Gry planszowe w "Zwierciadle"

Informacje o stronach WWW nt. planszówek, adresy stron producentów, miłośników, linki do artykułów o grach planszowych w mediach, itp.
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 416 times
Kontakt:

Gry planszowe w "Zwierciadle"

Post autor: kwiatosz »

W nowym numerze Zwierciadła (czyli zdecydowanie najsensowniejszego czasopisma w segmencie kobiecych) pojawił się artykuł o grach planszowych.
Pojawiają się tytuły Filarów Ziemi, Książąt Florencji, Zooloretto, Niagary, Pandemica i wielu innych, pojawia się Rebel, więc albo autor się zainteresował, albo Sasannka wpłynęła na artykuł mocniej niż tylko kilkoma przytoczonymi w artykule zdaniami :)

Jeżeli jest to dzieło wynajętej swego czasu firmy PRowej przez Rebel to nie pozostaje nic innego niż idei tej przyklasnąć (jeżeli ktoś miał wcześniej wątpliwości) :) Dobry artykuł, dobra do tego gazeta, no rewelacja :)

Aczkolwiek trzeba przyznać, że całość wygląda nieco jako reklama Jeneseits von Theben - tak z pół strony co najmniej jest o tej grze. Ale wrażenia z całości absolutnie nie psuje :)
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
elayeth
Posty: 1051
Rejestracja: 07 sty 2009, 16:29
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 175 times
Been thanked: 192 times

Re: Gry planszowe w "Zwierciadle"

Post autor: elayeth »

Właśnie koleżanka z pracy, którą wciągnąłem w gry powiedziała mi o tym artykule. Jest jeszcze mało wciągnięta, a artykuł napisany był jej zdaniem bardzo pozytywnie. Na pewno robi dużo dobrego dla facetów, których żony nie akceptują gier. :wink: Podobno artykuł podkreśla wartość integracyjną grania. :) Poczytam to może coś dodam...
Awatar użytkownika
Nataniel
Administrator
Posty: 5293
Rejestracja: 03 cze 2004, 20:46
Lokalizacja: Gdańsk Osowa
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Re: Gry planszowe w "Zwierciadle"

Post autor: Nataniel »

Szukając dzisiaj tego artykułu, natknąłem się na zaskakującą wypowiedź na forum Zwierciadła:
http://www.zwierciadlo.pl/forum/viewtopic.php?id=820 ;)
= Artur Nataniel Jedlinski | GG #27211, skype: natanielx =
= Festiwal gier planszowych w Gdyni - GRAMY! =
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9433
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 506 times
Been thanked: 1444 times
Kontakt:

Re: Gry planszowe w "Zwierciadle"

Post autor: MichalStajszczak »

Gdyby autorka zamieszczonego na forum Zwierciadła komentarza miała jakiś związek z Rebelem, to oczywiście nie pisałaby z taką pogardą o wydanej przez Rebela grze Wsiąść do pociągu.
Choć jak dla mnie pisanie, że Talizman jest grą od Wsiąść do pociągu znacznie lepszą nie świadczy o znajomości tematu
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Re: Gry planszowe w "Zwierciadle"

Post autor: Don Simon »

A sam artykul, jak na gazete z zupelnie innej bajki byl bardzo dobry.
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 416 times
Kontakt:

Re: Gry planszowe w "Zwierciadle"

Post autor: kwiatosz »

Ja tam strzelam, że komentarz pisał Filippos :wink:
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
Filippos
Posty: 2466
Rejestracja: 02 sty 2007, 16:54
Lokalizacja: Wawa, sercem w Wawie, nogą w wawie i innymi częściami ciała też;))

Re: Gry planszowe w "Zwierciadle"

Post autor: Filippos »

kwiatosz pisze:Ja tam strzelam, że komentarz pisał Filippos :wink:
Tym razem to nie byłem ja, ale poziom świadomości społeczeństwa mile mnie zaskakuje :D :wink:
Zwykle gram w to co mam
Moja strona o projektowaniu: http://milunski.com/
ODPOWIEDZ