Deck building do solo

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Pompex
Posty: 40
Rejestracja: 02 paź 2023, 20:10
Has thanked: 5 times
Been thanked: 8 times

Deck building do solo

Post autor: Pompex »

Witam. Szukam fajnego deck buildingu do grania solo. Jedyny wymóg musi być po polsku. Mam Aeons end i Bohaterowie Tenefyru. Interesuje mnie Shards of Infinity, Imperium Antyk, Skytear Horde, Anioł Śmierci. W przyszłym roku ma wyjść Ascension ale nie wiem czy będzie tam tryb solo. Noi jeszcze zostaje kwestia Legendary Wiedźmin czekam na wydruk
samuraj1369
Posty: 421
Rejestracja: 23 cze 2023, 22:11
Lokalizacja: Białystok
Has thanked: 146 times
Been thanked: 148 times

Re: Deck building do solo

Post autor: samuraj1369 »

Anioł Śmierci polecam, ale to nie jest deck building.
Z deck bulringow jeszcze Star Realms
Awatar użytkownika
kalay
Posty: 40
Rejestracja: 23 paź 2015, 15:16
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 2 times

Re: Deck building do solo

Post autor: kalay »

Polecam Skytear Horde - grało mi się super. Co do Imperium Legendy, to bardzo różnie może podejść ta gra. Jak dla mnie czas gry zbyt długi (~2h przy nauce) i trochę mnie nużyła rozgrywka, dlatego się jej pozbyłem.
dizzit
Posty: 294
Rejestracja: 09 maja 2011, 13:07
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 17 times
Been thanked: 20 times

Re: Deck building do solo

Post autor: dizzit »

kalay pisze: 04 paź 2023, 08:07 Polecam Skytear Horde - grało mi się super. Co do Imperium Legendy, to bardzo różnie może podejść ta gra. Jak dla mnie czas gry zbyt długi (~2h przy nauce) i trochę mnie nużyła rozgrywka, dlatego się jej pozbyłem.
Również sie odbiłem od Imperium. Obsługa automy jest dla mnie tragiczna, czasami sie ma wrażenie że nasza runda przemija w 10 sekund, bo poprostu nic sie nie da z niej wyciągnąć a trzeba wywalić bunty albo poprostu zebrać surowce, natomiast runda automy z insrukcją trwa i trwa.

Kiedyś szukałem takiego czegoś i mi polecali
Marvel Champions: The Card Game
Niestety nie miałem okazji testować ale może warto zwrócić uwagę
ODPOWIEDZ