Fortune and Glory: The Cliffhanger Game (Jason C. Hill)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Fortune and Glory: The Cliffhanger Game (Jason C. Hill)

Post autor: Yuri »

tomp pisze: 28 mar 2024, 12:47 może w 2025 pojawią się zapowiedziane dodatki?

pomarzyć można.
Ja też już myślałem, że to o dodatkach :) Osobiście celuje z nimi w ten rok. Choć ja od małego byłem optymistą :)
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
andrzejstrzelba
Posty: 560
Rejestracja: 03 gru 2019, 17:40
Has thanked: 244 times
Been thanked: 293 times

Re: Fortune and Glory: The Cliffhanger Game (Jason C. Hill)

Post autor: andrzejstrzelba »

W Dragoneye będzie za 360-370 zł. Zapisali mnie więc nie muszę pamiętać jak już się pojawi.
Awatar użytkownika
Bardok
Posty: 607
Rejestracja: 23 mar 2010, 18:42
Has thanked: 40 times
Been thanked: 111 times

Re: Fortune and Glory: The Cliffhanger Game (Jason C. Hill)

Post autor: Bardok »

Oglądałem unboxing tej nowej edycji i trochę jestem zawiedziony. W mojej mam plastikowe monety, a tutaj tektura. Mieli zmienić czytelność kart, a nie wygląda żeby ruszyli cokolwiek. Plansza wydaje się też mniejsza... jak dla mnie trochę downgrade w stosunku do oryginału niż revised edition. W sumie dobrze, bo bałem się też, że zapowiedziane lata temu dodatki też zmienią, więc może i na plus...

Mimo wszystko ciesze się, że mam starszą ;)
When they kick out your front door, How you gonna come? With your hands on your head or on the trigger of your gun!?

______Moja kolekcja______Wymienię/sprzedam______
Awatar użytkownika
andrzejstrzelba
Posty: 560
Rejestracja: 03 gru 2019, 17:40
Has thanked: 244 times
Been thanked: 293 times

Re: Fortune and Glory: The Cliffhanger Game (Jason C. Hill)

Post autor: andrzejstrzelba »

Ja nic nie mam więc wolę cokolwiek nowego tym bardziej że taniej niż z drugiej ręki, gdzie ofert i tak praktycznie nie ma.
Awatar użytkownika
Bardok
Posty: 607
Rejestracja: 23 mar 2010, 18:42
Has thanked: 40 times
Been thanked: 111 times

Re: Fortune and Glory: The Cliffhanger Game (Jason C. Hill)

Post autor: Bardok »

andrzejstrzelba pisze: 17 kwie 2024, 13:53 Ja nic nie mam więc wolę cokolwiek nowego tym bardziej że taniej niż z drugiej ręki, gdzie ofert i tak praktycznie nie ma.
Nie no jasne, nie ma o czym dyskutować. To bardziej było dla tych, którzy się zastanawiają nad wymianą na nowszą wersje, że to nie ma sensu za bardzo. Gra jest świetna niezależnie od wersji!

Teraz tylko oby w końcu pojawiły się dodatki....
When they kick out your front door, How you gonna come? With your hands on your head or on the trigger of your gun!?

______Moja kolekcja______Wymienię/sprzedam______
ODPOWIEDZ