Pomoc w zdobyciu instrukcji do PUNCT-a

Masz wątpliwości w sprawie zasad jakiejś gry? Zamiast pisać na forum ogólnym, wyszukaj dedykowany wątek na tym podforum i w nim zadaj pytanie.
Awatar użytkownika
gregvip
Posty: 342
Rejestracja: 22 sty 2012, 14:55
Lokalizacja: Proszowice k. Krakowa

Pomoc w zdobyciu instrukcji do PUNCT-a

Post autor: gregvip »

Witam.
Nie za bardzo wiedziałem w jakim dziale, ale nie chciałem zaśmiecać samego działu o grach. Mam taki problem. Od niedawna zacząłem interesować się planszówkami i o dziwo zaczęły wciągać mnie gry logiczne (w młodości nie przepadałem za szachami i warcabami) kupiłem i zacząłem grać w GIPFa i ZERTZa a dziś dotarły do mnie TZAAR i PUNCT i tu mam problem bo we wszystkich grach mam polskie tłumaczenie instrukcji a w PUNCT-cie niestety nie, mam tylko instrukcję wielojęzyczną. Pech polega na tym, że jest to chyba najdłuższa instrukcja do gry z projektu GIPF (aż 5 stron) a ze swoją znajomością angielskiego nie chcę sobie popsuć zabawy przez złe tłumaczenie. Wiem, że niektórzy użytkownicy forum posiadają tą grę, mam więc gorącą prośbę o podesłanie mi skanu polskiej instrukcji do PUNCTa na adres gregvip@go2.pl. Z góry bardzo dziękuję.
Pozdrawiam
Born to play
Moja kolekcja
Awatar użytkownika
gregvip
Posty: 342
Rejestracja: 22 sty 2012, 14:55
Lokalizacja: Proszowice k. Krakowa

Re: Pomoc w zdobyciu instrukcji do PUNCT-a

Post autor: gregvip »

Witam. Chciałbym poprosić administratora o przeniesienie tego tematu do działu "Zasady - pytania i wątpliwości" z góry dziękuję i przepraszam za kłopot
Born to play
Moja kolekcja
ODPOWIEDZ