Mityczny Wiatr/Mythwind (Nathan Lige, Brendan McCaskell)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Ralif
Posty: 47
Rejestracja: 20 kwie 2021, 08:31
Has thanked: 39 times
Been thanked: 21 times

Re: Mityczny Wiatr/Mythwind (Nathan Lige, Brendan McCaskell)

Post autor: Ralif »

Na KS jest informacja, że będzie rebalans, za darmo będzie można pobrać zmiany.

Są jakieś unlcoki odblokowywane z kolejnymi dniami kampanii. W tym może jakieś dwie postacie.

Podobno aktualnie Galakta rozważa druk nowego dodatku. Jeżeli tylko to zrobią, to biorę od razu :D
Awatar użytkownika
salaba
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2020, 14:40
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 167 times
Been thanked: 245 times

Re: Mityczny Wiatr/Mythwind (Nathan Lige, Brendan McCaskell)

Post autor: salaba »

Ralif pisze: 26 mar 2024, 21:04 Na KS jest informacja, że będzie rebalans, za darmo będzie można pobrać zmiany.

Są jakieś unlcoki odblokowywane z kolejnymi dniami kampanii. W tym może jakieś dwie postacie.

Podobno aktualnie Galakta rozważa druk nowego dodatku. Jeżeli tylko to zrobią, to biorę od razu :D
Jeśli jest faktycznie tak jak piszesz, to czapki z głów dla Galakty. Zaryzykowali raz i nadal rozważają by iść z tym dalej. Szacunek dla graczy, którym tytuł podszedł. No, ale zobaczymy jak będzie.
Ralif
Posty: 47
Rejestracja: 20 kwie 2021, 08:31
Has thanked: 39 times
Been thanked: 21 times

Re: Mityczny Wiatr/Mythwind (Nathan Lige, Brendan McCaskell)

Post autor: Ralif »

Ja się bawię w niej świetnie, ludzie co grali ze mną również. Reprint na KS zebrał dziś 700+ tysięcy złotych (nie ogarniam KS, wiec nie wiem czy dużo jak na reprint). Więc ludziom się chyba podoba?

Wiadome jest, że nie każdemu to siądzie. Jesteśmy w grach planszowych przyzwyczajeni do "przechodzenia gier", przynajmniej takie mam wrażenie.

Chciałbym tu porównać grę komputerową "farm together", w której sadzimy warzywa/owoce i za pieniędzmi budujemy sobie jakieś budynki dla wyglądu. Tam też nie ma zbytnio celu, jest cały czas powtarzalność. Jednak to się ludziom podoba, w ciągu ostatnich 30 dni miała peak graczy 1448. A jest to stara gra stosunkowo.

Ja w Mythwind mam to samo odczucie. Wielki plus za to, że mogę się oderwać od komputera i zrelaksować grając w grę planszową. Myślę, że więcej ludzi ma to jak ja.

Jestem ciekaw, czy osoby, którym nie podeszła gra ze względu "braku celu" oceniłby Farm Together wyżej, czy też nisko?

Mythwind od samego początku obiecywał Cozy grę bez celu, troszkę historii. Ogólnie "brak stresu" i jakieś mini gry postaciami. Według mnie dowozi to idealnie.

Jeżeli ma się odpowiednie nastawienie i chęć grania w to co obiecuje ta gra, to naprawdę jest super :)
Ostatnio zmieniony 27 mar 2024, 17:59 przez Ralif, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
louiscyphre
Posty: 931
Rejestracja: 29 mar 2014, 18:21
Lokalizacja: okolice Jastrzębia-Zdroju
Has thanked: 95 times
Been thanked: 66 times

Re: Mityczny Wiatr/Mythwind (Nathan Lige, Brendan McCaskell)

Post autor: louiscyphre »

Galakto drukuj!
ODPOWIEDZ