(Wrocław) Fajne miejsca w centrum

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Emil_1
Posty: 1385
Rejestracja: 31 maja 2016, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 47 times
Been thanked: 172 times

(Wrocław) Fajne miejsca w centrum

Post autor: Emil_1 »

Hej,
Są jakieś fajne miejsca we Wrocławiu by pograć w planszówki i może wypić jakieś kraftowe piwo? Akurat w czwartek nocuję w najpiękniejszym polskim mieście i bym popykał w jakiegoś ameri;)
Miłego dnia! :)
LukaszLozz
Posty: 195
Rejestracja: 24 kwie 2020, 00:07
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 82 times
Been thanked: 78 times

Re: (Wrocław) Fajne miejsca w centrum

Post autor: LukaszLozz »

Hej,
to w czwartek jesteś we Wrocku, czy najpiękniejszym polskim mieście? :twisted:
Polecam Awarię Prądu. Mają krafty i w sumie, jeśli dobrze pamiętam, wygrali konkurs na najlepszą planszowkową kawiarnię. Konieczna rezerwacja, albo spróbujesz się z kimś zgadać na Forum.
W rynku jest jeszcze AR Bar. Byłem raz aleś średnio mi się podobało.
Awatar użytkownika
Fyei
Posty: 394
Rejestracja: 13 lut 2018, 11:49
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 56 times
Been thanked: 165 times

Re: (Wrocław) Fajne miejsca w centrum

Post autor: Fyei »

Emil_1 pisze: 07 lis 2023, 23:39 Hej,
Są jakieś fajne miejsca we Wrocławiu by pograć w planszówki i może wypić jakieś kraftowe piwo? Akurat w czwartek nocuję w najpiękniejszym polskim mieście i bym popykał w jakiegoś ameri;)
Awaria Prądu i Cybermachina ;), oba puby bardzo blisko siebie (na jednej ulicy). Był jeszcze Hex, ale niestety w zeszłym tygodniu się zamknął. Jest jeszcz Ar Bar na rynku, ale nie polecam, ze względu na wysokie ceny, hałas i stan gier.
"Jego zdaniem fakt, że osoba nieznająca ani jednej reguły gry zawsze wygrywa, oznaczał, że same te zasady zawierają jakiś poważny błąd"
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2759
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 328 times
Been thanked: 1256 times

Re: (Wrocław) Fajne miejsca w centrum

Post autor: Yuri »

Ostatnio tylko kursuję po Polsce i teraz mnie "rzuciło" na Wrocek do czwartku. Popołudnia mam wolne i szukam chętnej duszy na miejscu do ogrania jakichś ciekawych tytułów. Niestety ze względu na specyfike pracy, nie mogę nic swojego przywieźć ze sobą i musiałbym liczyć na Twoje/Wasze zbiory. Mój plus, że zasady szybciutko łapię :)
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
Tringa
Posty: 1517
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:23
Has thanked: 306 times
Been thanked: 319 times

Re: (Wrocław) Fajne miejsca w centrum

Post autor: Tringa »

Yuri pisze: 05 maja 2024, 18:25 Ostatnio tylko kursuję po Polsce i teraz mnie "rzuciło" na Wrocek do czwartku. Popołudnia mam wolne i szukam chętnej duszy na miejscu do ogrania jakichś ciekawych tytułów. Niestety ze względu na specyfike pracy, nie mogę nic swojego przywieźć ze sobą i musiałbym liczyć na Twoje/Wasze zbiory. Mój plus, że zasady szybciutko łapię :)
W środę wieczorem planujemy Wonderland's War. Pierwsza rozgrywka, więc z tłumaczeniem zasad. Na razie jesteśmy w trójkę. Zainteresowany? :)
"Czasami lepiej jest użyć miotacza ognia niż narzekać na ciemność." - Terry Pratchett – Zbrojni

Moje zbiórki: CLICK
Moje gry: CLICK
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2759
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 328 times
Been thanked: 1256 times

Re: (Wrocław) Fajne miejsca w centrum

Post autor: Yuri »

Tringa pisze: 05 maja 2024, 18:39
Yuri pisze: 05 maja 2024, 18:25 Ostatnio tylko kursuję po Polsce i teraz mnie "rzuciło" na Wrocek do czwartku. Popołudnia mam wolne i szukam chętnej duszy na miejscu do ogrania jakichś ciekawych tytułów. Niestety ze względu na specyfike pracy, nie mogę nic swojego przywieźć ze sobą i musiałbym liczyć na Twoje/Wasze zbiory. Mój plus, że zasady szybciutko łapię :)
W środę wieczorem planujemy Wonderland's War. Pierwsza rozgrywka, więc z tłumaczeniem zasad. Na razie jesteśmy w trójkę. Zainteresowany? :)
Count me in!
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
ODPOWIEDZ