(Poznań) Android Netrunner

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Phate
Posty: 931
Rejestracja: 06 lis 2013, 18:31
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 9 times
Been thanked: 33 times

(Poznań) Android Netrunner

Post autor: Phate »

Witam wszystkich współgraczy,
Próbuje się zorientować czy w Poznaniu gra ktoś w Adroid Netrunner.
Promocyjnie załatwiłem sobie podstawkę ale okazało się, że mój stały współgracz nie dał rady ogarnąć zawiłości walki korporocji z runnerami :]
Mam co prawda na razie tylko zestaw podstawowy a gra na tyle mi się podoba, że nie chciałbym się jej pozbywać.

Są jacyś graczę chętni na partyjkę z początkującym ?;>
Awatar użytkownika
donmakaron
Posty: 3523
Rejestracja: 16 kwie 2009, 09:33
Has thanked: 198 times
Been thanked: 646 times

Re: [Poznań] Android Netrunner

Post autor: donmakaron »

W Poznaniu jest mocna ekipa, pewnie ktoś zagląda na forum i się odezwie. Jeśli nikt się z Tobą nie skontaktuje, spróbuj przez facebooka (jest fanpage ogólnopolski, gdzie Poznaniaki są aktywni).
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 929 times

Re: [Poznań] Android Netrunner

Post autor: rattkin »

Witamy, witamy. Poznań to wyborna lokalizacja do grania w Android:Netrunnera. Obecnie można nas spotkac popołudniami (17-20) w każdy czwartek w Plan-Szy. Przyjdź, przedstaw się, powiedz jak się sprawy mają, ktoś na miejscu weźmie Cię pod swoje skrzydła :)

Więcej informacji/kontaktu pod spodem. Najlepiej kontaktować się przez FB, jako że bardzo niewielu graczy ANR z Poznania (w sumie nie znam nikogo poza mną) zagląda na to forum.

http://netrunner-poznan.github.io/
https://www.facebook.com/groups/android ... er.poznan/
Awatar użytkownika
garrecisko
Posty: 29
Rejestracja: 31 sie 2008, 10:59
Lokalizacja: Poznań [New Caprica]
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: [Poznań] Android Netrunner

Post autor: garrecisko »

Netrunner przeżywa mały renesans (no, powiedzmy) - a na pewno wzrosło trochę zainteresowanie.

Także Poznań się deko reaktywuje, i jest plan spotykać się co czwartki w centrum (póki co - pub Kosteczka) na granie.
Jeśli mamy na sali chętnych zaczynających swoją przygodę z Netrunnerem lub weteranów nieraz zBoomowanych przez Korpy - to zapraszamy serdecznie do odezwania się w tym dziale!
- What do you hear Starbuck?
- Nothing but the rain, sir.
ParaDice
Posty: 3
Rejestracja: 30 lip 2022, 14:25
Been thanked: 2 times

Re: (Poznań) Android Netrunner

Post autor: ParaDice »

Garret - pierwsze to foch bo jeszcze mnie nie odwiedziłeś.
Drugie - chętnie poznam grę
Awatar użytkownika
Gibon26
Posty: 38
Rejestracja: 11 lut 2018, 22:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: [Poznań] Android Netrunner

Post autor: Gibon26 »

garrecisko pisze: 27 maja 2022, 13:04 Netrunner przeżywa mały renesans (no, powiedzmy) - a na pewno wzrosło trochę zainteresowanie.

Także Poznań się deko reaktywuje, i jest plan spotykać się co czwartki w centrum (póki co - pub Kosteczka) na granie.
Jeśli mamy na sali chętnych zaczynających swoją przygodę z Netrunnerem lub weteranów nieraz zBoomowanych przez Korpy - to zapraszamy serdecznie do odezwania się w tym dziale!
Serwus :)

I jak z tym graniem w Poznaniu, wyszło coś z tego? Chętnie sam bym dołączył. Doświadczenie w Netrunnerze raczej casualowe, ale jest chęć do nauki ;)

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
garrecisko
Posty: 29
Rejestracja: 31 sie 2008, 10:59
Lokalizacja: Poznań [New Caprica]
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: (Poznań) Android Netrunner

Post autor: garrecisko »

O, czołem :) Jest szansa że w przyszły czwartek będziemy grali w kosteczce, potwierdzę jeszcze tutaj na początku tygodnia. Tak czy siak - zapraszamy!
- What do you hear Starbuck?
- Nothing but the rain, sir.
ODPOWIEDZ