[Warszawa] Środowe wieczory planszowe w BUW 16:00 - 22:00

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Atamán
Posty: 1344
Rejestracja: 13 kwie 2010, 12:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 555 times
Been thanked: 283 times

Re: [Warszawa] Czwartkowe wieczory planszowe w BUW 16:15 - 2

Post autor: Atamán »

Słuchajcie mnie jakaś choroba od kilku dni bierze, niby nic poważnego, ale wolę nie ryzykować pogorszenia stanu zdrowia (szczególnie że za tydz. mam plan wyjazdowy), więc niestety ale zrezygnuję z jutrzejszej wizyty. :( Zwalniam więc miejsce przy Resistance i niestety nie wezmę X-winga (jakaś zła passa nad nim krąży). Przepraszam za zamieszanie.

Za tydz. mnie nie ma, ale potem we wrześniu znowu będę, to się będziemy umawiać.
Olfkul
Posty: 8
Rejestracja: 08 lip 2013, 15:52

Re: [Warszawa] Czwartkowe wieczory planszowe w BUW 16:15 - 2

Post autor: Olfkul »

Przypadek pisze:Hej, ja będę bardzo chętny na grę o tron, jeżeli będą miejsca - z tego co widzę może udać się zagrać dwie jednocześnie. Jak nie, to z chęcią spróbowałbym gry w Shoguna, w którego nigdy nie grałem, a raz tam widziałem. Pytanie, czy byłby dostępny i ktoś poza mną ma ochotę?
Zabiorę ze sobą w takim razie dodatek do GoT w postaci nowych kart rodów. Może na następne spotkanie bedzie mnie stać na coś więcej :) Prawdopodobnie również pojawię się ok 17, może trochę później.
Ashtaway
Posty: 4
Rejestracja: 24 sty 2011, 10:21

Re: [Warszawa] Czwartkowe wieczory planszowe w BUW 16:15 - 2

Post autor: Ashtaway »

My we dwóch pewnie będziemy koło 17:30, jeśli się znajdzie miejsce na Resistance to skorzystamy, jeśli nie to zobaczymy chociaż jak się gra, ewentualnie może się znajdzie na coś ekipa wcześniej.
Do Small Worlda mam Grand Dames, Be Not Afraid i Cursed. W GoT 2ed najchętniej bym zagrał, bo grę bardzo lubię a jeszcze nie miałem okazji grać w 2ed, czy z jakimikolwiek dodatkami.

Będę miał SmallWorld, GoT, Chaos.

Do zobaczenia.

P.S. Adres z pierwszego posta aktualny, Fenomenalna Cafe, Dobra 56/66 ?
Awatar użytkownika
Chmurnik
Posty: 282
Rejestracja: 25 sie 2010, 19:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time

Re: [Warszawa] Czwartkowe wieczory planszowe w BUW 16:15 - 2

Post autor: Chmurnik »

Ashtaway pisze:P.S. Adres z pierwszego posta aktualny, Fenomenalna Cafe, Dobra 56/66 ?
Tak. Budynek jest dość duży ;) Najlepiej wejść od strony północnej (wejściem obok wjazdu do garażu) - wtedy pierwszy lokal po prawej (widoczny też z zewnątrz).
"Freedom's just another word for nothing left to lose" J.J.
Awatar użytkownika
Loganoid
Posty: 42
Rejestracja: 18 mar 2010, 12:08

Re: [Warszawa] Czwartkowe wieczory planszowe w BUW 16:15 - 2

Post autor: Loganoid »

Zabieram Yedo ze sobą :)
Jako że Atamana zmogło to wypadam z X-Winga więc do czegoś się chętnie dołączę na miejscu.
Awatar użytkownika
Pasza26
Posty: 345
Rejestracja: 09 cze 2013, 20:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Czwartkowe wieczory planszowe w BUW 16:15 - 2

Post autor: Pasza26 »

Loganoid pisze:Zabieram Yedo ze sobą :)
Jako że Atamana zmogło to wypadam z X-Winga więc do czegoś się chętnie dołączę na miejscu.
Resistance nie zapomnij ;)
Awatar użytkownika
roadrunner
Posty: 536
Rejestracja: 22 sie 2013, 12:30
Has thanked: 261 times
Been thanked: 274 times

Re: [Warszawa] Czwartkowe wieczory planszowe w BUW 16:15 - 2

Post autor: roadrunner »

Witam wszystkich. Z przyjemnoscia dolacze dzis do grona graczy. Zaleznie od tego, co bedzie kolejno grane ("wola ludu" to idealne okreslenie, tez deklaruje dostosowanie sie), moge wziac udzial w:
rex
yedo/osadnicy
wysokie napiecie
munchkin z dodatkami (przyniose, grac nie musze)
ew. resistance jak beda checi i miejsca :)
na pewno nie BG ani X-wingi. GoT raczej innym razem, chyba, ze ktos mnie przekona :wink:

wyglada na to, ze wn nie bedzie, wtedy dolacze zamiast do czegos innego.

PS ile trwa jedna rozgrywka w mage wars?
Pasza26 pisze:Update2, bo lista zostala na poprz. stronie:

Resistance: Agenci Molocha - start 18:00, tłumaczenie zasad 3 minuty :) 5-10 graczy. Powinno zejść nam max 1h.

Recenzja + tłumaczenie o co chodzi: http://www.youtube.com/watch?v=kCBotDD0Ax8

1. Marta
2. Loganoid
3. Raajon
4. Włodek
5. Ataman
6. Pasza
7. Djedi Gamer
8. RobertGrom
9. Justyna
10. Bartek

No i kilka minut po 19:00 przesiądziemy się na nieco mniejsze tytuły:

Game of Thrones (Chaos/Yedo/inne?) - sporo ludzi było chętnych, może zbierze się komplet

1. RobertGrom
2. Justyna
3. Marta
4. Bartek
5. Włodek
(6.) Olfkul - zależy co będzie grane 6 gracz opcjonalny

A jak się GoT nie zbierze to jest kilka tytułów nieco mniejszych - Chaos w Starym Świecie, Seasons, Star Wars LCG, (co kto przyniesie :) )

X-Wing - cnclld

Mage Wars - full opcja bo doszedł Conquest of Kumanjaro

1. Raajon
2. Pasza
Rex ?
1. Karol

Yedo/Osadnicy
1. Karol
Mam | Mogę zagrać | Udane transakcje: 100+ na forum, 6 na FB
Hejtowałem Kaskadię przed tym, jak się opamiętaliście. ;)
Sprzedam: dobre gry @Dział Handlu | Kupię: Tokaido: Rozdroża i inne @Kupię
100P |> Moje top
Awatar użytkownika
Pasza26
Posty: 345
Rejestracja: 09 cze 2013, 20:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Czwartkowe wieczory planszowe w BUW 16:15 - 2

Post autor: Pasza26 »

roadrunner pisze: PS ile trwa jedna rozgrywka w mage wars?
2-2,5h wiec moze byc ciezko.
Bardzo chetnie umowilbym sie na kolejne spotkania tylko musialbys wczesniej przebrnac przez zasady (sporo ich).
Awatar użytkownika
djedi gamer
Posty: 482
Rejestracja: 27 mar 2012, 10:38
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time

Re: [Warszawa] Czwartkowe wieczory planszowe w BUW 16:15 - 2

Post autor: djedi gamer »

dzięki za partyjki Ressistance. Bardzo fajna gra jednocześnie banalna i zastępuje w świetny sposób mafię.

Piszę się na reklamowanego Rexa następnym razem.
Awatar użytkownika
Pasza26
Posty: 345
Rejestracja: 09 cze 2013, 20:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Czwartkowe wieczory planszowe w BUW 16:15 - 2

Post autor: Pasza26 »

Ja również dziękuję za granie w Fenomenalnej, razem z Raajonem przyszło nam zamykać lokal. Troszkę można było pokłamać, troszkę pooszukiwać a i tak każdy zadowolony z gry :)

A na następny tydzień (jeśli Logan rozbije świnkę skarbonkę i zakupi) może by tak SENJI ? Gra strategiczna + area control + dyplomacja + negocjacje (ograniczone czasowo klepsydrą i z zabijaniem zakładników za zdrady :twisted: ) na 3-6 graczy.

O tu małe co nieco o grze -http://planszowki.polter.pl/Senji-c20654 or http://www.sztab.com/recenzje,Senji,3349.html

A jak nie to coś się jeszcze pewnie wymyśli.
Awatar użytkownika
RobertGrom
Posty: 112
Rejestracja: 08 lip 2013, 13:40
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Czwartkowe wieczory planszowe w BUW 16:15 - 2

Post autor: RobertGrom »

My z Justyną dziękujemy za Resistance i Osadników :)
Za tydzień chciałbym załapać się na Rexa (ostatnio musiałem w ostatniej chwili się wycofać) lub Senji jeśli faktycznie będzie lub jakiekolwiek inne "danie główne", jakie zaserwujecie :)
Pozdro!
"What's in the box? WHAT'S IN THE BOOOX?!"
Awatar użytkownika
merneit
Posty: 61
Rejestracja: 25 kwie 2013, 22:29
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 2 times

Re: [Warszawa] Czwartkowe wieczory planszowe w BUW 16:15 - 2

Post autor: merneit »

Ja z kolei bardzo dziękuję tym, którzy przygarnęli mnie do grania, Chmurnikowi za wytłumaczenie Lords of Waterdeep i ekipom z obu partii tej gry oraz Small Worlda :)
Ekipa z Resistance musiała naprawdę nieźle się bawić, bo chyba zapomnieli, że mieli też grać w coś innego... :wink: Aczkolwiek widziałam później rozkładanych Osadników w malutkim gronie, ale było już za późno na dłuższą grę jak Yedo. No cóż, najwyraźniej w Yedo sobie zagram jeżeli je sobie sama kupię... trzeba będzie nad tym pomyśleć.

Bardzo dziękuję jeszcze raz, ponownie pojawić się będę mogła zapewne podczas następnych szkolnych wakacji :( No ale pracować trzeba żeby było za co następne planszówki kupować :)
Agnieszka (aniaga)

My Precioussss

Sprzedam
Awatar użytkownika
Chmurnik
Posty: 282
Rejestracja: 25 sie 2010, 19:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time

Re: [Warszawa] Czwartkowe wieczory planszowe w BUW 16:15 - 2

Post autor: Chmurnik »

Dzięki wszystkim współgraczom i uczestnikom spotkania :) Szczególnie współgraczom w Small World (tu gratulacje dla Łukasza - nie znam ksywki forumowej) oraz Kpt. Bombie za przyniesienie i rozegranie Napoleon's Triumph z nowicjuszem ;) Lanie dostałem solidne, ale następnym razem mam nadzieję oszczędzić nieco krwi moich żołnierzy ;)

Oczywiście napiszę też (jak zwykle) coś o przebiegu wieczoru nieco później.
merneit pisze:Chmurnikowi za wytłumaczenie Lords of Waterdeep
:)
merneit pisze: i ekipom z obu partii tej gry oraz Small Worlda :)
Graliście z Tales&Legends?
merneit pisze:ponownie pojawić się będę mogła zapewne podczas następnych szkolnych wakacji :(
Pracowałem kiedyś kilka lat w szkole. Może gdzieś znajdziesz tę odrobinę czasu. Jak nie w czwartki, to w inny dzień ;)
"Freedom's just another word for nothing left to lose" J.J.
Awatar użytkownika
Pasza26
Posty: 345
Rejestracja: 09 cze 2013, 20:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Czwartkowe wieczory planszowe w BUW 16:15 - 2

Post autor: Pasza26 »

merneit pisze:Ekipa z Resistance musiała naprawdę nieźle się bawić, bo chyba zapomnieli, że mieli też grać w coś innego... :wink:
No cóż, najwyraźniej w Yedo sobie zagram jeżeli je sobie sama kupię... trzeba będzie nad tym pomyśleć.
Trochę nas Resistance wciągnął i się nieco wydłużyło ;) I ciągle było - "to co? jeszcze raz?" :)

A Yedo było na stanie i pewnie będzie brane na następne spotkania.
Awatar użytkownika
RobertGrom
Posty: 112
Rejestracja: 08 lip 2013, 13:40
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Czwartkowe wieczory planszowe w BUW 16:15 - 2

Post autor: RobertGrom »

:arrow: Merneit - ja bardzo ubolewałem, że nie zagraliśmy w Yedo, ale rzeczywiście o 20.00 to już było za późno, zwłaszcza jeśli mielibyśmy tłumaczyć zasady :( Na pewno chętnie zagram, gdy następnym razem zacznie powstawać na niego lista, więc mam nadzieję, że okazja do gry pojawi się wcześniej niż w następne wakacje!

Resistance fajne i wciągające, ale trochę brakowało mi tego aspektu fabularnego z mafii.. Np. wskazówki od prowadzącego w postaci rodzaju śmierci. I nie wiem, czy ktoś się ze mną zgodzi, ale mnie się lepiej grało bez kart intrygi.
"What's in the box? WHAT'S IN THE BOOOX?!"
Awatar użytkownika
raajon
Posty: 63
Rejestracja: 11 gru 2012, 09:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Czwartkowe wieczory planszowe w BUW 16:15 - 2

Post autor: raajon »

RobertGrom pisze:Resistance fajne i wciągające, ale trochę brakowało mi tego aspektu fabularnego z mafii.. Np. wskazówki od prowadzącego w postaci rodzaju śmierci. I nie wiem, czy ktoś się ze mną zgodzi, ale mnie się lepiej grało bez kart intrygi.
Karty intrygi są potrzebne. Inaczej Moloch, przy 4 agentach na 10 osób grających, ma za łatwo i praktycznie za każdym razem będzie wygrywał (potrzeba ze 3 rund, aby wstępnie ustalić kto jest kim, a do tego czasu już 2 misje są przegrane). Inna sprawa, że nie wszystkie karty intryg coś wnoszą (vide "Liczę się z Twoim głosem").

Alternatywnie można zmienić trochę zasady zaliczania/sabotowania misji (2 i 3 misję jest zbyt łatwo położyć, bo agenci Molocha nie muszą się nawet zbytnio starać). Gdyby te misje były trudniejsze do sabotowania, to agenci Molocha musieliby być aktywniejsi od pierwszej misji. Inne pomysły to zmienić liczbę agentów (np. używać 11 kart tożsamości dla 10 osób), wydłużyć rozgrywkę do 7 misji (i 4 zaliczonych / sabotowanych) albo zagrać w wariant, gdzie agenci się nie znają.

Gra ma na pewno potencjał i potrafi zafundować niezłą paranoję :)
Olfkul
Posty: 8
Rejestracja: 08 lip 2013, 15:52

Re: [Warszawa] Czwartkowe wieczory planszowe w BUW 16:15 - 2

Post autor: Olfkul »

Chmurnik pisze:Dzięki wszystkim współgraczom i uczestnikom spotkania :) Szczególnie współgraczom w Small World (tu gratulacje dla Łukasza - nie znam ksywki forumowej)
Aż nie wierzę, że w końcu zapamiętałeś moje imię.
Pasza26 pisze: A na następny tydzień (jeśli Logan rozbije świnkę skarbonkę i zakupi) może by tak SENJI ? Gra strategiczna + area control + dyplomacja + negocjacje (ograniczone czasowo klepsydrą i z zabijaniem zakładników za zdrady :twisted: ) na 3-6 graczy.
Gdyby był z tym problem, możliwe, że mi uda się skombinować SENJI na czwartek. Dam znać na początku nadchodzącego tygodnia czy będę w stanie to zrobić. A byłby może ktoś chętny na Netrunnera albo Zimną Wojnę?
Awatar użytkownika
merneit
Posty: 61
Rejestracja: 25 kwie 2013, 22:29
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 2 times

Re: [Warszawa] Czwartkowe wieczory planszowe w BUW 16:15 - 2

Post autor: merneit »

Chmurnik pisze:
merneit pisze: i ekipom z obu partii tej gry oraz Small Worlda :)
Graliście z Tales&Legends?
Niestety nie, bo nie chcieliśmy żeby rozgrywka trwała zbyt długo - nikt z nas nie znał tego dodatku, a do tego Karol grał po raz pierwszy w SW i było tłumaczenie zasad (ale skubany nas ograł! :D)
Chmurnik pisze:
merneit pisze:ponownie pojawić się będę mogła zapewne podczas następnych szkolnych wakacji :(
Pracowałem kiedyś kilka lat w szkole. Może gdzieś znajdziesz tę odrobinę czasu. Jak nie w czwartki, to w inny dzień ;)
A to w inne dni też robicie spotkania w Fenomenalnej? W ciągu roku szkolnego kończę zajęcia naprawdę późno wieczorem i raczej grywam tylko w weekendy, głównie w Agresorze. Taki lajf :/
Agnieszka (aniaga)

My Precioussss

Sprzedam
Awatar użytkownika
djedi gamer
Posty: 482
Rejestracja: 27 mar 2012, 10:38
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time

Re: Odp: [Warszawa] Czwartkowe wieczory planszowe w BUW 16:1

Post autor: djedi gamer »

Olfkul pisze: A byłby może ktoś chętny na Netrunnera albo Zimną Wojnę?
Ja się piszę na Netrunnera (podstawka) i ew. Zimną Wojnę.
Awatar użytkownika
roadrunner
Posty: 536
Rejestracja: 22 sie 2013, 12:30
Has thanked: 261 times
Been thanked: 274 times

Re: [Warszawa] Czwartkowe wieczory planszowe w BUW 16:15 - 2

Post autor: roadrunner »

Swietna inicjatywa, doskonale miejsce (obsluga na plus, zyczliwa i nieprzeszkadzajaca) i wspaniala atmosfera! Wszyscy "domowi" milosnicy planszowek - wychodzic z chatek i wpadac na takie spotkania jak to, bo naprawde warto. Ponadprzecietnie pozytywna atmosfera, zawsze dla kazdego znajdzie sie miejsce do rozgrywki i chetni do wytlumaczenia zasad. Pozdrowienia dla wszystkich obecnych i do zobaczenia za tydzien :D

Bylem na miejscu ok. 16:10 i zastalem na miejscu Chmurnika, merneit i Piotrka. Zabralem ze soba munchkina, co prawda chetnych nie bylo, ale jesli zajawi sie ktos na forum lub fanpage'u nie ma problemu zebym wzial przy kolejnej okazji. Dostarczam rowniez liczniki poziomow (w postaci kosci munchkina + "miliona monet" lol), pare kopii instrukcji oraz helpdeskow gracza wydrukowanych z pl strony (kolejnosc rozgrywki rozrysowana na przyjaznej dla nowicjusza grafice), wiec nic sie nie musicie martwic. Siadasz i grasz. Na kolejna okazje moge tez ew. wziac swiat dysku, jesli tylko zbiora sie 2-3 chetne osoby do gry. Wytlumacze zasady, sam raczej bede wolal pograc w cos nowego :wink:

Wracajac do spotkania w czwartek - systematycznie schodzili sie kolejni, ok. 17ej bylo nas juz calkiem sporo. Miedzyczas wykorzystalismy (uklony dla Chmurnika) na wytlumaczenie zasad Lords of Waterdeep i za chwile ruszylismy z pierwsza partyjka. Po LoW, partyjka rzeczonego Small World :P a w nim moje beginner's luck ha ha. Po 4-osobowej partii Small Worlda, wrocilismy do Lordów Głębin, tym razem w 5 osob, czyli podobnie jak merneit mialem przyjemnosc grac w LoW dwukrotnie. W obu ekipach wszyscy bawilismy sie przy nich swietnie. Kazdemu kto gral w to 1szy raz, przypadl chyba ten tytul od razu do gustu, co w tego typu grach nie jest wcale takie powszechne.

Jesli ktos nie mial okazji poznac powyzszych tytulow to krotko przyblize. Lords of Waterdeep - swietna gra, na pewno dopisana do domowej listy 'must have'. Zasady jak na gre o tak szerokim scenariuszu partii (* przynajmniej przy uczestnictwie 4-5 osob i przynajmniej dla mnie :D ) nie sa skomplikowane i wytlumaczenie zasad mija szybko. Szczegolnie na plus mnogosc sposobow, na ktore mozna zdobywac punkty zwyciestwa. Wbrew pozorom czynnik losowy nie jest moim zdaniem duzy (na pewno mniejszy niz w swiecie dysku), a o wygranej decyzuje przede wszystkim podejmowanie optymalnych decyzji rozegrania tury wzgledem posiadanych kart na starcie i dobieranych w grze. Bardzo podobal mi sie feature budowania domow - juz bez tego gra bylaby mega, wiec taka kreatywnosc autorow gry i dodanie takiego "bonusa" na powiekszenie opcji gromadzenia punktow - bardzo fajna sprawa.

small world (Piotrek i Paweł wersja pl z dodatkiem ang) - z poczatku bylem sceptyczny - wspolgracze swiadkami :lol: , ale w trakcie gry bardzo mi sie spodobala. spora liczba tur, 10, moze byc zwodnicza, bo przy kazdym ruchu trzeba mocno kombinowac. strategicznosc gry na wielki plus, swietna grywalnosc, mechanika gry przy 4 graczach swietna. liczba kombinacji cecha+rasa przy dodatku chlopakow czyni laczna sume postaci w puli praktycznie nieskonczona.

Jak widac na dystansie ~ 16:30 - 22:30 poszly 3 gry, ok. 2h na kazda z wytlumaczeniem zasad nowym graczom i dobranie ekipy.

---

Na nastepny raz chetnie wyprobuje rex, senji lub yedo. Zaleznie od dostepnych gier na miejscu i woli ludu. Jesli nie bedzie sie toczyc w czasie rownoleglym, dopisuje sie tez do listy na netrunnera (zglaszam sie na netrunnera).

Pisze sie tez koniecznie na ticket to ride (znam zasady, nie mam gry), jesli ktos bedzie mogl dostarczyc i znajda sie wspolgracze - bedzie milo. Chyba Europa jest najfajniejsza edycja, ale kazda bedzie OK i w kazdej wzialbym udzial.

Jesli starczy czasu, powtorze tez rozgrywke small world - na pewno jedna z gier, z ktore mozna spedzic caly dzien i chetnie uczynie ja jedna z regularnych punktow swoich wizyt w fenomenalnej jesli pozwoli czas i wspolgracze dopisza. Pawel/Piotrek, bedziecie?

Mage wars - na razie odpuszczam. sporo tych zasad [ufff], co z czasem rozgrywki sprawia, ze poki co poprobuje innych tematow. ale przy kazdej okazji badzcie gotowi, ze bede zyczliwym obserwatorem 8)

Dzieki spiritus mundi calego eventu :wink: i wszystkim obecnym :wink: do zobaczenia w nastepny czwartek.
Mam | Mogę zagrać | Udane transakcje: 100+ na forum, 6 na FB
Hejtowałem Kaskadię przed tym, jak się opamiętaliście. ;)
Sprzedam: dobre gry @Dział Handlu | Kupię: Tokaido: Rozdroża i inne @Kupię
100P |> Moje top
Awatar użytkownika
Chmurnik
Posty: 282
Rejestracja: 25 sie 2010, 19:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time

Re: [Warszawa] Czwartkowe wieczory planszowe w BUW 16:15 - 2

Post autor: Chmurnik »

merneit pisze:A to w inne dni też robicie spotkania w Fenomenalnej? W ciągu roku szkolnego kończę zajęcia naprawdę późno wieczorem i raczej grywam tylko w weekendy, głównie w Agresorze. Taki lajf :/
Póki co - nie, ale kto wie... Miałem na myśli właśnie np. Agresora.

Poniżej tradycyjna relacja z ostatniego czwartku:

Tutaj na stronie Limonki (więcej fotek)
Tutaj na FB (nieco lepsza rozdzielczość po kliknięciu)
"Freedom's just another word for nothing left to lose" J.J.
Awatar użytkownika
Pasza26
Posty: 345
Rejestracja: 09 cze 2013, 20:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Czwartkowe wieczory planszowe w BUW 16:15 - 2

Post autor: Pasza26 »

Ze względu za niespodziewany prezent urodzinowy plany nieco się zmieniły :) Będę miał ze sobą Chaos w Starym Świecie więc jeśli ktoś by chciał mogę pożyczyć. O Yedo i Rexa trzeba gadać z Loganem.

Race for the Galaxy - zaczniemy jak zawsze około 18.00.
1. Raajon
2. Loganoid
3. Vlad666
4. Pasza26


Seasons - po RftG coś lżejszego
1. Raajon
2. Loganoid
3. Vlad666
4. Pasza26
Awatar użytkownika
RobertGrom
Posty: 112
Rejestracja: 08 lip 2013, 13:40
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Czwartkowe wieczory planszowe w BUW 16:15 - 2

Post autor: RobertGrom »

No ładnie! 2 gry dla 4 graczy i ani jednego miejsca dla innych! ;-)

Czy jest ktoś chętny na Rexa w takim razie?
"What's in the box? WHAT'S IN THE BOOOX?!"
Awatar użytkownika
djedi gamer
Posty: 482
Rejestracja: 27 mar 2012, 10:38
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time

Re: [Warszawa] Czwartkowe wieczory planszowe w BUW 16:15 - 2

Post autor: djedi gamer »

RobertGrom pisze:Czy jest ktoś chętny na Rexa w takim razie?
Tak jak napisałem wcześniej jestem chętny zarówno na A:Netrunnera jak i na Rexa.
Niestety w czwartek mam jakieś szkolenie i nie wiem jeszcze o której mogę je skończyć.
Awatar użytkownika
Pasza26
Posty: 345
Rejestracja: 09 cze 2013, 20:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Czwartkowe wieczory planszowe w BUW 16:15 - 2

Post autor: Pasza26 »

RobertGrom pisze:No ładnie! 2 gry dla 4 graczy i ani jednego miejsca dla innych! ;-)
Tyle gier i tylu graczy, którzy chcieliby w nie pograć a tylko jeden wieczór w tygodniu, żeby to wszystko jakoś zmieścić ;)

Jak tylko Senji pojawi sie w sklepach to będziemy mieli coś świeżego na 6 graczy.
ODPOWIEDZ