E&T w nowej wersji - pierwsze wrazenia

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
oneiros
Posty: 76
Rejestracja: 04 mar 2007, 15:20
Lokalizacja: Tichau

E&T w nowej wersji - pierwsze wrazenia

Post autor: oneiros »

Z gory przepraszam, bo nie mam chwilowo dostepu do klawiatury z polskimi znakami :?
Po drugie - wcale nie jest tak zle! :lol: Plansza co prawda faktycznie nie powala na lopatki wygladem, niemniej jednak jest lepsza niz na obrazkach z reklamowki. W tle widac odreczny malunek pustyni (bo tak naprawde to nie zadne gory tam widac), zetony sa ladne i ulozone na planszy wygladaja przejrzyscie.
Podsumowujac - nowa niemiecka wersja jest sympatyczniejsza od poprzedniej.
Awatar użytkownika
maluman
Posty: 445
Rejestracja: 20 gru 2005, 10:25
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: maluman »

Moje zdanie jest podobne - wersja jest ładna. Można zarzucać jej brak klimatyczności. Moje zdanie jest takie (rozdzielam 3 punkty w każdej dziedzinie):

Plansza - nieco lepsza nowa, stara mi zupełnie nie podchodzi (pasowałaby do gry Himalaya)
Żetony władzy - takie same
Żetony regionów - o wiele klimatyczniejsze w starej wersji, aczkolwiek w nowej też są ładne.
Parawany - lepsze w starej wersji, w nowej wersji nie najgorsze, ale brzydsze
Monumenty - takie same

pozdrawiam,m.
Jesteś z Poznania? Wstąp do NAS.
Gildia Poznańskich Graczy spotykających się w Alibi: www.gramajda.pl
Awatar użytkownika
aswiech
Posty: 1014
Rejestracja: 16 sty 2007, 11:33
Lokalizacja: Myślenice/Kraków
Kontakt:

Post autor: aswiech »

maluman pisze:
Plansza - nieco lepsza nowa, stara mi zupełnie nie podchodzi (pasowałaby do gry Himalaya)
Żetony władzy - takie same
Żetony regionów - o wiele klimatyczniejsze w starej wersji, aczkolwiek w nowej też są ładne.
Parawany - lepsze w starej wersji, w nowej wersji nie najgorsze, ale brzydsze
Monumenty - takie same
Czyli roznicy nie ma?
Zbyt wielkiej, oczywiscie. I mowie o estetycznym szoku:)
PlanShow - Srodziemie
Z PlanShow --> http://planshow.blox.pl (PlanshowB)
Czas na PlanshowC
Awatar użytkownika
oneiros
Posty: 76
Rejestracja: 04 mar 2007, 15:20
Lokalizacja: Tichau

Post autor: oneiros »

Nie ma.
Szok pojawia się, kiedy posłuchać wypowiedzi Niemców, diablo dumnych ze swoich wersji E&T, które mają "dużo lepszy szpilmaterial i wygląd niż wersja Amerykańska, tfu" ;>
ODPOWIEDZ