[Olsztyn] hop hop!

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
BadWolf
Posty: 50
Rejestracja: 29 sie 2008, 12:49
Lokalizacja: Olsztyn

[Olsztyn] hop hop!

Post autor: BadWolf »

Często bywam w Olsztynie i znam tu kilka osób, które grają w planszówki ale wciąż za mało, żeby złożyć ekipę do dowolnej gry, w dowolnym czasie i miejscu ;)

Jesteś z Olsztyna? Masz ochotę spotkać się czasem i pograć?
Podrzuć namiary w tym wątku albo na gg:533760.
Wiek, płeć, rasa, upodobania kulinarne ani stan cywilny nie mają znaczenia.
Awatar użytkownika
valdgir
Posty: 18
Rejestracja: 01 gru 2006, 19:39
Lokalizacja: Olsztyn

Re: [Olsztyn] hop hop!

Post autor: valdgir »

Podbijam temat. Jeśli ktoś jest z Olsztyna i chciałby pograć to zapraszamy. Tytułów mamy sporo, tylko graczy brakuje.
Awatar użytkownika
redy
Posty: 159
Rejestracja: 20 gru 2008, 10:15
Lokalizacja: Olsztyn

Re: [Olsztyn] hop hop!

Post autor: redy »

Ja chętnie pogram w coś! Tytuł mam tylko jeden, bo dopiero zaczynam, ale z chęcią nawiązałbym kontakt z olsztyńskimi graczami. Preferuję strategię, najlepiej historycznie umocowane :)
Matio.K
Posty: 1582
Rejestracja: 04 cze 2007, 10:59
Lokalizacja: Olsztyn
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: [Olsztyn] hop hop!

Post autor: Matio.K »

Podbijam temat, bo sam miałbym ochotę poznać nowych planszomaniaków i rozegrać sesję w miłym towarzystwie. Osobiście preferowałbym spotkania w Planecie 11, przez wzgląd na godziwe warunki [stoły, krzesła - obecne] i fakt, że leży w centrum. Są tu jacyś Olsztynianie?
www.facebook.com/newsyograchplanszowych: newsy planszowe, choć nie tylko!
Awatar użytkownika
valdgir
Posty: 18
Rejestracja: 01 gru 2006, 19:39
Lokalizacja: Olsztyn

Re: [Olsztyn] hop hop!

Post autor: valdgir »

Matio.K pisze:Podbijam temat, bo sam miałbym ochotę poznać nowych planszomaniaków i rozegrać sesję w miłym towarzystwie. Osobiście preferowałbym spotkania w Planecie 11, przez wzgląd na godziwe warunki [stoły, krzesła - obecne] i fakt, że leży w centrum. Są tu jacyś Olsztynianie?
W Planecie 11 spotkania teoretycznie odbywają się co sobotę o 11 lub 12. Teoretycznie, bo już dawno tam nie byłem - zdecydowanie zbyt mało miejsca na rozłożenie większej gry. Link do forum: http://www.miscast.fora.pl/planszowki,54/
Aktualnie gramy u mnie z mniejszą lub większą częstotliwością. (jest paru twardych graczy, kilka osób pojawia się z doskoku) :) Jeśli byłbyś zainteresowany daj znać na priva.
adam.lakomy
Posty: 239
Rejestracja: 31 paź 2007, 18:30
Lokalizacja: Gliwice

Re: [Olsztyn] hop hop!

Post autor: adam.lakomy »

Ja tak bardzo offtopowo ;)

Bylem wlasnie pierwszy raz w Olsztynie i chcialem sie podzielic swoim zachwytem... Tak ladnego miasta nie widzialem w polsce... A Kortowo mnie z nog zwalilo :)
peter84
Posty: 1
Rejestracja: 09 lut 2007, 13:41
Lokalizacja: Olsztyn

Re: [Olsztyn] hop hop!

Post autor: peter84 »

To i ja podbije :)
Zagram w cokolwiek. Wyposzczony jestem ;)
Jeżeli idzie o miejsce to proponuje Kortowo (któryś pub lub Biblioteka Główna) ew. Carpenter na starówce (na górze mają chyba wystarczająco miejsca), ale się dostosuje.
Z w miarę nowych tytułów mam A touch of Evil, Ghost Stories, Jenseits von Theben. Jak ktoś chętny na partyjkę to pisać.
Awatar użytkownika
Havelock
Posty: 238
Rejestracja: 13 wrz 2008, 16:57
Lokalizacja: Ciężkowice/Gdynia

Re: [Olsztyn] hop hop!

Post autor: Havelock »

Podbijam temat, nie wiem gdzie tam się spotykają jacyś gracze, swego czasu na Pyrkonie spotkałem jednak paru. Jeżeli istnieje inny wątek na forum na którym uzgadniane są spotkania to dajcie znać. Ja ze swojej strony na tę chwilę niestety nie mogę zaproponować przyniesienia żadnej gry, ale jestem otwarty na CombatComandera Europe i Pacyfic, Grę o tron, w tym z dodatkami, Imperiala jakby ktoś miał, Tygrysa i Eufrata, , Puerto Rico, Race for the galaxy , jak i jakieś inne lekkie tytuły typu Osadnicy lub Smallworld. Gracze olsztyńscy , odezwijcie się co i jak :)
gujtro
Posty: 4
Rejestracja: 02 lut 2009, 22:20
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Re: [Olsztyn] hop hop!

Post autor: gujtro »

Nie siedzę teraz w Olsztynie, ale jestem stamtąd i się troszkę orientuje. Niestety nie odbywają się regularne spotkania przy planszy, chyba nie została jeszcze przekroczona krytyczna ilość ludzi, żeby co piątek ludzie sami przychodzili i było ich tylu, żeby można było sensownie pograć. Jeżeli chcecie to mogę wam podać trochę namiarów na ludzi, którzy się interesują, choć nie liczcie, że rzucą wszystko i będą grać całymi weekendami.

A nielepiej:
- Postarajcie się sami zorganizować jakieś stałe spotkania, skoro jest już tu was tyle osób :)

PS. Prawdopodobnie zjadę na dłużej do Olsztyna w okolicach 11 listopada, więc może znajdę więcej czasu od przysłowiowego oblecenia rodziców, dziadków, wujków i cioć, dlatego mógłbym się umówić i w coś zagrać.
Matio.K
Posty: 1582
Rejestracja: 04 cze 2007, 10:59
Lokalizacja: Olsztyn
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: [Olsztyn] hop hop!

Post autor: Matio.K »

Podbijam temat;

Na większe spotkania od Olsztyna jest kawałek, a nie zawsze pozwala na nie czas. Byłoby świetnie gdyby ktoś wyszedł z inicjatywą powołania jakiegoś klubu ze stałym miejscem spotkań. Kiedyś próbowałem wywalczyć to z P11, ale odzew był raczej negatywny.
www.facebook.com/newsyograchplanszowych: newsy planszowe, choć nie tylko!
Awatar użytkownika
redy
Posty: 159
Rejestracja: 20 gru 2008, 10:15
Lokalizacja: Olsztyn

Re: [Olsztyn] hop hop!

Post autor: redy »

Matio.K pisze:Na większe spotkania od Olsztyna jest kawałek, a nie zawsze pozwala na nie czas.
Co masz na myśli?

Myślałem ostatnio o skontaktowaniu się z jakimś domem kultury, ale nie mogę znaleźć czasu i chęci żeby po nich pobiegać. Przydałaby się jakaś stała miejscówka, najlepiej w piątek lub sobotę.
Matio.K
Posty: 1582
Rejestracja: 04 cze 2007, 10:59
Lokalizacja: Olsztyn
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: [Olsztyn] hop hop!

Post autor: Matio.K »

redy pisze:
Matio.K pisze:Na większe spotkania od Olsztyna jest kawałek, a nie zawsze pozwala na nie czas.
Co masz na myśli?

Myślałem ostatnio o skontaktowaniu się z jakimś domem kultury, ale nie mogę znaleźć czasu i chęci żeby po nich pobiegać. Przydałaby się jakaś stała miejscówka, najlepiej w piątek lub sobotę.
Wszelkie istotniejsze imprezy odbywają się na ogół kawal drogi od Olsztyna, np. Pionki, czy Gralicja. Szkoda, że Olsztyn pod tym względem jest tak zaniedbany. Zasadniczo brak tu jakiejkolwiek aktywności planszówkowej.

Jeśli już znajdziesz chęci, nie omieszkaj daj znać.
www.facebook.com/newsyograchplanszowych: newsy planszowe, choć nie tylko!
Awatar użytkownika
redy
Posty: 159
Rejestracja: 20 gru 2008, 10:15
Lokalizacja: Olsztyn

Re: [Olsztyn] hop hop!

Post autor: redy »

redy pisze:Jeśli już znajdziesz chęci, nie omieszkaj daj znać.
To może trwać w nieskończoność. :lol:
gujtro
Posty: 4
Rejestracja: 02 lut 2009, 22:20
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Re: [Olsztyn] hop hop!

Post autor: gujtro »

Witajcie, fajnie że podbiliście temat właśnie teraz bo na dniach miałem napisać wiadomość.

Nazywam się Kamil i wraz ze znajomymi, planujemy w bardzo niedalekiej przyszłości zorganizować większe spotkanie planszówkowe. Wszystko miałoby się odbywać w Kortowie a wstępną datą jest 13 marzec (data nie jest sztywna bo jakoś nikt nie umie na uniwersytecie powiedzieć jaka sala będzie wolna za 3 tygodnie).
Ponieważ nie wiemy ile osób w Olsztynie gra w planszówki, jesteśmy nastawieni na nowicjuszy. Dlatego planuje udostępnianie swoich tytułów osobą przybyłym w ramach mini wypożyczalni.
Zapraszam również osoby już grające, będzie to dobra okazja do poznania się i zebrania środowiska planszówkowców w Olsztynie. Jeżeli osób chętnych do cotygodniowych spotkań będzie wystarczająco dużo, jest nawet bardziej niż szansa na zorganizowanie sali gdzieś na uniwersytecie, ponieważ jeden z kolegów jest doktorantem na UWMie i łatwiej jest się mu dogadać z uczelnią.
Matio.K
Posty: 1582
Rejestracja: 04 cze 2007, 10:59
Lokalizacja: Olsztyn
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: [Olsztyn] hop hop!

Post autor: Matio.K »

gujtro pisze:Witajcie, fajnie że podbiliście temat właśnie teraz bo na dniach miałem napisać wiadomość.

Nazywam się Kamil i wraz ze znajomymi, planujemy w bardzo niedalekiej przyszłości zorganizować większe spotkanie planszówkowe. Wszystko miałoby się odbywać w Kortowie a wstępną datą jest 13 marzec (data nie jest sztywna bo jakoś nikt nie umie na uniwersytecie powiedzieć jaka sala będzie wolna za 3 tygodnie).
Ponieważ nie wiemy ile osób w Olsztynie gra w planszówki, jesteśmy nastawieni na nowicjuszy. Dlatego planuje udostępnianie swoich tytułów osobą przybyłym w ramach mini wypożyczalni.
Zapraszam również osoby już grające, będzie to dobra okazja do poznania się i zebrania środowiska planszówkowców w Olsztynie. Jeżeli osób chętnych do cotygodniowych spotkań będzie wystarczająco dużo, jest nawet bardziej niż szansa na zorganizowanie sali gdzieś na uniwersytecie, ponieważ jeden z kolegów jest doktorantem na UWMie i łatwiej jest się mu dogadać z uczelnią.
Znakomita wiadomość, powinna zawisnąć w ogłoszeniach portalu Olsztyna, kiedy już wszystko będzie pewne :wink:

Co prawda pierwsze spotkanie może być ubogie w liczbę uczestników, ale wierzę, że z czasem inicjatywa ma szansę urosnąć. Podpisuję się pod tym rękoma i nogami.
www.facebook.com/newsyograchplanszowych: newsy planszowe, choć nie tylko!
Awatar użytkownika
flowerus
Posty: 490
Rejestracja: 06 lut 2010, 12:47
Lokalizacja: Olsztyn
Has thanked: 4 times
Been thanked: 7 times

Re: [Olsztyn] hop hop!

Post autor: flowerus »

gujtro pisze:Witajcie, fajnie że podbiliście temat właśnie teraz bo na dniach miałem napisać wiadomość.

Nazywam się Kamil i wraz ze znajomymi, planujemy w bardzo niedalekiej przyszłości zorganizować większe spotkanie planszówkowe. Wszystko miałoby się odbywać w Kortowie a wstępną datą jest 13 marzec (data nie jest sztywna bo jakoś nikt nie umie na uniwersytecie powiedzieć jaka sala będzie wolna za 3 tygodnie).
Ponieważ nie wiemy ile osób w Olsztynie gra w planszówki, jesteśmy nastawieni na nowicjuszy. Dlatego planuje udostępnianie swoich tytułów osobą przybyłym w ramach mini wypożyczalni.
Zapraszam również osoby już grające, będzie to dobra okazja do poznania się i zebrania środowiska planszówkowców w Olsztynie. Jeżeli osób chętnych do cotygodniowych spotkań będzie wystarczająco dużo, jest nawet bardziej niż szansa na zorganizowanie sali gdzieś na uniwersytecie, ponieważ jeden z kolegów jest doktorantem na UWMie i łatwiej jest się mu dogadać z uczelnią.
Super, o czymś taki marzę odkąd zacząłem się interesować grami. Wprawdzie dopiero od niedawna zabrnąłem w świat planszówek i grywam okazjonalnie (ze względu na brak towarzystwa tak chętnego jak ja:P), ale jeśli tylko czas pozwoli, dołączę do spotkań.
There are only 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't!
Matio.K
Posty: 1582
Rejestracja: 04 cze 2007, 10:59
Lokalizacja: Olsztyn
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: [Olsztyn] hop hop!

Post autor: Matio.K »

Przymierzam się do zebrania stałego ekipy planszo-maniaków, z którymi mógłbym przynajmniej raz w tygodniu dzielić się pasją grania w planszówki/karcianki. Mam kilka tytułów, a kolekcję zamierzam powiększac, ale fakt faktem doskwiera brak chętnych. Ewentualnie szczegóły moglibyśmy omówić online ; gg : 785636
www.facebook.com/newsyograchplanszowych: newsy planszowe, choć nie tylko!
Matio.K
Posty: 1582
Rejestracja: 04 cze 2007, 10:59
Lokalizacja: Olsztyn
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: [Olsztyn] hop hop!

Post autor: Matio.K »

Spotykamy się regularnie co czwartek o 18;00 w ramach Akademickiego Klubu Miłośników Fantastyki. Kto jest zainteresowany niech dzwoni : 889068674
www.facebook.com/newsyograchplanszowych: newsy planszowe, choć nie tylko!
Micronus
Posty: 19
Rejestracja: 25 wrz 2009, 10:45
Lokalizacja: Olsztyn

Re: [Olsztyn] hop hop!

Post autor: Micronus »

A ja mam pytanko: czy w Olsztynie są jakieś sklepy z planszówkami i erpegami?
Matio.K
Posty: 1582
Rejestracja: 04 cze 2007, 10:59
Lokalizacja: Olsztyn
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: [Olsztyn] hop hop!

Post autor: Matio.K »

Micronus pisze:A ja mam pytanko: czy w Olsztynie są jakieś sklepy z planszówkami i erpegami?
Nie bardzo.
www.facebook.com/newsyograchplanszowych: newsy planszowe, choć nie tylko!
Matio.K
Posty: 1582
Rejestracja: 04 cze 2007, 10:59
Lokalizacja: Olsztyn
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: [Olsztyn] hop hop!

Post autor: Matio.K »

Spotykamy się co czwartek od 18:00 [często również jednak 17:30] w Domu Studenta 2 na Kortowie [budynek w ktorym miesci się radio], pokoj bodaze 5 [Akademicki Klub Milosnikow Fantastyki].
www.facebook.com/newsyograchplanszowych: newsy planszowe, choć nie tylko!
Awatar użytkownika
redy
Posty: 159
Rejestracja: 20 gru 2008, 10:15
Lokalizacja: Olsztyn

Re: [Olsztyn] hop hop!

Post autor: redy »

Kiedyś byłem raz. Przyniosłem Age of Steam, rozegraliśmy partyjkę, a wcześniej na rozgrzewkę w Banga.

W co tam gracie teraz?
Matio.K
Posty: 1582
Rejestracja: 04 cze 2007, 10:59
Lokalizacja: Olsztyn
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: [Olsztyn] hop hop!

Post autor: Matio.K »

redy pisze:Kiedyś byłem raz. Przyniosłem Age of Steam, rozegraliśmy partyjkę, a wcześniej na rozgrzewkę w Banga.

W co tam gracie teraz?
Grywamy glownie w Warhammer Invasion, Stronghold i wiele innych [zależy kto co danego dnia przytarga, choć te dwa wymienione tytuły kroluja w soboty w Planecie 11]
www.facebook.com/newsyograchplanszowych: newsy planszowe, choć nie tylko!
Awatar użytkownika
Rewer
Posty: 196
Rejestracja: 30 mar 2009, 19:05
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: [Olsztyn] hop hop!

Post autor: Rewer »

Podbijam temat. Aktualnie spotykamy się w miarę regularnie co łykend. Miejsce spotkań to na ogół bądź Biblio UWM, bądź ostatnio sklep z grami planszowymi Kafel (na którego otwarcie czekamy z niecierpliwością). Szczegóły można znaleźć na Forum AKMF, w zakładce Plaszowe, temacie Ustawki na.... Niestety trzeba się wcześniej zarejestrować i zalogować :D

Ponadto na dniach odbędzie się kolejna edycja GAMEGRINDER.
W grze o tron zwyciężasz albo giniesz. Nie ma ziemi niczyjej. - Cersei LannisterSkromna lista gier na BGG.
Matio.K
Posty: 1582
Rejestracja: 04 cze 2007, 10:59
Lokalizacja: Olsztyn
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: [Olsztyn] hop hop!

Post autor: Matio.K »

W zasadzie pograć można w Kaflu w C.H. Jakub - zawsze jestem chętny i stanowimy zgraną, otwartą na nowe osoby paczkę :)
www.facebook.com/newsyograchplanszowych: newsy planszowe, choć nie tylko!
ODPOWIEDZ