7 cudów pojedynek liderzy - dodruk

Nasze home-rules do różnych gier, a także PRZETESTOWANE i ciekawe home-rules znalezione w sieci.
Awatar użytkownika
JollyRoger90
Posty: 473
Rejestracja: 28 lut 2020, 20:33
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 842 times
Been thanked: 200 times

Re: 7 cudów pojedynek liderzy - dodruk

Post autor: JollyRoger90 »

Przeklejam z FB jakby ktoś nie miał/nie korzystał

"[...] Ci którzy już się zapisali, mogą już zacząć wpłacać. Jak uzbieram 80% wpłat z zapisanych osób uruchamiam druk w drukarni.

W TYTULE wpłaty proszę PISAĆ: LIDERZY 7 CUDÓW nr z listy zapisów ... (tu podajemy swój numer).
Przemysław Kowalski
17 1160 2202 0000 0001 9119 2833

Plan działań.
Najpierw zbieram listę chętnych - 2 tygodnie. Potem zbieram kasę (cena będzie podana jak zobaczymy ile osób się zbierze).
Następnie, zamawiam, odbieram (drukarnia deklaruje max 2-3 dni na przygotowanie i wydruk) i rozsyłam.

Zapisujemy się w tym pliku:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

pozdrawiam
Przemek Kowalski"

Szkoda, że tej informacji już zabrakło na forum
Awatar użytkownika
Coval
Posty: 72
Rejestracja: 20 maja 2009, 19:41
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 6 times
Been thanked: 21 times

Re: 7 cudów pojedynek liderzy - dodruk

Post autor: Coval »

Jutro koniec zapisów. Idę do drukarni ustalać szczegóły wydruku. Mają nawet mi pokazać jeden gotowy komplet do ostatecznej akceptacji. Przy zamówieniu muszę wpłacić 50% kwoty - i tyle już mam. Ale przy odbiorze będę musiał zapłacić drugie 50%. Na razie mam około 65-70% wpłat. Proszę ich dokonywać. Pokryję resztę przy odbiorze, ale po 7 dniach studenckich dla SPÓŹNIALSKICH będę NIE OPŁACONE zestawy sprzedawał każdemu kto się zgłosi bez względu czy był wcześniej zapisany ma listę czy nie.
I've had worst!
Awatar użytkownika
Coval
Posty: 72
Rejestracja: 20 maja 2009, 19:41
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 6 times
Been thanked: 21 times

Re: 7 cudów pojedynek liderzy - dodruk

Post autor: Coval »

Wydruki będą w środę 🙂 Zaczynam pakować i rozsyłać w przyszły weekend. Opcja odbioru własnego - na pierwszą i drugą próbę zapraszam hurtowo do KLUBU gier planszowych Be-mol który prowadzę. Zajęcia są w każdą środę od 18.30 dp 20.30 będę miał ze sobą wydruki przez najbliższe 2 środy (tak już od tej środy 🙂). Serdecznie zapraszam. Można od razu w coś zagrać 🙂 ale oczywiście nie ma konieczności. 22 OSOBY cały czas nie opłaciły swoich zamówień !!! W czwartek 07-03-2024 daję ogłoszenie na FB na grupach planszówkowych oraz na forum gry-planszowe o sprzedaży od ręki NIE OPŁACONYCH egzemplarzy. Pozdrawiam
I've had worst!
opulentus
Posty: 519
Rejestracja: 11 wrz 2016, 15:55
Lokalizacja: Toruń
Has thanked: 94 times
Been thanked: 29 times

Re: 7 cudów pojedynek liderzy - dodruk

Post autor: opulentus »

Co się dzieje z wysyłkami? Miały wychodzić w sobotę.
Awatar użytkownika
Coval
Posty: 72
Rejestracja: 20 maja 2009, 19:41
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 6 times
Been thanked: 21 times

Re: 7 cudów pojedynek liderzy - dodruk

Post autor: Coval »

Wczoraj dopiero odebrałem karty Liderow bo mieli awarie maszyny do wycinania. Wydruk był gotowy od tygodnia. Tak czy siak pierwsze paczki jeszcze dzisiaj wyślę. Ale łącznie mam około 30 paczek i na pewno nie wszystko dzisiaj. Do piątku max roześlę wszystko.

Sorry za opóźnienia. Pisałem na grupach na FB o opóźnieniach tutaj na forum zapomniałem.

pozdrawiam
I've had worst!
Awatar użytkownika
Coval
Posty: 72
Rejestracja: 20 maja 2009, 19:41
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 6 times
Been thanked: 21 times

Re: 7 cudów pojedynek liderzy - dodruk

Post autor: Coval »

Wydruki już rozesłane do osób które zapłaciły. Reszta (9 kompletów podstawki, 1 komplet Panteon, 6 kompletów Agroa, 1 kolorowa instrukcja ENG w wersji książeczki) dzisiaj będzie wystawiona ale to już w odrębnym wątku. Chętnych zapraszam na PRV. Dzięki i pozdrawiam.
I've had worst!
j_g
Posty: 1981
Rejestracja: 17 sty 2016, 18:08
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 503 times
Been thanked: 240 times

Re: 7 cudów pojedynek liderzy - dodruk

Post autor: j_g »

Dziś odebrałem. Wszystko super. Wielkie dzięki, Coval, za ogarnięcie tematu. Chwała.

Z tego co się na szybko zorientowałem:
Wysyłany Panteon ma 17 liderów zamiast 14 (10 panteonowych i 7 niepanteonowych). Na plus.
Do całości dorzucone 4 tokeny związane z konkretnymi liderami, o których chyba nie było mowy w zamówieniu. Na plus.

Czy ktoś mógłby poratować opisem liderów dorzuconych do Liderów Agora? Na bgg znalazłem pdf z opisem 11 liderów agorowych. Tu jest jeszcze 2 agorowych i 23 nieagorowych, do których nie mam jeszcze opisu.
ODPOWIEDZ