(Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1741
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 572 times
Been thanked: 1410 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Leser »

Mankoslaw pisze: 27 lip 2020, 13:22
Leser pisze: 27 lip 2020, 11:41 Wróciłem z urlopu i zbiorczo odpowiadam na liczne pytania.
Mankoslaw pisze: 23 lip 2020, 11:02 A jak daleka jest ta droga w przybliżeniu... 1 czy 2 połowa 2021... bo dalej to - "oby nie" :wink:
Adventuring Party zostało już przez nas przetłumaczone. Nie jestem w żaden sposób zdolny podać daty, bo teraz to już wszystko zależy od Amerykanów, ale nie będzie trzeba szczególnie długo czekać.
rozumiem że mimo wszystko że pełna gotowość z Waszej strony to nie mamy co liczyć na najbardziej optymalne rozwiązanie czyli premierę razem z premierą światową ?
Skład przetłumaczonych kart i pozostałych komponentów należy do Amerykanów. Jeżeli się uwiną, to gra pojawi się w polskiej wersji krótko po premierze światowej. Na idealną równoczesność szansę są minimalne, bo oryginalny wydawca nie planuje żadnej synchronizacji.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
tapczanik420
Posty: 328
Rejestracja: 26 kwie 2020, 12:15
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 22 times
Been thanked: 112 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: tapczanik420 »

A jak z dodatkiem do Dice Settlers. Ze 3 tygodnie temu miało być w następnym tygodniu, tydzień temu nie chciałem łapać za słówka ale dziś już mogę xD
Na sprzedaż, a poza tym to szukam kafla promo do Dice Settlers ze Sierra West. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1741
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 572 times
Been thanked: 1410 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Leser »

tapczanik420 pisze: 27 lip 2020, 17:03 A jak z dodatkiem do Dice Settlers. Ze 3 tygodnie temu miało być w następnym tygodniu, tydzień temu nie chciałem łapać za słówka ale dziś już mogę xD
Temat miał ruszyć w zeszłym tygodniu. Dziś po powrocie z urlopu odgrzebywałem się z maili i nie zdążyłem spytać chłopaków, co stanęło na przeszkodzie przed uruchomieniem przedsprzedaży. Jutro to ustalę i dam znać.

EDIT: Dość znacznie opóźnił się druk, a nie chcieliśmy zaczynać przedsprzedaży z długim terminem. Ruszy w połowie sierpnia.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Awatar użytkownika
Reid666
Posty: 309
Rejestracja: 04 lut 2011, 15:39
Lokalizacja: Skawina / Kraków

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Reid666 »

A jak wyglada sytuacja z kartami promo do Brzdeka w Kosmosie?
Z tego co widze to i podstawka i dodatki doczekaly sie kilku promek w wersji angielskiej.
Czy beda one rowniez dostepne w polskiej wersji?
Jesli tak, to w jakiej formie?
SmallFighter
Posty: 128
Rejestracja: 23 wrz 2019, 10:25
Has thanked: 10 times
Been thanked: 11 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: SmallFighter »

Leser pisze: 27 lip 2020, 17:22
Temat miał ruszyć w zeszłym tygodniu. Dziś po powrocie z urlopu odgrzebywałem się z maili i nie zdążyłem spytać chłopaków, co stanęło na przeszkodzie przed uruchomieniem przedsprzedaży. Jutro to ustalę i dam znać.

EDIT: Dość znacznie opóźnił się druk, a nie chcieliśmy zaczynać przedsprzedaży z długim terminem. Ruszy w połowie sierpnia.
A jak to będzie wyglądać cenowo?
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10994
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3366 times
Been thanked: 3250 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: japanczyk »

Reid666 pisze: 28 lip 2020, 13:11 Czy beda one rowniez dostepne w polskiej wersji?
Jesli tak, to w jakiej formie?
Pewnie będą z dodatkami ;-)
Przetłumaczone już są :)
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1741
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 572 times
Been thanked: 1410 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Leser »

Część promek będzie dodawana do dodatków do kosmosu, część pewnie wejdzie w skład pakietu promkowego - analogicznie jak w przypadku Brzdęka fantasy.

Co do cen dodatku do DS - jestem teraz w biegu i nie chcę palnąć głupoty. Odpowiem jutro.

EDIT: Zestaw dodatek + pakiet polonizacyjny będzie kosztował w okolicach 140 zł, sam zestaw polonizacyjny około 50 zł - obie ceny jeszcze do potwierdzenia. W przedsprzedaży będą też pewnie jakieś inne ciekawe opcje. Przypominam, że ze względu na niewielki nakład na tę chwilę planujemy sprzedaż wyłącznie bezpośrednią.
Ostatnio zmieniony 29 lip 2020, 11:42 przez Leser, łącznie zmieniany 2 razy.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Awatar użytkownika
Mankoslaw
Posty: 92
Rejestracja: 30 sie 2017, 09:43
Lokalizacja: Pszczyna
Has thanked: 187 times
Been thanked: 29 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Mankoslaw »

Leser pisze: 27 lip 2020, 11:41 Wróciłem z urlopu i zbiorczo odpowiadam na liczne pytania.
mczlonka pisze: 24 lip 2020, 10:40 Zastanawiam się co stało za tym, że w 2 dodatkach dołączyli figurki, a do Adventuring Party (tylko) pionki.
To już pytanie do Amerykanów. Sądzę jednak, że chodzi tu o linie wydawnicze. Dodatki do Legacy korzystają z licencji Penny Arcade i z założenia mają być "na wypasie". Adventuring Party jest dodatkiem z linii zwykłego Brzdęka, mają pasować przede wszystkim do niego, stąd pionki.
To ja mam pytanie o jakość pionów w nowych wydaniach Brzdęka... otworzyłem dziś dodatek Świątynia Małpich Królów i jestem zdziwiony że nowe pionki oraz figurka Konga są innej jakości [wg mnie słabszej, piony są bardzo lekkie jakby puste w środku] niż piony z gry podstawowej albo z wersji kosmicznej...
nie mam pojęcia czy podobnie było przy wcześniejszych dodatkach i w sumie ta sytuacja bardzo mnie nie razi bo nikt nie zmusza mnie grać tymi pionkami [używać będę po prostu tych z wersji podstawowej i tyle :wink: ] ... być może jest to spowodowane po prostu niską ceną za która można kupić ten dodatek ale tego nie wiem...
:?: to wszystko jednak sprowadza się do tego że mam obawę odnośnie jakości 2 nowych pionków dla 5-6 gracza w dodatku Adventuring Party ... czy będą zbliżone jakością do wersji podstawowej czy jednak do wersji tego dodatku ... a może w ogóle nowe dodruki wersji podstawowej mają już po prostu taką 'nową' jakość pionków i figurki smoka i nic na to się nie poradzi :?:
SuCHaR
Posty: 273
Rejestracja: 25 mar 2015, 22:29
Has thanked: 29 times
Been thanked: 40 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: SuCHaR »

Mankoslaw pisze: 29 lip 2020, 08:35
Leser pisze: 27 lip 2020, 11:41 Wróciłem z urlopu i zbiorczo odpowiadam na liczne pytania.
mczlonka pisze: 24 lip 2020, 10:40 Zastanawiam się co stało za tym, że w 2 dodatkach dołączyli figurki, a do Adventuring Party (tylko) pionki.
To już pytanie do Amerykanów. Sądzę jednak, że chodzi tu o linie wydawnicze. Dodatki do Legacy korzystają z licencji Penny Arcade i z założenia mają być "na wypasie". Adventuring Party jest dodatkiem z linii zwykłego Brzdęka, mają pasować przede wszystkim do niego, stąd pionki.
To ja mam pytanie o jakość pionów w nowych wydaniach Brzdęka... otworzyłem dziś dodatek Świątynia Małpich Królów i jestem zdziwiony że nowe pionki oraz figurka Konga są innej jakości [wg mnie słabszej, piony są bardzo lekkie jakby puste w środku] niż piony z gry podstawowej albo z wersji kosmicznej...
nie mam pojęcia czy podobnie było przy wcześniejszych dodatkach i w sumie ta sytuacja bardzo mnie nie razi bo nikt nie zmusza mnie grać tymi pionkami [używać będę po prostu tych z wersji podstawowej i tyle :wink: ] ... być może jest to spowodowane po prostu niską ceną za która można kupić ten dodatek ale tego nie wiem...
:?: to wszystko jednak sprowadza się do tego że mam obawę odnośnie jakości 2 nowych pionków dla 5-6 gracza w dodatku Adventuring Party ... czy będą zbliżone jakością do wersji podstawowej czy jednak do wersji tego dodatku ... a może w ogóle nowe dodruki wersji podstawowej mają już po prostu taką 'nową' jakość pionków i figurki smoka i nic na to się nie poradzi :?:
O szacun gościu. Jesteś zegarmistrzem albo jakimś innym sztukmistrzem? W życiu bym sie nie domyślił... Pion to pion..
Awatar użytkownika
Mankoslaw
Posty: 92
Rejestracja: 30 sie 2017, 09:43
Lokalizacja: Pszczyna
Has thanked: 187 times
Been thanked: 29 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Mankoslaw »

SuCHaR pisze: 29 lip 2020, 09:14 O szacun gościu. Jesteś zegarmistrzem albo jakimś innym sztukmistrzem? W życiu bym sie nie domyślił... Pion to pion..
Widzisz tak już mam :) ale w sumie nie trzeba było żadnej tajemnej wiedzy by to odkryć :wink: wystarczyło pograć trochę w podstawowy Brzdęk i przez zwykłe przyzwyczajenie się do pionów podstawki biorąc do ręki nowe z dodatku poczuć od razu różnicę...
ponadto nie mam problemu z jakością tego dodatku ... jednak będzie dla mnie małym zgrzytem gdy piony kolejnego dodatku nie będą takie same jak piony podstawki przez co nie będzie jednolitości a ta mnie bardzo mocno razi ... nie miałbym problemu gdyby taka jakość była od samego początku :)
nie ma także problemu jeśli jeden cały element w grze jest np. wyblakły, karty są krzywo docięte, rewersy mają jakiś defekt, farba na znacznikach jest nie poprawnie nałożona czy np podstawki figurek są krzywe ... ale tyko wtedy to nie jest dla mnie 'problemem' gdy wszystkie elementy w pudełku gry mają równo wady a nie tylko część elementów a pozostała część jest poprawna...
nawet odnośnie Brzdęka słyszałem (sam nie doświadczyłem bo jak pisałem tj. 1 dodatek który zakupiłem bo wg mnie może trochę odświeżyć grę) że żetony tajemnic z dodatków mają inne odcienie na rewersach i wtedy gdy ktoś zgłasza taką uwagę jest 'ok' i podobno wydawca ma wymienić te elementy graczom... naprawdę czasem dziwne panują zasady na tym forum... poza tym zapytać jeśli się czegoś nie wie zawsze można po to jest chyba forum :)
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1741
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 572 times
Been thanked: 1410 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Leser »

Przyznam bez bicia, że ja różnicy również nie zauważyłem. Niestety boję się, że ani my, ani Amerykanie nie mamy na to decydującego wpływu - jakość pionków to już broszka chińskiego producenta. Może istnieją jakieś parametry określające jakość pionów, ale póki co w swej karierze się z nimi nie spotkałem. Tak czy siak poruszę temat przy okazji składania zamówienia na Adventuring Party.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Awatar użytkownika
Jiloo
Posty: 2429
Rejestracja: 19 sie 2011, 14:11
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 527 times
Been thanked: 456 times
Kontakt:

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Jiloo »

Mankoslaw pisze: 29 lip 2020, 10:05 (...) że żetony tajemnic z dodatków mają inne odcienie na rewersach i wtedy gdy ktoś zgłasza taką uwagę jest 'ok' i podobno wydawca ma wymienić te elementy graczom... naprawdę czasem dziwne panują zasady na tym forum... poza tym zapytać jeśli się czegoś nie wie zawsze można po to jest chyba forum :)
Czy ktoś napisał, że nie możesz zgłosić uwagi do jakości pionków? SuCHaR skomentował tylko precyzję z jaką byłeś w stanie określić wagę pionków. Pewnie dlatego, że sam tej różnicy nie zauważył (Leser zresztą też nie). Z tego co pamiętam, piony w Clanku są robione z drewna, a drewno może mieć różny ciężar.

A co do drugiej kwestii. Różnica w kolorze rewersów żetonów może mieć znaczący wpływ na rozgrywkę. WIedząc, że żeton jest z dodatku wiesz, czego się możesz spodziewać. Różnica w wadze pionków na samą rozgrywkę nie ma żadnego wpływu – może to kogoś drażnić, tak jak ciebie, ale nie wpływa to w żaden sposób na samą grę.
| keep-disco-evil |
mam | szukam | oddam
SmallFighter
Posty: 128
Rejestracja: 23 wrz 2019, 10:25
Has thanked: 10 times
Been thanked: 11 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: SmallFighter »

Leser pisze: 28 lip 2020, 13:39
EDIT: Zestaw dodatek + pakiet polonizacyjny będzie kosztował w okolicach 140 zł, sam zestaw polonizacyjny około 50 zł - obie ceny jeszcze do potwierdzenia. W przedsprzedaży będą też pewnie jakieś inne ciekawe opcje. Przypominam, że ze względu na niewielki nakład na tę chwilę planujemy sprzedaż wyłącznie bezpośrednią.
Cena muszę przyznać średnia, myślałam że będzie ona w okolicach (poniżej) 100zł. Podstawkę kupiłam taniej niż 140zł, nową ze sklepu ;) Dziwne, że dodatek w bardzo zbliżonej cenie do gry podstawowej. Wiadomo, że podstawka jest do kupienia średnio za około 150zł. Rozumiem, że jesteście wydawnictwem i liczy się dla was zysk, no ale też bez przesady... :)
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10994
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3366 times
Been thanked: 3250 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: japanczyk »

SmallFighter pisze: 29 lip 2020, 14:41 Cena muszę przyznać średnia, myślałam że będzie ona w okolicach (poniżej) 100zł. Podstawkę kupiłam taniej niż 140zł, nową ze sklepu ;) Dziwne, że dodatek w bardzo zbliżonej cenie do gry podstawowej. Wiadomo, że podstawka jest do kupienia średnio za około 150zł. Rozumiem, że jesteście wydawnictwem i liczy się dla was zysk, no ale też bez przesady... :)
Ale co ma do rzeczy to za ile kupilas podstawke? :P
https://3trolle.pl/17330-dice-settlers- ... nsion.html Dodatek kosztuje ok. 100 zł, cene podnosi pewnie kwestia tego, ze sa tam dwa zestawy kart (PL/EN)
Szkoda jednak, ze az tak, bo cena rzeczywiscie wydaje sie wysoka, no ale poczekajmy na oficjalnie potwierdzone ceny.
SmallFighter
Posty: 128
Rejestracja: 23 wrz 2019, 10:25
Has thanked: 10 times
Been thanked: 11 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: SmallFighter »

japanczyk pisze: 29 lip 2020, 14:48 Ale co ma do rzeczy to za ile kupilas podstawke? :P
Trochę dziwne to dla mnie. Pierwszy raz spotykam się z tym, żebym za podstawkę zapłaciła mniej niż za dodatek :D Lekko kuriozalne ;)
Widziałam ofertę w 3Trollach. Wg mnie dobra opcja zakupu
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1741
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 572 times
Been thanked: 1410 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Leser »

SmallFighter pisze: 29 lip 2020, 16:42
japanczyk pisze: 29 lip 2020, 14:48 Ale co ma do rzeczy to za ile kupilas podstawke? :P
Trochę dziwne to dla mnie. Pierwszy raz spotykam się z tym, żebym za podstawkę zapłaciła mniej niż za dodatek :D Lekko kuriozalne ;)
Widziałam ofertę w 3Trollach. Wg mnie dobra opcja zakupu
Tak jak pisałem powyżej. Nakład dodatku jest bardzo niski. Nie mamy zamiaru w ogóle na nim zarobić, ale stracić też byśmy nie chcieli, stąd cena - kalkulacji nie da się oszukać. Ponadto dodatek zawiera naprawdę sporo elementów, więc cena, choć spora, to na pewno nie jest wygórowana.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Relo
Posty: 222
Rejestracja: 09 gru 2014, 09:32
Has thanked: 15 times
Been thanked: 33 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Relo »

Leser pisze: 28 lip 2020, 13:39 EDIT: Zestaw dodatek + pakiet polonizacyjny będzie kosztował w okolicach 140 zł, sam zestaw polonizacyjny około 50 zł - obie ceny jeszcze do potwierdzenia. W przedsprzedaży będą też pewnie jakieś inne ciekawe opcje. Przypominam, że ze względu na niewielki nakład na tę chwilę planujemy sprzedaż wyłącznie bezpośrednią.
Leser, co rozumiesz poprzez sprzedaż bezpośrednią?
Żaden sklep nie będzie miał możliwości sprzedaży?
_leigam_
Posty: 945
Rejestracja: 25 kwie 2018, 20:19
Has thanked: 112 times
Been thanked: 197 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: _leigam_ »

Relo pisze: 29 lip 2020, 17:54 Leser, co rozumiesz poprzez sprzedaż bezpośrednią?
Żaden sklep nie będzie miał możliwości sprzedaży?
w8, ktos puka do drzwi...
Preferuje: średnie/ciężkie euro, rywalizacja. Gram we wszystko :D
Niezwiązany z branżą.


NA SPRZEDAŻ Wyspa dinozaurów i inne
wst121121
Posty: 82
Rejestracja: 12 kwie 2018, 21:12
Has thanked: 6 times
Been thanked: 32 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: wst121121 »

Leser pisze: 28 lip 2020, 13:39
EDIT: Zestaw dodatek + pakiet polonizacyjny będzie kosztował w okolicach 140 zł, sam zestaw polonizacyjny około 50 zł - obie ceny jeszcze do potwierdzenia. W przedsprzedaży będą też pewnie jakieś inne ciekawe opcje. Przypominam, że ze względu na niewielki nakład na tę chwilę planujemy sprzedaż wyłącznie bezpośrednią.
Kiedy rusza przedsprzedaż? I kiedy planowana data premiery?
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: playerator »

Leser pisze: 29 lip 2020, 16:46 (...) Nakład dodatku jest bardzo niski. Nie mamy zamiaru w ogóle na nim zarobić, ale stracić też byśmy nie chcieli, stąd cena - kalkulacji nie da się oszukać (...)
Cena wysoka, znaczy, produkt trzeba wypromować... klyjenta zanęcić... :wink:
Skoro nakład niewielki, to może nie zaszkodzi promocji Teo i Sierra, jeśli w przedsprzedaży dorzucicie promki do DS dodawane do tych gier..?

Btw - te crossowe promocje powodują u mnie ból siedzenia i inne choroby cywilizacyjne.
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1741
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 572 times
Been thanked: 1410 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Leser »

Sprzedaż bezpośrednia, czyli wyłącznie od nas - a dokładnie za pośrednictwem sklepu Blog Ojciec (czyli sklepu naszego prezesa). Nie planujemy wysyłania gier do sklepów - znów z powodu małej skali i związanej z nią wysokości kosztów.

Promki na pewno będziemy dodawać do dodatku.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Awatar użytkownika
Kurczu
Posty: 373
Rejestracja: 16 mar 2010, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 349 times
Been thanked: 83 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Kurczu »

Dopiero ostatnio dowiedziałem się, że są dodatki do Wojowników Podziemi. Czy są może jakieś plany polskiego wydania? 😉
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10994
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3366 times
Been thanked: 3250 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: japanczyk »

Kurczu pisze: 03 sie 2020, 17:41 Dopiero ostatnio dowiedziałem się, że są dodatki do Wojowników Podziemi. Czy są może jakieś plany polskiego wydania? 😉
Gdzies pisali ze to zamknieta linia
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1741
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 572 times
Been thanked: 1410 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Leser »

Kurczu pisze: 03 sie 2020, 17:41 Dopiero ostatnio dowiedziałem się, że są dodatki do Wojowników Podziemi. Czy są może jakieś plany polskiego wydania? 😉
Nie ma i niestety nie będzie. Zaproponowany przez oryginalnego wydawcę model wydawania dodatków był zupełnie niemożliwy do przeszczepienia na polski grunt (i nie tylko, bo z tego, co wiem, skądinąd świetne dodatki wszędzie sprzedały się słabo).
Próbowaliśmy kilkukrotnie znaleźć jakieś rozwiązanie kompromisowe, ale bez skutku.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
GaGacek
Posty: 181
Rejestracja: 08 sie 2007, 23:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 12 times
Been thanked: 8 times
Kontakt:

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: GaGacek »

japanczyk pisze: 03 sie 2020, 17:53
Kurczu pisze: 03 sie 2020, 17:41 Dopiero ostatnio dowiedziałem się, że są dodatki do Wojowników Podziemi. Czy są może jakieś plany polskiego wydania? 😉
Gdzies pisali ze to zamknieta linia
Odświeżona gra
http://www.horribleguild.com/dungeon-fi ... ckstarter/
ODPOWIEDZ