Coś poniżej 1 h z interakcją

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Awatar użytkownika
Magma
Posty: 1166
Rejestracja: 01 wrz 2004, 01:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Coś poniżej 1 h z interakcją

Post autor: Magma »

Havana
Factory manager (w obecnej chwili już "Zostań menadżerem")

obie spisują się bardzo dobrze w dwie osoby, trwają bliżej 30 minut niż godziny (no chyba, że gra pełny skład wtedy się wydłużają - Havana do ok. 40-50 min, a FM do koło 1 - 1,5 h [w zależności od współgraczy]).

Oczywiście wszystkie gry logiczne, których skład może być większy od 2 osób także się nadają, tylko czy takie gry Cie interesują ?
Międzynarodowy Festiwal Gier Planszowych WROCŁAW GAMES FEST
Stowarzyszenie Druga Runda
Moje gierki
UncleLion
Posty: 512
Rejestracja: 19 lut 2010, 13:37
Has thanked: 7 times
Been thanked: 7 times
Kontakt:

Re: Coś poniżej 1 h z interakcją

Post autor: UncleLion »

Magma pisze: Oczywiście wszystkie gry logiczne, których skład może być większy od 2 osób także się nadają, tylko czy takie gry Cie interesują ?
Gry logiczne też lubimy:) Dlatego niedługo powinna trafić do mnie paczka z Ingenious, mamy abalona (choć ten potrafi się ciągnąć powyżej 30 min), po częsci samuraja zaliczyłbym też do gier logicznych z elementem losowym.
Awatar użytkownika
Maras
Posty: 598
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:50
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Re: Coś poniżej 1 h z interakcją

Post autor: Maras »

Ja proponuje Thurn and Taxis i Haziendę (w tej grze jest mnóstwo interakcji choć bardzo negatywnej)
Obie gry spisują się bardzo dobrze zarówno w 2 jak i 4 osobowym składzie i zajmują około 40 minut.
Awatar użytkownika
WRS
Administrator
Posty: 2179
Rejestracja: 09 sty 2009, 09:39
Lokalizacja: Ropczyce
Has thanked: 7 times
Been thanked: 96 times
Kontakt:

Re: Coś poniżej 1 h z interakcją

Post autor: WRS »

UncleLion pisze:Gry logiczne też lubimy:)
No to zachęcam do Traxa.
Szybka i niebanalna gra, z interakcją nieustanną!
Baruk Khazad!
Jak mawia Folko:
gry logiczne to kwintesencja rozrywki, to czysta postać gry: mechanika bez dodatkowej otoczki wnoszącej, lub starającej się coś wnieść do rozgrywki
i ja się (pod) tym podpisuję
ODPOWIEDZ