Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
Moonday
Posty: 990
Rejestracja: 25 gru 2015, 12:10
Has thanked: 241 times
Been thanked: 241 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: Moonday »

Chyba nawet nie specjalnie dawali się wynająć do zabicia innego człowieka
Czym innym jest zabijać za pieniądze a okładać się po mordach :) Wiedźmini, mimo że byli mutantami, to wciąż pozostawali ludźmi, z ludzkimi emocjami i kaprysami. To nie byli rycerze, aczkolwiek ci, najpewniej, też potrafili dać komuś w dziób, jak było trzeba.
To co będą dawali sobie z liścia okrzykiem "a masz ty p.... tzn waginosceptyku" i przegrywa ten który pierwszy się popłacze
To już zależy od samych graczy jaką sobie dopiszą historię :)
Wiedźmin na razie wygląda bardzo banalnie
Zależy do czego porównać. O Tainted Grail też słyszałem opinie, to ta gra to głównie grind. Mi osobiście wydaje się, że wiedźmin celuje bardziej w Runebound, gdzie biegamy po planszy i przeżywamy przygody. Mi to pasuje. Nie zawsze mam ochotę na fantasy z zasadami na 50 stron, albo z długą i rozbudowaną, ale jednorazową przygodą. Natomiast rozumiem, że różni gracze mogą mieć różne oczekiwania.
Sądząc po tym ile trwała walka na kanale Wookiego gdzie materiał był cięty a on jest autorem gry to ja w tym czasie zrobię tajskie zielone cury na obiad zanim 3-4 graczy skończy walkę
Może tak być, ale dostaniemy downtime, albo generator losu. W Wiedźminie fajne jest to, że można robić zakłady, jak w Spartakusie. Tam walki też potrafiły trwać, ale nigdy mnie ta gra nie nudziła. Natomiast, trzeba uczciwie zaznaczyć, że w Spartakusie można też agitować za dekapitacją przeciwnika, co dodatkowo potęguje emocje :)
Awatar użytkownika
rav126
Posty: 796
Rejestracja: 27 paź 2010, 00:56
Has thanked: 409 times
Been thanked: 505 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: rav126 »

Za to Jasik słodzi jak ma w tym interes, a jedzie po czymś jeżeli da mu to kolejne lajki i jest w jakiś sposób kontrowersyjne, przynajmniej w jego mniemaniu.
Ja jednak liczę na rzetelną recenzję Gambita, Valhalla dostała po d... ale ważne, że podszedł do rzeczy analitycznie. Mimo słabej oceny to i tak wsparłem, i dostałem dokładnie taki produkt jak był przedstawiany przed i w czasie kampanii. No i właśnie tu trochę leży pies pogrzebany, bo z tego co widać po filmikach to nie wiem czy chcę Wiedźmina... Mam Western Legends, z którym widzę tu sporo podobieństw, a które dość rzadko ląduje na stole, bo mimo, że ja lubię, to ekipa już średnio. Do Wiedźmina najbardziej przyciąga mnie tematyka, bo mechanika to już tak średnio - nie żeby coś mi tu bardzo przeszkadzało, ale nic mnie póki co jakoś mocno nie przekonuje. Budowanie talii i kombosy - na tak, generyczne wydarzenia i podejmowanie decyzji i nagrody z nich na chybił trafił - na nie, oprawa graficzna - tak, walka z potworami - nie, rozwój postaci - tak, brak jakiejś spójnej fabuły - nie, wykonanie - pewnie tak, cena - najprawdopodobniej nie. Skończy się pewnie wsparciem, bo nie ma nic co by mnie bardzo mocno odrzucało.
piter555
Posty: 91
Rejestracja: 16 lut 2019, 16:52
Has thanked: 41 times
Been thanked: 23 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: piter555 »

czeczot pisze: 17 maja 2021, 20:45
Obawiam się że Jasik to będzie jedyny recenzent który nie tylko słodzi wookiemu. Granie w Chmurach i Geek Factor jakoś mam dziwne przeczucie że będą  zachwyceni. Gambit .... zależy którą nogą wstanie
Ludzie to lubią jak poleje się czyjaś krew jak ktoś komuś dokopie i zjedzie... taki recenzent to będzie git facio i na pewno będzie miał rację, bo przecież słodzenie i że komuś się podoba albo że coś działa to nuda ;)

Nie sądzę by ktoś przy pierwszych rozgrywkach zrobił danie w czasie ruchu pozostałych graczy a przy następnych jeżeli będą (to znaczy że się podoba) to jak by się udało herbatkę przygotować (ekspresową, nie po chińsku ;) ) to może być nawet zaleta :)
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5286
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1087 times
Been thanked: 1707 times
Kontakt:

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: BOLLO »

rav126 pisze: 17 maja 2021, 20:36 nie wiem czy oglądaliście filmik na boardgameco - wywiad z Wookiem, prawie 50 min.
https://www.youtube.com/watch?v=iGEMVKJ4Om0
Nie ma tam za dużo nowych informacji, ale jest trochę o współpracy z CDPRRed i o testach z innymi autorami gier.

Jednak to co mi się rzuciło w uszy, to Wookiego tak prowadził narrację, że bardziej znany jest jako autor gier, a nie recenzent i gdyby gość go nie dopytał o recenzowanie to tylko by o tym ledwo wspomniał. Wygląda to tak jakby Wookie chciał oderwać od siebie łatkę recenzenta, który przypadkiem tworzy gry. Z jednej strony nie dziwię mu się, bo dużo hejtu w jego stronę kierowane jest głównie przez przekorę (głównie za Valhallę i zawiedzione oczekiwania graczy, którzy nie wiem jakim cudem, nie wiedzieli co kupują). A z drugiej strony, gdyby nie jego kanał na yt to raczej nie odniósłby takiego sukcesu z Valhallą, co dało mu spore możliwości w stronę dalszego projektowania.
Warto mimo wszystko posłuchać wywiadu (słuchałem na 1,5, bo 50 min to jednak dość długo ;) ), bo słucha się tego dużo lepiej niż małpującego Jasika...
Obejrzałem ten filmik....a raczej zmęczyłem go jakoś. W pewnym momencie chciałem Wookiemu upier...ić te ręce co kostkami się bawiły. Chłop ma ewidentnie problem z koncentracją (ADHD) i zawsze coś musi ciamkać rękoma, popijać, rozglądać sie itd. No ale to rzeczy. Albo jeszcze nie co mnie osobiście wkurzyło. Wookie się przedstawił że jest mężem i ojcem dzieci. Dlaczego wstydzi się tego że jest pastorem? Myślę że w jego przypadku to atut i pewne novum w tym świecie że pastor robi planszówki. Czy pokazywanie swojego prawdziwego ja jest czymś złym? Nie wiem jakiego jest wyznania (Protestant, Angikanin..)ale w mojej wierze jest jasne i szkoda że Wookie kryje się z tym kim jest tak naprawdę.
Jezus Chrystus: "Do każdego więc, który się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie. Lecz kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie." Ewangelia wg św. Mateusza 10, 32-33.
Wracając jednak do filmiku to nadal nic konkretnego co nie było juz powiedziane się nie dowiedziałem. Nadal nie mam pełnego obrazu czy to gra dla mnie i czy wspomniany Runebound nie jest wystarczający. Chciałbym go wesprzeć ale jestem między młotem a kowadłem. Serce podpowiada "lubisz go, masz jego gry, oglądasz kanał to całkiem spoko gość, daj mu szanse..." a rozum "przecież masz już lepsze tytuły na regale i czekają, po co ci kolejny, nie masz ekipy na ten tytuł a żonie się nie spodoba, kasa będzie spora i możesz wtopić nawet jak będziesz chciał odsprzedać, myslisz o BlackRoseWars..."

No nic jeszcze nie jestem pewien.
Awatar użytkownika
Nilis
Posty: 652
Rejestracja: 26 mar 2020, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 247 times
Been thanked: 373 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: Nilis »

BOLLO pisze: 18 maja 2021, 12:09 szkoda że Wookie kryje się z tym kim jest tak naprawdę.
W każdym z nas BOLLO kryje się jakiś zwierz, czasami lepiej nie wiedzieć co to za stworzenie
Osobiście często bardziej wolę pograć z ludźmi w planszówki, niż słuchać, co wydaje im się, że mają do powiedzenia. feniks_ciapek
seban
Posty: 31
Rejestracja: 01 lut 2018, 19:40
Has thanked: 82 times
Been thanked: 13 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: seban »

"Myślę że w jego przypadku to atut i pewne novum w tym świecie że pastor robi planszówki"
Taka persona jak Tom Vasel coś ci mówi?
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5286
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1087 times
Been thanked: 1707 times
Kontakt:

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: BOLLO »

seban pisze: 18 maja 2021, 12:34 "Myślę że w jego przypadku to atut i pewne novum w tym świecie że pastor robi planszówki"
Taka persona jak Tom Vasel coś ci mówi?
Słyszałem o nim ale nie znam jegomościa, a powinienem? Kanały anglojęzyczne mnie nie interesują bo słabo u mnie z językami.
Awatar użytkownika
Neoptolemos
Posty: 1971
Rejestracja: 09 sty 2014, 18:30
Has thanked: 192 times
Been thanked: 858 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: Neoptolemos »

Wypadałoby, bo Dice Tower (którego jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy jest Vasel) to chyba największy na świecie kanał recenzencki.

Tym niemniej, ekhem, co ma piernik do wiatraka i bycie pastorem do czegokolwiek...?
Game developer w Lucky Duck Games
Autor bloga Karta - stół!
Redaktor Board Times
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4563
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1701 times
Been thanked: 2142 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: PytonZCatanu »

Wiadomo jakie promki będą pierwszego dnia?
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2577
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1171 times
Been thanked: 461 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: polwac »

PytonZCatanu pisze: 18 maja 2021, 13:31 Wiadomo jakie promki będą pierwszego dnia?
Jakaś figurka, dzisiaj ma być ogłoszone.
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5286
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1087 times
Been thanked: 1707 times
Kontakt:

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: BOLLO »

a było coś mówione że będzie EarlyBird? Jak bedzie przebiegła kampania?
Awatar użytkownika
Gosiek
Posty: 445
Rejestracja: 15 gru 2017, 13:28
Lokalizacja: W-wa
Has thanked: 429 times
Been thanked: 90 times
Kontakt:

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: Gosiek »

Ma być EB przez 24 godziny.
Czas trwania kampanii 16 dni oidp.
podejrzany
Posty: 262
Rejestracja: 29 gru 2020, 21:51
Has thanked: 20 times
Been thanked: 15 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: podejrzany »

PytonZCatanu pisze: 18 maja 2021, 13:31 Wiadomo jakie promki będą pierwszego dnia?
żadne, ma być tylko jakaś dodatkowa zawartość, cena ma być stała przez cały czas trwania kampanii ;)
Wymiene Descent ed.2 węrdrówki w mroku za Cthulu death may die 2 kampania +przedwieczny (dopłace jeśli dorzucone będą obaj przedwieczni) lub za Posiadłość Szaleństwa sama podstawka
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5286
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1087 times
Been thanked: 1707 times
Kontakt:

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: BOLLO »

Gosiek pisze: 18 maja 2021, 14:12 Ma być EB przez 24 godziny.
Czas trwania kampanii 16 dni oidp.
No i tak sobie myślę że w te EB wlaśnie będzie najwiekszy boom. Będzie lepsza cena i jakiś dosdatek. Więc ludzie jak ja którzy się wahają nie wytrzymajai klikną. Czy na zaggramwto bedzie taka sama opcja jak na KS że wesprwe 5pln w EB i później bede miał te 16dni na zastanowienie się i ewentualnie można się bedzie z tgo wycofać?
podejrzany
Posty: 262
Rejestracja: 29 gru 2020, 21:51
Has thanked: 20 times
Been thanked: 15 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: podejrzany »

BOLLO pisze: 18 maja 2021, 14:22
Gosiek pisze: 18 maja 2021, 14:12 Ma być EB przez 24 godziny.
Czas trwania kampanii 16 dni oidp.
Będzie lepsza cena i jakiś dosdatek.
No właśnie nie będzie lepszej ceny, tylko extra coś do pudła dodane
Wymiene Descent ed.2 węrdrówki w mroku za Cthulu death may die 2 kampania +przedwieczny (dopłace jeśli dorzucone będą obaj przedwieczni) lub za Posiadłość Szaleństwa sama podstawka
keldorn
Posty: 577
Rejestracja: 29 sty 2014, 14:57
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 42 times
Been thanked: 26 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: keldorn »

BOLLO pisze: 18 maja 2021, 14:22
Gosiek pisze: 18 maja 2021, 14:12 Ma być EB przez 24 godziny.
Czas trwania kampanii 16 dni oidp.
No i tak sobie myślę że w te EB wlaśnie będzie najwiekszy boom. Będzie lepsza cena i jakiś dosdatek. Więc ludzie jak ja którzy się wahają nie wytrzymajai klikną. Czy na zaggramwto bedzie taka sama opcja jak na KS że wesprwe 5pln w EB i później bede miał te 16dni na zastanowienie się i ewentualnie można się bedzie z tgo wycofać?
Na zagramw.to nie ma opcji takiej jak na KS. Jak wpłacasz to wpłacasz, nie ma potem modyfikowania (w łatwym stopniu) zamówienia. Czyli jesli zamawiasz to od razu płacisz i od razu sciagaja z konta.
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2577
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1171 times
Been thanked: 461 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: polwac »

keldorn pisze: 18 maja 2021, 15:16
BOLLO pisze: 18 maja 2021, 14:22
Gosiek pisze: 18 maja 2021, 14:12 Ma być EB przez 24 godziny.
Czas trwania kampanii 16 dni oidp.
No i tak sobie myślę że w te EB wlaśnie będzie najwiekszy boom. Będzie lepsza cena i jakiś dosdatek. Więc ludzie jak ja którzy się wahają nie wytrzymajai klikną. Czy na zaggramwto bedzie taka sama opcja jak na KS że wesprwe 5pln w EB i później bede miał te 16dni na zastanowienie się i ewentualnie można się bedzie z tgo wycofać?
Na zagramw.to nie ma opcji takiej jak na KS. Jak wpłacasz to wpłacasz, nie ma potem modyfikowania (w łatwym stopniu) zamówienia. Czyli jesli zamawiasz to od razu płacisz i od razu sciagaja z konta.
Żeby doprecyzować,
musisz od razu zapłacić za podstawkę, ale później po kampanii da się w dalszym ciągu przez jakiś czas dokupywać inne rzeczy(dodatki, akcesoria) jakie były dostępne w kampanii.
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Kisun
Posty: 1131
Rejestracja: 12 lip 2015, 16:47
Lokalizacja: Gostyń (Wlkp)
Has thanked: 113 times
Been thanked: 133 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: Kisun »

Doprecyzuję. Zwykle się da. Ale na razie nie ma o tym żadnej informacji. Nie można też wykluczyć, że nie będzie się dało lub będzie drożej :)
dawid
Posty: 520
Rejestracja: 26 lut 2014, 14:59
Has thanked: 184 times
Been thanked: 243 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: dawid »

Jest informacja.
W filmiku https://www.youtube.com/watch?v=CqXh7eApBMA w 16:30 jest wspomniane, że będzie można wesprzeć jakąś kwotą a później zwiększyć wsparcie.
Nie wiem czy gdzieś indziej się pojawiało cokolwiek innego, ale to nie wyklucza możliwość wsparcia za kilka PLN bez nagrody i po jakimś czasie zwiększenie wsparcia z nagrodą.
Awatar użytkownika
Moonday
Posty: 990
Rejestracja: 25 gru 2015, 12:10
Has thanked: 241 times
Been thanked: 241 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: Moonday »

ale to nie wyklucza możliwość wsparcia za kilka PLN bez nagrody i po jakimś czasie zwiększenie wsparcia z nagrodą
To oznacza, że można kupić gołą podstawkę, a później dodać dodatkowe elementy. Wsparłem kilka gier na zagramw.to i tam panują takie właśnie zasady. Nigdy nie spotkałem się z inna opcją. Być może pojawi się opcja np. kupna samych kości do gry, jako akcesorium i to da możliwość wyłożenia mniejszej kwoty, ale nie liczyłbym np. na wsparcie za 1 zł. Nie jestem też pewien, czy zadziała opcja kupna np. samych kości i dokupienia reszty kilka miesięcy po kampanii. Czegoś takiego nie testowałem. Z tego co kojarzę, to kwestia modyfikacji zawartości koszyka już po kampanii wiąże się z koniecznością kontaktu z zagramnw.to i "dogadywaniu się". Jeżeli jest inaczej, to proszę o sprostowanie.
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2577
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1171 times
Been thanked: 461 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: polwac »

Zmodyfikować się samemu nie da, bo za każdym razem jak coś dodajesz to od razu płacisz.
Z dobieraniem kolejnych rzeczy nawet kilka razy, nie było ostatnio problemu.
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Awatar użytkownika
Moonday
Posty: 990
Rejestracja: 25 gru 2015, 12:10
Has thanked: 241 times
Been thanked: 241 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: Moonday »

Z dobieraniem kolejnych rzeczy nawet kilka razy, nie było ostatnio problemu
Ale już po kampanii czy tylko w czasie kampanii?

Ps. Wydaje mi się też, ze pierwszego dnia do kupienia będą tylko goła podstawka i ewentualnie podstawka delux.
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2577
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1171 times
Been thanked: 461 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: polwac »

Po kampanii dostawało się linka(który był ważny określony czas) do takiego ich "Pledge managera" gdzie dało się dokupić to co był dostępne w trakcie kampanii.
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
wisniax
Posty: 145
Rejestracja: 02 gru 2019, 18:21
Has thanked: 24 times
Been thanked: 15 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: wisniax »

polwac pisze: 18 maja 2021, 18:08 Po kampanii dostawało się linka(który był ważny określony czas) do takiego ich "Pledge managera" gdzie dało się dokupić to co był dostępne w trakcie kampanii.
Jeśli masz założone konto w serwisie to da się przez pewien okres czasu (miesiąc) po kampanii po prostu dokupić np. dodatki lub drugą kopię gry. Żadnych specjalnych linków nie wysyłają. Wszystko automatycznie przypisane jest do twojego zamówienia. Jeśli wspierasz jako gość, bez zakładania konta to też jest możliwość modyfikacji ale dopiero po założeniu konta w serwisie. Wtedy masz z automatu dostęp do tego co zamówiłeś. Przynajmniej tak to wyglądało w przypadku gry Szabla i krew. Inne opcje trzeba dogadywać drogą mailową. Kontakt wydaje się być bardzo w porządku i ekipa serwisu stara się pomóc jak może.
spikexxl
Posty: 16
Rejestracja: 03 kwie 2020, 20:37
Has thanked: 8 times
Been thanked: 1 time

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: spikexxl »

Takie moje przemyślenia nt. Wiedźmin Stary Świat....

Ewidentnie gra jest nastawiona na walkę wiedźminami (już nawet nie chodzi o karty eksploracji terenu itp.).
Sam Łukasz powiedział, że karty "eksploracji" zostały dodane dopiero w późniejszym etapie projektu ( w sumie główny minus -powtarzalność kart, znajomy wybór etc.- game××××× i ja też tak uważam pomimo, że nie grałem w tą grę- nawet pomimo zapewnień autora, że gra była testowana pod tym względem).
Warto zastanowić się nad czymś takim jak księga "przygód" lub coś podobnego( jako dodatek do kart eksploracji)-T(his)W(ar)OM np.

Nastepne pytanie, jakie nasuwa mi sie na język... pfu palce, to w jakim stopniu CD PROJECT RED przyczynił się do zmiany rozgrywki w grze planszowej( bez ich zgody nie byłoby gry)?
Nie oszukujmy się, być może są dobrzy w grach cyfrowych, lecz niekoniecznie w grach planszowych.

Dużo osób martwi się o cenę końcową produktu. Myślę, że jeżeli gra na kampanii (podstawka) będzie kosztować powyżej 400 PLN to będzie gruba przesada (patrz zawartość NEMESIS, GLOOMHAVEN). Uważam, że gra winna być w granicach 300 -350 zł (zapomniałem przecież, jest jeszcze CDPR...)

Słowo podsumowania na koniec.... Jeżeli mechanika gry się obroni oraz będzie symptom jeszcze jednej partii, to gra będzie hitem spod stajni Wookiego.
Trzymam kciuki za ten projekt, ponieważ z relacji wideo ma w sobie to "coś".
Zablokowany