(Ostrów Wlkp., Kalisz) Aktywni gracze?

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Leśnik
Posty: 13
Rejestracja: 11 sty 2012, 13:34

(Ostrów Wlkp., Kalisz) Aktywni gracze?

Post autor: Leśnik »

Witam czy w okolicach Ostrowa- Kalisza- Ostrzeszowa są aktywni gracze?

Wróciłem w rodzime strony i chętnie poznałbym ludzi grających.
Awatar użytkownika
MattCarnall
Posty: 326
Rejestracja: 08 sie 2010, 17:53
Lokalizacja: Kalisz
Been thanked: 2 times

Re: [Ostrów Wlkp.-Kalisz] Aktywni gracze?

Post autor: MattCarnall »

Ja jestem aktywnym graczem, tzn gram gdy się takowa okazja nadarzy :twisted:
szaleniec
Posty: 184
Rejestracja: 24 sty 2012, 12:35
Lokalizacja: Kępno

Re: [Ostrów Wlkp.-Kalisz] Aktywni gracze?

Post autor: szaleniec »

Witam!

Co prawda nie jestem z Kalisza ani Ostrowa ale bardzo blisko bo z Kępna! I spotykamy się i sobie gramy, więc jakbyście mieli chęci to pisać:)
Nasza grupka działa w Kępińskim Ośrodku Kultury pod nazwą Planszostrada i robimy cykliczne spotkania przy grach planszowych:)
Spotkania te odbywają się w budynku ośrodka co drugi piątek, teraz będzie 7.12 od godziny 17 - 21 albo dłużej ;)
Dopiero zaczęliśmy i mamy niewielu grających ale myślimy że z czasem to się jakoś rozwinie:)
Jeżeli chcielibyście zobaczyć sobie zdjęcia i poczytać trochę o spotkaniach to można nas znaleźć na facebooku pod nazwą Planszostrada :)

Dajcie znać jak ktoś będzie zainteresowany:D
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Dooku
Posty: 1
Rejestracja: 03 lip 2014, 14:28
Lokalizacja: Kalisz

Re: [Ostrów Wlkp.-Kalisz] Aktywni gracze?

Post autor: Dooku »

Odświeżam temat, sam jestem z Kalisza, jest ktoś z okolic, kto chciałby czasem zagrać? :)
szaleniec
Posty: 184
Rejestracja: 24 sty 2012, 12:35
Lokalizacja: Kępno

Re: [Ostrów Wlkp.-Kalisz] Aktywni gracze?

Post autor: szaleniec »

Witajcie!

Podtrzymuję to co pisałem wcześniej czyli Planszostrada nadal aktywna i rozwija się:) Nadal zapraszam na regularne spotkania do Kępińskiego Ośrodka Kultury:) Terminy mamy różne więc proszę sprawdzać na Facebooku tam wrzucamy aktualne informacje:)
https://www.facebook.com/planszostrada

Jednak jak ktoś ma za daleko to może zaciekawi go wizja dłuższej imprezy? Planujemy takową na początku października! To będzie coś na miarę konwentu, festiwalu czyli dwa dni pełnego grania :D Do dyspozycji dużo gier i jakiś konkursik się zrobi:) z nagrodami oczywiście :D

Czy ktoś z okolić Kalisza, Ostrowa, Ostrzeszowa chętny na taką imprezę w "okolicy" ;)

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
kastration
Posty: 1218
Rejestracja: 08 kwie 2015, 21:37
Lokalizacja: Kalisz
Has thanked: 108 times
Been thanked: 430 times

Re: [Ostrów Wlkp.-Kalisz] Aktywni gracze?

Post autor: kastration »

Kalisz to pustynia planszowa niestety i niewiele się dzieje (brak klubów, miejsc, spotkań), ale cóż, jakby ktoś chciał zagrać w coś strategicznego, to chętnie przyniosę do jakiegoś pubu czy gdzieś, taki nieśmiały akces jedynie zgłaszam.
"Człowiek bez religii, jest jak ryba bez roweru"
Mia San Mia!
Kinia
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2022, 09:16

Re: [Ostrów Wlkp.-Kalisz] Aktywni gracze?

Post autor: Kinia »

Siema! Kalisz - Ostrów! Czy ktoś z okolic? Gramy! Halo! Tu się gra!
Człowieku z przyszłości, który czytasz starego posta - dawaj znać i będziemy planszówkować :D
Awatar użytkownika
Niewodnik
Posty: 384
Rejestracja: 01 lut 2016, 13:08
Has thanked: 59 times
Been thanked: 150 times

Re: [Ostrów Wlkp.-Kalisz] Aktywni gracze?

Post autor: Niewodnik »

W Ostrowie prężnie działa OstroWPlanszę z Marcinem na czele. Szczerze polecam, bo naprawdę robią dobrą robotę (i nawet jest event raz do roku).

Kalisz według mojej wiedzy to dalej pustkowie planszowe.
ODPOWIEDZ