Posiadłość szaleństwa insert

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Juufi
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2020, 13:33
Has thanked: 1 time

Posiadłość szaleństwa insert

Post autor: Juufi »

Cześć, mam pytanie, czy ktoś zna jakiś dobry insert lub skrzynie do posiadłości szaleństwa? Znalazłem jeden insert na prawie wszystko(No właśnie prawie, bo nie mieści jednego dodatku) Czy ktoś może coś polecić? Z góry dziękuje za pomoc! :)
Misiekg3
Posty: 106
Rejestracja: 12 mar 2018, 22:44
Has thanked: 14 times
Been thanked: 43 times

Re: Posiadłość szaleństwa insert

Post autor: Misiekg3 »

Przeglądając wiele insertów do posiadłości wyszło na to, że najlepszym rozwiązaniem będzie kupno płyt piankowo kartonowych i zrobienie go samemu. Większość insertów wymaga rozłożenia figurek od tych nieszczęsnych podstawek. I nie wyobrażam sobie wkładania ich przed każdą grą.
Na chwilę obecną przykleilismy figsy do ogrąglych podstawek z pleksy, karty trzymamy w segregatorze z koszulkami na karty ( 9 kart na jedną koszulkę, dzięki czemu dużo sprawniej wyszukuje się karty) a niedługo zaczniemy sklejać insert pod siebie.
Darkstorm
Posty: 866
Rejestracja: 04 gru 2018, 09:48
Lokalizacja: Wielkie Cesarstwo Północy Gdańsk
Has thanked: 139 times
Been thanked: 217 times

Re: Posiadłość szaleństwa insert

Post autor: Darkstorm »

Misiekg3 pisze: 13 sty 2022, 22:46 Przeglądając wiele insertów do posiadłości wyszło na to, że najlepszym rozwiązaniem będzie kupno płyt piankowo kartonowych i zrobienie go samemu. Większość insertów wymaga rozłożenia figurek od tych nieszczęsnych podstawek. I nie wyobrażam sobie wkładania ich przed każdą grą.
Na chwilę obecną przykleilismy figsy do ogrąglych podstawek z pleksy, karty trzymamy w segregatorze z koszulkami na karty ( 9 kart na jedną koszulkę, dzięki czemu dużo sprawniej wyszukuje się karty) a niedługo zaczniemy sklejać insert pod siebie.
A macie wszystkie dodatki? Jeśli tak to daj znać czy udało się pomieścić wszystko w 1 pudle :wink:
Awatar użytkownika
Coen
Posty: 2494
Rejestracja: 14 wrz 2011, 11:38
Lokalizacja: Warszawa, Sulejówek
Has thanked: 430 times
Been thanked: 126 times

Re: Posiadłość szaleństwa insert

Post autor: Coen »

Ja mam wszystkie dodatki do 2 edycji. Do przechowywania gry kupiłem dużą drewnianą skrzynię, zrobiłem wypraskę z płyty piankowo-kartonowej, ale tak czy inaczej 5 największych figurek do niej się nie zmieściło :)
Mam takie gry,
a zastanawiam się jeszcze nad tymi
ⓘ 𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝘀𝗼𝘂𝗿𝗰𝗲𝘀 𝘀𝘁𝗮𝘁𝗲𝗱 𝘁𝗵𝗮𝘁 𝘁𝗵𝗶𝘀 𝗶𝘀 𝗳𝗮𝗹𝘀𝗲 𝗮𝗻𝗱 𝗺𝗶𝘀𝗹𝗲𝗮𝗱𝗶𝗻𝗴
ODPOWIEDZ