Planszonauta - na YT o tym, w co akurat gram.

Informacje o stronach WWW nt. planszówek, adresy stron producentów, miłośników, linki do artykułów o grach planszowych w mediach, itp.
Planszonauta
Posty: 5
Rejestracja: 19 gru 2020, 18:05
Been thanked: 19 times

Planszonauta - na YT o tym, w co akurat gram.

Post autor: Planszonauta »

Zawsze chciałem być youtuberem. Takim "polskim Gambitem" 8)
No to już jestem. :lol:

Zapraszam do obejrzenia relacji z dostawy i pakowania zamówienia grupowego Too Many Bones. Jest to pierwsze wideo, jakie w swoim życiu zrobiłem. Długo nie mogłem znaleźć odpowiedniego narzędzia, które nie kosztowałoby milionów i byłoby bardzo proste w obsłudze, ale i bogate w funkcje. Ale nadszedł Cyber Monday i rabaty do -80%. 8)

W każdym razie, to mój debiut, więc nie bijcie za mocno. Nie umiem jeszcze ustawiać dźwięku na jednakowym poziomie przez cały czas trwania nagrania, więc nie dawajcie "na full"...

Materiału źródłowego miałem około półtorej godziny, może więcej. Z bólem serca przyciąłem to do 19 minut. Chciałem się zmieścić w 10, ale ciężko mi było coś wyrzucić. W razie czego można oglądać na szybkości x2 :idea:

https://www.youtube.com/watch?v=OcOqjM3yG10

Film oznaczam trochę z przymrużeniem oka jako "dla dorosłych", bo raz mówię brzydkie słowo. Alkohol widoczny na filmie nie jest alkoholem bo ma 0%.
Spoiler:
Awatar użytkownika
woytas
Posty: 755
Rejestracja: 03 lis 2013, 16:11
Has thanked: 173 times
Been thanked: 139 times

Re: Planszonauta: Too Many Bones - zamówienie grupowe (3 dni wyjęte z życia)

Post autor: woytas »

O w mordę :shock: Już za samo przetransportowanie tych pudeł z podjazdu do mieszkania masz mój podziw. O pakowaniu i wysyłaniu tego wszystkiego nawet nie chcę myśleć. Bardzo doceniam ilość wysiłku i włożonej pracy w to przedsięwzięcie. Po obejrzeniu twojego wideo wiem jedno: nigdy nie zorganizuję czegoś takiego z własnej, nieprzymuszonej woli! NIGDY! :lol:
Awatar użytkownika
sliff
Posty: 928
Rejestracja: 29 maja 2020, 15:27
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 322 times
Been thanked: 380 times

Re: Planszonauta: Too Many Bones - zamówienie grupowe (3 dni wyjęte z życia)

Post autor: sliff »

Ulica wygląda znajomo, także będzie wiadomo gdzie się zgłaszać w przypadku bana na forum. A tak na poważnie szacun 3 palety windą wozić nie w kij dmuchał.
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9433
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 506 times
Been thanked: 1444 times
Kontakt:

Re: Planszonauta: Too Many Bones - zamówienie grupowe (3 dni wyjęte z życia)

Post autor: MichalStajszczak »

Jeżeli nie masz zarejestrowanej działalności gospodarczej, to wrzucanie tej akcji na youtube może być ryzykowne.
Planszonauta
Posty: 5
Rejestracja: 19 gru 2020, 18:05
Been thanked: 19 times

Re: Planszonauta: Too Many Bones - zamówienie grupowe (3 dni wyjęte z życia)

Post autor: Planszonauta »

MichalStajszczak pisze: 03 gru 2020, 12:02 Jeżeli nie masz zarejestrowanej działalności gospodarczej, to wrzucanie tej akcji na youtube może być ryzykowne.
Robiłem to bez żadnej prowizji, więc nie mam z czego odprowadzać podatku.
Planszonauta
Posty: 5
Rejestracja: 19 gru 2020, 18:05
Been thanked: 19 times

Re: Planszonauta: Too Many Bones - zamówienie grupowe (3 dni wyjęte z życia)

Post autor: Planszonauta »

https://www.youtube.com/watch?v=HUw-TTGoNwQ

Omówienie i prezentacja The Gearloc Child (Too Many Bones Promo Pack)
ODPOWIEDZ