Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
L.F. Celine
Posty: 13
Rejestracja: 19 mar 2015, 22:47
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: L.F. Celine »

Czy znany jest już bliższy termin pojawienia się w sklepach Nemesis w wersji pl?
Silmaril
Posty: 65
Rejestracja: 28 lip 2020, 09:48
Has thanked: 19 times
Been thanked: 30 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: Silmaril »

W sklepie Gandalf pisze że planowana premiera to 23 października. Mi Rebel też potwierdzał że planują dodruk w październiku ale bez dokładnej daty. No i zawsze może się coś zmienić choć Rebel moim zdaniem jest raczej dość słowny co do terminów. Pozdrawiam i też czekam na oficjalne info w tym zakresie.
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: REBEL.pl »

-------------------------------------
PAŹDZIERNIKOWE DATY PREMIER:
-------------------------------------

Mała grafika mówi wszystko o październiku:

Obrazek

-------------------------------------
ZAPOWIEDŹ:
-------------------------------------

Dixit 10: Zwierciadła

Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek


Kolejny dodatek do Dixita zilustrował Sébastien Telleschi.

Sugerowana cena detaliczna: 85,00 zł
Data premiery: 7 października 2020 r.

-------------------------------------
ODPOWIEDZI:
-------------------------------------
meDarq pisze: 25 wrz 2020, 13:13 Już niedługo pojawi się Zew przygody. A myśleliście o wydaniu tej gry też w świecie universum Sandersona? (Call to Adventure: The Stormlight Archive)
Dość dawno podpisaliśmy kontrakt i wtedy nie było jeszcze mowy o tym spin-offie.

Rigidigi pisze: 30 wrz 2020, 13:17 Czy są jakieś informacje kiedy ukaże się: Terraformacja Marsa: Big Storage Box
Będzie jeszcze w tym roku?
W przyszłym zdecydowanie i raczej II kwartał.

L.F. Celine pisze: 30 wrz 2020, 18:13 Czy znany jest już bliższy termin pojawienia się w sklepach Nemesis w wersji pl?
Silmaril pisze: 01 paź 2020, 14:39 W sklepie Gandalf pisze że planowana premiera to 23 października. Mi Rebel też potwierdzał że planują dodruk w październiku ale bez dokładnej daty. No i zawsze może się coś zmienić choć Rebel moim zdaniem jest raczej dość słowny co do terminów. Pozdrawiam i też czekam na oficjalne info w tym zakresie.
Wygląda na to, że 23 października to będzie dość asekuracyjna data, Gandalf powinien realizować wcześniej. Nemesis przechodzi właśnie odprawę w porcie w Gdyni, po drodze małe problemy, ale już wszystko zdaje się wyprostowało. Jako, że jest to dodruk to do wysyłki
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8758
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2673 times
Been thanked: 2357 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: Curiosity »

Zamówiłem dodatek do res Arcana w tej samej wysyłce co Pandemic Legacy. Mam 3 tygodnie czekania więcej. :(
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Silmaril
Posty: 65
Rejestracja: 28 lip 2020, 09:48
Has thanked: 19 times
Been thanked: 30 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: Silmaril »

Najlepsze info jakie dziś dostałem ;) Nemesis przed 23 października.Thx Rebel. :D
ewelilly
Posty: 95
Rejestracja: 11 lut 2020, 11:50
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: ewelilly »

Czy z serii Brainbox będzie świąteczne Brainbox Christmas?
szymuss
Posty: 407
Rejestracja: 26 lut 2009, 11:48
Has thanked: 34 times
Been thanked: 25 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: szymuss »

Czyli Everdell nie wczesniej niz listpad.. szkoda:) oby przed swietami byl:) pzdr.
Awatar użytkownika
misiencjusz
Posty: 203
Rejestracja: 12 sie 2020, 17:42
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 164 times
Been thanked: 113 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: misiencjusz »

A ja Nemesis zamówiłem, że będzie w grudniu jako prezent pod choinkę dla mnie (po co ma żona się męczyć z wybieraniem, które skarpetki najładniejsze). Wygląda, że będę musiał kupić sobie drugi prezent.
Rzeszów
BGG: misiencjusz; BGA: misiencjusz; TTS: 446182198
Mam i chętnie zagram Sprzedam Kupię
Awatar użytkownika
MajkPascal
Posty: 28
Rejestracja: 16 sty 2019, 15:01
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 20 times
Been thanked: 5 times

Re: Na skrzydłach / Wingspan (Elizabeth Hargrave)

Post autor: MajkPascal »

Spoiler:
To dajcie przy okazji znać czy ustaliliście coś z mini-dodatkiem Swift Start ;)
Awatar użytkownika
flowerus
Posty: 490
Rejestracja: 06 lut 2010, 12:47
Lokalizacja: Olsztyn
Has thanked: 4 times
Been thanked: 7 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: flowerus »

Ponawiam, w odpowiednim wątku:
Planujecie wydać dodatek do Jednym Słowem
There are only 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't!
Awatar użytkownika
VonBarnaky
Posty: 41
Rejestracja: 19 mar 2020, 20:11
Lokalizacja: Łódź-BOAT CITY
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: VonBarnaky »

Bardzo Miło widzieć zapowiedź Oceanii w innym wątku do "Na Skrzydłach", a macie w planach może ten mikro-startowy zestaw z kilkoma ptaszkami ? Bo wyszedł po angielsku i bodajże nie jest dostępny w PL - a myślę, że trochę fanów tej gry by się znalazło na ten mikro-dodatek.

Pozdrawiam Serdecznie.
Silmaril
Posty: 65
Rejestracja: 28 lip 2020, 09:48
Has thanked: 19 times
Been thanked: 30 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: Silmaril »

misiencjusz pisze: 02 paź 2020, 09:26 A ja Nemesis zamówiłem, że będzie w grudniu jako prezent pod choinkę dla mnie (po co ma żona się męczyć z wybieraniem, które skarpetki najładniejsze). Wygląda, że będę musiał kupić sobie drugi prezent.
Dokup sobie Dodatki w Late Pledge Lock Down bo ceny są niskie a postaci z Aftermath są świetne.


Prośba do Rebela czy może dać znać jak otrzyma i wyśle Nemesisa do pozostałych sklepów typu Gandalf? :D
Marek.gdansk
Posty: 145
Rejestracja: 03 sie 2019, 20:31
Has thanked: 39 times
Been thanked: 21 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: Marek.gdansk »

Fajno - a teraz może ktoś dopowie co dokładnie będzie w tym dodatku do odjechanych jednorożców bez cenzury? To któryś z dodatków angielskojęzycznych?
krwlng
Posty: 438
Rejestracja: 12 sie 2018, 14:15
Has thanked: 111 times
Been thanked: 131 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: krwlng »

Marek.gdansk pisze: 02 paź 2020, 15:35 Fajno - a teraz może ktoś dopowie co dokładnie będzie w tym dodatku do odjechanych jednorożców bez cenzury? To któryś z dodatków angielskojęzycznych?
https://boardgamegeek.com/boardgame/287 ... -base-game
Awatar użytkownika
Tringa
Posty: 1517
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:23
Has thanked: 306 times
Been thanked: 319 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: Tringa »

To jest dodatek, czy samodzielna gra (jak np. Tajniacy i Tajniacy bez Cenzury)?
"Czasami lepiej jest użyć miotacza ognia niż narzekać na ciemność." - Terry Pratchett – Zbrojni

Moje zbiórki: CLICK
Moje gry: CLICK
krwlng
Posty: 438
Rejestracja: 12 sie 2018, 14:15
Has thanked: 111 times
Been thanked: 131 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: krwlng »

Tringa pisze: 02 paź 2020, 19:11 To jest dodatek, czy samodzielna gra (jak np. Tajniacy i Tajniacy bez Cenzury)?
Samodzielna podstawka, istnieje jeszcze dodatek NSFW, ale patrząc na zdjęcie pudełka na kalendarzu wydawniczym to Rebel wyda alternatywną wersję podstawki.
Awatar użytkownika
Tringa
Posty: 1517
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:23
Has thanked: 306 times
Been thanked: 319 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: Tringa »

Ok, i czy razem z premierą "bez cenzury" będzie też dodruk podstawowej wersji gry?
"Czasami lepiej jest użyć miotacza ognia niż narzekać na ciemność." - Terry Pratchett – Zbrojni

Moje zbiórki: CLICK
Moje gry: CLICK
krwlng
Posty: 438
Rejestracja: 12 sie 2018, 14:15
Has thanked: 111 times
Been thanked: 131 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: krwlng »

Tringa pisze: 02 paź 2020, 20:15 Ok, i czy razem z premierą "bez cenzury" będzie też dodruk podstawowej wersji gry?
Patrząc na to, że dodruk miał być w III kwartale 2020 jest wysoce prawdopodobne, że tak ale definitywnie Rebel musi to potwierdzić ;-)
geek82
Posty: 434
Rejestracja: 09 kwie 2016, 21:08

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: geek82 »

MACHINA ARCANA aż prosi się o lokalizację przy okazji 3ciej edycji na KS :)
Silmaril
Posty: 65
Rejestracja: 28 lip 2020, 09:48
Has thanked: 19 times
Been thanked: 30 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: Silmaril »

Czołem Rebelu! Jak tam odprawa Nemesisa? Czy statek wylądował już w Waszym magazynie? A może poleciał dalej do pośredników w sprzedaży? :D
szymuss
Posty: 407
Rejestracja: 26 lut 2009, 11:48
Has thanked: 34 times
Been thanked: 25 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: szymuss »

Rebelu czy wersja PL w ogole bedzie brana pod uwage?
T.I.M.E Stories: Revolution The Hadal Project??? - Jak cos to doloze chetnie do wspieram to:D byle ,zebyscie to wydali. pzdr.
litk
Posty: 849
Rejestracja: 30 lip 2018, 14:14
Has thanked: 177 times
Been thanked: 126 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: litk »

Ponownie chciałbym się dowiedzieć coś o sytuacji na temat dodatków do Mrocznego zamku?
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: REBEL.pl »

-------------------------------------
JUŻ DOSTĘPNE:
-------------------------------------


Harry Potter: Hogwarts Battle - Obrona przed czarną magią

Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek

Dynamiczna, dwuosobowa karcianka oparta na budowaniu talii, stworzona na podstawie gry Harry Potter: Hogwarts Battle. Tym razem nie będziemy wspólnie walczyli ze złem atakującym Hogwart, a stawali w szranki z drugim czarodziejem w ramach praktycznych zajęć z Obrony przed Czarną Magią. Aby wygrać, musimy trzykrotnie rozbroić naszego przeciwnika

Sugerowana cena detaliczna: 99,95 zł

-------------------------------------
Time's Up! - seria

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Nietypowe kalambury, w których musimy nie tylko kreatywnie przedstawić wylosowane hasła, ale też zapamiętać, jak robią to inni? To właśnie Time's Up! Podczas 3 rund naszym zadaniem jest przedstawić wylosowane hasła drużynie: najpierw opisując, co mamy na myśli, później używając tylko jednego słowa, a na koniec pokazując treść bez mówienia.

Sugerowana cena detaliczna: 89,95 zł

-------------------------------------

Dungeons & Dragons: Klątwa Strahda

Obrazek

W szalejącej burzy, na tle pradawnych murów Ravenloftu stoi wampir - hrabia Strahd von Zarovich. Potężny grzmot przetacza się nad wieżycami zamku. Wiatr zawodzi potępieńczo, gdy Strahd spogląda w kierunku niewielkiej wioski, Barovii.

Daleko w dole, lecz nie poza zasięgiem wampirzego wzroku, grupa poszukiwaczy przygód wkroczyła właśnie do jego dominium. Hrabia wykrzywia usta w przewrotnym uśmiechu, gdyż wszystko układa się po jego myśli. Ich wizyta jest nader spodziewana i oznacza tylko jedno - misterna intryga przynosi efekty.

Kolejna błyskawica rozdziera ciemność, Strahda jednak już nie widać. Nocną ciszę wypełnia jedynie zawodzenie wiatru.

Władca Ravenloftu wyprawia wystawną kolację. I wy jesteście na nią zaproszeni.


Dungeons & Dragons: Klątwa Strahda to przygoda dla postaci na poziomach 1-10. Scenariusz przenosi nas do Ravenloft - mrocznej krainy w której groza jest bytem niemal namacalnym. Klątwa Strahda to jedna z najlepiej ocenianych przygód w wieloletniej historii marki Dungeons & Dragons i zapewnia wiele dziesiątek godzin gry w bardzo charakterystycznym, mrocznym klimacie.

Sugerowana cena detaliczna: 199,95 zł
WYSYŁKA JUŻ TRWA


-------------------------------------
DODRUK:
-------------------------------------

Mamy przyjemność ogłosić, że na nasz magazyn wjechał dodruk wyczekiwanej gry "Odjechane jednorożce". A to nie jedyna niespodzianka, jaką dla Was przygotowaliśmy...

Odjechane Jednorożce

Obrazek

Stwórz armię jednorożców. Zdradź przyjaciół. Od dziś jednorożce są Twoimi przyjaciółmi.

Odjechane Jednorożce to strategiczna gra karciana pełna śmiechu, destrukcji, interakcji i… jednorożców!

Na samym początku otrzymujesz kartę jednorożka. Uroczo, prawda? Ale nie przywiązuj się do niego zbytnio, bo nie o jednorożki chodzi w tej grze. Twoim zadaniem jest zbudowanie unikalnej armii dorosłych jednorożców.

Zbuduj armię tak szybko, jak to możliwe, albo zgiń z ręki Twoich tak zwanych przyjaciół. Możesz być pewien, że wykorzystają każdą okazję, aby Cię zniszczyć. Sam też możesz to robić, podrzucając im do stajni specjalne karty kar z nieprzyjemnymi efektami.

Zwycięża gracz, który jako pierwszy umieści w swojej stajni wymaganą liczbę jednorożców. Aby wygrać, należy umiejętnie wywoływać i łączyć ze sobą efekty na kartach, jak również mądrze wybierać cele, które będziemy atakowali.

Sugerowana cena detaliczna: 89,95 zł


-------------------------------------
ZAPOWIEDZI:
-------------------------------------

Story Cubes (nowa edycja) - seria

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarczy Wam wiele radości, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. Story Cubes to 9 estetycznie wykonanych, sześciennych kostek, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji inspirujących do tworzenia własnych, oryginalnych opowieści!

Sugerowana cena detaliczna: 49,95 zł
Planowana data premiery: 16 październik 2020 r.

-------------------------------------

Dylemat wagonika

Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Karol Kolejarz nie spodziewał się kłopotów – dzień pracy zapowiadał się spokojnie. Przynajmniej do czasu, gdy kierowany przez niego pociąg nieco wymknął się spod kontroli. Pędząca przed siebie śmiercionośna maszyna zbliża się do rozwidlenia, nasz bohater musi zdecydować, w którą stronę skręcić, a tymczasem na każdym z torów znajdują się niczego nieświadomi ludzie...

Dylemat wagonika to imprezowa gra karciana przeznaczona dla osób pełnoletnich. Łączy filozoficzne rozważania z krwawą jatką i zmusza uczestników do podejmowania trudnych moralnie decyzji

Sugerowana cena detaliczna: 109,95 zł
Planowana data premiery: 21 październik 2020 r.

-------------------------------------

Pandemic Legacy: Sezon 0

Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Rok 1962, sam środek Zimnej Wojny. Wraz z innymi absolwentami medycyny zostaliście zrekrutowani przez CIA do udziału w ważnej misji. Waszym celem jest zbadanie nowej niebezpiecznej broni biologicznej, pochodzącej z ZSRR. Musicie za wszelką cenę poznać podejrzany patogen, zanim zostanie wykorzystany. Los świata jest w Waszych rękach!

Pandemic Legacy: Sezon 0 to nowa odsłona znanej serii gier kooperacyjnych. Uczestnicy wcielają się w zespół tajnych agentów, będących jednocześnie naukowcami. Gracze wezmą udział w kampanii trwającej 12 miesięcy (jeden miesiąc to 1 albo 2 rozgrywki, w zależności od rozwoju wydarzeń), będą podróżowali po świecie korzystając z rozmaitych przykrywek, by poznać, przebadać, a ostatecznie zatrzymać niebezpieczny patogen. Gra w narracyjny sposób poprowadzi ich przez kolejne przygody, wprowadzając coraz to nowe zasady i elementy ze specjalnych skrytek.

UWAGA: Aby zagrać w Pandemic Legacy: Sezon 0 nie trzeba znać wcześniej wydanych tytułów z serii (Sezon 1 oraz Sezon 2). To niezależne tytuły, których historia jest luźno połączona.

Sugerowana cena detaliczna: 299,95 zł
Planowana data premiery: 23 październik 2020 r.

-------------------------------------

Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie - Czyhający w mroku

Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Rozszerz swoją rozgrywkę i sprawdź, kogo jeszcze możesz spotkać na swojej drodze!

Władca Pierścieni - Podróże przez Śródziemie: Czyhający w Mroku to zestaw 3 szczegółowo wykonanych, niepomalowanych plastikowych figurek nazwanych wrogów pojawiających się w kampanii Cieniste Ścieżki oraz w kampanii Groza w Dale. Dodatkowo w pudełku znajdziesz 6 nowych przedmiotów i 3 nieznane dotąd, ekscytujące tytuły.

UWAGA: Aby wykorzystać zestaw w rozgrywce, musimy posiadać zarówno podstawową wersję gry Władca Pierścieni - Podróże przez Śródziemie, jak i dodatek Cieniste Ścieżki!

Sugerowana cena detaliczna: 54,95 zł
Planowana data premiery: 23 październik 2020 r.

-------------------------------------

Na skrzydłach: Ptaki Oceanii

Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Nadszedł czas, by ponownie otworzyć rezerwaty i rozpocząć obserwację zupełnie nowych gatunków! Dzięki dodatkowi będziecie mieli okazję przyjrzeć się barwnym ptakom naturalnie występującym w rejonie Oceanii.

Oprócz 95 kart dodatek Ptaki Oceanii zawiera również nowe elementy, pozwalające planować strategie ściśle związane z gatunkami występującymi w tej części świata: plansze graczy, a także kości i żetony pożywienia. W pudełku znajdują się również nowe karty bonusowe i żetony celów, a także 15 żółtych jaj. Ich kolor nie ma znaczenia w rozgrywce, urozmaica jedynie paletę barw jaj występujących w grze.

Sugerowana cena detaliczna: 119,95 zł
Planowana data premiery: 11 grudzień 2020 r.


-------------------------------------
ODPOWIEDZI:
-------------------------------------
Curiosity pisze: 01 paź 2020, 15:57 Zamówiłem dodatek do res Arcana w tej samej wysyłce co Pandemic Legacy. Mam 3 tygodnie czekania więcej. :(
Napisz proszę na sklep@rebel.pl i poproś o podzielenie zamówienia, nie powinno być problemu :)

ewelilly pisze: 01 paź 2020, 20:38 Czy z serii Brainbox będzie świąteczne Brainbox Christmas?
W pierwszym rzucie wydajemy 6 pozycji z serii BrainBox i są to kolejno: Matematyka, Matematyka dla najmłodszych, Matematyka Plus, Obrazki, Przyroda i Świat. W przygotowaniu są już kolejne, ale wersja świąteczna jeżeli pojawi się, to najszybciej w przyszłym roku.

VonBarnaky pisze: 02 paź 2020, 13:18 Bardzo Miło widzieć zapowiedź Oceanii w innym wątku do "Na Skrzydłach", a macie w planach może ten mikro-startowy zestaw z kilkoma ptaszkami ? Bo wyszedł po angielsku i bodajże nie jest dostępny w PL - a myślę, że trochę fanów tej gry by się znalazło na ten mikro-dodatek.

Pozdrawiam Serdecznie.
MajkPascal pisze: 02 paź 2020, 11:21 To dajcie przy okazji znać czy ustaliliście coś z mini-dodatkiem Swift Start ;)
Będą jeszcze w tym roku :) Więcej informacji wkrótce.

flowerus pisze: 02 paź 2020, 11:56 Ponawiam, w odpowiednim wątku:
Planujecie wydać dodatek do Jednym Słowem
Bardzo świeży temat, ale naturalnie będziemy wydawać.

Silmaril pisze: 02 paź 2020, 14:16
misiencjusz pisze: 02 paź 2020, 09:26 A ja Nemesis zamówiłem, że będzie w grudniu jako prezent pod choinkę dla mnie (po co ma żona się męczyć z wybieraniem, które skarpetki najładniejsze). Wygląda, że będę musiał kupić sobie drugi prezent.
Dokup sobie Dodatki w Late Pledge Lock Down bo ceny są niskie a postaci z Aftermath są świetne.


Prośba do Rebela czy może dać znać jak otrzyma i wyśle Nemesisa do pozostałych sklepów typu Gandalf? :D
Na pewno damy znać na forum, że rozpoczynamy wysyłkę gry do partnerów.

Tringa pisze: 02 paź 2020, 20:15 Ok, i czy razem z premierą "bez cenzury" będzie też dodruk podstawowej wersji gry?
Dodruk gry Odjechane Jednorożce właśnie wjechał na nasz magazyn, w równie odjechanej cenie!

geek82 pisze: 03 paź 2020, 23:39 MACHINA ARCANA aż prosi się o lokalizację przy okazji 3ciej edycji na KS :)
Nie mamy tej gry w naszym planie wydawniczym.

Silmaril pisze: 06 paź 2020, 10:29 Czołem Rebelu! Jak tam odprawa Nemesisa? Czy statek wylądował już w Waszym magazynie? A może poleciał dalej do pośredników w sprzedaży? :D
Jeszcze nie. Ale rosnące bicie naszego serca zdradza, że jest już zdecydowanie bliżej niż dalej :)

szymuss pisze: 06 paź 2020, 22:16 Rebelu czy wersja PL w ogole bedzie brana pod uwage?
T.I.M.E Stories: Revolution The Hadal Project??? - Jak cos to doloze chetnie do wspieram to:D byle ,zebyscie to wydali. pzdr.
W tym roku nie zmieścił się w naszym planie wydawniczym. Zobaczymy co przyniesie 2021 r.

litk pisze: 06 paź 2020, 22:53 Ponownie chciałbym się dowiedzieć coś o sytuacji na temat dodatków do Mrocznego zamku?
Decyzja na ich temat została przełożona na pierwszy kwartał 2021 r.
Ostatnio zmieniony 09 paź 2020, 08:14 przez REBEL.pl, łącznie zmieniany 1 raz.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Silmaril
Posty: 65
Rejestracja: 28 lip 2020, 09:48
Has thanked: 19 times
Been thanked: 30 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: Silmaril »

Wygląda na to że "asekuracyjna" data wysyłki Nemesisa wskazana na stronie Gandalf na 23 października jest mniej asekuracyjna niż myśleliśmy ;D
OGL
Posty: 34
Rejestracja: 07 lut 2013, 00:11
Has thanked: 3 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: OGL »

Rebelu, a myślicie nad spolszczeniem kolejnych akcesoriów do D&D, jak na przykład karty z magicznymi przedmiotami?
Zablokowany