Kuźnia Pomysłów - scenariusze fabularne do gier przygodowych

Nasze home-rules do różnych gier, a także PRZETESTOWANE i ciekawe home-rules znalezione w sieci.
Awatar użytkownika
Vermin83
Posty: 796
Rejestracja: 17 kwie 2012, 09:42
Lokalizacja: Gdynia
Been thanked: 11 times

Re: Kuźnia Pomysłów - scenariusze fabularne do gier przygodowych

Post autor: Vermin83 »

Na moim koncie na chomiku opublikowałem właśnie dla wszystkich mój pierwszy scenariusz do gry Talisman: Magia i Miecz. Nosi on tytuł Klątwa Żab.
Poniżej macie link:
https://chomikuj.pl/SpiderVermin/MODY+d ... ia+i+Miecz
Awatar użytkownika
Vermin83
Posty: 796
Rejestracja: 17 kwie 2012, 09:42
Lokalizacja: Gdynia
Been thanked: 11 times

Re: Kuźnia Pomysłów - scenariusze fabularne do gier przygodowych

Post autor: Vermin83 »

Przekazałem do fachowej redakcji scenariusze "Łowcy smoków" zrobione do Runebound 2 i Runebound 3. Na szczęście redaktorka jest też graczem, więc zna te gry na przestrzał i... srogo mnie łaja za błędy w obu scenariuszach :D Nowe wersję będą zatem dużo bardziej dopracowane pod kątem stylistycznym, merytorycznym, fabularnym i przygotowania rozgrywki. Będą też miały pełną wersje graficzną taką przygotowaną pod instrukcję, w czym pomoże mi ekipa ze strony magiaimiecz.eu.
Potem do tej samej redaktorki oddam nowe projekty pod Runebound 3 i Mage Knight oraz za jakiś czas przebudowane "Łzy Zapomnianych" pod edycję Ultimate.
Wszystkie scenariusze finalnie trafią na chomika skąd będzie można je pobrać :)
Awatar użytkownika
Vermin83
Posty: 796
Rejestracja: 17 kwie 2012, 09:42
Lokalizacja: Gdynia
Been thanked: 11 times

Re: Kuźnia Pomysłów - scenariusze fabularne do gier przygodowych

Post autor: Vermin83 »

WIEŚCI Z FRONTU :D :D :D :D

Zatem tak. Redakcja wskazała masę potknięć, większych lub mniejszych w obu scenariuszach "Łowcy smoków" do Runebounda 2 i 3. W obecnym etapie siedzimy nad końcową wersją naprawy warstwy fabularnej, bo ta faktycznie kulała. Oto jakie będą wprowadzone zmiany w wersji końcowej:
* Ujednolicenie całej fabuły w obu scenariuszach.
* Poprawienie zadań pobocznych w wersji do Runebound 3.
* Wprowadzenie zadań pobocznych w wersji do Runebound 2.
* Sformatowanie tekstu.
* Rzetelniejszy opis przygotowania rozgrywki scenariusza z dodatkowymi zdjęciami komponentów z dodatków.
* Rzetelniejsze opracowanie rozkładu żetonów na planszy.
* Poprawienie opisów wariantów dodatkowych, które wcześniej kulały.
* Poprawienie całego tekstu od strony merytorycznej i stylistycznej.

Jak widzicie jest to bardzo dużo pracy, więc proszę o cierpliwość. Jak tylko będę mieć ukończone maszynopisy scenariuszy i zrobione nowe zdjęcia wysyłam wszystkie pliki do serwisu magiaimiecz.eu, który zajmie się szatą graficzną w wersji do druku. Zrobili już tak z moim scenariuszem "Klątwa żab" do Talismana i wyszło super.

Natomiast jeśli ktoś by chciał wspomóc naszą pracę drobną darowizną, stawiając za 5 zł wirtualną kawę, to może to uczynić TUTAJ. Szczerze dziękujemy za każde wasze wsparcie, bo to bardzo motywuje do dalszej pracy.

Kolejne wieści będą za tydzień :)

P.S. Poprzedni tydzień mieliśmy grypowy w domu, dlatego w tym tygodniu mamy nadzieję nadrobić zaległości :) Trzymajcie się ciepło i nie chorujcie :)
ODPOWIEDZ