Earthborne Rangers (A. Fischer, B. Flugaur-Leavitt, A. Navaro, A. Sadler, B. Sadler)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4671
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1217 times
Been thanked: 1419 times

Re: Earthborne Rangers (A. Fischer, B. Flugaur-Leavitt, A. Navaro, A. Sadler, B. Sadler)

Post autor: Mr_Fisq »

SU&SD też polecają, a ja dalej od 3 miesięcy czekam na swój egzemplarz...
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Awatar użytkownika
ArnhemHorror
Posty: 498
Rejestracja: 01 maja 2013, 23:09
Lokalizacja: NibyLandia
Has thanked: 325 times
Been thanked: 153 times

Re: Earthborne Rangers (A. Fischer, B. Flugaur-Leavitt, A. Navaro, A. Sadler, B. Sadler)

Post autor: ArnhemHorror »

Maxine Newman (aka M.J. Newman) opuszcza FFG i dołącza do ekipy Earthborne Games: https://boardgamegeek.com/thread/32638 ... ine-newman
W życiu jest miejsce na jedynie 3 2 1 LCGi.
Awatar użytkownika
salaba
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2020, 14:40
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 167 times
Been thanked: 245 times

Re: Earthborne Rangers (A. Fischer, B. Flugaur-Leavitt, A. Navaro, A. Sadler, B. Sadler)

Post autor: salaba »

Mało jest w sieci szczerych opinii ludzi, którzy przeszli całą kampanię - pewnie dlatego, że ogólnie ludzie kupują gry kampanijne i nigdy ich nie kończą ;P

Niemniej znalazłam bardzo fajną recenzję, która może nie jest hitem internetu, ale przynajmniej uświadamia czym ta gra jest:

https://youtu.be/j8eul3No0Eo?si=vg_cHB69G9sWgMqR

Nadal nie podjęłam ostatecznej decyzji czy chcę to mieć i grać czy może wejść w LCG LOTR, ale może komuś się przyda filmik :)
ODPOWIEDZ