Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
pan_satyros
Posty: 6131
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Siemianowice
Has thanked: 646 times
Been thanked: 513 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: pan_satyros »

bu2 pisze: 20 paź 2022, 10:25 Ja mam jeszcze nadzieję, Piotr zejdzie z tej ścieżki i powrócą lepsze dni - mój post w materiale o najlepszych planszówka 3 kwartału 2022r nadal wisi, amiły nie był...
[...]
dostałeś pewnie shadowbana i tyle ;)
Awatar użytkownika
kurdzio
Posty: 812
Rejestracja: 26 paź 2019, 13:18
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 128 times
Been thanked: 382 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: kurdzio »

pan_satyros pisze: 21 paź 2022, 07:04
bu2 pisze: 20 paź 2022, 10:25 Ja mam jeszcze nadzieję, Piotr zejdzie z tej ścieżki i powrócą lepsze dni - mój post w materiale o najlepszych planszówka 3 kwartału 2022r nadal wisi, amiły nie był...
[...]
dostałeś pewnie shadowbana i tyle ;)
Z ciekawości sprawdziłem, komentarz jest widoczny.
Gramy głównie w 2 osoby, służę radą :)
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Posty: 1530
Rejestracja: 17 lut 2017, 14:40
Has thanked: 303 times
Been thanked: 646 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: EsperanzaDMV »

Argue pisze: 20 paź 2022, 23:24
EsperanzaDMV pisze: 19 paź 2022, 23:02 A najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że taki człowiek jest osobą z największą liczbą subskrypcji na polskim planszówkowym youtubie, czyli czy tego chcemy czy nie w pewnym sensie jest twarzą polskiej branży planszówkowej.
Z tym subami to w sumie też nie zdziwiłbym się jakby większość była kupionych. Z ostatniego miesiąca (25 filmów) tylko 4 filmiki mają +10k wyświetleń. Średnio to wygląda na poziom 5-7k wyświetleń, przy dużej częstotliwości wrzucania filmów, co algorytmy YT bardziej lubią, a subów ma 54k...

u Gambita od 2,2k-8k średnio tak na szybko patrząc pewnie kolo 4k wyświetleń przy 10,9k subów i ledwo 9 video. Wygląda to po prostu realnie na standardy YT. u GTTV niekoniecznie ;)
Są narzędzia, które pozwalają to zbadać. Nie wydaje mi się, żeby to były wykupywane suby - tutaj widać rozłożenie za ostatnie dwa lata. Widać wyraźne skoki, które powiązałbym z topkami i losowaniami, o których wspomniałem - wystarczy zasubskrybować i już, możesz liczyć na te szalone nagrody. Czy się sprawdza, można samemu się przekonać, że tak - widać to po górkach w listopadzie i grudniu rok po roku zarówno w liczbie subów, jak i wyświetleń. Jak widać, każda taka coroczna topka to zastrzyk u niego przynajmniej 2000-3000 nowych subskrypcji, liczby nieosiągalne dla większości polskich kanałów planszówkowych. A wystarczy obiecać gruszki na wierzbie, niesamowite nagrody i już! A czy ktoś potem w ogóle otrzymuje nagrody, to już przecież osobna kwestia... Widzę coraz więcej cech wspólnych między GTTV a naszą partią rządzącą :lol:
Awatar użytkownika
dawciu
Posty: 242
Rejestracja: 24 kwie 2012, 22:07
Has thanked: 16 times
Been thanked: 37 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: dawciu »

Argue pisze: 20 paź 2022, 23:24
EsperanzaDMV pisze: 19 paź 2022, 23:02 A najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że taki człowiek jest osobą z największą liczbą subskrypcji na polskim planszówkowym youtubie, czyli czy tego chcemy czy nie w pewnym sensie jest twarzą polskiej branży planszówkowej.
Z tym subami to w sumie też nie zdziwiłbym się jakby większość była kupionych. Z ostatniego miesiąca (25 filmów) tylko 4 filmiki mają +10k wyświetleń. Średnio to wygląda na poziom 5-7k wyświetleń, przy dużej częstotliwości wrzucania filmów, co algorytmy YT bardziej lubią, a subów ma 54k...

u Gambita od 2,2k-8k średnio tak na szybko patrząc pewnie kolo 4k wyświetleń przy 10,9k subów i ledwo 9 video. Wygląda to po prostu realnie na standardy YT. u GTTV niekoniecznie ;)
otóż to, pewnie połowa tych subów to spowodowane chęcią udziału w losowaniu tych wspaniałych nagród konkursowych. Jak nie oglądasz filmów z zasubskrybowanego kanału to algortym YT i tak nie bedzie ci podpowiadał nowych filmów na głownej
sgor
Posty: 72
Rejestracja: 24 sty 2009, 15:51
Lokalizacja: Luboń/Poznań
Has thanked: 43 times
Been thanked: 45 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: sgor »

Reku_ pisze: 21 paź 2022, 01:44 Raczej widział bym tu nie wykupowanie subskrypcji, a subskrybowanie przez ludzi nie związanych z hobby bardziej niż wsiąść do pociągu. Zasubskrybował, bo mu się spodobał jeden film, ale nie śledzi specjalnie regularnie. (...)
A Gambita oglądają ludzie bardziej świadomi i konsumujący takie treści częściej.
Nie generalizowałbym tak. My z żoną oglądamy/słuchamy większość dużych kanałów polskich związanych z grami (a więc i Piotrka i Gambita). Dla nas to rozrywkowe materiały "do kawki" i oglądamy je biernie (tylko i wyłącznie na TV, bez czytania komentarzy i komentowania samemu, bez brania udziału w konkursach itp.). A związani z hobby jesteśmy podejrzewam dłużej niż 95% obecnych/aktywnych forumowiczów. I "Wsiąść do pociągu" też mamy ograne wielokrotnie, ale wtedy - jak w to graliśmy - to była jedna z 5-6 planszówek dostępnych na polskim rynku ;)
My oglądamy kanały growe tylko i wyłącznie dla rozrywki, nie mamy potrzeby bycia społecznością konkretnego kanału, integrowania się bardziej z osobami go oglądającymi itp. Nigdy też nie kupiliśmy żadnej gry pod wpływem jakiegoś pojedynczego materiału/osoby z YT.

Ale do czego zmierzam? Po prostu dla wielu osób kontakt z tymi materiałami kończy się w momencie wyłączenia TV i zajęcia się czymś innym. Nie mam czasu, chęci poświęcać reszty dnia na udowadnianie komuś czegoś w internecie, bo jak wiem z dawnych czasów (gdy człowiek był dużo młodszy :)) to i tak do niczego nie prowadzi.

Oczywiście te wszystkie tu informacje gdzieś zostają w pamięci i oczywiście rozumiem wzburzenie wielu - macie do tego pełne prawo.
Cyel
Posty: 2581
Rejestracja: 27 kwie 2018, 15:18
Has thanked: 1227 times
Been thanked: 1437 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Cyel »

sgor pisze: 21 paź 2022, 08:23 I "Wsiąść do pociągu" też mamy ograne wielokrotnie, ale wtedy - jak w to graliśmy - to była jedna z 5-6 planszówek dostępnych na polskim rynku ;)
Kiedykolwiek tak było? Jakoś nie pamiętam takiej posuchy na rynku planszówek a gram od ponad 3 dekad.
Lubię grę. (a nie "tą grę")
Kupiłem grę. (a nie "tą grę")
Wygrałem w grę. (a nie "tą grę")
Awatar użytkownika
dawciu
Posty: 242
Rejestracja: 24 kwie 2012, 22:07
Has thanked: 16 times
Been thanked: 37 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: dawciu »

Cyel pisze: 21 paź 2022, 09:11
sgor pisze: 21 paź 2022, 08:23 I "Wsiąść do pociągu" też mamy ograne wielokrotnie, ale wtedy - jak w to graliśmy - to była jedna z 5-6 planszówek dostępnych na polskim rynku ;)
Kiedykolwiek tak było? Jakoś nie pamiętam takiej posuchy na rynku planszówek a gram od ponad 3 dekad.
Pewnie informacje według IDZD 8)
Awatar użytkownika
Reku_
Posty: 330
Rejestracja: 04 paź 2020, 12:23
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 44 times
Been thanked: 85 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Reku_ »

sgor pisze: 21 paź 2022, 08:23
Spoiler:
Wsiąść do pociągu to była tylko figura retoryczna. Znam taką osobę która gra w Twilight imperium i w żadną inną grę praktycznie i też zaliczyć ja można do grupy, którą określiłem jako subskrybentów GTTV.
Nie każdy jest zapalonym freakiem co siedzi na forum gier planszowych, śledzi nowości itp. jak większość z nas. Tacy niedzielni gracze, nie siedzący w temacie prędzej zasubskrybują On Table czy GTTV niż Wojennika czy Gambita. Ale oglądać też będą mniej filmów. Stąd wg. mnie rozbieżność między liczba subskrypcji i wyświetleń filmu. Taka struktura jest też dość powszechna na dużych kanałach, które mają np. 2 mln subów, a wyświetleń pod filmem dajmy na to 200k.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5280
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1086 times
Been thanked: 1705 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: BOLLO »

Mam do was drodzy subskrybenci/widzowie bardzo ważne pytanie.

Czy jeżeli oglądacie jakąś recenzje/opinie to lubicie format : Wstęp(gadajaca głowa nakreślająca o czym będzie recenzja)-Skrót zasad (przeważnie omówienie bardzo ogólne gry z widoku z góry)-Podsumowanie (gadająca głowa mówi o swoich odczuciach podczas rozgrywek)

Czy wolicie jednak recenzje bez skrótu zasad? Chodzi mi o to że zacząłem sie zastanawiać jako widz które ja wolę nagrania i zdecydowanie wole osobno obejrzeć recenzję która trwa ok 15min z jakimiś wstawkami z gry w formie zdjęć lub klipów a zasady czy wideoinstrukcję osobno. Oczywiście w/w format nie jest zły bo w jednym nagraniu mamy i opinie i z grubsza zarys tego co w danej grze się robi, ale jestem ciekaw co wy o tym myślicie?
Awatar użytkownika
aduko
Posty: 420
Rejestracja: 05 lut 2013, 10:47
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 181 times
Been thanked: 144 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: aduko »

BOLLO pisze: 21 paź 2022, 14:18 Mam do was drodzy subskrybenci/widzowie bardzo ważne pytanie.

Czy jeżeli oglądacie jakąś recenzje/opinie to lubicie format : Wstęp(gadajaca głowa nakreślająca o czym będzie recenzja)-Skrót zasad (przeważnie omówienie bardzo ogólne gry z widoku z góry)-Podsumowanie (gadająca głowa mówi o swoich odczuciach podczas rozgrywek)

Czy wolicie jednak recenzje bez skrótu zasad? Chodzi mi o to że zacząłem sie zastanawiać jako widz które ja wolę nagrania i zdecydowanie wole osobno obejrzeć recenzję która trwa ok 15min z jakimiś wstawkami z gry w formie zdjęć lub klipów a zasady czy wideoinstrukcję osobno. Oczywiście w/w format nie jest zły bo w jednym nagraniu mamy i opinie i z grubsza zarys tego co w danej grze się robi, ale jestem ciekaw co wy o tym myślicie?
To chyba wątek na nowy temat
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5280
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1086 times
Been thanked: 1705 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: BOLLO »

racje juz załozyłem.
Awatar użytkownika
JimmyPL
Posty: 263
Rejestracja: 30 sty 2013, 19:11
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Has thanked: 53 times
Been thanked: 51 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: JimmyPL »

BOLLO pisze: 21 paź 2022, 14:18 Mam do was drodzy subskrybenci/widzowie bardzo ważne pytanie.

Czy jeżeli oglądacie jakąś recenzje/opinie to lubicie format : Wstęp(gadajaca głowa nakreślająca o czym będzie recenzja)-Skrót zasad (przeważnie omówienie bardzo ogólne gry z widoku z góry)-Podsumowanie (gadająca głowa mówi o swoich odczuciach podczas rozgrywek)

Zdecydowanie recka bez skrótu zasad :) Bollo musisz robić filmiki raz na miesiąc o tym co zakupiłeś!!
Czy wolicie jednak recenzje bez skrótu zasad? Chodzi mi o to że zacząłem sie zastanawiać jako widz które ja wolę nagrania i zdecydowanie wole osobno obejrzeć recenzję która trwa ok 15min z jakimiś wstawkami z gry w formie zdjęć lub klipów a zasady czy wideoinstrukcję osobno. Oczywiście w/w format nie jest zły bo w jednym nagraniu mamy i opinie i z grubsza zarys tego co w danej grze się robi, ale jestem ciekaw co wy o tym myślicie?
Awatar użytkownika
JimmyPL
Posty: 263
Rejestracja: 30 sty 2013, 19:11
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Has thanked: 53 times
Been thanked: 51 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: JimmyPL »

JimmyPL pisze: 21 paź 2022, 16:19
BOLLO pisze: 21 paź 2022, 14:18 Mam do was drodzy subskrybenci/widzowie bardzo ważne pytanie.

Czy jeżeli oglądacie jakąś recenzje/opinie to lubicie format : Wstęp(gadajaca głowa nakreślająca o czym będzie recenzja)-Skrót zasad (przeważnie omówienie bardzo ogólne gry z widoku z góry)-Podsumowanie (gadająca głowa mówi o swoich odczuciach podczas rozgrywek)


Czy wolicie jednak recenzje bez skrótu zasad? Chodzi mi o to że zacząłem sie zastanawiać jako widz które ja wolę nagrania i zdecydowanie wole osobno obejrzeć recenzję która trwa ok 15min z jakimiś wstawkami z gry w formie zdjęć lub klipów a zasady czy wideoinstrukcję osobno. Oczywiście w/w format nie jest zły bo w jednym nagraniu mamy i opinie i z grubsza zarys tego co w danej grze się robi, ale jestem ciekaw co wy o tym myślicie?
Zdecydowanie recka bez skrótu zasad :) Bollo musisz robić filmiki raz na miesiąc o tym co zakupiłeś!!
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5280
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1086 times
Been thanked: 1705 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: BOLLO »

JimmyPL pisze: 21 paź 2022, 16:20 Zdecydowanie recka bez skrótu zasad :) Bollo musisz robić filmiki raz na miesiąc o tym co zakupiłeś!!
Mega pomysl z tymi zakupami...ale spoznilem sie o jakies 3lata. Aktualnie kupuje naprawde malo. A dodatkowo moja zona subskrybuje "niestety" moj kanal i nawet go oglada a wiec koniec z "te gre dostalem od wydawcy te od kolegi te wymienilem sie a te wyslala mi cicha wielbicielka ":mrgreen:
mirukan
Posty: 1581
Rejestracja: 02 paź 2018, 19:21
Has thanked: 1076 times
Been thanked: 87 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: mirukan »

BOLLO pisze: 21 paź 2022, 20:20 A dodatkowo moja zona subskrybuje "niestety" moj kanal i nawet go oglada
Jeżeli ogląda "Twój kanał" nie z powodu "kontrola najwyższą formą zaufania" to może pomyśl byście razem zrecenzowali kilka gier :) . Może być ciekawie i bardzo interesująco :D czy macie podobne zdania na temat konkretnej gry.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5280
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1086 times
Been thanked: 1705 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: BOLLO »

mirukan pisze: 21 paź 2022, 20:42
BOLLO pisze: 21 paź 2022, 20:20 A dodatkowo moja zona subskrybuje "niestety" moj kanal i nawet go oglada
Jeżeli ogląda "Twój kanał" nie z powodu "kontrola najwyższą formą zaufania" to może pomyśl byście razem zrecenzowali kilka gier :) . Może być ciekawie i bardzo interesująco :D czy macie podobne zdania na temat konkretnej gry.
Zanim jeszcze kanal powstal to juz zapowiedzialem "Elizka szykuj sie czas podbijac internety" .
Nie powiem chcialbym aby moja zona kiedys ze mna wystapila. Tylko wtedy to juz bedzie jej kanal..... :mrgreen:
Awatar użytkownika
SosnowyPatyk
Posty: 159
Rejestracja: 20 gru 2021, 21:51
Has thanked: 113 times
Been thanked: 123 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: SosnowyPatyk »

Kości, Piony i Bastiony mnie trochę wciągnęły. Przesłuchałem dzisiaj kilku (cudzysłowiu, dupiu, no dobra...) kilka odcinków, w tym starszych oraz część odcinka o grze Lisboa. Albo macie taki talent do opowiadania, że już chcę kupić tę grę, albo ona faktycznie jest taka dobra.
Poza tym obejrzałem po raz pierwszy SoloGram z gameplayem z Robinsona i bardzo fajnie się człowieka ogląda - pomimo błędów, wrzuca info w napisach, a same błędy sam zauważa jeszcze w trakcie rozgrywki, co jest na plus. Widać luźne podejście, bo te podśpiewywania pod nosem, powodują że czuć ten luz od autora i to taki fajny luz (zupełnie po przeciwnej stronie jest luz, którego nie lubię, a na który dzisiaj natrafiłem w podcaście w temacie nieplanszowym akurat - nrgeek i top 10 gier na c64, nie przepadam za taką retoryką, w którą wplątywane są słowa gów*o i jego różne odmiany, jakieś takie teksty, które są ok na blokowisku, niekoniecznie w przekazie do szerszego grona. Z tego samego powodu odrzuca mnie np. przez świat na fazie, choć lubię oglądać ludzi podróżujących, to tyle przekleństw w przekazie medialnym, jak by nie było, dyskwalifikuje materiał w moich oczach). No ale ogadałem się na marginesie, a wracając do SoloGram - odcinek mi się spodobał, na pewno rzucę okiem na kolejne.
komu? czemu? - ludziom, osobom, planszówkom
z kim? z czym? - z osobą, z planszówką
ludzią - narzędnik słowa ludzia, gdyby istniało ;)
Awatar użytkownika
SoloGram
Posty: 89
Rejestracja: 28 kwie 2021, 11:27
Has thanked: 46 times
Been thanked: 82 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: SoloGram »

SosnowyPatyk pisze: 22 paź 2022, 18:48 Poza tym obejrzałem po raz pierwszy SoloGram z gameplayem z Robinsona i bardzo fajnie się człowieka ogląda - pomimo błędów, wrzuca info w napisach, a same błędy sam zauważa jeszcze w trakcie rozgrywki, co jest na plus. Widać luźne podejście, bo te podśpiewywania pod nosem, powodują że czuć ten luz od autora i to taki fajny luz
...
No ale ogadałem się na marginesie, a wracając do SoloGram - odcinek mi się spodobał, na pewno rzucę okiem na kolejne.
Dzięki wielkie! Z tym podśpiewywaniem to podczas nagrywania jest zupełnie poza moją kontrolą 😉
Zapraszam na rozgrywki w gry planszowe solo:
SoloGram na YouTube
SoloGram na Facebook
SoloGram
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Posty: 1530
Rejestracja: 17 lut 2017, 14:40
Has thanked: 303 times
Been thanked: 646 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: EsperanzaDMV »

Pisałem wcześniej, że nie podeszła mi w odbiorze topka "Gambit feat Kości, piony i bastiony", ciężko się razem panów oglądało. Teraz natomiast dzięki dyskusji w tym wątku trafiłem na materiał "Dramki - Wrzesień 2022". 1h50min... Panowie, doskonały materiał! Po tym trudnym początku ze wspólną topką, możnaby rzec że odkryłem Was na nowo! Naprawdę dawno tak się nie uśmiałem oglądając planszówkowy materiał. Zaimponowaliście mi także przygotowaniem - liczba dramek jakiej nie powstydziłby się sam pudelek :D W każdym razie - poszedł sub i zdecydowanie odgrzebię sobie Wasze wcześniejsze materiały. Pewnie nie możecie zdradzać swoich informatorów, ale naprawdę aż chciałoby się wiedzieć skąd zbieracie te wszystkie wątki do materiału ;) Część widzę że z forum (nawet widziałem dwa razy kawałek swojego postu w temacie dramek :D), ale cała reszta, jak chociażby o tym turnieju Warhammera pod koniec - no sztos historie, słuchałem i słuchałem. Plus dorobiona czasówka (i nazwy :D ) - szapo ba! Widać, że macie masę dystansu do siebie - to się bardzo ceni, tak trzymać, zyskaliście we mnie widza.

Wiem, że to już pewnie podchodzi po nękanie, ale jeszcze w temacie GTTV - obejrzałem sobie ten niepubliczny stream z Mage Knighta wraz z czytaniem czatu i... no zamurowało mnie. Już od samego początku gry leciały komentarze, że Piotrek gra niezgodnie z zasadami (karty taktyk na dzień dobry) - nic sobie z tego nie robił, "tak miało być! to celowo, nie znacie się". Ale im dalej w las to coraz gorzej, na co Piotr w pewnym momencie (i powtórzył pod koniec) powiedział, że "ludzie [ale nie on] mają problem ze zrozumieniem zasad i stąd się takie komentarze biorą" xD Mimo iż co błąd to przynajmniej kilka osób wytykało mu co zrobił źle - czasem poprawił, ale w większości przypadków olał i grał źle, pomijając komentarze o błędach lub właśnie wręcz dość chamsko je komentując - mnie się unosiła brew jak słuchałem jak odpowiada na komentarze na czacie o swoich błędach. Później jak zobaczył że mu nie idzie z zasadami, to spakował grę, wyjął Cluedo... i dostał jeszcze więcej komentarzy "a gdzie MK?". Po nieprzychylnych wpisach na czacie pospiesznie zakończył stream, rzucając "co za marudy dziś" i sobie poszedł... No przyznam szczerze, czegoś takiego to jeszcze nie widziałem.
Ale żeby oddać mu co jego, to widać było już od początku, że faktycznie dopadł go covid i szczerze na to także zwróciłbym uwagę - widać było, że nie jest do końca sobą, że granie i gadanie nie przychodzi mu z taką zwyczajową łatwością. Dowodem na to niech będzie fakt, że się w pewnym momencie spektakularnie przewrócił wstając od stołu, potykając się o pudełko od nowego dodatku do Destinies (i nie udawał, po powrocie widać było wyraźnie ból na jego twarzy i w zachowaniu)... No dziwny to był stream, dlatego nie wyobrażam sobie, że zabraknie go w Dramkach października :D Zresztą coś czuję, że GTTV zdominuje ten materiał, bo te wszystkie memy na Planszowych Sucharach są za dobre, by ich nie pokazać ;)
Awatar użytkownika
Nilis
Posty: 642
Rejestracja: 26 mar 2020, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 245 times
Been thanked: 367 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Nilis »

Piotr z GTTV będzie niedługo słynny na memach jak Olek K. Były prezydent kilka lat temu. Oj będzie wesoło :mrgreen:
Osobiście często bardziej wolę pograć z ludźmi w planszówki, niż słuchać, co wydaje im się, że mają do powiedzenia. feniks_ciapek
Awatar użytkownika
Kocia
Posty: 102
Rejestracja: 12 sty 2021, 17:55
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 39 times
Been thanked: 61 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Kocia »

BOLLO pisze: 21 paź 2022, 23:22 Zanim jeszcze kanal powstal to juz zapowiedzialem "Elizka szykuj sie czas podbijac internety" .
Nie powiem chcialbym aby moja zona kiedys ze mna wystapila. Tylko wtedy to juz bedzie jej kanal..... :mrgreen:
Jakiś jubileuszowy odcinek będzie w sam raz. 😉
Awatar użytkownika
Reku_
Posty: 330
Rejestracja: 04 paź 2020, 12:23
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 44 times
Been thanked: 85 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Reku_ »

Kocia pisze: 24 paź 2022, 22:07
BOLLO pisze: 21 paź 2022, 23:22 Zanim jeszcze kanal powstal to juz zapowiedzialem "Elizka szykuj sie czas podbijac internety" .
Nie powiem chcialbym aby moja zona kiedys ze mna wystapila. Tylko wtedy to juz bedzie jej kanal..... :mrgreen:
Jakiś jubileuszowy odcinek będzie w sam raz. 😉
A jak już Kocia się odzywa na forum, to w temacie recenzentów gier, których oglądamy/słuchamy, Stare Kości jako świeży twór podcastowy słucha mi się dobrze. Zobaczymy jak wam pójdzie z dobieraniem ciekawych tematów, ale fajnie było posłuchać choćby o doświadczeniach z organizowania spotkań planszowych.
Jakościowo też bardzo ładny dźwięk, co jest jednak istotne. Będę śledził rozwój.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5280
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1086 times
Been thanked: 1705 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: BOLLO »

Kocia pisze: 24 paź 2022, 22:07
BOLLO pisze: 21 paź 2022, 23:22 Zanim jeszcze kanal powstal to juz zapowiedzialem "Elizka szykuj sie czas podbijac internety" .
Nie powiem chcialbym aby moja zona kiedys ze mna wystapila. Tylko wtedy to juz bedzie jej kanal..... :mrgreen:
Jakiś jubileuszowy odcinek będzie w sam raz. 😉
Myślę że to świetny pomysł....czekajcie zatem.
Spoiler:
Awatar użytkownika
Leviathan
Posty: 2268
Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 396 times
Been thanked: 1045 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Leviathan »

Do tysięcznego odcinka nie jest wcale aż tak daleka droga :wink:
Awatar użytkownika
Kocia
Posty: 102
Rejestracja: 12 sty 2021, 17:55
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 39 times
Been thanked: 61 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Kocia »

Reku_ pisze: 25 paź 2022, 00:39 A jak już Kocia się odzywa na forum, to w temacie recenzentów gier, których oglądamy/słuchamy, Stare Kości jako świeży twór podcastowy słucha mi się dobrze. Zobaczymy jak wam pójdzie z dobieraniem ciekawych tematów, ale fajnie było posłuchać choćby o doświadczeniach z organizowania spotkań planszowych.
Jakościowo też bardzo ładny dźwięk, co jest jednak istotne. Będę śledził rozwój.
Dzięki!
Co do ciekawych tematów, to jest trochę jak z pytaniem powyżej o format filmików. Nie da się zainteresować i uszczęśliwić wszystkich. Gusta są różne. Gdy puszczaliśmy ostatni odcinek, zastanawialiśmy się, czy temat szukania oraz organizowania spotkań planszówkowych kogokolwiek zainteresuje - mieliśmy sporo wątpliwości. Oczywiście, czytamy sugestie, ale też cały czas szukamy formatów, które pasują również nam i w których się dobrze czujemy. Na ten moment i tak największym wyzwaniem jest regularność - sam montaż materiału to kilka godzin, a jeszcze trzeba nagrywać i ogrywać gry. :cry:
ODPOWIEDZ