Program "Talizman plus"

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Awatar użytkownika
Grellenort
Posty: 357
Rejestracja: 29 wrz 2018, 22:53
Has thanked: 34 times
Been thanked: 100 times

Program "Talizman plus"

Post autor: Grellenort »

Ja wiem - Talisman to przestarzała, losowa gra, w którą obciach grać i w ogóle nawet cokolwiek pisać, skoro tyle jest dobrych, nowych tytułów.

Już? Wszyscy "tru" gejmerzy ukontentowani? No to mam pytanie :mrgreen:

Naszła mnie ochota na wzbogacenie mojej talizmanowej kolekcji o jakąś fanowską twórczość (w języku polskim, żeby zachować spójność z oryginałem). Problem w tym, że na magiaimiecz.eu jest tego takie zatrzęsienie, że człowiekowi aż w głowie się kręci i pół wieczora się scrolluje, przeglądając co ludzie potworzyli, a co dopiero to wszystko obczaić, porównać, subiektywnie ocenić... Przykładowo, samych dodatków "krainowych" jest kilka, więcej niż po jednym na dany róg główej planszy. No klęska urodzaju dosłownie.

Czy ktoś pijący z tego rogu obfitości regularnie i nie od wczoraj mógłby zasugerować, które dodatki wybijają się jako fanowski "must have"? Które z nich szczególnie wyróżniają się dopracowanym balansem (tak, tak, wiem :D ), ciekawymi pomysłami lub innymi atutami, krzycząc "ja pierwszy, mnie najpierw weź!"? Chciałbym mieć solidny punkt zaczepienia do swoich poszukiwań. Z góry dziękuję za radę! :D
ODPOWIEDZ