 5 times

Re: Odp: [Warszawa] AT-AT - All Things AmeriTrash, czyli com

Post autor: Rocy7 »

Borro pisze:Szukam osób chętnych do gry w Descenta 2ed. Mogą być pojedyncze scenariusze, choć miałbym wielką ochotę rozegrać kampanie (właśnie jedzie do mnie zestaw wszystkich dostępnych popleczników)
przyznam ze propozycja kusząca, zwłaszcza ze weekend będę miał najprawdopodobniej wolny. O jakich terminach i godzinach mówimy? Oraz lokalizacji? Mi pasuje wszystko niedaleko ratusz arsenał lub dworca wileńskiego.
Awatar użytkownika
_Berenice_
Posty: 764
Rejestracja: 17 lis 2012, 14:36
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 62 times
Been thanked: 479 times

Re: [Warszawa] AT-AT - All Things AmeriTrash, czyli coming o

Post autor: _Berenice_ »

Z chęcią z Markiem zagramy w Descenta najlepiej kampanie, ponieważ mamy już dość pojedynczych scenariuszy. Mam podstawkę + legowisko jaszczura. Proponuje Fenomenalą albo Solec. W weekend godziny obojętne, ale im wcześniej tym lepiej.
Moja kolekcja

Planszówkowy PKS - gdzie planszówki kupujemy sami, a wy decydujecie, czy również chcecie wydać na nie swoje pieniądze!

ZnadPlanszy.pl - zapraszamy też do naszego bloga, gdzie także dzieją się różniste rzeczy :>
Borro
Posty: 111
Rejestracja: 12 lis 2011, 14:26

Re: [Warszawa] AT-AT - All Things AmeriTrash, czyli coming o

Post autor: Borro »

Jeśli chodzi o weekendy jestem dość elastyczny jeśli wiem z wystarczającym wyprzedzeniem. Ponieważ dojeżdżam z Kobyłki, to obszary Dw. Wileńskiego i Metra Ratusz Arsenał są dla mnie perfekcyjne. Fenomenalna i Solec też mogą być. W tygodniu mogę grywać od 17. W czwartki bywam w Fenomenalnej i najchętniej to właśnie w te dni rozgrywałbym kampanie.
Awatar użytkownika
Rocy7
Posty: 5456
Rejestracja: 05 maja 2013, 14:10
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka
Been thanked: 5 times

Re: [Warszawa] AT-AT - All Things AmeriTrash, czyli coming o

Post autor: Rocy7 »

Na najbliższy czwartek mam plany akurat, choć też na Fenomenalnej:) Chyba że mi się skład wykruszy.
Awatar użytkownika
Doreen
Posty: 34
Rejestracja: 18 lis 2013, 18:19

Re: [Warszawa] AT-AT - All Things AmeriTrash, czyli coming o

Post autor: Doreen »

Też się chętnie podepnę pod wszelkie Ameritrashe, zwłaszcza Descenta. No i w Fury of Dracula mogę zawsze i wszędzie :) Jeśli chodzi o okolice metra Ratusz Arsenał (dla mnie to też byłoby idealne miejsce) to można wypróbować klub, do którego przenieśli się ludzie z GRAffica. Nie byłam, ale zakładam, że zbadali poziom decybeli/wielkość stołów zanim wybrali nową miejscówkę.
Awatar użytkownika
_Berenice_
Posty: 764
Rejestracja: 17 lis 2012, 14:36
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 62 times
Been thanked: 479 times

Re: [Warszawa] AT-AT - All Things AmeriTrash, czyli coming o

Post autor: _Berenice_ »

Nie chce być kategorycznym głosem sprzeciwu, ale na kampanie Descenta proponowałabym inne miejsce niż czwartek fenomenalna - bo zawsze jest tam tyle możliwości, że nic tylko siadać i grać. I tutaj wchodzi trochę prywaty - jeszcze tylko dwa tygodnie i znowu będę zaglądać do fenomenalnej później, zresztą nawet zakładając że Descent zaczynałby się o 17.00 to kampania na pewno potrwałaby kilka tygodni, a tak jakbyśmy umówili się w ten weekend to dwa dni i wszystko rozpracowane :D

BTW. Jestem też chętna na inne ameri tytuły, chociaż mam ich stosunkowo niewiele w porównaniu do eurosucharów. Przez następne dwa tygodnie "sesyjne lenistwo" pozwala mi się dostosować do prawie każdego terminu.
Moja kolekcja

Planszówkowy PKS - gdzie planszówki kupujemy sami, a wy decydujecie, czy również chcecie wydać na nie swoje pieniądze!

ZnadPlanszy.pl - zapraszamy też do naszego bloga, gdzie także dzieją się różniste rzeczy :>
Awatar użytkownika
Rocy7
Posty: 5456
Rejestracja: 05 maja 2013, 14:10
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka
Been thanked: 5 times

Re: [Warszawa] AT-AT - All Things AmeriTrash, czyli coming o

Post autor: Rocy7 »

_Berenice_ pisze:Descent zaczynałby się o 17.00 to kampania na pewno potrwałaby kilka tygodni,
w Descent mogę grać jakieś 6 h dziennie:P dłużej nie próbowałem :) jeszcze :twisted:
Borro pisze:Jeśli chodzi o weekendy jestem dość elastyczny jeśli wiem z wystarczającym wyprzedzeniem.
, jak rozumiem w kampanię chcesz rozegrać całą w tym samym składzie? Na Fenomenalną mam plany na najbliższe 2 tygodnie:P chyba że coś się zmieni, więc raczej odpadam.
Borro pisze:dojeżdżam z Kobyłki
widzisz ja z kolei dojeżdżam z Zielonki, więc w teorii nie musimy się ładować aż do Wawy na kampanię,:P (o ile pasują Ci domówki), ale na 2 osoby nie ma sensu chyba kampanii w Descent grać:), choć są też goście z Wołomina, grający w Descent w jakimś klubie, ale na ile regularnie nie orientuje się.
schizofretka
Posty: 4360
Rejestracja: 13 mar 2010, 17:29
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: [Warszawa] AT-AT - All Things AmeriTrash, czyli coming o

Post autor: schizofretka »

A w czwartki w Fenomenalnej jakieś granie się odbywa o którym nie wiem? Ten klub Level-up też mi pasuje lokalizacyjnie, mogę kiedyś wypróbować.
Ja bym chciał do ciemnej nocki tak układać z wami razem,
Ale dajcie nowe klocki, albo zmieńcie ten obrazek!
Mogę przynieść
Awatar użytkownika
_Berenice_
Posty: 764
Rejestracja: 17 lis 2012, 14:36
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 62 times
Been thanked: 479 times

Re: [Warszawa] AT-AT - All Things AmeriTrash, czyli coming o

Post autor: _Berenice_ »

Osobiście wytrzymałam 6h Gry o Tron, a potem 5h w Descenta, więc długa weekendowa kampania mi niestraszna :twisted:
schizofretka pisze:A w czwartki w Fenomenalnej jakieś granie się odbywa o którym nie wiem? Ten klub Level-up też mi pasuje lokalizacyjnie, mogę kiedyś wypróbować.
Co tydzień w czwartek od 16.15. Nie byłam na żadnym innym warszawskim spotkaniu planszówkowym, ale z tego co czytam na forum jest to zagłębie ameri. W sumie mogę to potwierdzić jako stała bywalczyni od pierwszego spotkania.
Moja kolekcja

Planszówkowy PKS - gdzie planszówki kupujemy sami, a wy decydujecie, czy również chcecie wydać na nie swoje pieniądze!

ZnadPlanszy.pl - zapraszamy też do naszego bloga, gdzie także dzieją się różniste rzeczy :>
Awatar użytkownika
Rocy7
Posty: 5456
Rejestracja: 05 maja 2013, 14:10
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka
Been thanked: 5 times

Re: Odp: [Warszawa] AT-AT - All Things AmeriTrash, czyli com

Post autor: Rocy7 »

schizofretka pisze:A w czwartki w Fenomenalgnej jakieś granie się odbywa o którym nie wiem? Ten klub Level-up też mi pasuje lokalizacyjnie, mogę kiedyś wypróbować.
odbywa sie ostatnio m.in. Wojna o Pierscien 2 edycja:). Za tydzien moze Timber Peak:)
ODPOWIEDZ