podcasty video po polsku

Informacje o stronach WWW nt. planszówek, adresy stron producentów, miłośników, linki do artykułów o grach planszowych w mediach, itp.
Awatar użytkownika
WRS
Administrator
Posty: 2179
Rejestracja: 09 sty 2009, 09:39
Lokalizacja: Ropczyce
Has thanked: 7 times
Been thanked: 96 times
Kontakt:

podcasty video po polsku

Post autor: WRS »

Czy prócz tych Marasa i Wookiego są jeszcze jakieś polskie podcasty video poświęcone planszówkom?
Baruk Khazad!
Jak mawia Folko:
gry logiczne to kwintesencja rozrywki, to czysta postać gry: mechanika bez dodatkowej otoczki wnoszącej, lub starającej się coś wnieść do rozgrywki
i ja się (pod) tym podpisuję
Awatar użytkownika
janekbossko
Posty: 2614
Rejestracja: 09 lut 2006, 21:44
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 26 times
Been thanked: 27 times

Re: podcasty video po polsku

Post autor: janekbossko »

czasem video recenzje robil yosz a tak nie widzialem
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6357
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 192 times
Been thanked: 488 times
Kontakt:

Re: podcasty video po polsku

Post autor: yosz »

ale z racji córki która mi krzyczy zza planu video recenzje na razie są sporadyczne ;)
ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
Awatar użytkownika
Dzej
Posty: 1399
Rejestracja: 09 sty 2008, 12:47
Lokalizacja: Kraków

Re: podcasty video po polsku

Post autor: Dzej »

Ja się przymierzam, do 2 tygodni powinien być mój premierowy. Chyba, że nie połapie się w tej technologii/uznam, że się nie nadaje :mrgreen:
Nigdy więcej karcianek kolekcjonerskich i pseudo kolekcjonerskich. [W trakcie infiltracji mafii Twilightowej ]
Awatar użytkownika
janekbossko
Posty: 2614
Rejestracja: 09 lut 2006, 21:44
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 26 times
Been thanked: 27 times

Re: podcasty video po polsku

Post autor: janekbossko »

i co to bedzie?
tylko uwazaj bo ja ksie ni pspieszysz to jeszcze egzemplarz recenzencki sprzedaż zanim skończysz :twisted:
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 10:55 przez janekbossko, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzej
Posty: 1399
Rejestracja: 09 sty 2008, 12:47
Lokalizacja: Kraków

Re: podcasty video po polsku

Post autor: Dzej »

No jak to co? Podcast video po polsku :P A napisałem o nim, żeby w końcu go porządnie zrobić.
Nigdy więcej karcianek kolekcjonerskich i pseudo kolekcjonerskich. [W trakcie infiltracji mafii Twilightowej ]
Awatar użytkownika
Nataniel
Administrator
Posty: 5293
Rejestracja: 03 cze 2004, 20:46
Lokalizacja: Gdańsk Osowa
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Re: podcasty video po polsku

Post autor: Nataniel »

Dawno temu ja z Cnidiusem się przymierzałem do podcastu, jednak zrobiliśmy tylko jeden odcinek i natłok innych obowiązków nas zjadł - nakład pracy jednak okazał się trochę za duży (chociaż to pewnie kwestia doświadczenia) a sam odcinek wyszedł nam dosyć słabo / drętwo :)

http://www.vimeo.com/11758672
= Artur Nataniel Jedlinski | GG #27211, skype: natanielx =
= Festiwal gier planszowych w Gdyni - GRAMY! =
Awatar użytkownika
Wookie
Posty: 935
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:23
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: podcasty video po polsku

Post autor: Wookie »

Nataniel pisze:Dawno temu ja z Cnidiusem się przymierzałem do podcastu, jednak zrobiliśmy tylko jeden odcinek i natłok innych obowiązków nas zjadł - nakład pracy jednak okazał się trochę za duży (chociaż to pewnie kwestia doświadczenia) a sam odcinek wyszedł nam dosyć słabo / drętwo :)

http://www.vimeo.com/11758672
nie jest jakoś nader drętwo (dwóch prowadzących to ciekawe rozwiązanie), ale jest nudnawo (to moja opinia, ale ja w ogóle nie lubię długich videocastów) i nie dałem rady obejrzeć całego

zazdroszczę rebelowej biblioteki gier:)
Awatar użytkownika
Tycjan
Posty: 3200
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:14
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 44 times
Been thanked: 32 times
Kontakt:

Re: podcasty video po polsku

Post autor: Tycjan »

Nataniel pisze:a sam odcinek wyszedł nam dosyć słabo / drętwo :)
Chyba za mocna ocena jak na pierwszą probe ;) ale dla mnie OK, bo pokazaliście Indonesie w całej okazałości.

# ZnadPlanszy.pl - tutaj piszę: http://miroslawgucwa.znadplanszy.pl | NAJWIĘKSZA baza premier i zapowiedzi gier wydanych po polsku: http://Premiery.ZnadPlanszy.pl
Awatar użytkownika
Maras
Posty: 598
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:50
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Re: podcasty video po polsku

Post autor: Maras »

Nataniel pisze:Dawno temu ja z Cnidiusem się przymierzałem do podcastu, jednak zrobiliśmy tylko jeden odcinek i natłok innych obowiązków nas zjadł - nakład pracy jednak okazał się trochę za duży (chociaż to pewnie kwestia doświadczenia) a sam odcinek wyszedł nam dosyć słabo / drętwo :)

http://www.vimeo.com/11758672
Nataniel mam nadzieje na ciag dalszy tej inicjatywy. Wasze wystapienie w stosunku do mojego debiutu to po prostu r-e-w-e-l-a-c-j-a. Widać profesjonalne podejscie do montażu wideo, dobre nagłośnienie, a przede wszystkim odczuwana jest pasja o tym, o czym mówicie. Oczywiście nie dostrzgełem żadnej tremy.
Trzymam kciuki za Rebelowy Tandem
Awatar użytkownika
folko
Posty: 2442
Rejestracja: 23 wrz 2004, 13:26
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: podcasty video po polsku

Post autor: folko »

Ok, zobaczyłem i mam kilka uwag :)

Po pierwsze podobało mi się. Wszystkie elementy były dobrze opisane, po przejrzeniu wideo można sobie dość mocno wyrobić zdanie o grze. Faktem jest że jest to dłuższy film, nie jest też tak... dynamiczny i zabawny jak np. filmiki Wookiego, ale Wookie często robi skróty, leci bardziej na emocjach, a tu mamy rzetelny opis.
Film nagrany jest profesjonalnie (od strony technicznej), być może w przyszłości proponowałbym żeby mikrofon był bliżej Artura, Rafał ma głos bardziej wyraźny i donośny, i w trakcie oglądania czasami musiałem przygłaszać, czasami ściszać.
Sami bohaterowie powinni nawiązywać większy kontakt z widzami. Artur starał się to robić bardziej, Rafał mniej.

A już propo samej gry, z chęcią zagram (chociaż nie lubię za długich tytułów) ale do kupna mnie nie zachęciliście ;-) Za takie pieniądze takie wydanie toż to złodziejstwo w biały dzień :D Szkoda, bo z takimi elementami to ta gra nie powinna być droższa niż 150 zł (i to w nie dużym nakładzie).

Pytacie jakie gry byśmy chcieli widzieć. Dla mnie najlepiej te których nie znam :D Tu było fajnie, bo Indonezję nie znałem, raczej nie miałbym (z powodu ceny) szans na poznanie. Na razie zostawiam Wam wolną rękę, ale na pewno czekam na kolejny film. Tylko tak dalej!

No i to tyle na razie.
Awatar użytkownika
skiper_83
Posty: 161
Rejestracja: 26 lut 2009, 01:42
Lokalizacja: Wyszków

Re: podcasty video po polsku

Post autor: skiper_83 »

Przydałby się jakiś podcast o grach wojennych :idea:
ODPOWIEDZ