Planszówki Z O.O. | Podcast | 007: Wsiąść do Pociągu Legacy: Legendy Zachodu - Recenzja - Wsiadać czy jednak wysiadać?

Informacje o stronach WWW nt. planszówek, adresy stron producentów, miłośników, linki do artykułów o grach planszowych w mediach, itp.
Awatar użytkownika
Kocia
Posty: 101
Rejestracja: 12 sty 2021, 17:55
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 39 times
Been thanked: 61 times
Kontakt:

Planszówki Z O.O. | Podcast | 007: Wsiąść do Pociągu Legacy: Legendy Zachodu - Recenzja - Wsiadać czy jednak wysiadać?

Post autor: Kocia »

No to zaczynaMY!
Podobno siódemka przynosi szczęście - dlatego na dobry początek zapraszamy na 7 pytań i 7 odpowiedzi... razy DWA - czyli na szalone Q&A, w którym m.in. dowiecie się dlaczego Terraformacja jest cebulą, jak wygląda idealny wieczór planszówkowy Koci i... czegoś o sobie, czego wcześniej z pewnością nie wiedzieliście. Przed Wami pierwszy odcinek naszego wspólnego podcastu Planszówki Z O.O., czyli sposobu na poznanie naszych odległych opinii na temat gier planszowych.
Zapraszamy do słuchania i komentowania.



Ostatnio zmieniony 08 lut 2024, 22:43 przez Kocia, łącznie zmieniany 9 razy.
akurczak
Posty: 60
Rejestracja: 11 mar 2018, 13:12
Has thanked: 146 times
Been thanked: 31 times

Re: Planszówki Z O.O. | Podcast | 7 pytań do... - Sprawdzamy listę obecności

Post autor: akurczak »

O, i to jest super informacja :D
Czy będzie opcja słuchania poza spotify/yt? Do podcastów używam Pocket Casts, ale na razie Was nie znajduje.
Awatar użytkownika
Kocia
Posty: 101
Rejestracja: 12 sty 2021, 17:55
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 39 times
Been thanked: 61 times
Kontakt:

Re: Planszówki Z O.O. | Podcast | 7 pytań do... - Sprawdzamy listę obecności

Post autor: Kocia »

akurczak pisze: 21 gru 2023, 20:02 O, i to jest super informacja :D
Czy będzie opcja słuchania poza spotify/yt? Do podcastów używam Pocket Casts, ale na razie Was nie znajduje.
Postaram się poustawiać to dziś lub jutro, ale proszę o wyrozumiałość, mam kocioł w pracy. 😀
Awatar użytkownika
miker
Posty: 696
Rejestracja: 03 maja 2019, 16:55
Has thanked: 535 times
Been thanked: 423 times

Re: Planszówki Z O.O. | Podcast | 7 pytań do... - Sprawdzamy listę obecności

Post autor: miker »

Dodane do obserwowanych na Spotify. Oby było tak dobrze jak z Pawłem
Awatar użytkownika
Kocia
Posty: 101
Rejestracja: 12 sty 2021, 17:55
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 39 times
Been thanked: 61 times
Kontakt:

Re: Planszówki Z O.O. | Podcast | 7 pytań do... - Sprawdzamy listę obecności

Post autor: Kocia »

akurczak pisze: 21 gru 2023, 20:02 O, i to jest super informacja :D
Czy będzie opcja słuchania poza spotify/yt? Do podcastów używam Pocket Casts, ale na razie Was nie znajduje.
Już wstawiłam. Nie wiem, ile czasu zajmuje im przeprocesowanie, ale pewnie niedługo będzie.
miker pisze: 21 gru 2023, 21:58 Dodane do obserwowanych na Spotify. Oby było tak dobrze jak z Pawłem
Hmm... Na pewno będzie inaczej. Z Pawłem mieliśmy dość zbliżone gusta, oczywiście z pewnymi odchyłami. Mam wrażenie, że z Pandą bardziej nam się to rozjeżdża. ;)
akurczak
Posty: 60
Rejestracja: 11 mar 2018, 13:12
Has thanked: 146 times
Been thanked: 31 times

Re: Planszówki Z O.O. | Podcast | 7 pytań do... - Sprawdzamy listę obecności

Post autor: akurczak »

Kocia pisze: 21 gru 2023, 22:59
akurczak pisze: 21 gru 2023, 20:02 O, i to jest super informacja :D
Czy będzie opcja słuchania poza spotify/yt? Do podcastów używam Pocket Casts, ale na razie Was nie znajduje.
Już wstawiłam. Nie wiem, ile czasu zajmuje im przeprocesowanie, ale pewnie niedługo będzie.
Potwierdzam, że jest, dzięki!
Awatar użytkownika
miker
Posty: 696
Rejestracja: 03 maja 2019, 16:55
Has thanked: 535 times
Been thanked: 423 times

Re: Planszówki Z O.O. | Podcast | 7 pytań do... - Sprawdzamy listę obecności

Post autor: miker »

Było dobrze. Chce się słuchać :)
Awatar użytkownika
Irka
Posty: 539
Rejestracja: 23 wrz 2022, 01:27
Has thanked: 504 times
Been thanked: 272 times

Re: Planszówki Z O.O. | Podcast | 7 pytań do... - Sprawdzamy listę obecności

Post autor: Irka »

Łooo, dzięki za zaproszenie do słuchania Waszej fajnej pogawędki :D
Czekam na kolejne!

Moja interpretacja tytułu jest tylko jedna - zwierzyniec z Pandą i Kocią na pierwszym planie, a na widowni (uczestniczą w nagraniu) te wiewiórki i bobry 8)

Końcowe pytanie Pandy świetne, spróbuję odpowiedzieć tutaj:
Spoiler:
Awatar użytkownika
Kocia
Posty: 101
Rejestracja: 12 sty 2021, 17:55
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 39 times
Been thanked: 61 times
Kontakt:

Re: Planszówki Z O.O. | Podcast | Mały przegląd: Cat in the Box i Village Rails - O kocie, który jeździł koleją

Post autor: Kocia »

Psa, który jeździł koleją, znają wszyscy... a co z kotem?!
Zapraszamy do wysłuchania drugiego odcinka naszego podcastu, w którym porozmawiamy o dwóch ciekawych karciankach - Cat in the Box oraz Village Rails, czyli dużych grach, w małych pudełkach.



Karpik1973
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2020, 10:45
Been thanked: 1 time

Re: Planszówki Z O.O. | Podcast | Mały przegląd: Cat in the Box i Village Rails - O kocie, który jeździł koleją

Post autor: Karpik1973 »

Jakże mi brak Starych Kości.
Gradanie zapowiada mniejszą częstotliwość (nie po raz pierwszy i mam nadzieję że znów to tylko zapowiedź 😉)
Trzeba szukać nowego. Planszówki z o.o. trzymam kciuki.
Awatar użytkownika
Kocia
Posty: 101
Rejestracja: 12 sty 2021, 17:55
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 39 times
Been thanked: 61 times
Kontakt:

Re: Planszówki Z O.O. | Podcast | Podsumowanie Świąteczno-Noworoczne 2023 - Tylko dla wytrwałych

Post autor: Kocia »

Dziś wspólnie podsumujemy minione 365 dni i powitamy 2024. Porozmawiamy też (chwilę!) o Świętach i jak to jest z tą magią. Nowy rok to nowi my? Niekoniecznie, ale zupełnie nam to nie przeszkadza. Będą postanowienia, wzloty i upadki oraz wszelkie rozliczenia rodem z excela. Zapraszamy!



Awatar użytkownika
Kocia
Posty: 101
Rejestracja: 12 sty 2021, 17:55
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 39 times
Been thanked: 61 times
Kontakt:

Re: Planszówki Z O.O. | Podcast | Planszówkowe PoGRAdanki - O co chodzi z tym hajpem?

Post autor: Kocia »

Zapraszamy na nasz najbardziej przehajpowany odcinek w tym roku!
W nim porozmawiamy sobie o zjawisku hype w planszówkach, o tym co w hype lubimy, czego nienawidzimy, które gry sami hajpujemy, a które uważamy, że są przehajpowane?
A prócz tego dowiecie się, dlaczego Pandę wkurzają świąteczne polecajki i co mogłoby sprawić, by Kocia polubiła Ziemię... no i jak zawsze - szykujcie się też na sporo offtopu!
Nasz podcast znajdziecie na:

Awatar użytkownika
Kocia
Posty: 101
Rejestracja: 12 sty 2021, 17:55
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 39 times
Been thanked: 61 times
Kontakt:

Re: Planszówki Z O.O. | Podcast | 005: Dorfromantik- Recenzja - Relaksuje czy frustruje?

Post autor: Kocia »

Witamy w Dorfromantik, czyli planszówkowym SPA... ale czy napewno?
Dziś porozmawiamy sobie o planszówkowej adaptacji gry komputerowej, czyli Dorfromantik. Grze, której nigdy nie można przegrać i zasadniczo można grać bez końca, jednak czy warto i jest w tym sens? No i czy taka gra sprawia satysfakcję?
W odcinku pojawią się także germaniści, foremki do pieczenia i niezłe jaja... jak i cała masa innego offtopu. Także ZAPRASZAMY!
Nie zapomnijcie zostawić lajka, suba i dzwoneczka, by nie przegapić kolejnego odcinka!




Awatar użytkownika
Kocia
Posty: 101
Rejestracja: 12 sty 2021, 17:55
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 39 times
Been thanked: 61 times
Kontakt:

Re: Planszówki Z O.O. | Podcast | 006: Planszówkowe PoGRAdanki - 7 grzechów graczy

Post autor: Kocia »

Znów lekko spóźnieni... jednak trochę nagrzeszyliśmy i trzeba było o tym porozmawiać 😀
W dzisiejszym odcinku dowiecie się jakie grzechy/błędy popełniają planszówkowicze - i spokojnie - nie będzie to kazanie, a raczej spowiedź, bowiem większość z nich sami też popełniamy 😀
Będzie też oczywiście offtop, dużo dygresji, a nawet stalkerzy i seryjni mordercy...


Nasz podcast znajdziecie na:
-Spotify -


-Youtube -
Awatar użytkownika
Kocia
Posty: 101
Rejestracja: 12 sty 2021, 17:55
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 39 times
Been thanked: 61 times
Kontakt:

Re: Planszówki Z O.O. | Podcast | 007: Wsiąść do Pociągu Legacy: Legendy Zachodu - Recenzja - Wsiadać czy jednak wysiada

Post autor: Kocia »

Dziś przedstawiamy odcinek naszpikowany spoilerami i naszymi przemyśleniami po rozegraniu pełnej kampanii Wsiąść do Pociągu Legacy: Legendy Zachodu. Czy było warto? Co nas oczarowało, a co rozczarowało? Czy zagralibyśmy ponownie?
Wskakujcie i zapraszamy na wspólną przejażdżkę. 🙂



ODPOWIEDZ