Ursynowskie spotkania z planszówkami.

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
szafa
Posty: 40
Rejestracja: 01 kwie 2009, 22:27

Ursynowskie spotkania z planszówkami.

Post autor: szafa »

http://www.facebook.com/event.php?eid=1 ... 9437327082

Zapraszamy na spotkanie dla osób chcących nauczyć się grać jak również planszówkowych wyjadaczy chętnych do poznania nowych graczy.

Dysponujemy na miejscu licznymi tytułami zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych miłośników gier. Na miejscu będziemy pokazywać gry planszowe, tłumaczyć zasady oraz chętnie pomożemy w wyborze gry odpowiedniej dla siebie.

Zapraszamy również z własnymi grami, chętnie zobaczymy nowe tytuły, a Wy będziecie mieli okazję zagrać w nowym towarzystwie.

Na spotkaniach będziemy chcieli zaprezentować polskie premiery na największe targi gier planszowych w Essen, a także gry które uda nam się z tych targów przywieźć.

Gdzie: Ursynowska Biblioteka Publiczna. Wypożyczalnia nr 109
ul. Koński Jar 10, Warszawa
Terminy: 14 oraz 28 października w godz. 16.00-19.00
Krzysztof "szafa" Szafrański
szafa@rebel.pl
szafa
Posty: 40
Rejestracja: 01 kwie 2009, 22:27

Re: Ursynowskie spotkania z planszówkami.

Post autor: szafa »

Kolejne spotkanie w tym samym miejscu i godzinach w najbliższy czwartek.

Oprócz mnie podobno ma się pojawić Jarek Basałyga z Egmontu.

Na razie nie zbieramy tam dużej frekwenccji, ale jak się uda zebrać parę osób więcej niewykluczona jest organizacja większej ilości spotkań w bibliotekach na Ursynowie i w bardziej dogodnych terminach.

Zapraszam.
Krzysztof "szafa" Szafrański
szafa@rebel.pl
Awatar użytkownika
Witold Janik
Posty: 445
Rejestracja: 25 sty 2008, 13:00
Lokalizacja: spod Warszawy
Kontakt:

Re: Ursynowskie spotkania z planszówkami.

Post autor: Witold Janik »

Kolejna planszówkowa inicjatywa, popieram bardzo :)

Czwartki mam teraz wolne, ale już jestem poumawiany, także nie obiecuję, że wpadnę, zobaczę jak się wyrobię.
Jeśli się uda to wezmę.... "Londyn"? Albo coś innego? Chętnie zaś pyknę w ... :)
- Albo my graliśmy źle, albo wy (...), w naszej partii wyniki były w granicach 20-30. Co prawda gra skończyła się szybko (wcześnie papież umarł), ale chyba nie może to mieć aż takiego wpływu.
- U nas papież umarł w ostatniej turze - może stąd różnica.
Awatar użytkownika
Witold Janik
Posty: 445
Rejestracja: 25 sty 2008, 13:00
Lokalizacja: spod Warszawy
Kontakt:

Re: Ursynowskie spotkania z planszówkami.

Post autor: Witold Janik »

Czy można się dowiedzieć co jest na miejscu, bo jest spora szansa, że będę?

Jeśli wieczór będę miał pod znakiem % to mogę wziąć max 1 tytuł, bo nie chce mi się targać więcej, a jeśli zaś nie będzie pod tym znakiem :D to będę samochodem i mogę wziąć coś więcej.
- Albo my graliśmy źle, albo wy (...), w naszej partii wyniki były w granicach 20-30. Co prawda gra skończyła się szybko (wcześnie papież umarł), ale chyba nie może to mieć aż takiego wpływu.
- U nas papież umarł w ostatniej turze - może stąd różnica.
szafa
Posty: 40
Rejestracja: 01 kwie 2009, 22:27

Re: Ursynowskie spotkania z planszówkami.

Post autor: szafa »

Jutro sie zdzwonimy, bo jeszcze nie wiem co wyniose z magazynu w Krakowie :D
Krzysztof "szafa" Szafrański
szafa@rebel.pl
ODPOWIEDZ