Android: Netrunner (Richard Garfield, Lukas Litzsinger)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Galatolol
Posty: 2337
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:03
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 576 times
Been thanked: 932 times

Re: Android: Netrunner (Richard Garfield, Lukas Litzsinger)

Post autor: Galatolol »

rattkin pisze: 02 wrz 2020, 18:59 Cube z definicji musi pochodzić z puli kart jednego gracza, bo inaczej wszystko się pomiesza, i to jeszcze dodatkowo podbitej.
Dlatego ciągle powtarzam "jeśli się ma dwa zestawy kart" :wink: Jeden się poświęca na kostkę i tyle.
W1ldC4rd
Posty: 5
Rejestracja: 13 mar 2016, 12:32

Re: Android: Netrunner (Richard Garfield, Lukas Litzsinger)

Post autor: W1ldC4rd »

rattkin pisze: 02 wrz 2020, 18:59 NetrunnerDB to Twoje najlepsze źrodło. Wybierz jakie packi posiadasz i decków z takimi szukaj w wyszukiwarce decków (https://netrunnerdb.com/en/decklists/search). "Równe" to zawsze problematyczne stwierdzenie w przypadku asymetrycznej gry karcianej, w której ogromną rolę pełni sam gracz, a w kontekście takiego szarpanego zestawu dodatków - jeszcze gorzej. Wybieraj i próbuj. Jedyny inny sposób to siąść do deckbuildingu z tymi dodatkami i coś wyprodukować - ale potrzeba do tego i doświadczenia i z conajmniej godzinkę czasu (pierwsze być może posiadam, drugiego na pewno nie, niestety). Zdaje się jednak, że robiłem niedawno coś podobnego - viewtopic.php?f=1&t=18293&start=3275#p1217046 - nie wiem jednak, czy z sukcesem, bo kolega ostatecznie nie wrócił z feedbackiem, choć się zarzekał :)
Najwięcej lajków z tymi dodatkami ma to dla Korpo:
https://netrunnerdb.com/en/decklist/474 ... ed-imaging
i to dla Runnera:
https://netrunnerdb.com/en/decklist/808 ... -monoliths
Tak na pierwszy rzut oka jak by wypadały w grze na siebie? Co ewentualnie można zmienić(runner nie ma tutaj np dodatków z drugiego cyklu)?
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 930 times

Re: Android: Netrunner (Richard Garfield, Lukas Litzsinger)

Post autor: rattkin »

Ten runner jest bekowo/jankowy, wymaga zrobienia bardzo konkretnego planu w konkretnej kolejności. Nie dość, że wymaga wysokich umiejętności od pilota, to jeszcze szybko się znudzi - korp wygra częściej/szybciej. Oba deck są dość "skrajnościowe" i nie sądzę by akurat to zestawienie generowało jakieś ciekawe rozgrywki na ostrzu noża, raczej będzie frustrujące przetoczenie się walcem korpem (częściej) lub runnerem (rzadziej). Jeśli korp pozna deck runnera, to właściwie będzie wygrywał za każdym razem (będzie przepychał agendy za jednym lodem, wiedząc, że runner nie ma odpowiedzi w early game).

Runnera trzeba by srogo przerobić, żeby go odjankować i zachować tempo (z głowy: -Monolith, -Freelance Coding Contract, -Levy, -Net Shield, -Nerve Agent, -Dagger, -Cloak, +Personal Workshop, +Stimhack, +Mimic, +Same Old Thing, +Self Modifying Code, +Dinosaurus, +Datasucker, +Indexing, +Dirty Laundry, +Daily Casts, być może wywalić Magnum Opus, dać Professional Contacts/Kati Jones, może Test Run/Scavenge ... )
Awatar użytkownika
Odi
Administrator
Posty: 6484
Rejestracja: 21 kwie 2007, 12:51
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 609 times
Been thanked: 963 times

Re: Android: Netrunner (Richard Garfield, Lukas Litzsinger)

Post autor: Odi »

Rattkin, piszesz wyczerpująco, ale jeszcze dla pewności powtórzę, czy dobrze zrozumiałem:

Pula kart SC2019 - zostanie podzielona na kilka produktów:
- System Gateway - fizycznie wydany w grudniu (na grafikach NISEI?), core set dla początkujących
- System Update 2021 - rozszerzenie do SG, z większą pulą kart dla wszystkich, fizycznie wydane równocześnie z SG/później?

Pozdrawiam
Bartek
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4741
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1247 times
Been thanked: 1466 times

Re: Android: Netrunner (Richard Garfield, Lukas Litzsinger)

Post autor: Mr_Fisq »

O System gateway można poczytać tu:
https://nisei.net/article/announcing-sg
tu jest o System Update:
https://nisei.net/article/announcing-su21
wszystko w grudniu.

Wszystko ma być dostępne (jak rozumiem) zarówno w formacie PnP (za darmo), jak i u partnerów w wersji wydrukowanej. Aż kusi żeby spróbować wejść w ten system...
Sprzedam: Root z dodatkami, Lands of Galzyr, Sands of Shurax, Etherfields KS PL, Inferno i inne
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo (np. Horizon Wars: Zero Dark, Exploit Zero, Space Station Zero, This is not a Test), figurki do Stargrave - SF, Postapo.
Awatar użytkownika
Odi
Administrator
Posty: 6484
Rejestracja: 21 kwie 2007, 12:51
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 609 times
Been thanked: 963 times

Re: Android: Netrunner (Richard Garfield, Lukas Litzsinger)

Post autor: Odi »

Ok, poczytałem.

Skrótowo dla czytelników tego wątku:

System Gateway - 73 zupełnie nowe wzory kart zaprojektowane specjalnie na wejście w grę, podzielone na dwa zestawy (dwa boxy):
- Starter Decks: dwa proste decki dla Runnera i Corpa + po 10 kart dla każdej strony, żeby zrobić delikatny db
- Deck Building Pack - zestaw kart uzupełniający wszystko do 3 kopii, nowe ID dla wszystkich frakcji, dodatkowe wzory kart do db

System Update 2021 - zestaw kart do db, złożony ze starych kart z A:N, wydrukowanych w nowych grafikach NISEI. Z tego co zrozumiałem, to będzie zestaw, który będzie rotował.

Wszystko wyjdzie w grudniu tego roku i będzie dostępne zarówno do zakupu w boxach, jak i do wydruku samodzielnego.

Do tego obecny jest już dodatek zaprojektowany przez NISEI, złożony z dwóch boxów: Downfall i Uprising (łącznie 130 wzorów kart).

Całość wygląda przesmakowicie i zapowiada faktyczny restart sceny NR :)

Warto też pomyśleć o grupowym p-n-p w polskiej drukarni. Powinno to nieco zbić koszty, i tak relatywnie niskie przy wyborze tej formy.
Oczywiście donację tak czy inaczej warto zrobić, bo za taką robotę się należy.
_leigam_
Posty: 951
Rejestracja: 25 kwie 2018, 20:19
Has thanked: 113 times
Been thanked: 197 times

Re: Android: Netrunner (Richard Garfield, Lukas Litzsinger)

Post autor: _leigam_ »

Odi pisze: 03 wrz 2020, 11:46 Ok, poczytałem.

Skrótowo dla czytelników tego wątku:

System Gateway - 73 zupełnie nowe wzory kart zaprojektowane specjalnie na wejście w grę, podzielone na dwa zestawy (dwa boxy):
[...]
Jestem totalnie zielony w A:N więc proszę o wyjaśnienie. Napisałeś wzory kart, nie karty. Oznacza to że część kart trzeba drukować kilkukrotnie? Czy są karty które będą wykorzystywane przez obu graczy?

Czy NISEI udostępnia także pliki do edycji żeby chociażby w łatwy sposób spolszczyć sobie karty?
Preferuje: średnie/ciężkie euro, rywalizacja. Gram we wszystko :D
Niezwiązany z branżą.


NA SPRZEDAŻ Dice Settlers +promka Wyspa dinozaurów Calico+promka Twisted Fables ALL-IN + mata i inne
Awatar użytkownika
Odi
Administrator
Posty: 6484
Rejestracja: 21 kwie 2007, 12:51
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 609 times
Been thanked: 963 times

Re: Android: Netrunner (Richard Garfield, Lukas Litzsinger)

Post autor: Odi »

Wzór, to merytoryczno-graficzny aspekt karty (nazwa, działanie, koszt, ilustracja, typ itd.). Karta jednego wzoru może być w talii w 1, 2 lub 3 egzemplarzach.

Jeśli wybierzesz opcję wydruku we własnym zakresie, to ściągasz plik i drukujesz. Jak ściągniesz pliki do Starter Decks i do Deckbuilding Pack i wydrukujesz, to będziesz mieć wszystko. Niczego nie trzeba drukować po kilka razy.
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 930 times

Re: Android: Netrunner (Richard Garfield, Lukas Litzsinger)

Post autor: rattkin »

Odi pisze: 03 wrz 2020, 10:04 Pula kart SC2019 - zostanie podzielona na kilka produktów:
No, nie do końca, ale wygląda na to, że już sobie ogarnąłeś.

Tak, wszystkie produkty NISEI są na grafikach NISEI. System Gateway jest zupełnie nowym produktem (nowe karty), więc nie ma nawet innych grafik, na których mógłby się opierać. Nie wiem też czy można nazywać go "coresetem", bo wzorów kart trochę mniej niż w coresetach dotychczas, no i nie wiadomo jeszcze co z instrukcją/żetonami i ew. opakowaniem. Ale, tak, "ideowo" to jest coś w rodzaju coresetu, czy może teraz lepiej mówić: start/entry-setu.

SU2021 wydany będzie razem z System Gateway. Przy czym zarówno pula kart z System Gateway jak i z System Update 2021 jest "dla wszystkich", tj. legalna turniejowo. Kluczowa różnica to ta, o której wspominałem, że rola System Update 2021 się zmienia - wcześniej była to bazowa pula kart, która nie rotuje, a która jednocześnie stanowi też punkt wejścia dla początkujących. Teraz ten drugi aspekt odpada, więc System Update będzie już tylko do kontroli balansu turniejowego.
Odi pisze: 03 wrz 2020, 11:46 zapowiada faktyczny restart sceny NR :)
Trochę niesprawiedliwie tak pisać, scena ANR żyje i ma się dobrze cały czas i nawet nie miała niczego co można by nazwać "restartem" - bardzo płynnie utrzymała się przy życiu po zamknięciu przez FFG. To po prostu kolejny produkt, który ją wspiera. Oczywiście, nadzieje są duże i z otwartymi ramionami witamy powracających i nowych graczy.
Odi pisze: 03 wrz 2020, 11:46 Warto też pomyśleć o grupowym p-n-p w polskiej drukarni.
Z mojego doświadczenia, rzecz nie warta zachodu. Nie ma tyłów, trzeba dodatkowo przygotowywać pliki do druku (spady, itd.)... - polecam tylko jak ktoś ma bardzo dużo czasu i bardzo mu zależy, żeby oszczędzić każdy grosz. http://proxynexus.net/ trochę pomoże, ale tylko trochę i tylko do starych kart (produktów NISEI tam nie ma).
_leigam_ pisze: 03 wrz 2020, 12:38 Czy NISEI udostępnia także pliki do edycji żeby chociażby w łatwy sposób spolszczyć sobie karty?
Nie. Karty wychodzą w kilku wersjach językowych, ale polskiej wśród nich nie ma (choć pewnie mogłaby być, gdyby ktoś się zgłosił i wykonał tę pracę). Pliki nie są edytowalne.
Odi pisze: 03 wrz 2020, 12:46 Jak ściągniesz pliki do Starter Decks i do Deckbuilding Pack i wydrukujesz, to będziesz mieć wszystko.
Nie wiadomo jak z żetonami, jakie bedą i czy w ogóle. I czy będą PnP. No i druk tychże to już trochę insza inszość. Tak więc no - nie do końca "wszystko".
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2020, 13:08 przez rattkin, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Odi
Administrator
Posty: 6484
Rejestracja: 21 kwie 2007, 12:51
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 609 times
Been thanked: 963 times

Re: Android: Netrunner (Richard Garfield, Lukas Litzsinger)

Post autor: Odi »

Odi pisze: 03 wrz 2020, 11:46 Całość wygląda przesmakowicie i zapowiada faktyczny restart sceny NR :)
Trochę niesprawiedliwie tak pisać, scena ANR żyje i ma się dobrze cały czas i nawet nie miała niczego co można by nazwać "restartem" - bardzo płynnie utrzymała się przy życiu po zamknięciu przez FFG. To po prostu kolejny produkt, który ją wspiera. Oczywiście, nadzieje są duże.
Racja. Ja się do "sceny" nie zaliczam (ot, casualowe granie), więc i nie jestem specjalnie zorientowany, jak to żyje. Zresztą w 3mieście nie znam nikogo, kto by jeszcze grał.
Natomiast restart w tym sensie, że nowy core set, nowa - duża - pula kart, plus ten Cyberpunk, o którym tu wspomniano, mogą rzeczywiście swego rodzaju restart spowodować. Warunek jest taki, żeby to się pojawiło w sklepach w Polsce. Inaczej zostanie produktem niszowym, dla geeków.

Pliki do druku może przygotować grafik, za dodatkową opłatą. Podobnie tyły.
Gdyby zebrało się więcej osób, wtedy opłata rozkłada się na drobne.
Oczywiście potrzebny byłby ktoś do koordynacji itp., ale to się ogarnie, jeśli zbierze się wystarczająca liczba chętnych.
Do grudnia jeszcze daleko - wrócimy do tematu.
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 930 times

Re: Android: Netrunner (Richard Garfield, Lukas Litzsinger)

Post autor: rattkin »

Odi pisze: 03 wrz 2020, 13:08 Zresztą w 3mieście nie znam nikogo, kto by jeszcze grał.
W tamtym roku w 3mieście były hostowane Mistrzostwa Polski, wiec może musisz się lepiej rozejrzeć po prostu :). Z tego co wiem, Gdańsk działa prężnie i ma cykliczne spotkania.
Odi pisze: 03 wrz 2020, 13:08 Warunek jest taki, żeby to się pojawiło w sklepach w Polsce. Inaczej zostanie produktem niszowym, dla geeków.
To raczej nierealne, ale nigdy nie mów nigdy. Z drugiej strony, jestem zdania, że jak ktoś naprawdę chce, to sobie zdobędzie co trzeba. ANR przez swój temat, rodzaj gry i charakter gry zawsze będzie produktem niszowym, dla geeków.
Awatar użytkownika
Odi
Administrator
Posty: 6484
Rejestracja: 21 kwie 2007, 12:51
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 609 times
Been thanked: 963 times

Re: Android: Netrunner (Richard Garfield, Lukas Litzsinger)

Post autor: Odi »

rattkin pisze: 03 wrz 2020, 13:11
Odi pisze: 03 wrz 2020, 13:08 Zresztą w 3mieście nie znam nikogo, kto by jeszcze grał.
W tamtym roku w 3mieście były hostowane Mistrzostwa Polski, wiec może musisz się lepiej rozejrzeć po prostu :)
Dlatego nie napisałem, że "nikt nie gra", tylko że "nie znam nikogo, kto by jeszcze grał" (a wcześniej znałem ;)), a tu i ówdzie bywam.
Awatar użytkownika
Andy
Posty: 5130
Rejestracja: 24 kwie 2005, 18:32
Lokalizacja: Piastów
Has thanked: 77 times
Been thanked: 192 times

Re: Android: Netrunner (Richard Garfield, Lukas Litzsinger)

Post autor: Andy »

I jeszcze jedno:
_leigam_ pisze: 03 wrz 2020, 12:38Czy są karty które będą wykorzystywane przez obu graczy?
Nie ma kart wspólnych dla korpa i runnera. Tak przynajmniej było w zamierzchłych czasach.
Gdy wszystko inne zawiedzie, rozważ skorzystanie z instrukcji.
Skid_theDrifter
Posty: 581
Rejestracja: 25 mar 2017, 19:53
Has thanked: 26 times
Been thanked: 182 times

Re: Android: Netrunner (Richard Garfield, Lukas Litzsinger)

Post autor: Skid_theDrifter »

Odi pisze: 03 wrz 2020, 13:08 Warunek jest taki, żeby to się pojawiło w sklepach w Polsce. Inaczej zostanie produktem niszowym, dla geeków.
Jakoś tego nie widzę, Odi. Pójść w retail dla NISEI, to już za duży cel na plechach.

Poza tym, czy to nie jest tak klimatyczniej? A więc zamarzyło Ci się pograć w Netrunnera? Nie ma problemu, musisz tylko znaleźć Zwierzaka. Najczęściej kręci się za śmietnikami pod klubem White Rabbit w dawnej dzielnicy fabrycznej. Jak masz dość credów ALBO wejściówkę pracowniczą do Titan Transnational, może w zamian da ci używaną talię System Gateway którą "dostał" od jednego ze swoich dłużników. Aa, tylko jedna sprawa: nie pytaj go o bliznę. Zwierzak tego bardzo nie lubi.
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 930 times

Re: Android: Netrunner (Richard Garfield, Lukas Litzsinger)

Post autor: rattkin »

What you know you can't explain, but you feel it. You've felt it your entire life, that there's something wrong with the world. You don't know what it is, but it's there, like a splinter in your mind, driving you mad. Unfortunately, no one can be told what The Beanstalk is.
Awatar użytkownika
Odi
Administrator
Posty: 6484
Rejestracja: 21 kwie 2007, 12:51
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 609 times
Been thanked: 963 times

Re: Android: Netrunner (Richard Garfield, Lukas Litzsinger)

Post autor: Odi »

No dobra, teraz NAPRAWDĘ chcę zagrać :D ;)

Mam w domu Revised Core Set + Reign&Reverie i stosunkowo często jest okazja, żeby je wyciągnąć, pobawić się taliami, przywołać emocje z rozgrywki w najlepszą grę na świecie... :)
Ale chętnie powiększę kolekcję.

Natomiast nie mówię o masowym retailu - ot, kilka egzemplarzy w Planszostrefie czy innych sklepach z bogatym asortymentem.
To już byłoby coś.
Awatar użytkownika
szutek
Posty: 430
Rejestracja: 17 wrz 2011, 17:42
Has thanked: 16 times
Been thanked: 32 times

Re: Android: Netrunner (Richard Garfield, Lukas Litzsinger)

Post autor: szutek »

Odi pisze: 03 wrz 2020, 13:14
rattkin pisze: 03 wrz 2020, 13:11
Odi pisze: 03 wrz 2020, 13:08 Zresztą w 3mieście nie znam nikogo, kto by jeszcze grał.
W tamtym roku w 3mieście były hostowane Mistrzostwa Polski, wiec może musisz się lepiej rozejrzeć po prostu :)
Dlatego nie napisałem, że "nikt nie gra", tylko że "nie znam nikogo, kto by jeszcze grał" (a wcześniej znałem ;)), a tu i ówdzie bywam.
Zdaje się że Trójmiasto i Poznań to obecnie jedynie miejsca gdzie funkcjonuje jeszcze jakas w miare konkretna lokalna scena. Gramy regularnie w Graciarni co 2 tygodnie i mamy jakis 6-8 aktywnych graczy. Wprawdzie przez pandemie byla teraz dluzsza przerwa, ale powoli wracamy do spotkan. Umawiamy się na grupie na slacku. Jakbys chciał się spotkać (lub ktoś inny z
Trójmiasta) to pisz na priv. Chętnie wprowadzimy w temat czy pożyczymy karty.
Radzio
Posty: 33
Rejestracja: 09 kwie 2014, 14:01
Been thanked: 10 times

Re: Android: Netrunner (Richard Garfield, Lukas Litzsinger)

Post autor: Radzio »

szutek pisze: 03 wrz 2020, 23:29
Odi pisze: 03 wrz 2020, 13:14
rattkin pisze: 03 wrz 2020, 13:11

W tamtym roku w 3mieście były hostowane Mistrzostwa Polski, wiec może musisz się lepiej rozejrzeć po prostu :)
Dlatego nie napisałem, że "nikt nie gra", tylko że "nie znam nikogo, kto by jeszcze grał" (a wcześniej znałem ;)), a tu i ówdzie bywam.
Zdaje się że Trójmiasto i Poznań to obecnie jedynie miejsca gdzie funkcjonuje jeszcze jakas w miare konkretna lokalna scena. Gramy regularnie w Graciarni co 2 tygodnie i mamy jakis 6-8 aktywnych graczy. Wprawdzie przez pandemie byla teraz dluzsza przerwa, ale powoli wracamy do spotkan. Umawiamy się na grupie na slacku. Jakbys chciał się spotkać (lub ktoś inny z
Trójmiasta) to pisz na priv. Chętnie wprowadzimy w temat czy pożyczymy karty.
Wrocław też teraz wraca jakby co. Ja zatęskniłem za grą, wróciłem do gry, napisałem posty, okazało się że jeden nowy gracz jest, jednego kolegę bez kart nauczyliśmy grać, 2 wrocławskich weteranów też wróciło. Wczoraj na spotkaniu były 4 osoby, wychodzi że gramy regularnie co tydzień od kilku tygodni w kameralnym składzie.
Awatar użytkownika
Michał M
Posty: 800
Rejestracja: 14 wrz 2014, 20:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Has thanked: 29 times
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Re: Android: Netrunner (Richard Garfield, Lukas Litzsinger)

Post autor: Michał M »

Przestańcie, bo też mi się zechce jakoś wrócić. Chociaż nie mam z kim grać. I mam mniej niż połowę z tego, co wyszło. Ale przejrzałem ostatnio karty i łezka zakręciła się w oku...
Awatar użytkownika
vinnichi
Posty: 2391
Rejestracja: 17 sty 2014, 00:16
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1301 times
Been thanked: 790 times
Kontakt:

Re: Android: Netrunner (Richard Garfield, Lukas Litzsinger)

Post autor: vinnichi »

Michał M pisze: 04 wrz 2020, 18:26 Przestańcie, bo też mi się zechce jakoś wrócić. Chociaż nie mam z kim grać. I mam mniej niż połowę z tego, co wyszło. Ale przejrzałem ostatnio karty i łezka zakręciła się w oku...
To jaka cena :D
kręcimy wąsem na dobre gry
you tube
discord
Awatar użytkownika
Michał M
Posty: 800
Rejestracja: 14 wrz 2014, 20:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Has thanked: 29 times
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Re: Android: Netrunner (Richard Garfield, Lukas Litzsinger)

Post autor: Michał M »

vinnichi pisze: 04 wrz 2020, 18:40
Michał M pisze: 04 wrz 2020, 18:26 Przestańcie, bo też mi się zechce jakoś wrócić. Chociaż nie mam z kim grać. I mam mniej niż połowę z tego, co wyszło. Ale przejrzałem ostatnio karty i łezka zakręciła się w oku...
To jaka cena :D
Co Ty, musiałoby mnie bardzo przycisnąć, żeby pozbyć się tak dobrej gry (nawet, jeśli ostatnio grałem ponad trzy lata temu).
Radzio
Posty: 33
Rejestracja: 09 kwie 2014, 14:01
Been thanked: 10 times

Re: Android: Netrunner (Richard Garfield, Lukas Litzsinger)

Post autor: Radzio »

Michał M pisze: 04 wrz 2020, 18:26 Przestańcie, bo też mi się zechce jakoś wrócić. Chociaż nie mam z kim grać. I mam mniej niż połowę z tego, co wyszło. Ale przejrzałem ostatnio karty i łezka zakręciła się w oku...
Ja w pewnym momencie sprzedałem całą kolekcję, ale cały czas porównywałem Netrunnera do innych gier i cały czas uważałem, że jest najlepszą karcianką w jaką grałem (a mam na koncie naprawdę wiele tytułów PvP i kooperacyjnych). Stwierdziłem, że jestem w takim miejscu w życiu, że stać mnie, żeby zbudować kolekcję od nowa i grać choćby casualowo. Jeden z wrocławskich graczy z dawnych czasów odsprzedał mi wszystko poza Kitara cycle i Reign and Reverie za 1000 zł :D Szczęściarz ze mnie. No i mam prawie pełną kolekcję, okazało się, że środowisko ożyło razem ze mną.
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 930 times

Re: Android: Netrunner (Richard Garfield, Lukas Litzsinger)

Post autor: rattkin »

When in doubt, jinteki.net.
Awatar użytkownika
vinnichi
Posty: 2391
Rejestracja: 17 sty 2014, 00:16
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1301 times
Been thanked: 790 times
Kontakt:

Re: Android: Netrunner (Richard Garfield, Lukas Litzsinger)

Post autor: vinnichi »

My właśnie gramy, bardzo wygodny!
kręcimy wąsem na dobre gry
you tube
discord
Awatar użytkownika
donmakaron
Posty: 3523
Rejestracja: 16 kwie 2009, 09:33
Has thanked: 198 times
Been thanked: 646 times

Re: Android: Netrunner (Richard Garfield, Lukas Litzsinger)

Post autor: donmakaron »

Tak, zgadza się - Cube męczący bo trzeba mieć osobną pulę, ale super kombinować na jednej.

Po długiej przerwie trafił się też nie mały zawód - zobaczyłem kilka więcej kart projektowanych przez mistrzów netrunnera i niestety ręce opadają. Gdzie byli rodzice jak wypuszczany był ice ze zdolnością trash: end the run, albo ten Slot Machine, który powinien przejąć nazwę ice'u TL;DR. Kontynuują schedę po Architekcie.
ODPOWIEDZ