[Radom] - Mahjong (Riichi)

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Revan
Posty: 2
Rejestracja: 26 cze 2010, 20:26
Lokalizacja: Radom

[Radom] - Mahjong (Riichi)

Post autor: Revan »

Nie wiem, czy w dobrym miejscu temat założyłem, ale po dłuższym czasie spędzonym przy internecie nic mi się nie udało odnaleźć.

Poszukuję ludzi z którymi mógłbym zagrać w taką cudownie skomplikowaną grę jak Mahjong (na zasadach Riichi). Od razu mówię, że o zasadach mahjonga mam dopiero podstawową wiedzę, więc jeśli ktoś zna tą grę w większym stopniu, byłbym wdzięczny za podzielenie się tą wiedzą.

Zachęcam również osoby chcące się nauczyć grać w mahjonga. Jeśli zbierze się 4 ludzi, pomyślimy nad umówieniem spotkania.
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9433
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 506 times
Been thanked: 1444 times
Kontakt:

Re: [Radom] - Mahjong (Riichi)

Post autor: MichalStajszczak »

W Warszawie działa Klub Gier Japońskich, w którym spotykają się miłośnicy japońskiej wersji Madżonga. Na stronie tego koła mozna znaleźć przepisy tej gry oraz informacje o turniejach
Awatar użytkownika
Revan
Posty: 2
Rejestracja: 26 cze 2010, 20:26
Lokalizacja: Radom

Re: [Radom] - Mahjong (Riichi)

Post autor: Revan »

Wiem, że w Warszawie istnieje takie koło, ale niestety ja mieszkam w Radomiu i mam do niej jakieś 100km, więc trochę nie po drodze. Ich strona, była chyba pierwszym źródłem mojej wiedzy na temat Japońskiego Mahjonga.

Ja szukam ludzi gdzieś z moich okolic, bo granie online, trochę mi się już znudziło.
marmez
Posty: 2
Rejestracja: 12 paź 2010, 09:55
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: [Radom] - Mahjong (Riichi)

Post autor: marmez »

Co do szukania ludzi do Mahjonga to Polska Liga Mahjonga (mająca dużo wspólnego z Kołami Gier Japońkich z warszawy) uruchomiła forum i stronę do szukania współgraczy.

Jestem pewien, że na tamtejszym forum niedługo będzie najłatwiej znaleźć osoby z okolicy grające w madżonga ;)

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ