Descent: Legends of the Dark - pytania, wątpliwości

Masz wątpliwości w sprawie zasad jakiejś gry? Zamiast pisać na forum ogólnym, wyszukaj dedykowany wątek na tym podforum i w nim zadaj pytanie.
Awatar użytkownika
JollyRoger90
Posty: 473
Rejestracja: 28 lut 2020, 20:33
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 842 times
Been thanked: 200 times

Re: Descent: Legends of the Dark - pytania, wątpliwości

Post autor: JollyRoger90 »

krzyyh pisze: 25 lis 2023, 19:18 Scenariusz drygi z Fuksem. Komunikat "Umieść swojego bohatera na podświetlonym polu.
Następnie możesz wykonać dodatkową akcję". A co z niewykorzystanymi akcjami i punktami ruchu, przepadają czy dalej możemy je przeprowadzić plus dodatkową akcję?
dalej możesz je przyprowadzić plus masz jeszcze jedną całą dodatkową akcje :)
Patir
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2021, 18:45

Re: Descent: Legends of the Dark - pytania, wątpliwości

Post autor: Patir »

Może mi ktoś wyjaśnić na jakiej zasadzie działa żeton gotowości, chodzi mi o sytuację, gdzie np.na trzech kartach znajdują się te żetony i czy w jednej turze mogę sobie wszystkie trzy karty odwrócić czy jedna karta na jedną turę.
Awatar użytkownika
sirafin
Posty: 2715
Rejestracja: 21 sie 2009, 14:17
Lokalizacja: Gdańsk
Been thanked: 150 times

Re: Descent: Legends of the Dark - pytania, wątpliwości

Post autor: sirafin »

Patir pisze: 21 sty 2024, 09:15Może mi ktoś wyjaśnić na jakiej zasadzie działa żeton gotowości, chodzi mi o sytuację, gdzie np.na trzech kartach znajdują się te żetony i czy w jednej turze mogę sobie wszystkie trzy karty odwrócić czy jedna karta na jedną turę.
Upraszczając, traktuj żeton gotowości jak darmową akcję przygotowania. Tak więc możesz ich użyć tylko w swojej turze i nie w trakcie robienia czegoś innego (np. nie możesz odwracać kart w środku ataku).
BECAUSE I'M BATMAN!

Moje planszówki
ODPOWIEDZ