Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2824
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 846 times
Been thanked: 363 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: Gromb »

Active-Locked też jest walnięty. Powinno być 5-1
Mata ze zdjęcia, to mata prototypowa dla Stanzy


Stanza's mat should have the following:
​5 active slots, 1 locked slot
3 back-up plan skills: Tune Up at 1, Add Distortion at 3, and Luitar Smash at 5 (should match what is on her reference sheet)
No star for Skill 14 Charged Swing. She must have Axe Blade trained first, with an arrow leading to Charged Swing (should match what is on her reference sheet)
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
Sajmonella
Posty: 112
Rejestracja: 03 mar 2022, 15:02
Has thanked: 30 times
Been thanked: 11 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: Sajmonella »

Jiloo pisze: 30 lis 2022, 08:46
Corabb pisze: 30 lis 2022, 08:40 Teraz czekam, status zamówienia - opłacone, ale od 5 dni oczekujące na przetwarzanie :(
Zamawianie w CTG to nie do końca to samo co zamawianie w standardowym sklepie. Zamówienia są kierowane do centrów dystrybucji (tych samych które realizują zbiorki crowdfundingowe) i wysyłane stamtąd.
https://support.chiptheorygames.com/sup ... rder-ship-

Ile mniej więcej trzeba oczekiwać na wysyłkę ?
Awatar użytkownika
Jiloo
Posty: 2436
Rejestracja: 19 sie 2011, 14:11
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 529 times
Been thanked: 459 times
Kontakt:

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: Jiloo »

Sajmonella pisze: 02 gru 2022, 17:03 Ile mniej więcej trzeba oczekiwać na wysyłkę ?
Moje ostatnie zamówienie wyglądało tak:
14 marca – zamówione
18 marca – wysłane
23 marca – doręczone

Ale trzeba brac pod uwagę, że był BF.
| keep-disco-evil |
mam | szukam | oddam
Awatar użytkownika
Corabb
Posty: 127
Rejestracja: 22 cze 2009, 18:33
Lokalizacja: Oświęcim i okolice
Has thanked: 21 times
Been thanked: 8 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: Corabb »

Dhel pisze: 30 lis 2022, 17:39
Corabb pisze: 30 lis 2022, 08:40
Undertow + Gasket (-10%)
Jak otrzymasz Undertow sprawdź matę stanzy, jej back-up plan w niektórych drukach jest nieprawidłowy, grać się da bo i tak masz wszystko na jej karcie, ale jest to temat na ticket.
No i faktycznie tak się stało, mam matę Stanzy z błędami, złożyłem ticketa, zobaczymy ile to zajmie.
gogovsky
Posty: 2229
Rejestracja: 25 sty 2018, 23:48
Has thanked: 468 times
Been thanked: 513 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: gogovsky »

Ja sprawdziłem jest ok, może zepsute już zeszly?
Firma Rebel niech się zajmie wydaniem gry Domek, bo tylko do tego się nadaje.
gogovsky
Posty: 2229
Rejestracja: 25 sty 2018, 23:48
Has thanked: 468 times
Been thanked: 513 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: gogovsky »

Sorry za post pod postem, ale dużo czasu minelo, powiedzcie tylko, czy są jakieś przeszkody do używania gearlockow z undertow do podstawki i odwrotnie? Czy dowolnie można.mieszac?
Firma Rebel niech się zajmie wydaniem gry Domek, bo tylko do tego się nadaje.
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3358
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1118 times
Been thanked: 1283 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: seki »

gogovsky pisze: 30 gru 2022, 15:02 Sorry za post pod postem, ale dużo czasu minelo, powiedzcie tylko, czy są jakieś przeszkody do używania gearlockow z undertow do podstawki i odwrotnie? Czy dowolnie można.mieszac?
Śmiało możesz mieszać wszystkich gearlockow. Mechanizmy przygód z Undertow nie wymuszają specjalnych gearlockow.
Awatar użytkownika
KurikDeVolay
Posty: 993
Rejestracja: 25 paź 2018, 11:45
Lokalizacja: Milicz/Krotoszyn
Has thanked: 996 times
Been thanked: 434 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: KurikDeVolay »

Można mieszać wszystkie gearlocki w ramach wszystkich trzech podstawek.
Awatar użytkownika
Jiloo
Posty: 2436
Rejestracja: 19 sie 2011, 14:11
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 529 times
Been thanked: 459 times
Kontakt:

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: Jiloo »

gogovsky pisze: 30 gru 2022, 15:02 (…) Czy są jakieś przeszkody do używania gearlockow z undertow do podstawki i odwrotnie? Czy dowolnie można.mieszac?
Ja mieszam i nie rozkminiam.
Ale dla sprecyzowania – samego Undertow nie mam, ale używam Gerlockow, które wyszły w tym samym czasie (Gasket, Dart). Natomiast kiedyś miałem Undertow pożyczone i dużo grałem w podstawkę Duster – uwielbiałem tę postać, muszę dokupić 🙃
| keep-disco-evil |
mam | szukam | oddam
Vins3nt
Posty: 79
Rejestracja: 13 lis 2016, 11:40
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: Vins3nt »

Hej, myslicie że będą jakieś jeszcze dodatki do TMB czy raczej już przez Elder Scrolls bez szans?
Dhel
Posty: 704
Rejestracja: 28 wrz 2018, 09:49
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 467 times
Been thanked: 393 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: Dhel »

Vins3nt pisze: 06 sty 2023, 00:12 Hej, myslicie że będą jakieś jeszcze dodatki do TMB czy raczej już przez Elder Scrolls bez szans?
Zapowiedzieli, że Unbreakabke to ostatni duży dodatek. Natomiast mogę się założyć, że jeszcze jakieś małe dodatki wypuszczą ( sami tego nie wykluczyli)
Awatar użytkownika
bajbaj
Posty: 1116
Rejestracja: 11 sie 2019, 11:39
Has thanked: 865 times
Been thanked: 631 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: bajbaj »

Dhel pisze: 06 sty 2023, 00:20
Vins3nt pisze: 06 sty 2023, 00:12 Hej, myslicie że będą jakieś jeszcze dodatki do TMB czy raczej już przez Elder Scrolls bez szans?
Zapowiedzieli, że Unbreakabke to ostatni duży dodatek. Natomiast mogę się założyć, że jeszcze jakieś małe dodatki wypuszczą (sami tego nie wykluczyli)
Dodatkowo nie ma się czym przejmować, bo uważam, że TMB jest nie do ogrania już teraz. Mam za sobą kilkadziesiąt partii (nie notuję, ale myślę, że to 70-80), a tylko raz grałem w Undertow... Raz tylko robiliśmy kampanię do podstawki z AOT. Jest dwójka gearlocków, którymi jeszcze nie graliśmy (Riffle i Stanza). Nawet bez Unbreakable, ale z dodatkowymi kartami dla tyranów z najnowszej kampanii (w stylu tych ze Splice&Dice), to podstawka i Undertow to setki, jeśli nie tysiące godzin grania. W zupełności wystarczy, jeśli raz na dwa-trzy lata wydadzą np. zestaw dodatkowych 10 kart spotkań do podstawki, Undertow i Unbreakable.
Dhel
Posty: 704
Rejestracja: 28 wrz 2018, 09:49
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 467 times
Been thanked: 393 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: Dhel »

bajbaj pisze: 06 sty 2023, 00:32
Dhel pisze: 06 sty 2023, 00:20
Vins3nt pisze: 06 sty 2023, 00:12 Hej, myslicie że będą jakieś jeszcze dodatki do TMB czy raczej już przez Elder Scrolls bez szans?
Zapowiedzieli, że Unbreakabke to ostatni duży dodatek. Natomiast mogę się założyć, że jeszcze jakieś małe dodatki wypuszczą (sami tego nie wykluczyli)
Dodatkowo nie ma się czym przejmować, bo uważam, że TMB jest nie do ogrania już teraz. Mam za sobą kilkadziesiąt partii (nie notuję, ale myślę, że to 70-80), a tylko raz grałem w Undertow... Raz tylko robiliśmy kampanię do podstawki z AOT. Jest dwójka gearlocków, którymi jeszcze nie graliśmy (Riffle i Stanza). Nawet bez Unbreakable, ale z dodatkowymi kartami dla tyranów z najnowszej kampanii (w stylu tych ze Splice&Dice), to podstawka i Undertow to setki, jeśli nie tysiące godzin grania. W zupełności wystarczy, jeśli raz na dwa-trzy lata wydadzą np. zestaw dodatkowych 10 kart spotkań do podstawki, Undertow i Unbreakable.
Dokładnie :D
Jest tego tak dużo i tak już kompletnego, że nawet odradzałbym dla kogoś nowego w tej grze kupowanie wszystkiego, koszt to jedno, drugie to jakbym sam dostał tyle pudel na raz to bym się bardziej zniechęcił do gry.
Mogliby wypuszczać coś w stylu krótkich scenariuszy, nawet same karty by ograniczyć koszty. Automaton of shale pięknie wyglada, ale jest za drogi, wolałbym coś mniejszego i tańszego.

Koniecznie zobacz Undertow kampanię, zupełnie inna gra od kampanii AOT, czuć pod koniec potęgę gearloców. No i Stanza, jeden z najciekawszych Gearloców :wink:

Ale tak, obecnie to gra jak podejdzie (bo na pewno nie każdemu się spodoba)to jest na setki godzin.
Awatar użytkownika
niwgnip
Posty: 330
Rejestracja: 03 lut 2009, 01:19
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 51 times
Been thanked: 16 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: niwgnip »

Ostatnio kupiłem Undertow i chciałem dokupić Ghilliego + jeden z dodatków. Myślałem głównie o 40 Waves in Daelore, aby zwiększyć liczbę spotkań/baddie. Dodatek wszedł w kampanii Unbreakable (tak mi się wydaje), więc jest jeszcze niedostępny. Czy ktoś orientuje się po jakim czasie od dostarczenia do backersów nowych rzeczy, CTG wrzuca je do sklepu?

Opcja druga którą rozważam to wzięcie 40 days in Daelore, ale trochę się obawiam że rozrzedzi mi to spotkania typowe dla Undertow. Myślicie że lepiej poczekać kilka miesięcy czy jednak 40 days in Daelore też daje rade? Chyba że jest jakaś inna trzecia opcja?
Awatar użytkownika
bajbaj
Posty: 1116
Rejestracja: 11 sie 2019, 11:39
Has thanked: 865 times
Been thanked: 631 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: bajbaj »

niwgnip pisze: 09 sty 2023, 13:50 Ostatnio kupiłem Undertow i chciałem dokupić Ghilliego + jeden z dodatków. Myślałem głównie o 40 Waves in Daelore, aby zwiększyć liczbę spotkań/baddie. Dodatek wszedł w kampanii Unbreakable (tak mi się wydaje), więc jest jeszcze niedostępny. Czy ktoś orientuje się po jakim czasie od dostarczenia do backersów nowych rzeczy, CTG wrzuca je do sklepu?

Opcja druga którą rozważam to wzięcie 40 days in Daelore, ale trochę się obawiam że rozrzedzi mi to spotkania typowe dla Undertow. Myślicie że lepiej poczekać kilka miesięcy czy jednak 40 days in Daelore też daje rade? Chyba że jest jakaś inna trzecia opcja?
Ad. 1. Preordery można już składać zazwyczaj, gdy wiadomy jest termin dostawy gry, ale ta jeszcze nie trafiła do wspierających. Zazwyczaj płyną na tym samym statku, ponieważ CTG - jak wiemy - nie ma żadnych ks exclusives. Realnie preordery wysyłane są niedługo po wysłaniu gier wspierającym (1-3 miesiące później).

Ad. 2. Niby można to mieszać, niby jest wiele osób, które na bgg i reddicie wskazywało, że tak robi, ale ... ja nie polecam. Z kilku względów. Po pierwsze - o tym właśnie piszesz - zabierze to trochę specyfikę Undertow. Po drugie, karty z 40 days są wymyślone pod podstawkę, a zatem odwołują się niekiedy do jednostek z niej. Są dwa albo trzy wydarzenia, które wskazują albo na jednostkę z podstawki, albo na rodzaj złolów, których nie ma w Undertow (np. trolle). Po trzecie, żeby nie mieć problemów ze skalowaniem powinno się chyba rozgrywać te wydarzenia bez mechów i bez pól przez nie zajmowanych (podstawka takich złolów nie ma).
Awatar użytkownika
Jiloo
Posty: 2436
Rejestracja: 19 sie 2011, 14:11
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 529 times
Been thanked: 459 times
Kontakt:

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: Jiloo »

niwgnip pisze: 09 sty 2023, 13:50 Opcja druga którą rozważam to wzięcie 40 days in Daelore, ale trochę się obawiam że rozrzedzi mi to spotkania typowe dla Undertow. Myślicie że lepiej poczekać kilka miesięcy czy jednak 40 days in Daelore też daje rade? Chyba że jest jakaś inna trzecia opcja?
Odpuściłbym 40 Days do podstawki, bo sam wydawca to odradza.

Poniżej jest tabela kompatybilności wszystkiego do TMB z ostatniej kampanii.
Spoiler:
| keep-disco-evil |
mam | szukam | oddam
Awatar użytkownika
niwgnip
Posty: 330
Rejestracja: 03 lut 2009, 01:19
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 51 times
Been thanked: 16 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: niwgnip »

W takim razie sytuacja jest prosta, czekam na 40 waves a teraz tylko Gearlocki. Dzięki :)
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4543
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1691 times
Been thanked: 2128 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: PytonZCatanu »

Updzedzam - jestem kompletnie zielony w temacie 🙂

Wrzuciłem sobie "Top many bones" w sklepach planszówkowych i pokazało mi cenę 800-900 zł.

Wiem że to specyficzna gra, z mnóstwem dodatków i wariantów. Co trzeba mieć żeby po prostu ją sobie zagrać? Jest coś takiego jak "podstawka"? Jeśli tak, to w jakich cenach ona się pojawiała? Ile kosztowała orginalnie?

Z góry dzięki za info dla żółtodzióba 🙂
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3362
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1041 times
Been thanked: 2026 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: Ardel12 »

PytonZCatanu pisze: 10 sty 2023, 18:00 Updzedzam - jestem kompletnie zielony w temacie 🙂

Wrzuciłem sobie "Top many bones" w sklepach planszówkowych i pokazało mi cenę 800-900 zł.

Wiem że to specyficzna gra, z mnóstwem dodatków i wariantów. Co trzeba mieć żeby po prostu ją sobie zagrać? Jest coś takiego jak "podstawka"? Jeśli tak, to w jakich cenach ona się pojawiała? Ile kosztowała orginalnie?

Z góry dzięki za info dla żółtodzióba 🙂
No jest. Nazywa się Too Many Bones :) nic więcej nie jest potrzebne by zapewnić sobie wiele partii. Niestety cena jaką podajesz jest jak najbardziej możliwa. U nas na forum to jednak w zbiórkach bliżej 500 bywało jak mnie pamięć nie myli. Masz zbiórkę raidena. Możesz w niej zamówić TMB albo jej mniejszą wersję Undertown, ale ceny są wyższe niż drzewiej bywalo. Tanio to już było :) obecnie 600 u raidena wygląda na bardzo dobrą okazję.
Awatar użytkownika
Jiloo
Posty: 2436
Rejestracja: 19 sie 2011, 14:11
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 529 times
Been thanked: 459 times
Kontakt:

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: Jiloo »

PytonZCatanu pisze: 10 sty 2023, 18:00 Updzedzam - jestem kompletnie zielony w temacie 🙂

Wrzuciłem sobie "Top many bones" w sklepach planszówkowych i pokazało mi cenę 800-900 zł.
Już co nieco na ten temat w wątku było, więc krótko. W sklepach generalnie nie zajdziesz bo wydawca sprzedaje przez swój sklep online. Od €200 wysyłka gratis. W sklepach czasem coś się trafi ale nie spotkałem się z tym żeby było taniej niż u Chip Theory Games.
Najtaniej będzie w zbiórce u Raidena albo Curiosity. Wiec pewnie warto się wstrzymać.

Natomiast co brać na start? Najlepiej podstawkę czyli Too Many Bones. Regrywalna, w pudle 4 postaci i 7 bossów. Starczy na długo. Jak chcesz spróbować najtaniej to Undertow – ale tu zagrasz w max 2 osoby, chyba ze dokupisz postaci. Obecnie na stronie jest chyba jeszcze oferta Undertow z dodatkową postacią (chyba Gasket) jest €10 taniej niż osobno.
| keep-disco-evil |
mam | szukam | oddam
venomik
Posty: 555
Rejestracja: 30 kwie 2007, 20:20
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 251 times
Been thanked: 266 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: venomik »

PytonZCatanu pisze: 10 sty 2023, 18:00 Jest coś takiego jak "podstawka"? Jeśli tak, to w jakich cenach ona się pojawiała? Ile kosztowała orginalnie?
TMB posiada trzy samodzielne podstawki:
- Too many bones (4 postacie)
- Too many bones Undertow (2 postacie)
- Too many bones Unbreakable (2 postacie - chyba, nie grałem)
Do tego masz dodatki, które możesz podzielić na:
- dodatkowe postacie
- dodatkowe przygody
- dodatkowych wrogów
(i jakieś inne :D )

TMB ma w sobie masę regrywalności opartej na postaciach. Samych kart spotkań nie ma za wiele (30 solo + 30 dla większej ilości graczy). Jest kilka bossów, ale oni wtasowują do talii spotkań niewiele kart, wiec w trakcie gry moze Ci wyjść jedno spotkanie związane z bossem (a zdarzało się, że i żadne), co jest śmiesznie mało. Ilość spotkań podczas rozgrywki waha się tam gdzieś pomiędzy 8 a 12, z czego trzy pierwsze są zawsze takie same (albo losowane z maleńkiej puli, jeśli dokupisz dodatek).
Oczywiście finałowe starcia z bossami zdecydowanie się od siebie różnią (spory plus), ale wciąż wystarczy kilka gier i już znasz większość kart spotkań* oraz wszystkich wrogów (zarówno bossów jak i tych mniejszych).
Tutaj sprawa się komplikuje. Bo jeśli Ci się gra spodoba to bardzo szybko będziesz chciał coś więcej.
Moja rada jest taka: zadbaj w pierwszej kolejnosci aby liczba gearlocków była odpowiednia. Moim zdaniem optymalna ilość to o dwóch wiecej niż standardowa ilość osób w jaką będziecie grali. Później już kwestia tego, czego Ci bardziej brakuje - różnorodnych złych postaci czy raczej kart spotkań.
Kompatybilność znajdziesz w tabeli, którą parę postów wyżej wrzucił do spoilera Jiloo
Natomiast co do większej porcji informacji... na poprzedniej stronie tego tematu Corabb zdał pytanie co kupić, podając dwa potencjalne zestawy - tam pod jego pytaniem się kilka osób wypowiedziało i tam dostaniesz garść porad co brać, także ode mnie.

* aczkolwiek większość kart spotkań ma 2 opcje do wyboru, więc znajomość każdej karty spotkania nie oznacza, że się z każdej opcji skorzystało.
Ostatnio zmieniony 11 sty 2023, 07:02 przez venomik, łącznie zmieniany 1 raz.
venomik
Posty: 555
Rejestracja: 30 kwie 2007, 20:20
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 251 times
Been thanked: 266 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: venomik »

Jiloo pisze: 10 sty 2023, 23:16 Natomiast co brać na start? Najlepiej podstawkę czyli Too Many Bones. Regrywalna, w pudle 4 postaci i 7 bossów. Starczy na długo. Jak chcesz spróbować najtaniej to Undertow – ale tu zagrasz w max 2 osoby, chyba ze dokupisz postaci. Obecnie na stronie jest chyba jeszcze oferta Undertow z dodatkową postacią (chyba Gasket) jest €10 taniej niż osobno.
No tak, ale jak weźmiesz Undertow + Gasket + dodatkowa postać to wyjdzie Ci niemal taka sama cena jak pierwotna podstawka, wiec Undertow warto rozważać jej sensowna alternatywę nie tylko przy chęci ograniczania kosztów, ale zawsze.
Natrakh
Posty: 89
Rejestracja: 25 paź 2018, 10:30
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: Natrakh »

A co myślicie o wzięciu podstawki, 2 dodatków i No jednego gearlocka ? Taki zestaw chyba będzie gwarantował mase radości. Zastanawiam się właśnie jak wejść w te zbiórkę raidena i już sam nie wiem co wybrać :D
Awatar użytkownika
Jiloo
Posty: 2436
Rejestracja: 19 sie 2011, 14:11
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 529 times
Been thanked: 459 times
Kontakt:

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: Jiloo »

venomik pisze: 11 sty 2023, 02:12 (…) jak weźmiesz Undertow + Gasket + dodatkowa postać to wyjdzie Ci niemal taka sama cena jak pierwotna podstawka, wiec Undertow warto rozważać jej sensowna alternatywę nie tylko przy chęci ograniczania kosztów, ale zawsze.
Tak, tak. Może za duży skrót myślowy zastosowałem.
Chodziło mi głównie o to, że najtańszą opcją na wypróbowanie poprzez zakup jest Undertow, o ile komuś wystarczą dwie postaci. Przy okazji dorzuciłem info ze jest mała promocja z dodatkową postacią. Ja i tak radziłbym poczekać na zbiórkę, bo jest naprawdę sensowna oszczędność.

PytonZCatanu jesli jesteś z Warszawy lub okolic albo bywasz to zapraszam na partyjkę, chętnie pokażę.
| keep-disco-evil |
mam | szukam | oddam
Awatar użytkownika
Jiloo
Posty: 2436
Rejestracja: 19 sie 2011, 14:11
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 529 times
Been thanked: 459 times
Kontakt:

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: Jiloo »

Natrakh pisze: 11 sty 2023, 08:38 A co myślicie o wzięciu podstawki, 2 dodatków i No jednego gearlocka ? Taki zestaw chyba będzie gwarantował mase radości.
Dwa dodatki czyli pewnie Age of Tyrany i 40 Days?
Osobiście zacząłem od podostawki i chyba trzech Gearlockow. Dodatki kupiłem w kolejnym rzucie.
Generalnie gry każdą postacią wymaga nauczenia się jej, poznania. Samo to wprowadza dużo urozmaicenia. Ograniczona liczba wrogów sprawia, że szybciej się nauczysz ich umiejętności specjalnych. Grałem głównie solo i w 3 osoby wiec przy 7 postaciach było z czego wybierać.
| keep-disco-evil |
mam | szukam | oddam
ODPOWIEDZ