Mayday Sleeve Finder PDF

Informacje o stronach WWW nt. planszówek, adresy stron producentów, miłośników, linki do artykułów o grach planszowych w mediach, itp.
Awatar użytkownika
Starigniter
Posty: 33
Rejestracja: 07 maja 2020, 21:10
Has thanked: 29 times
Been thanked: 1 time

Mayday Sleeve Finder PDF

Post autor: Starigniter »

Witam :wink:

(to mój pierwszy post, więc z góry przepraszam za jakiekolwiek błędy, bo starałem się popełnić takowych)

Czy ktoś posiada zapisany pdf od producenta Mayday (był kiedyś dostępny, ale niestety nie zapisałem), dzięki któremu można łatwo znaleźć dopasowane do kart kosztulki?

Jeśli jest to nie jasne, to wystarczy popatrzeć na załączony obrazek. Teraz szukam dokładnie czegoś takiego, tylko w formacie pdf, abym po wydrukowaniu miał wszystko w skali 1:1, dzięki czemu tylko przyłożę kartę i będę wiedział co to za model, jakie ma wymiary i łatwo znajdę pasujące koszulki.

Obrazek
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2820
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 841 times
Been thanked: 363 times

Re: Mayday Sleeve Finder PDF

Post autor: Gromb »

Nie mam nic takiego, Rebel ma na swojej stronie dla swoich koszulek podobny wzornik. Jednak Mayday ma obszernego aktualizowanego Excela, w którym są podane setki gier z rozmiarami koszulek, ich ilością potrzebną w danej grze i rodzajem koszulki (premium, czy standard). Poszukaj. Wzornik to fajna sprawa, sam mam taki zalaminowany, ale excel jest poręczniejszy i szybszy
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
ODPOWIEDZ